Автор Тема: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.  (Прочитано 1849 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #30 : Червня 28, 2014, 10:28:17 22:28 »
На жаль, треба усвідомити ця війна з дуже сильним супротивником і боюсь надовго. Як і перемир'я це думаю не останнє. Будуть і перемоги і поразки. Буде боротьба як на полі бою, так і на дипломатичному. І які дії дадуть позитивний результат, а які негативний розставить по місцях лише історія.


Если это очень сильный противник, то Украину Венгрия, а может и Молдова способны оккупировать.  :laugh: :weep: :lol:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #31 : Червня 28, 2014, 10:29:37 22:29 »
Вы правы, конечно, что в том, что три дня точно не будет наступательных действий, нет никакой катастрофы. Более того, вообще нет уверенности, что наша армия в ближайшее время способна на наступательные действия.
Однако, непонятно, какой может быть бенефит в официальном закреплении этого затишья и что за ним стоит.
Кроме того, понятно, что любые переговоры - это де-факто легализация Лугандона, что и требуется Путину.

Лично меня смущает прежде всего то, что Порох откровенно делает ставку на "тайную дипломатию", игнорируя военных и патриотов.
Такой подход даже если и даст возможность не отдать Донбас, то уж точно не даст возможности провести перезгрузку страны, что собственно и является основной задачей.
В целом, наверное, это ожидаемо и вполне в духе национального характер. Еще во времена Турчинова инсайды о настроениях в верхах были такого рода:
"там все уверены, то мы (украина) тут ничего сделать не может. Это США и ЕС должны остановить Путина, мы можем только наблюдать и по возможности не допускать жертв". В таком стиле и был отдан Крым.
Переломить насторения, видимо, не удается.


Именно.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #32 : Червня 29, 2014, 01:02:21 01:02 »
Ну якщо Гіркін і Бєзлєр - дуже сильні супротивники, то вибачайте.
Вибачаю. І зустрічне запитання. Масхадов і Умаров були серйозними супротивниками, чи так?

зустрічна відповідь -  Масхадов і Умаров - глиби і  матьориє чєловєчіща протів гіркінда і бевзлєра.
Вони захищали свою землю. гіркінд і бевзлєр - прийшли на чужу.
« Останнє редагування: Червня 29, 2014, 01:06:50 01:06 від medved »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #33 : Червня 29, 2014, 01:05:12 01:05 »
Вы правы, конечно, что в том, что три дня точно не будет наступательных действий, нет никакой катастрофы. Более того, вообще нет уверенности, что наша армия в ближайшее время способна на наступательные действия.
Однако, непонятно, какой может быть бенефит в официальном закреплении этого затишья и что за ним стоит.
Кроме того, понятно, что любые переговоры - это де-факто легализация Лугандона, что и требуется Путину.

Лично меня смущает прежде всего то, что Порох откровенно делает ставку на "тайную дипломатию", игнорируя военных и патриотов.
Такой подход даже если и даст возможность не отдать Донбас, то уж точно не даст возможности провести перезгрузку страны, что собственно и является основной задачей.
В целом, наверное, это ожидаемо и вполне в духе национального характер. Еще во времена Турчинова инсайды о настроениях в верхах были такого рода:
"там все уверены, то мы (украина) тут ничего сделать не может. Это США и ЕС должны остановить Путина, мы можем только наблюдать и по возможности не допускать жертв". В таком стиле и был отдан Крым.
Переломить насторения, видимо, не удается.


А что, кто-то всерьез думает, что без помощи ЕС и США мы можем победить Рашку?

ти виглядав розумніщим
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #34 : Червня 29, 2014, 01:09:18 01:09 »
нє, я не здивований, але літак збито до...
А вертоліт з СБУшниками після. До речі, на ньому були знайомі знайомих.  :smilie2:

дядя дєдушкі?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Arcobaleno

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #35 : Червня 29, 2014, 01:28:59 01:28 »
Спочатку треба відновити ядерний потенціал а потім
На жаль, при спробі виконати "спочатку" для України "потім" не наступить вже ніколи.
Але все ж таки цікаво послухати яким саме методом ви збираєтесь відновлювати ядерний потенціал? Газодифузним? Цетрифугуванням? Електро-магнітним (калютрон)? :gigi:

Як колишній фахівець з питань контролю над озброєннями можу Вас поінформувати, що якщо брати до уваги тільки економічний та науково-технічний аспекти для початку відновлення ядерного потенціалу Україні потрібно не більше $5-7 мільярдів та щонайбільше 14 місяців на виготовлення першої партії з 4-6 відносно примітивних зарядів потужністю 20-30 Кт по імплозивній схемі. Проблема полягає лише в наявності політичної волі та сприятливих внутрішньо- і зовнішньополітичних умов. :smilie7: