Автор Тема: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.  (Прочитано 1850 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Це єдине можливе пояснення загальній істериці яку я спостерігаю. І раніше бували дні і тижні коли активні наступальні дії не велись. Від нинішнього стану вони відрізняються лише офіційним статусом. Ніякого логічного пояснення чим цей статус муляє стільком багатьом людям що вони ладні кидатись на інших, переходити на особистості, влаштовувати бокс по переписці я не бачу. Таке враження що цей мислевірус запущений певною групою осіб з певною метою, та підтримується іншими, яким муляють власні комплекси від завищених очікуваннь. Я уже в багатьох гілках читав про те як багато людей "яким не дають", талановитих офіцерів і генералів, які б за 2 дні розібрались би з усім терористами, про снайперів, які перестріляли б усіх Гіркіндів і особисто Путіна. Я багато разів за життя чув про людей які "впорались би краще". Кілька разів був свідком що цим людям таки давали шанс. І весь час це було пустим бахвальством і балабольством.

На жаль, треба усвідомити ця війна з дуже сильним супротивником і боюсь надовго. Як і перемир'я це думаю не останнє. Будуть і перемоги і поразки. Буде боротьба як на полі бою, так і на дипломатичному. І які дії дадуть позитивний результат, а які негативний розставить по місцях лише історія.

Свого часу подібним мислевірусом була "контрактна армія". Усі з ким я намагався сперечатись і наводив можливі наслідки цього для України цілком здавалось би розумні і адекватні люди впадали в істерику називаючи мене совком, ретроградом і ідіотом. І нам треба неайно контрактну армію. А ще шкарпетки замість онуч, і столовки замість польових кухонь і кашеварів. І от призов знову відновлено. Всі тепер наввипередки кричать що треба будувати армію за зразком Ізраїлю. На жаль мислевірус змогла побороти лишень страшна біда. То може час послугуватись логікою, а не емоціями?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
з вашої сторони прихильників олігарха-президента чомусь сильно багато позитиву на тижні, ніби-то війна закінчилася

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
з вашої сторони прихильників олігарха-президента чомусь сильно багато позитиву на тижні, ніби-то війна закінчилася

А вам би дуже хотілсь бачити суцільний негатив паніку та істерики?
А для чого це вам потрібно?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Ну якщо Гіркін і Бєзлєр - дуже сильні супротивники, то вибачайте. А віддача ініціативи ворогу вас не турбує?
If you are going through hell, keep going.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
То може час послугуватись логікою, а не емоціями?

 Це у тому випадку, коли є завдатки розуму, а коли він відсутній....то українцям доводиться при непоганих умовах - катастрофічну ситуацію.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ну якщо Гіркін і Бєзлєр - дуже сильні супротивники, то вибачайте.
Вибачаю. І зустрічне запитання. Масхадов і Умаров були серйозними супротивниками, чи так?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
розкажіть британцям про неефективність контрактників...
має значення ЯК робити...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
розкажіть британцям про неефективність контрактників...
має значення ЯК робити...
Коли ми будемо Британією економічно, фінансово, соціально, географічно та геополітично от тоді мабуть і буде зміст це обговорити.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
розкажіть британцям про неефективність контрактників...
має значення ЯК робити...
Коли ми будемо Британією економічно, фінансово, соціально, географічно та геополітично от тоді мабуть і буде зміст це обговорити.

а ми ніколи і не будемо без амбіцій...
амбіції в нас на рівні купити щось новеньке...
зміст нікого не цікавить...
з наявним озброєнням, у повній ізоляції можна було б весті війну з рашою на рівних...
проте в нашу країну наші лідери не вірять... тільки захід розглядається як рятівник... і давно...

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Це єдине можливе пояснення загальній істериці яку я спостерігаю. І раніше бували дні і тижні коли активні наступальні дії не велись. Від нинішнього стану вони відрізняються лише офіційним статусом. Ніякого логічного пояснення чим цей статус муляє стільком багатьом людям що вони ладні кидатись на інших, переходити на особистості, влаштовувати бокс по переписці я не бачу. Таке враження що цей мислевірус запущений певною групою осіб з певною метою, та підтримується іншими, яким муляють власні комплекси від завищених очікуваннь. Я уже в багатьох гілках читав про те як багато людей "яким не дають", талановитих офіцерів і генералів, які б за 2 дні розібрались би з усім терористами, про снайперів, які перестріляли б усіх Гіркіндів і особисто Путіна. Я багато разів за життя чув про людей які "впорались би краще". Кілька разів був свідком що цим людям таки давали шанс. І весь час це було пустим бахвальством і балабольством.

На жаль, треба усвідомити ця війна з дуже сильним супротивником і боюсь надовго. Як і перемир'я це думаю не останнє. Будуть і перемоги і поразки. Буде боротьба як на полі бою, так і на дипломатичному. І які дії дадуть позитивний результат, а які негативний розставить по місцях лише історія.

Свого часу подібним мислевірусом була "контрактна армія". Усі з ким я намагався сперечатись і наводив можливі наслідки цього для України цілком здавалось би розумні і адекватні люди впадали в істерику називаючи мене совком, ретроградом і ідіотом. І нам треба неайно контрактну армію. А ще шкарпетки замість онуч, і столовки замість польових кухонь і кашеварів. І от призов знову відновлено. Всі тепер наввипередки кричать що треба будувати армію за зразком Ізраїлю. На жаль мислевірус змогла побороти лишень страшна біда. То може час послугуватись логікою, а не емоціями?


Все очень просто
Определенные политсилы вбросили семена на благодатную почву
Народ сейчас на взводе, у всех после успешного в последнее время АТО настроение боевое, все машут перед монитором кулаками
Очень удачное время утопить переговорщика Петю

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #10 : Червня 28, 2014, 07:50:29 19:50 »
Вы правы, конечно, что в том, что три дня точно не будет наступательных действий, нет никакой катастрофы. Более того, вообще нет уверенности, что наша армия в ближайшее время способна на наступательные действия.
Однако, непонятно, какой может быть бенефит в официальном закреплении этого затишья и что за ним стоит.
Кроме того, понятно, что любые переговоры - это де-факто легализация Лугандона, что и требуется Путину.

Лично меня смущает прежде всего то, что Порох откровенно делает ставку на "тайную дипломатию", игнорируя военных и патриотов.
Такой подход даже если и даст возможность не отдать Донбас, то уж точно не даст возможности провести перезгрузку страны, что собственно и является основной задачей.
В целом, наверное, это ожидаемо и вполне в духе национального характер. Еще во времена Турчинова инсайды о настроениях в верхах были такого рода:
"там все уверены, то мы (украина) тут ничего сделать не может. Это США и ЕС должны остановить Путина, мы можем только наблюдать и по возможности не допускать жертв". В таком стиле и был отдан Крым.
Переломить насторения, видимо, не удается.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #11 : Червня 28, 2014, 07:55:45 19:55 »
Вы правы, конечно, что в том, что три дня точно не будет наступательных действий, нет никакой катастрофы. Более того, вообще нет уверенности, что наша армия в ближайшее время способна на наступательные действия.
Однако, непонятно, какой может быть бенефит в официальном закреплении этого затишья и что за ним стоит.
Кроме того, понятно, что любые переговоры - это де-факто легализация Лугандона, что и требуется Путину.

Лично меня смущает прежде всего то, что Порох откровенно делает ставку на "тайную дипломатию", игнорируя военных и патриотов.
Такой подход даже если и даст возможность не отдать Донбас, то уж точно не даст возможности провести перезгрузку страны, что собственно и является основной задачей.
В целом, наверное, это ожидаемо и вполне в духе национального характер. Еще во времена Турчинова инсайды о настроениях в верхах были такого рода:
"там все уверены, то мы (украина) тут ничего сделать не может. Это США и ЕС должны остановить Путина, мы можем только наблюдать и по возможности не допускать жертв". В таком стиле и был отдан Крым.
Переломить насторения, видимо, не удается.


А что, кто-то всерьез думает, что без помощи ЕС и США мы можем победить Рашку?

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #12 : Червня 28, 2014, 07:58:46 19:58 »
Дискуссия о призывной или наемной армии был тут вот: http://ukrpravda.net/index.php?topic=12721.msg297949#msg297949
 Тут вот мыслевирус о швейцарской армии http://ukrpravda.net/index.php?topic=13099

Но, целесообразней ее продолжить в отдельной ветке, конечно.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #13 : Червня 28, 2014, 07:59:14 19:59 »
а нафіга нам перемагати рашу?

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #14 : Червня 28, 2014, 08:02:19 20:02 »
А что, кто-то всерьез думает, что без помощи ЕС и США мы можем победить Рашку?

Кто то всерьез думает, что ничем серьезным они нам не помогут.
Конкретнее, они не воевали за нас в Крыму и не будут воевать в Донбасе.
При этом был целый ряд силовых меропрятий которые Украина должна была предпринять в Крыму.
В том случае, был бы реальный шанс удержать степной Крым.

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #15 : Червня 28, 2014, 08:02:55 20:02 »
Вы правы, конечно, что в том, что три дня точно не будет наступательных действий, нет никакой катастрофы. Более того, вообще нет уверенности, что наша армия в ближайшее время способна на наступательные действия.
Однако, непонятно, какой может быть бенефит в официальном закреплении этого затишья и что за ним стоит.
Кроме того, понятно, что любые переговоры - это де-факто легализация Лугандона, что и требуется Путину.

Лично меня смущает прежде всего то, что Порох откровенно делает ставку на "тайную дипломатию", игнорируя военных и патриотов.
Такой подход даже если и даст возможность не отдать Донбас, то уж точно не даст возможности провести перезгрузку страны, что собственно и является основной задачей.
В целом, наверное, это ожидаемо и вполне в духе национального характер. Еще во времена Турчинова инсайды о настроениях в верхах были такого рода:
"там все уверены, то мы (украина) тут ничего сделать не может. Это США и ЕС должны остановить Путина, мы можем только наблюдать и по возможности не допускать жертв". В таком стиле и был отдан Крым.
Переломить насторения, видимо, не удается.


А что, кто-то всерьез думает, что без помощи ЕС и США мы можем победить Рашку?

Якщо шось робити то це стане реальністю!

Спочатку треба відновити ядерний потенціал а потім і перговори можна про газ по 50 і транзит по 20, а то купка шизофренікі диктує великій армії шо вони мають робити а в армії одна проблема командир не хоче воювати і ведеться на відро тухлих смоктательних конхфет :smiley23:
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #16 : Червня 28, 2014, 08:05:37 20:05 »
проте в нашу країну наші лідери не вірять... тільки захід розглядається як рятівник... і давно...

Да, именно это мне кажется ключевым моментом в настроениях в верхах.
Если его не переломить, из всей революции выйдет такой же пшик, как и в 2004г.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #17 : Червня 28, 2014, 08:08:24 20:08 »
Це єдине можливе пояснення загальній істериці яку я спостерігаю. І раніше бували дні і тижні коли активні наступальні дії не велись. Від нинішнього стану вони відрізняються лише офіційним статусом. Ніякого логічного пояснення чим цей статус муляє стільком багатьом людям що вони ладні кидатись на інших, переходити на особистості, влаштовувати бокс по переписці я не бачу. Таке враження що цей мислевірус запущений певною групою осіб з певною метою, та підтримується іншими, яким муляють власні комплекси від завищених очікуваннь. Я уже в багатьох гілках читав про те як багато людей "яким не дають", талановитих офіцерів і генералів, які б за 2 дні розібрались би з усім терористами, про снайперів, які перестріляли б усіх Гіркіндів і особисто Путіна. Я багато разів за життя чув про людей які "впорались би краще". Кілька разів був свідком що цим людям таки давали шанс. І весь час це було пустим бахвальством і балабольством.

На жаль, треба усвідомити ця війна з дуже сильним супротивником і боюсь надовго. Як і перемир'я це думаю не останнє. Будуть і перемоги і поразки. Буде боротьба як на полі бою, так і на дипломатичному. І які дії дадуть позитивний результат, а які негативний розставить по місцях лише історія.

Свого часу подібним мислевірусом була "контрактна армія". Усі з ким я намагався сперечатись і наводив можливі наслідки цього для України цілком здавалось би розумні і адекватні люди впадали в істерику називаючи мене совком, ретроградом і ідіотом. І нам треба неайно контрактну армію. А ще шкарпетки замість онуч, і столовки замість польових кухонь і кашеварів. І от призов знову відновлено. Всі тепер наввипередки кричать що треба будувати армію за зразком Ізраїлю. На жаль мислевірус змогла побороти лишень страшна біда. То може час послугуватись логікою, а не емоціями?


Все очень просто
Определенные политсилы вбросили семена на благодатную почву
Народ сейчас на взводе, у всех после успешного в последнее время АТО настроение боевое, все машут перед монитором кулаками
Очень удачное время утопить переговорщика Петю
:smiley24:На теренах України діють 2 армії пропагандонів: юльки та рашисти. Їхні інтереси в черговий раз виявилися ідентичними - мочити преза.
В результаті спостерігаємо масову істерію: "Пєтя рєшіл всьо сліть! Сєйчас нас смоет!!!"

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #18 : Червня 28, 2014, 08:11:01 20:11 »
ну смішні...
і пу, і юлі вигідне збереження статус-кво з цим тупим перемир'ям!
придумайте собі нову ворожу закулісу!

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #19 : Червня 28, 2014, 08:11:43 20:11 »
Спочатку треба відновити ядерний потенціал а потім
На жаль, при спробі виконати "спочатку" для України "потім" не наступить вже ніколи.
Але все ж таки цікаво послухати яким саме методом ви збираєтесь відновлювати ядерний потенціал? Газодифузним? Цетрифугуванням? Електро-магнітним (калютрон)? :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #20 : Червня 28, 2014, 08:14:50 20:14 »
а нафіга нам перемагати рашу?
От теж постійно про це думаю. Нащо українцям перемагати Рашу?
А головне, як це зробити, якщо і ЄС , і США, і Раша, і Україна управляються з одного центру? :smilie8:

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #21 : Червня 28, 2014, 08:24:38 20:24 »
ну смішні...
і пу, і юлі вигідне збереження статус-кво з цим тупим перемир'ям!
придумайте собі нову ворожу закулісу!

если б Хуйлу было выгодно перемирие - не сбивали бы Ил-76, не атаковали бы блок-посты
пока что выглядит так, будто он делает все, чтобы перемирие сорвать

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #22 : Червня 28, 2014, 08:25:50 20:25 »
А что, кто-то всерьез думает, что без помощи ЕС и США мы можем победить Рашку?

Кто то всерьез думает, что ничем серьезным они нам не помогут.
Конкретнее, они не воевали за нас в Крыму и не будут воевать в Донбасе.
При этом был целый ряд силовых меропрятий которые Украина должна была предпринять в Крыму.
В том случае, был бы реальный шанс удержать степной Крым.


воевать не будут, да
но секторальные санкции - угроза для Хуйла реальная

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #23 : Червня 28, 2014, 08:31:07 20:31 »
ну смішні...
і пу, і юлі вигідне збереження статус-кво з цим тупим перемир'ям!
придумайте собі нову ворожу закулісу!

если б Хуйлу было выгодно перемирие - не сбивали бы Ил-76, не атаковали бы блок-посты
пока что выглядит так, будто он делает все, чтобы перемирие сорвать

нє, я не здивований, але літак збито до...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #24 : Червня 28, 2014, 08:33:20 20:33 »
нє, я не здивований, але літак збито до...
А вертоліт з СБУшниками після. До речі, на ньому були знайомі знайомих.  :smilie2:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #25 : Червня 28, 2014, 08:34:16 20:34 »
а нафіга нам перемагати рашу?
От теж постійно про це думаю. Нащо українцям перемагати Рашу?
А головне, як це зробити, якщо і ЄС , і США, і Раша, і Україна управляються з одного центру? :smilie8:

 :fp2 :fp2 :fp2

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #26 : Червня 28, 2014, 08:41:01 20:41 »
ну смішні...
і пу, і юлі вигідне збереження статус-кво з цим тупим перемир'ям!
придумайте собі нову ворожу закулісу!

если б Хуйлу было выгодно перемирие - не сбивали бы Ил-76, не атаковали бы блок-посты
пока что выглядит так, будто он делает все, чтобы перемирие сорвать

нє, я не здивований, але літак збито до...

да, пардон, перепутал
Аутлендер поправил - Ми-8

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #27 : Червня 28, 2014, 08:43:18 20:43 »
нє, я не здивований, але літак збито до...
А вертоліт з СБУшниками після. До речі, на ньому були знайомі знайомих.  :smilie2:

співчуваю!
пу все одно, як називається збереження його контролю над 5 мільонами мешканців Донбасу...
при тому, що це ще й відкладає питання з 2~х мільйонним Кримом у довгу шухляду...

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #28 : Червня 28, 2014, 10:06:31 22:06 »
А что, кто-то всерьез думает, что без помощи ЕС и США мы можем победить Рашку?

Кто то всерьез думает, что ничем серьезным они нам не помогут.
Конкретнее, они не воевали за нас в Крыму и не будут воевать в Донбасе.
При этом был целый ряд силовых меропрятий которые Украина должна была предпринять в Крыму.
В том случае, был бы реальный шанс удержать степной Крым.


воевать не будут, да
но секторальные санкции - угроза для Хуйла реальная

Да, реальная и необходимая.

Но достаточная ли?

Скорее всего нет. Точнее, никто не может сказать сейчас.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: "Негайне припинення перемир'я" як мислевірус.
« Reply #29 : Червня 28, 2014, 10:14:23 22:14 »
Спочатку треба відновити ядерний потенціал а потім
На жаль, при спробі виконати "спочатку" для України "потім" не наступить вже ніколи.
Але все ж таки цікаво послухати яким саме методом ви збираєтесь відновлювати ядерний потенціал? Газодифузним? Цетрифугуванням? Електро-магнітним (калютрон)? :gigi:

Бонба - это очередная идея фикс.
Во-первых, все прогрессивное человечество не даст ее создать,
а во-вторых, ну была бы бомба в наличии и что?
Путин бы не полез? Или Турчинов бы ее применил в ответ? Это при том, что он даже из казарм войска не вывел..