Автор Тема: Мирні переговори" все більше нагадують Мюнхенську змову  (Прочитано 1227 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
В Украине / "Мирні переговори" все більше нагадують Мюнхенську змову (Сегодня, 11:14)
Від російського кордону коло Глухова до Києва 330 км. шикарного шосе. Танкова колона з машинами забезпечення котитиметься до Києва 5, ну нехай максимум 6 годин з зупинкою на обід. Щось у мене після вчорашнього "продовження перемир'я" зникають сумніви, чи буде хтось пробувати її зупинити. Хіба може громадяни-автолюбителі своїми машинами.

Втім, може путінським танкам і не треба буде їхати своїм ходом. Просто приземляться кілька безхозних літаків з солдатами в формі без нашивок в Борисполі - і волею народу постане Київська народна республіка з черговим гіркіним на чолі. Світова громадськість, я впевнена, буде стурбована.

Те, що відбувається з т. зв. "мирними переговорами", все більше нагадує Мюнхенську змову 1938 року. Після типу аншлюсу Криму (Австрія) стоїть "судетське питання" (Донбас). Читаємо Вікіпедію: паралелі разючі, продовження очевидне.

Знову Медведчук. Як під час підписання газового договору 2009 року, який подарував нам найдорожчий на планеті, 500-доларовий газ, і лантух закулісних "муток" навколо нього. Який віддавав наказ розстріляти Майдан ще у 2004 році. Його поява - вірна ознака того, що все відбувається прозоро і в ім'я України та її громадян.

Мені невідомі уряди цивілізованих країн, які ведуть переговори з терористичними організаціями. З істотами, які захоплюють в заручники цілі міста. Спорюють животи і топлять в річці громадян цих країн. Хапають людей посеред дня і катують в застінках. Убивають людей посеред вулиці, грабують магазини і банки, зривають вибори.

ПІД ЧАС т. зв. "переговорів" терористи за допомогою танків, "градів" і мінометів атакують армію цієї країни, збивають транспортні вертольоти і убивають її солдатів. Тільки за час "припинення вогню" терористи вбили більше 20 наших силовиків. Зате Ахметов затишно гуляє Києвом з державною охороною. Ахметову теж дуже подобаються "переговори", як не важко зрозуміти.

Черчіль з приводу вже згаданої Мюнхенської змови сказав у парламенті: "Ми вибирали між війною і ганьбою. Ми обрали ганьбу і отримали війну".

Ми вже були пухнастими білими зайчиками в Криму. Все тихенько віддали і не писнули. Отримали Стрєлка, Бєса і чеченців; розпороті животи і мінометний вогонь з жилих кварталів і лікарень.

Якщо Україна не проведе широкомасштабну армійську операцію і не викорчує терористичну заразу зараз, вона перестане існувати. Не має значення, по якій із варіацій путінсько-медведчуковського сценарію. Чи зі спостерігачами ОБСЄ, чи з миротворцями ООН, чи після типу "виборів", чи просто виникне ще одне Придністров'я чи Абхазія. Ще одна частина нашої суверенної території буде відторгнута агресором, а диверсійно-терористичні групи поповзуть далі - на Одесу, Харків, Дніпропетровськ, Суми, Чернігів, Київ.

Ніщо інше, ніж повний аншлюс України, путіна не влаштує. Не варто балуватись в закулісні договорнячки. Після Мюнхена зґвалтованій Чехословаччині теж дали зовсім уже нерушимі гарантії цілісності кордонів і безпеки, ще крутіші за наш Будапештський меморандум. Тому коли через менш ніж півроку Гітлер оголосив Чехословаччину райхспротекторатом, ніхто з міжнародної громадськості навіть не висловив вже так добре знайомої нам "глибокої стурбованості".

Нас чекає те ж саме, якщо зараз піддамось. Будемо з квітами зустрічати визволителів путіна і медведчука, вони може і януковича з виводком в обозі привезуть.

Неможливо, щоби українські воїни, які вже віддали своє життя за Україну, загинули дарма.

Сотні і сотні вже загинули і скалічені на цій війні. Кожну хвилину "переговорів" ворог перекидає на нашу територію танки, гради, ПЗРК і безліч іншого. "Воєнспеців" ГРУ і кавказьких найманців. Ніхто не закриє пункти вербовки терористів на території Росії - бо це їхні військомати.

ТЕРОРИСТИ МАЮТЬ НЕГАЙНО ЗДАТИСЬ АБО ЗАГИНУТИ. Всі затримані за тероризм і посібництво мають отримати свої пожиттєві або 15 років у випадку розкаяння. Всі, хто пособничав, у першу чергу, колишні співробітники МВС і СБУ, а також місцева влада, мають сісти на свої терміни. От тоді можна проводити вибори і починати діалог.

Інші варіанти: невимовна ганьба і гарантоване самогубство.
Леся Оробець
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
У Леси слог хороший и статьи отличные получаются. Так может ей в журналистику вернуться?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Всі це знають,але ніхто нічого не робить.

 Шеколад,походу, розтопився,а ми ще і обгортку відкрили. Тепер його тільки викинути.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
У Леси слог хороший и статьи отличные получаются. Так может ей в журналистику вернуться?

Оробець,то вернеться,без проблем,але чи зможемо в разі потреби вернути Пороха на фабрику шоколаду ???

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Всі це знають,але ніхто нічого не робить.

 Шеколад,походу, розтопився,а ми ще і обгортку відкрили. Тепер його тільки викинути.

Ну выкинули и кого на его место? Имя назовете?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Всі це знають,але ніхто нічого не робить.

 Шеколад,походу, розтопився,а ми ще і обгортку відкрили. Тепер його тільки викинути.

Ну выкинули и кого на его место? Имя назовете?
То есть из 46-ти миллионов нельзя никого найти?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Всі це знають,але ніхто нічого не робить.

 Шеколад,походу, розтопився,а ми ще і обгортку відкрили. Тепер його тільки викинути.

Ну выкинули и кого на его место? Имя назовете?

Та я краще куплю іншу шоколадку,я ж це про шоколадку,а ви про кого подумали?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Всі це знають,але ніхто нічого не робить.

 Шеколад,походу, розтопився,а ми ще і обгортку відкрили. Тепер його тільки викинути.

Ну выкинули и кого на его место? Имя назовете?
То есть из 46-ти миллионов нельзя никого найти?

Ну вот и предложите кого-то. Я разве против.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Зпочатку треба подумати чи реально його спихнути ?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Всі це знають,але ніхто нічого не робить.

 Шеколад,походу, розтопився,а ми ще і обгортку відкрили. Тепер його тільки викинути.

Ну выкинули и кого на его место? Имя назовете?

Та я краще куплю іншу шоколадку,я ж це про шоколадку,а ви про кого подумали?

Т.е предложений не будет.  А ляпнули просто так ради красного словца. Возникает вопрос "зачем"
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Всі це знають,але ніхто нічого не робить.

 Шеколад,походу, розтопився,а ми ще і обгортку відкрили. Тепер його тільки викинути.

Ну выкинули и кого на его место? Имя назовете?
То есть из 46-ти миллионов нельзя никого найти?

Ну вот и предложите кого-то. Я разве против.

фронтові, які вернуться скоро можуть знайти

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Зпочатку треба подумати чи реально його спихнути ?

А зачем думать. Приступайте. Все в Ваших силах.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


фронтові, які вернуться скоро можуть знайти

Ага, тактика ясна и до боли известна. Называется "До основания, а затем..." Впрочем последствия такой тактики тоже прекрасно известны и прописаны в учебниках истории и на могильных плитах.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
шо за вєчниє манси - про кого вмєсто нєво?   

да толпи народу  - Дєщіца, Огризко, Бєня, Філатов, Семенченко
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
шо за вєчниє манси - про кого вмєсто нєво?   

да толпи народу  - Дєщіца, Огризко, Бєня, Філатов, Семенченко
Ага,мне это напоминает мантры ватников:дык хто ж вместо Путена,отца раднога?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Дещиця през. Думаю що з ним,якщо б ми і програли,то програли достойно.

рс. Тай не "кухарка" вроді?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Дещиця през. Думаю що з ним,якщо б ми і програли,то програли достойно.

рс. Тай не "кухарка" вроді?

А что логично! Замутить новый Майдан, избрать Дещицю, и под его руководством проиграть все с достоинством, но под песенку "Путин хуйло!" Красивый план. Думаю Вам стоит приступить к его осуществлению.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
А що краще програти достойно,чи з "позором"?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
А що краще програти достойно,чи з "позором"?

Кто из нас из Одессы Вы или я? К чему эти ответы вопросом на вопрос? Предложение проиграть достойно от Вас последовало.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937


фронтові, які вернуться скоро можуть знайти

Ага, тактика ясна и до боли известна. Называется "До основания, а затем..." Впрочем последствия такой тактики тоже прекрасно известны и прописаны в учебниках истории и на могильных плитах.

ви як, готові уже ?

---

Терорист Бородай заявив, що 1 липня ДНР та ЛНР продовжать перемовини з Києвом

Консультації за участю Києва та представників самопроголошених Донецької та Луганською народних республіки щодо деескалації можуть бути продовжені у вівторок 1 липня.

Про це російському агентству РИА Новости заявив «прем'єр» ДНР Олександр Бородай.

«Вони, напевно, будуть продовжені у вівторок. Ми надаємо для цього все необхідне», - сказав він.

---

П'ятеро вояків української армії загинули і ще щонайменше сімнадцятеро зазнали поранень за останню добу на Сході.
« Останнє редагування: Червня 29, 2014, 12:27:49 12:27 від DFMB »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


фронтові, які вернуться скоро можуть знайти

Ага, тактика ясна и до боли известна. Называется "До основания, а затем..." Впрочем последствия такой тактики тоже прекрасно известны и прописаны в учебниках истории и на могильных плитах.

ви як, готові уже ?

Терорист Бородай заявив, що 1 липня ДНР та ЛНР продовжать перемовини з Києвом

Консультації за участю Києва та представників самопроголошених Донецької та Луганською народних республіки щодо деескалації можуть бути продовжені у вівторок 1 липня.

Про це російському агентству РИА Новости заявив «прем'єр» ДНР Олександр Бородай.

«Вони, напевно, будуть продовжені у вівторок. Ми надаємо для цього все необхідне», - сказав він.

Сам Бородай заявил! Ну надо же! Пойду ещё почитаю что на заборах написано
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Дивна заява ПАП, що не встигаємо ратифікувати договір про асс. із ЄС до осені, може мати відношення до закулісних перемовин із Путлєром?

Ось ще така думка:
Andriy Shevchenko ‏@ashevch  8m
У Молдові вчора, на перший день після підписання Угоди з ЄС, уряд та Президент передали її на ратифікацію в парламент. Чого чекає Україна?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Andriy Shevchenko ‏@ashevch  8m
У Молдові вчора, на перший день після підписання Угоди з ЄС, уряд та Президент передали її на ратифікацію в парламент. Чого чекає Україна?
Уже пояснювалось, що ЄС ще до підписання економічної частини асоціації відмінив в ОДНОСТОРОННЬОМУ порядку митні збори на українські товари. Якщо ратифікувати угоду то митні збори будуть відмінені і з нашої сторони. Можете вважати це таким хитрим планом жадібного Пеці щоб зекономити Україні пару євроцентів. Але пильні Юльки за вказівкою Путіна одразу засікли державну зраду і дали Пеці по рукам. Нєхрєн на українські інтереси працювати.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937


фронтові, які вернуться скоро можуть знайти

Ага, тактика ясна и до боли известна. Называется "До основания, а затем..." Впрочем последствия такой тактики тоже прекрасно известны и прописаны в учебниках истории и на могильных плитах.

ви як, готові уже ?

Терорист Бородай заявив, що 1 липня ДНР та ЛНР продовжать перемовини з Києвом

Консультації за участю Києва та представників самопроголошених Донецької та Луганською народних республіки щодо деескалації можуть бути продовжені у вівторок 1 липня.

Про це російському агентству РИА Новости заявив «прем'єр» ДНР Олександр Бородай.

«Вони, напевно, будуть продовжені у вівторок. Ми надаємо для цього все необхідне», - сказав він.

Сам Бородай заявил! Ну надо же! Пойду ещё почитаю что на заборах написано

АТО має тривати години (с)
В день 1000 грв, страхування 2 ляма (с)

Ну треба ж!

30 + годин залишилось, подивимся хто на паркані правду пише

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Та не буде ніяких активних дій,будуть дальше тягнути резину.Та хрен з ними,але кількість вбитих з нашої сторони тільки зростатиме.

Де в цьому великий сакральний зміст хз ...

Offline Мирослав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Стать: Чоловіча

Сам Бородай заявил! Ну надо же! Пойду ещё почитаю что на заборах написано

мені до сих пір не зрозуміло хто із ким веде переговори. якщо з сторони Києва заявлено припинення вогню і це зобов'язання виконується, то зі сторони лугандонії ніякого припинення вогню нема. отже представники лугандонії на переговорах не контролюють нічо. про що можна вести переговори з представниками невідомо кого які до того ж нічого і нікого не контролюють.
може я і тупий, але все рівно не можу зрозуміти в чому сенс таких переговорів. єдине пояснення - затягування часу, але воно вигідне терористам. може я чого не догледів  :smilie11:

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Якщо ти навіть все розумієш правильно,тебе переконають у зворотньому ...

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
"29.06.2014 року в 02-11 на 37 ділянці Південної залізниці станції Основа - Куп'янськ Харківської області стався підрив рейкового полотна в двох місцях (не більше одного метра на кожному шляху), в результаті якого були пошкоджені парний і непарний шлях залізничного мосту, поблизу зупиночної залізничної платформи Зелений Колодязь", - сказано в повідомленні

не піддаватись на провокації :smiley14: