Автор Тема: От Парасюка малява Пороху.  (Прочитано 4636 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
От Парасюка малява Пороху.
« : Червня 29, 2014, 11:46:08 11:46 »
Пане Президенте, вибачте за слово, але яке нафіг перемир'я? Які 72 години? Ваші експерименти з перемир'ям цього тижня обійшлись нам в 22 людських життя. А це чиїсь чоловіки, батьки та діти. Чого Ви чекаєте? Вже навіть бандити Губарєв і Гіркін заявили, що їм мир з Україною не потрібен, а Ви далі чекаєте. Цікаво, якби Ваш син зараз сидів в окопі на сході, чи Ви б оголошували перемир'я? Думаю, навряд. Навпаки всі сили були б кинуті на те, щоб перемогти ворога. А що життя звичайних українських громадян менш цінне? Поки Ви вигадуєте фантастичні плани у владних кабінетах і ведете якісь переговори, тут гинуть люди. Але які можуть бути переговори з бандитами? Ви усвідомлюєте, що принижуєте Україну цими переговорами? Адже Ви ставите велику незалежну державу, визнану усім світом на один рівень із шайкою терористів. Тут нема з ким домовлятись.

 Можливо з Києва Вам не видно, але ми тут добре бачимо, хто бореться за приєднання до "рускай підірації" та всілякі днри-лнри. Путін нагнав своїх бандюків, дав їм купу зброї і вони роблять все, що заманеться. Таким особам як губарєв, стрєлков, пушилін і решті нечисті наплювати на ваш мир. Їм потрібна війна і розруха, бо в такому становищі можна вбивати, гвалтувати, красти і за це нічого не буде. Також тут активізувалась "місцева" еліта: бомжі, алкаші, наркомани та інший непотріб, які не те, що не знають, що таке "федералізація", вони мабуть букву "Ф" писати не вміють. Ще маємо бабульок, яким вже сталін рукою махає з того світу і вони дуже хочуть в підірацію, адже "мечтают умереть в расии". Назвіть хоч одного адекватного терориста, з яким можна вести переговори на Сході. Не назвете, бо їх тут просто не існує.

 Зараз не час для зволікань і безглуздих розмов, потрібно діяти і робити це якнайшвидше. Якщо не знаєте, що робити, порадьтесь із військовими. Але не з тими зажирілими кабінетними генералами, які за гроші пропускають через кордон терористів, які продають сухпайки і будують дачі за вкрадені в армії гроші. Ви порадьтесь із бойовими офіцерами, які зараз на сході воюють без бронижелетів та в розтоптаних берцах. Вони точно знають як виграти цю війну.

 Особисто я переконаний, що зараз необхідно зробити наступне:

 1. Оголосити військовий стан в Донецькій та Луганській областях.
 2. Звільнити всіх генералів. З них і так користі ніякої, а ми ще мусимо їх годувати. На їх місце призначити справжніх бойових офіцерів.
 3. Перекрити кордон з підірацією, але реально, а не на словах.
 4. Зробити один єдиний координаційний центр для усіх підрозділів, які беруть участь в АТО.
 5. Призначити на керівні посади тільки тих людей, які не бояться брати на себе відповідальність за долю країни.
 6. Припинити домовлятись з терористами.
 7. Зробити все необхідне для того, щоб армію вдягнути-взути-озброїти. Народ робить все, що може. 70-літні бабусі на собі з Польщі бронижелети переносять для військових, депутати з міністрами могли б і від зарплати відмовитись хоч раз.
 8. Навести лад із міліцією на Сході. Тут аж кишить продажними ментами, прокурорами та сбушниками. Ми затримуємо сепаратистів, віддаємо правоохоронцям, а вони цю сволоту відпускають. Всіх міліціонерів Донбасу - звільнити. На разі на їх місце привезти міліцію із інших областей. Хто не погодиться їхати - звільнити. В Україні цих дармоїдів і так забагато.

 Пане Порошенко, ви або робіть щось, або забирайтесь і далі свої шоколадки продавайте, бо якщо ні, то буде вам такий Майдан, що місця в світі собі не знайдете, щоб сховатись
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #1 : Червня 29, 2014, 11:51:42 11:51 »
 :fp
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #2 : Червня 29, 2014, 11:56:40 11:56 »
Мдя. Що стиль, що зміст... Щоправда, сумніваюсь, що дійсно Парасюк має відношення до цього опусу.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #4 : Червня 29, 2014, 11:58:22 11:58 »
Мдя. Що стиль, що зміст... Щоправда, сумніваюсь, що дійсно Парасюк має відношення до цього опусу.
як це не має відношення, якщо текст у ньогоу ФБ викладений.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #5 : Червня 29, 2014, 11:58:38 11:58 »
Вот чего я боюсь больше Овощей и Юлек у власти, так это кухарок.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #6 : Червня 29, 2014, 12:03:07 12:03 »
царю не до парасюків...

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #7 : Червня 29, 2014, 12:04:15 12:04 »
Мдя. Що стиль, що зміст... Щоправда, сумніваюсь, що дійсно Парасюк має відношення до цього опусу.

В людей, що не знають, чи доживуть до завтра, трохи інші пріоритети, ніж політес. Згадайте 1917-й. Цар тоді теж казав (якщо вірити історичному фільму про Распутіна), що народ його любить.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #8 : Червня 29, 2014, 12:07:15 12:07 »
Вот чего я боюсь больше Овощей и Юлек у власти, так это кухарок.

+1.
Ага, і особливо кухарок, які впевнені у тому, що можуть бути царями і ходять піаряться по ТВ. Таки дійсно "два українці - три гетьмани"  :Ganba:
Сотники майдану незважаючи на їх героїзм таки не мають ні військового досвіду ні потрібних знань. Більше того, вони не розуміють, що без генералів та ЗСУ у територіальних батальйонів шансів на АТО немає.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #9 : Червня 29, 2014, 12:09:01 12:09 »
Парасюка засадити передивлятись "Собаче серце". Циклічно. Вдень і вночі. До просвітління. Хоча боюсь не допоможе.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #10 : Червня 29, 2014, 12:09:17 12:09 »

Мдя. Що стиль, що зміст... Щоправда, сумніваюсь, що дійсно Парасюк має відношення до цього опусу.
як це не має відношення, якщо текст у ньогоу ФБ викладений.

Щодо ФБ я не знав. Не знаю, що гірше - самому кропати отаку дилетантщину, чи довіряти комусь не дуже розумному публікувати її од свого імені.


Мдя. Що стиль, що зміст... Щоправда, сумніваюсь, що дійсно Парасюк має відношення до цього опусу.


В людей, що не знають, чи доживуть до завтра, трохи інші пріоритети, ніж політес. Згадайте 1917-й. Цар тоді теж казав (якщо вірити історичному фільму про Распутіна), що народ його любить.

Не зрозумів. Поясніть вашу думку, будь ласка.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #11 : Червня 29, 2014, 12:09:51 12:09 »
Та АТО і з цими генералами немає шансу !!!

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #12 : Червня 29, 2014, 12:10:20 12:10 »
Вот чего я боюсь больше Овощей и Юлек у власти, так это кухарок.

+1.
Ага, і особливо кухарок, які впевнені у тому, що можуть бути царями і ходять піаряться по ТВ. Таки дійсно "два українці - три гетьмани"  :Ganba:
Сотники майдану незважаючи на їх героїзм таки не мають ні військового досвіду ні потрібних знань. Більше того, вони не розуміють, що без генералів та ЗСУ у територіальних батальйонів шансів на АТО немає.
Лучше совсем без генералов чем с такими генералами которые уже размер российской пенсии подсчитывают.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #13 : Червня 29, 2014, 12:11:13 12:11 »
Вот чего я боюсь больше Овощей и Юлек у власти, так это кухарок.

+1.
Ага, і особливо кухарок, які впевнені у тому, що можуть бути царями і ходять піаряться по ТВ. Таки дійсно "два українці - три гетьмани"  :Ganba:
Сотники майдану незважаючи на їх героїзм таки не мають ні військового досвіду ні потрібних знань. Більше того, вони не розуміють, що без генералів та ЗСУ у територіальних батальйонів шансів на АТО немає.

Ваша та кумівська зневага до потреб звичайних людей ні до чого хорошого не призводила і не призведе...
"кухарки" можуть прийти до влади лише тоді, коли влада гірше кухарок, не зважаючі на ціну костюму, тухлів чи надуті щоки...

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #14 : Червня 29, 2014, 12:14:18 12:14 »
Вот чего я боюсь больше Овощей и Юлек у власти, так это кухарок.

+1.
Ага, і особливо кухарок, які впевнені у тому, що можуть бути царями і ходять піаряться по ТВ. Таки дійсно "два українці - три гетьмани"  :Ganba:
Сотники майдану незважаючи на їх героїзм таки не мають ні військового досвіду ні потрібних знань. Більше того, вони не розуміють, що без генералів та ЗСУ у територіальних батальйонів шансів на АТО немає.

Ваша та кумівська зневага до потреб звичайних людей ні до чого хорошого не призводила і не призведе...
"кухарки" можуть прийти до влади лише тоді, коли влада гірше кухарок, не зважаючі на ціну костюму, тухлів чи надуті щоки...

А ,сцуко,тонко ізлагаєш,нажаль я так не вмію,тому плюсую !!!

Я теж могу тільки в стилі Парасюка,але зато без підвоху.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3069
  • Стать: Чоловіча
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #15 : Червня 29, 2014, 12:17:36 12:17 »
Ваша та кумівська зневага до потреб звичайних людей ні до чого хорошого не призводила і не призведе...
Ну скажімо потреби звичайних людей Лугандонії приблизно такі: "Рассія! Ріфірєндум! Вон фашискую хунту із Кієва! Путін - прєзідєнт міра!". Нам треба зневажати ці потреби, чи дослухатись?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #16 : Червня 29, 2014, 12:18:41 12:18 »
Вот чего я боюсь больше Овощей и Юлек у власти, так это кухарок.

+1.
Ага, і особливо кухарок, які впевнені у тому, що можуть бути царями і ходять піаряться по ТВ. Таки дійсно "два українці - три гетьмани"  :Ganba:
Сотники майдану незважаючи на їх героїзм таки не мають ні військового досвіду ні потрібних знань. Більше того, вони не розуміють, що без генералів та ЗСУ у територіальних батальйонів шансів на АТО немає.

Ваша та кумівська зневага до потреб звичайних людей ні до чого хорошого не призводила і не призведе...
"кухарки" можуть прийти до влади лише тоді, коли влада гірше кухарок, не зважаючі на ціну костюму, тухлів чи надуті щоки...

Яка зневага, я військовий і те, що зробили так звані сотники тербатальйнів з військової точки зору у мене викликає ОГИДУ. Ці командири кидали своїх людей тупо як м'ясо. І по їх вині загинуло не один десяток українців. І саме тому, зараз в Нових Петрівцях їх навчають. А треба було всього-навсього, віддати ці батальйони під керівництво кадрових військових. Але бажання "гетьманства" у сотників майдану нікоди не пропало. Вони краще будуть ложити своїх хлопців і у всьому винити генералів.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34331
  • Стать: Чоловіча
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #17 : Червня 29, 2014, 12:19:09 12:19 »
Піариться неприкрито пацан. Мабуть, хоче стати депутатом.  :weep:

А як там його бійці, підготовлені до дій ? А то дійде до справи - а все як зажди.  :smilie7:

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #18 : Червня 29, 2014, 12:19:55 12:19 »
Ваша та кумівська зневага до потреб звичайних людей ні до чого хорошого не призводила і не призведе...
Ну скажімо потреби звичайних людей Лугандонії приблизно такі: "Рассія! Ріфірєндум! Вон фашискую хунту із Кієва! Путін - прєзідєнт міра!". Нам треба зневажати ці потреби, чи дослухатись?

А я і незнав що це теж люди,я думав що це МОСКАЛІ ...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #19 : Червня 29, 2014, 12:20:14 12:20 »
Піариться неприкрито пацан. Мабуть, хоче стати депутатом.  :weep:

А як там його бійці, підготовлені до дій ? А то дійде до справи - а все як зажди.  :smilie7:

Будуть винні "зрадники-генерали", які до управління бойовими діями батальйону діла, насправді, не мають. Батальйоном керує командир батальйону.

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #20 : Червня 29, 2014, 12:21:44 12:21 »

Яка зневага, я військовий і те, що зробили так звані сотники тербатальйнів з військової точки зору у мене викликає ОГИДУ. Ці командири кидали своїх людей тупо як м'ясо. І по їх вині загинуло не один десяток українців. І саме тому, зараз в Нових Петрівцях їх навчають. А треба було всього-навсього, віддати ці батальйони під керівництво кадрових військових. Але бажання "гетьманства" у сотників майдану нікоди не пропало. Вони краще будуть ложити своїх хлопців і у всьому винити генералів.

До психіатра не пробував звертатися.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #21 : Червня 29, 2014, 12:32:35 12:32 »

Мдя. Що стиль, що зміст... Щоправда, сумніваюсь, що дійсно Парасюк має відношення до цього опусу.
як це не має відношення, якщо текст у ньогоу ФБ викладений.

Щодо ФБ я не знав. Не знаю, що гірше - самому кропати отаку дилетантщину, чи довіряти комусь не дуже розумному публікувати її од свого імені.


Мдя. Що стиль, що зміст... Щоправда, сумніваюсь, що дійсно Парасюк має відношення до цього опусу.


В людей, що не знають, чи доживуть до завтра, трохи інші пріоритети, ніж політес. Згадайте 1917-й. Цар тоді теж казав (якщо вірити історичному фільму про Распутіна), що народ його любить.

Не зрозумів. Поясніть вашу думку, будь ласка.

Думка дуже проста: людина, для якої власна смерть - це щось абсолютно реальне, психологічно готова до будь-яких дій, що цю смерть відтермінують. Зокрема, з особами, які на думку цієї людини діють у протилежному сенсі - тобто роблять смерть більш імовірною, - ця людина може увійти навіть у збройний конфлікт.

Під час І-ї Світової російські солдати змушені були сидіти в окопах і лише очікувати смерті чи то від випадкового снаряду, чи то від хвороб. Жодних активних дій військове командування не вело. І хоча об'єктивно така тактика була більш розумною з точки зору збереження людських життів, солдати зрештою не витримали психологічно, покинули фронт, прийшли до столиці і скинули верховного головнокомандувача - царя.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #22 : Червня 29, 2014, 12:34:20 12:34 »
Нам ще не вистачає роздраю між військовими і тербатальйонами!  :smilie2:Це ж якраз те, чого добиваються інформагенти.
Так, в армії не все добре, а в батальйонах все гаразд? Давайте разом вирішувати спільні проблеми, а то у декого "головокружєніє от успєхов (с)", і їм здається, що саме вони вигнали Янука. А подумати, що без массової підтримки народу нічого б не вийшло, то не для "шапкозакидальщиків". Особисто знаю одного десантника, який там на сході воює, уявляю щоб він відповів на звинувачення військових у бездіяльності. З генералітетом треба розбиратись, факт, але там теж не всі зрадники.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #23 : Червня 29, 2014, 12:35:26 12:35 »
Вот чего я боюсь больше Овощей и Юлек у власти, так это кухарок.

+1.
Ага, і особливо кухарок, які впевнені у тому, що можуть бути царями і ходять піаряться по ТВ. Таки дійсно "два українці - три гетьмани"  :Ganba:
Сотники майдану незважаючи на їх героїзм таки не мають ні військового досвіду ні потрібних знань. Більше того, вони не розуміють, що без генералів та ЗСУ у територіальних батальйонів шансів на АТО немає.

Ваша та кумівська зневага до потреб звичайних людей ні до чого хорошого не призводила і не призведе...
"кухарки" можуть прийти до влади лише тоді, коли влада гірше кухарок, не зважаючі на ціну костюму, тухлів чи надуті щоки...

Яка зневага, я військовий і те, що зробили так звані сотники тербатальйнів з військової точки зору у мене викликає ОГИДУ. Ці командири кидали своїх людей тупо як м'ясо. І по їх вині загинуло не один десяток українців. І саме тому, зараз в Нових Петрівцях їх навчають. А треба було всього-навсього, віддати ці батальйони під керівництво кадрових військових. Але бажання "гетьманства" у сотників майдану нікоди не пропало. Вони краще будуть ложити своїх хлопців і у всьому винити генералів.

назараз вібір стоїть між бездіяльністю та нефаховою діяльністю...
якби не ці батальйони, влада б вже зливала чергову область...
сепаратистів жеж "неможливо перемігти", саме так ПОП позавчора...
ось такі в нас фахівці-головнокомандувачі...
і саме тому "кухаркам" є місце у політиці...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #24 : Червня 29, 2014, 12:37:52 12:37 »

назараз вібір стоїть між бездіяльністю та нефаховою діяльністю...
якби не ці батальйони, влада б вже зливала чергову область...
сепаратистів жеж "неможливо перемігти", саме так ПОП позавчора...
ось такі в нас фахівці-головнокомандувачі...
і саме тому "кухаркам" є місце у політиці...

А можна уточнити роль цих батальйонів у АТО станом на сьогодні і які міста вони взяли під контроль? (я маю на увазі не ті міста, де було 2 десятки гопнико-нармано-алкашні, а там де реально були бойовики)

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #25 : Червня 29, 2014, 12:38:49 12:38 »
А ніхто не звернув увагу на "штиль"?

Що це за, вибачаюсь, хуйня: "малява".

Та януковича з таким високим штилєм наче спихнули...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #26 : Червня 29, 2014, 12:40:40 12:40 »

назараз вібір стоїть між бездіяльністю та нефаховою діяльністю...
якби не ці батальйони, влада б вже зливала чергову область...
сепаратистів жеж "неможливо перемігти", саме так ПОП позавчора...
ось такі в нас фахівці-головнокомандувачі...
і саме тому "кухаркам" є місце у політиці...

А можна уточнити роль цих батальйонів у АТО станом на сьогодні і які міста вони взяли під контроль? (я маю на увазі не ті міста, де було 2 десятки гопнико-нармано-алкашні, а там де реально були бойовики)

роль цих батальонів значно важливіша - вони продемонстрували, що окрім продажних керівництва, армії та міліції, в нас є люди, які таки будуть воювати за свою землю!

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #27 : Червня 29, 2014, 12:42:27 12:42 »
Терорист Бородай заявив, що 1 липня ДНР та ЛНР продовжать перемовини з Києвом

Консультації за участю Києва та представників самопроголошених Донецької та Луганською народних республіки щодо деескалації можуть бути продовжені у вівторок 1 липня.

І так до 1 вересня і т.д. Цих "героїв" оберігають та леліють,а всяких "майдановцев" не любят. Це про нашу "еліту" йоп їх за ногу ...

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34331
  • Стать: Чоловіча
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #28 : Червня 29, 2014, 12:44:26 12:44 »

назараз вібір стоїть між бездіяльністю та нефаховою діяльністю...
якби не ці батальйони, влада б вже зливала чергову область...
сепаратистів жеж "неможливо перемігти", саме так ПОП позавчора...
ось такі в нас фахівці-головнокомандувачі...
і саме тому "кухаркам" є місце у політиці...

А можна уточнити роль цих батальйонів у АТО станом на сьогодні і які міста вони взяли під контроль? (я маю на увазі не ті міста, де було 2 десятки гопнико-нармано-алкашні, а там де реально були бойовики)

роль цих батальонів значно важливіша - вони продемонстрували, що окрім продажних керівництва, армії та міліції, в нас є люди, які таки будуть воювати за свою землю!

Сепарасти в паніці розбігаються.  :weep:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: От Парасюка малява Пороху.
« Reply #29 : Червня 29, 2014, 12:48:49 12:48 »
роль цих батальонів значно важливіша - вони продемонстрували, що окрім продажних керівництва, армії та міліції, в нас є люди, які таки будуть воювати за свою землю!

Їх роль максимум зачистка регіонів, які є у значній мірі проукраїнськими і там де майже немає бойовиків. Реально міста типу Красний Лиман і т.д. брали механізовані батальйони. Айдар взяв Щастя лише тому, що 70-80% колорадів знищила авіація ЗСУ, в тому числі і їх блок-пости. Без авіації ЗСУ і про успіх Айдару можете забути. Вони лише зачистили місто. Як тільки Айдар пішов на Луганськ, то йому одразу прийшов "капець".
Раджу глянути відео (у нас буде аналогічно, якщо будемо брати міста)