Автор Тема: Внедрение капелланской службы в ВСУ  (Прочитано 1018 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Внедрение капелланской службы в ВСУ
« : Липня 02, 2014, 05:30:28 17:30 »
Премьер-министр Арсений Яценюк заявил о внедрении капелланской службы в Вооруженных силах Украины.

«На правительстве сегодня будет принято решение о введении капелланской службы в украинской армии. Это то, что нужно для поддержания боевого духа, это то, что нужно для веры в нашу победу. Я обращаюсь к представителям всех конфессий с просьбой поддержать украинскую армию... С нами Бог, значит, с нами победа», – сказал Яценюк.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #1 : Липня 02, 2014, 05:38:06 17:38 »
Тада! на майдане такие боевые батюшки были! :smiley24:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #2 : Липня 02, 2014, 05:56:30 17:56 »
Тільки не московських попів. Де буде гундяєвський піп - та частина навіть калаш не підніме. Як вівці будуть здаватися в полон.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #3 : Липня 02, 2014, 06:11:26 18:11 »
  :smiley23:Ну тепер  мордаті- бородаті ще й армію будуть розкладати ПГМом .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #4 : Липня 02, 2014, 06:14:31 18:14 »
Я против. Категорически

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #5 : Липня 02, 2014, 06:15:44 18:15 »
не потрібна та хня

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #6 : Липня 02, 2014, 06:24:41 18:24 »
Тільки не московських попів. Де буде гундяєвський піп - та частина навіть калаш не підніме. Як вівці будуть здаватися в полон.
Плюс 100500. Але ж в армії купа впертих прихожан того акціонерного товариства... Мабуть, не вигорить це діло в цілому.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #7 : Липня 02, 2014, 06:31:25 18:31 »
Якщо православні
То тільки Київського патріархату !

Іноземноу ворожу церкву до армії не допускати

Хоча навіть цих я б не допустив. В православних попів дуже слабкий рівень та якість основного моменту окормлення пастви - якісної проповіді.

Вся їхня робота зведеться до плюнув-дунув-взяв-бабло
« Останнє редагування: Липня 02, 2014, 06:34:07 18:34 від Sturmer14 »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #8 : Липня 02, 2014, 06:32:06 18:32 »
Тільки не московських попів. Де буде гундяєвський піп - та частина навіть калаш не підніме. Як вівці будуть здаватися в полон.
Плюс 100500. Але ж в армії купа впертих прихожан того акціонерного товариства... Мабуть, не вигорить це діло в цілому.

Вообще капеланская служба возможна при двух вариантах
1 - государственная религия
2 - глобальное превалирование одной конфессии, типа как в Польше

А теперь посмотрите сколько у нас конфессий. Одних православных толи три толи четыре штуки. Потом католики и грекокатолики, протестанты разнородные, евреи, мусульмане.
Это без дробного деления внутри последних. Какое в шиша может быть капеланство?

Offline Roman_V_M

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1231
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #9 : Липня 02, 2014, 06:36:50 18:36 »
Вимагаю пастафаріанського капелана! І щоб обов'язково із друшляком на голові! :Tyapnycia:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #10 : Липня 02, 2014, 06:49:32 18:49 »
[

Вообще капеланская служба возможна при двух вариантах
1 - государственная религия
2 - глобальное превалирование одной конфессии, типа как в Польше

А теперь посмотрите сколько у нас конфессий. Одних православных толи три толи четыре штуки. Потом католики и грекокатолики, протестанты разнородные, евреи, мусульмане.
Это без дробного деления внутри последних. Какое в шиша может быть капеланство?

Капеланська служба можлива за наявності капеланів . В Украіні натяки на " капеланську формацію " має лише КЦ ( обох обрядів ) . До повноцінного капеланства там ще досить далеко . Про православних попів і казати годі , там навіть парохіальна формація на рівні " піп дурний і дяк дурний " .

ПС . Римо- католики і греко - католики це юрисдикційний поділ до віровизнання немає стосунку . Це одна й та сама Церква .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #11 : Липня 02, 2014, 07:00:08 19:00 »


Капеланська служба можлива за наявності капеланів . В Украіні натяки на " капеланську формацію " має лише КЦ ( обох обрядів ) . До повноцінного капеланства там ще досить далеко . Про православних попів і казати годі , там навіть парохіальна формація на рівні " піп дурний і дяк дурний " .

ПС . Римо- католики і греко - католики це юрисдикційний поділ до віровизнання немає стосунку . Це одна й та сама Церква .

Я не буду спорить по данному поводу потомукак абсолитно не в курсе этих тонкостей.
Но я очень сомневаюсь что грекокатолики пойдут к тому же попу что и римокатолики, равно как и наоборот
И совершенно не представляю как обеспечить весь "капеланский спектр" по частям.
Да еще буде существовать вероятность, достаточно большая привнесения церковных раздоров в армию. Нуивонафик такую радость.
Армия светская вещь это раз, у нас она добровольная это два.
Если ты пошел в армию то соглашаешся с тем что не сможеш ь по семь раз на дню править там намаз и кушать кошерную пищу. А если хочеш отпущения грехов можеш посетить храм в увольнительную

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #12 : Липня 02, 2014, 07:09:16 19:09 »
Кроля занесло. Повна йухня.

Як у зв"язку із неможливістю забезпечить військовослужбовців отцями всіх пошірених в Україні конфесій, так і тим, що церква в Україні відділена від держави.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #13 : Липня 02, 2014, 07:18:30 19:18 »

Я не буду спорить по данному поводу потомукак абсолитно не в курсе этих тонкостей.
Но я очень сомневаюсь что грекокатолики пойдут к тому же попу что и римокатолики, равно как и наоборот
И совершенно не представляю как обеспечить весь "капеланский спектр" по частям.
Да еще буде существовать вероятность, достаточно большая привнесения церковных раздоров в армию. Нуивонафик такую радость.
Армия светская вещь это раз, у нас она добровольная это два.
Если ты пошел в армию то соглашаешся с тем что не сможеш ь по семь раз на дню править там намаз и кушать кошерную пищу. А если хочеш отпущения грехов можеш посетить храм в увольнительную




Ну Ви сумніваєтесь тому , що як самі сказали , досить далекі від цього . Католицький клір на всі 100  універсальний  і кожний католик який пройшов катехизацію і свідомий своєі віри про це знає . Так , що  греко , римо , вірмено і ще 17 обрядів КЦ тут ролі не грає . Це загально католицька обов'язкова  регула , тому " піти" , чи " не піти " це вже не питання бажаннь , а порушення загальноі комунійноі дисципліни .
Я проти капеланства в Украінській Арміі , бо вона сформована за іншими критеріями ніж військові частини з поширеною капеланською службою в Арміях Заходу .

Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #14 : Липня 02, 2014, 07:41:43 19:41 »
Тільки не московських попів. Де буде гундяєвський піп - та частина навіть калаш не підніме. Як вівці будуть здаватися в полон.
Плюс 100500. Але ж в армії купа впертих прихожан того акціонерного товариства... Мабуть, не вигорить це діло в цілому.

Вообще капеланская служба возможна при двух вариантах
1 - государственная религия
2 - глобальное превалирование одной конфессии, типа как в Польше

А теперь посмотрите сколько у нас конфессий. Одних православных толи три толи четыре штуки. Потом католики и грекокатолики, протестанты разнородные, евреи, мусульмане.
Это без дробного деления внутри последних. Какое в шиша может быть капеланство?

У поляків є православні капелани.  :smilie7:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #15 : Липня 02, 2014, 07:54:15 19:54 »
не потрібна та хня
:smiley24:
Це принесе тільки шкоду. Ні в якому разі не можна цього робити.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: Внедрение капелланской службы в ВСУ
« Reply #16 : Липня 02, 2014, 08:06:16 20:06 »

Я не буду спорить по данному поводу потомукак абсолитно не в курсе этих тонкостей.
Но я очень сомневаюсь что грекокатолики пойдут к тому же попу что и римокатолики, равно как и наоборот
И совершенно не представляю как обеспечить весь "капеланский спектр" по частям.
Да еще буде существовать вероятность, достаточно большая привнесения церковных раздоров в армию. Нуивонафик такую радость.
Армия светская вещь это раз, у нас она добровольная это два.
Если ты пошел в армию то соглашаешся с тем что не сможеш ь по семь раз на дню править там намаз и кушать кошерную пищу. А если хочеш отпущения грехов можеш посетить храм в увольнительную




Ну Ви сумніваєтесь тому , що як самі сказали , досить далекі від цього . Католицький клір на всі 100  універсальний  і кожний католик який пройшов катехизацію і свідомий своєі віри про це знає . Так , що  греко , римо , вірмено і ще 17 обрядів КЦ тут ролі не грає . Це загально католицька обов'язкова  регула , тому " піти" , чи " не піти " це вже не питання бажаннь , а порушення загальноі комунійноі дисципліни .
Я проти капеланства в Украінській Арміі , бо вона сформована за іншими критеріями ніж військові частини з поширеною капеланською службою в Арміях Заходу .

Пізно розважати, висвячення капеланів вже йдуть повним ходом.

Найкраще тут, нмд, забезпечити хлопцям можливість звернутись при необхідності по пораду чи відвідати службу, не нав'язуючи ніякої обов'язковості.  :Prapor2: