Автор Тема: “Регіонали”саботують роботу парламентської комісії зі зловживань правоохоронців  (Прочитано 584 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Генадій Москаль

Жоден представник Партії регіонів не з’явився сьогодні на засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідувань зловживань правоохоронців під час акцій протесту, хоча всі вони отримали персональні запрошення, крім того засідання широко анонсувалося в ЗМІ.
— Таким чином засідання знову не мало кворуму, — повідомляє голова комісії Геннадій Москаль. — Це відвертий саботаж представників Партії регіонів, які не бажають розслідування злочинів силовиків проти власного народу. Поведінку “регіоналів” можна було передбачити при минулій владі, адже комісія створювалася ще при Рибаку за квотним принципом парламентських фракцій, найчисельнішою з яких була фракція ПР.

Зараз розклад парламентських сил змінився, тому для роботи комісії потрібно або під тиском громадськості примусити “регіоналів” ходити на засідання, або ж переформатувати комісію з урахуванням нової чисельності парламентських фракцій.
Однак якщо саботаж “регіоналів” прогнозований, то як пояснити бездіяльність теперішніх МВС та Генпрокуратури з розслідування цих справ, я не знаю. По сьогодні не затримано жодного фігуранта злочинів, хоча їхні посади й прізвища, підтверджені документами, я неодноразово називав.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
А на х... їх в ту комісію включали?
If you are going through hell, keep going.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
А на х... їх в ту комісію включали?

х.з.

може тому що місяць тому ПР була найсильнішою фракцією.

але я б зауважив на виділенному болдом! Виходить що або Москаль щось не знає, або Аваков кіздить про затриманних правоохоронців.