Автор Тема: Парубій  (Прочитано 2947 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Парубій
« : Липня 04, 2014, 01:53:19 13:53 »
За його словами, РНБО підготувала відповідний документ про введення воєнного стану.

"Це широкомасштабний документ, який передбачає не просто указ президента, а і координацію і систему управління всіх наших підрозділів в новій системі координат", - повідомив Парубій.

"І я не виключаю, що буде момент, коли буде необхідність введення повномасштабного воєнного стану", - додав він.

Разом з тим, секретар РНБО поінформував, що після відновлення вогню на сході країни, коли постало питання про необхідність швидких дій, враховувався той факт, що для введення воєнного стану необхідно кілька днів, щоб здійснити необхідні зміни структури в країні.

Він пояснив, що у понеділок стояло питання швидких ефективних дій. Розуміючи те що, для введення воєнного стану необхідно хоча б кілька днів для зміни структури управління, було прийнято рішення що цьому етапі обмежитися продовження активної фази АТО, зазначив Парубій.
Contra Spem Spero

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Парубій
« Reply #1 : Липня 04, 2014, 02:00:36 14:00 »
Я просто уявити не можу маштаби документу на підготовку якого У Парубія пішло три місяці. Це мабудь вселенський документ, томів 10. Піз....бол он и есть пи...бол.
Батя, мы стараемся ...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #2 : Липня 04, 2014, 02:05:03 14:05 »
Я просто уявити не можу маштаби документу на підготовку якого У Парубія пішло три місяці. Це мабудь вселенський документ, томів 10. Піз....бол он и есть пи...бол.

ти будеш здивований але деякі документи обсягом 1 сторінка я готував по пів-року

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Парубій
« Reply #3 : Липня 04, 2014, 02:10:16 14:10 »
Я просто уявити не можу маштаби документу на підготовку якого У Парубія пішло три місяці. Це мабудь вселенський документ, томів 10. Піз....бол он и есть пи...бол.

ти будеш здивований але деякі документи обсягом 1 сторінка я готував по пів-року
Добрий день Андрі́й Володи́мирович :smilie1:
Батя, мы стараемся ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #4 : Липня 04, 2014, 02:16:06 14:16 »
Я просто уявити не можу маштаби документу на підготовку якого У Парубія пішло три місяці. Це мабудь вселенський документ, томів 10. Піз....бол он и есть пи...бол.
ти будеш здивований але деякі документи обсягом 1 сторінка я готував по пів-року
Добрий день Андрі́й Володи́мирович :smilie1:

ну це справді круто, я б без помічника не впорався б  :friends:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #5 : Липня 04, 2014, 02:54:06 14:54 »
ну це справді круто, я б без помічника не впорався б  :friends:

нада сєбя заставлять 9с)

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Парубій
« Reply #6 : Липня 04, 2014, 03:21:36 15:21 »
Я просто уявити не можу маштаби документу на підготовку якого У Парубія пішло три місяці. Це мабудь вселенський документ, томів 10. Піз....бол он и есть пи...бол.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #7 : Липня 04, 2014, 03:23:16 15:23 »

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Парубій
« Reply #8 : Липня 04, 2014, 03:42:53 15:42 »

і грязні кеди
Ник зарезервирован

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Парубій
« Reply #9 : Травня 04, 2016, 02:35:42 14:35 »
СПІКЕР ВР АНДРІЙ ПАРУБІЙ: "СКАЗАВ ВІКТОРІЇ НУЛАНД, ЩО СТАНОМ НА СЬОГОДНІ В ПАРЛАМЕНТІ НЕМАЄ 300 ГОЛОСІВ ПІД ЗМІНИ В КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ"
Як Андрій Парубій спробує об'єднати колег спільною метою? Про які санкції для нардепів-прогульників проситиме Кабінет Міністрів? В яких надзвичайних випадках відступатиме від регламенту? Для чого не робив гучних заяв про Надію (Пулю) Савченко? Чому Вікторія Нуланд молиться за Україну? Що такого важливого зробить для Генпрокуратури Юрій Луценко? А також про бійки 90-х у Львові, фальшиві довідки в Інтернеті, депутатів, які живуть на одну зарплатню; боротьбу з кнопкодавами і багато іншого – у великому інтерв'ю нового очільника Верховної Ради.

У щільному робочому графіку Андрія Парубія інтерв'ю для "Цензор.НЕТ" втиснуто між екс-шефом СБУ Валентином Наливайченком і віце-прем'єром В'ячеславом Кириленком. Останньому доводиться чекати, доки Парубій терпляче відповість на всі питання, включно з дратівливими - про підроблені медичні довідки начебто з дитинства та недоречне вживання терміна "тушка" у контексті сьогоднішньої Ради.

Але починаємо ми з головного спікерського документа і прогнозів стосовно того, чи очікувати від Парубія жорсткого дотримання всіх процедурних норм.

"БУДУ РОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ ДЛЯ ДОТРИМАННЯ РЕГЛАМЕНТУ І ПРОЦЕДУРИ. АЛЕ БУДУ НЕЩИРИЙ, ЯКЩО СКАЖУ, ЩО НЕ БУДЕ ВИНЯТКІВ"

- Помітно, що як спікер ви намагаєтеся чітко йти згідно з регламентом і процедурою. Але ж цей парламент побудований таким чином, що така повага до процедури може знизити продуктивність. І з технічних причин можуть бути зарублені важливі законопроекти.
Спікер Гройсман ішов таким шляхом: якщо певні законопроекти були дуже потрібні: а) країні; б) Президенту - він, не вагаючись, порушував процедуру. Ми це спостерігали багато разів.
Як цю дилему збираєтесь вирішувати ви? Як на мене, вона є досить складною.

- Так, важкою. І вона має навіть більше філософський характер, аніж просто політичний. Тому що, з одного боку, я вважав і вважаю дотримання процедури важливим - з багатьох причин. І з причини дотримання закону; і для того, щоб зал відчував себе співучасником рішень, які приймаються. Щоб зал знав правила гри. Тоді всім набагато легше працювати.
І разом з тим, ми розуміємо, що перед країною стоять такі виклики, коли прийняття певних рішень потребує невідкладних дій. Наведу такий приклад: законопроект, який зараз вводить систему тендерів і закупівель в армії, потребує невідкладного, дуже швидкого, рішення. Щоб було розблоковано систему забезпечення української армії. Якщо по процедурі, ми б проголосували його у первому читанні - і відклали до другого. Але багато військових мені говорять: "Андрію Володимировичу, ще два тижні - і армія залишатиметься без належного забезпечення". І волонтери, які працюють при Міністерстві оборони - зокрема, мій сотник 16-ї сотні Самооборони Майдану - пише мені у Фейсбуці: "Андрію, тут не до процедур. Українську армію треба підтримати. Це парламент часу війни".

- І що ви йому віподвідаєте?

- Відповідаю, що я буду робити все можливе, щоб закон був прийнятий чим швидше. Особливо в питаннях, які стосуються національної безпеки і оборони.

Я розумію, що говорю зараз непопулярну річ. Бо найлегше було б сказати: "Процедура - завжди і навіки!" Я буду відчайдушно робити все можливе для дотримання регламенту і процедури. Але буду нещирий, якщо скажу, що не буде винятків. Щодо питань, особливо, які стосуються національної безпеки та оборони країни, яка воює, я буду інколи звертатися до депутатів з проханням проголосувати законопроект і за основу, і в цілому. І якщо я буду відчувати підтримку залу, я буду ставити на голосування.

І друге питання, з тієї ж галузі. Я вважаю, що закон, якого ми повинні дотримуватись, має бути більш ефективний і досконалий. Зокрема, закон про регламент. І тому паралельно я буду робити все можливе, щоб швидко провести реформу Верховної Ради України. І перш за все - в частині регламенту. У нас є певні регламентні норми, які просто збивають роботу парламенту.

- Що ви маєте на увазі?

- От, наприклад, п'ятниця. Спочатку - година запитань до уряду. Потім - півгодини зачитування депутатських запитів. Це зачитування не передбачає ніякого прийняття рішень! За ці півгодини депутати просто розходяться. А потім - знову прийняття законів. Тобто сама структура побудови роботи є такою, що депутатів в залі важко втримати.

Далі
Источник: http://censor.net.ua/r387220 Источник: http://censor.net.ua/r387220

« Останнє редагування: Травня 04, 2016, 05:42:56 17:42 від optimist »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Парубій
« Reply #10 : Липня 10, 2016, 08:42:54 08:42 »
Спікер у відпустці

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Парубій
« Reply #11 : Липня 10, 2016, 02:19:14 14:19 »
цей піздобов ще за вибори в парламент мені відповість, які він сука цирки у Луцьку влаштовував.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #12 : Липня 10, 2016, 02:49:26 14:49 »
цей піздобов ще за вибори в парламент мені відповість, які він сука цирки у Луцьку влаштовував.
Всюди вороги...
 >:(

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34345
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #13 : Липня 10, 2016, 04:37:29 16:37 »
Юрік, то ви вже бютораси, чи як ?  :smilie7:

А то ваші 'напів'провідники щось невнятне белькочуть на рахунок лягання під Макаку ?   :weep:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Парубій
« Reply #14 : Липня 10, 2016, 05:58:42 17:58 »
цей піздобов ще за вибори в парламент мені відповість, які він сука цирки у Луцьку влаштовував.
Всюди вороги...
 >:(
по перше ти не в вкурсі як і зза одного голоса виборця влаштували цирки на ДВк де працювала моя дружина, (бюлетень виборець спіздив)
А по друге до цього вилупка питання є ще з майдану.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Парубій
« Reply #15 : Липня 10, 2016, 05:59:33 17:59 »
Юрік, то ви вже бютораси, чи як ?  :smilie7:

А то ваші 'напів'провідники щось невнятне белькочуть на рахунок лягання під Макаку ?   :weep:
Якщо мої провідники ляжуть під макаку я сам перший напишу заяву про вихід з партії (у які я до речі з 2007 року)
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #16 : Липня 10, 2016, 09:25:00 21:25 »
Юрік, то ви вже бютораси, чи як ?  :smilie7:
А то ваші 'напів'провідники щось невнятне белькочуть на рахунок лягання під Макаку ?   :weep:
Якщо мої провідники ляжуть під макаку я сам перший напишу заяву про вихід з партії (у які я до речі з 2007 року)
- Так вы, Отец Федор, еще и партийный?..
"12 стульев".
 :moskali:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Парубій
« Reply #17 : Липня 11, 2016, 12:42:09 00:42 »
Юрік, то ви вже бютораси, чи як ?  :smilie7:
А то ваші 'напів'провідники щось невнятне белькочуть на рахунок лягання під Макаку ?   :weep:
Якщо мої провідники ляжуть під макаку я сам перший напишу заяву про вихід з партії (у які я до речі з 2007 року)
- Так вы, Отец Федор, еще и партийный?..
"12 стульев".
 :moskali:
угробурятам бувилим (ольгінцям яких чечени їбуть у сраку) слова не давали
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #18 : Липня 11, 2016, 10:07:02 10:07 »
Ковальчук, приймай лiки.
В кожнiй гiлцi - багнюка.
 :smilie7:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Парубій
« Reply #19 : Липня 11, 2016, 01:15:23 13:15 »
Ковальчук, приймай лiки.
В кожнiй гiлцi - багнюка.
 :smilie7:
я пишу про таких як ти, так як ви заслуговуєте, на доповіді коли ви гоните адмін не реагує, отож доводиться вам пояснювати доступною для вас мовою.
Я намагався писати тезово і аргументовано але відповідей нормальних не бачив - тільки мат і звинувачення в юлькізмі...
так що вигрібай ольгінець наркозалежний.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #20 : Липня 11, 2016, 09:31:32 21:31 »
Ковальчук, приймай лiки.
В кожнiй гiлцi - багнюка.
 :smilie7:
я пишу про таких як ти, так як ви заслуговуєте, на доповіді коли ви гоните адмін не реагує, отож доводиться вам пояснювати доступною для вас мовою.
Я намагався писати тезово і аргументовано але відповідей нормальних не бачив - тільки мат і звинувачення в юлькізмі...
так що вигрібай ольгінець наркозалежний.
:Sho_za:
Хворий на голову...
Так ти не просто тимуровец, а ще й юльок?..
Супер...
То йди на ФУП форум - саме там твое мiсце...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Парубій
« Reply #21 : Липня 11, 2016, 10:39:15 22:39 »
А цікаво, де зараз Сергій СВ. Чи справді в Австралії, чи помер може, не дай Боже.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #22 : Липня 11, 2016, 11:48:50 23:48 »
А цікаво, де зараз Сергій СВ. Чи справді в Австралії, чи помер може, не дай Боже.
А його власна поштова скринька працюе?..
 :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Парубій
« Reply #23 : Липня 12, 2016, 09:26:39 09:26 »
А цікаво, де зараз Сергій СВ. Чи справді в Австралії, чи помер може, не дай Боже.

дехто каже що бачив його в києві