Автор Тема: Інфа по Криму  (Прочитано 4869 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Інфа по Криму
« : Липня 06, 2014, 12:55:31 00:55 »
Одна знайома поїхала в Ялту. Зараз з нею поспілкувався. Каже, людей - на 70% менше ніж звичайно. Пляжі - порожні. Ціна на мясо - 120 грн.

Короче, капець повний. На митному кордоні простояли біля 10 годин.

Чупс

  • Гість
Re: Інфа по Криму
« Reply #1 : Липня 06, 2014, 12:56:04 00:56 »
Пише:

Сезон провален однозначно
Но зато кругом российские флаги и баннеры "мы дома". Пусть блин радуются.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Інфа по Криму
« Reply #2 : Липня 06, 2014, 01:01:08 01:01 »
Одна знайома поїхала в Ялту. Зараз з нею поспілкувався. Каже, людей - на 70% менше ніж звичайно. Пляжі - порожні. Ціна на мясо - 120 грн.

Короче, капець повний. На митному кордоні простояли біля 10 годин.
У нас містом ходе чутка, про людей що поїхали джипом до Криму відпочивати, а назад за два дні потягом. Хазяїн в якого раніше вже відпочивали сильно запрошував, казав все тихо. Так тихо на другій день прийшли и забрали авто, менти заяву навіть не взяли. Мені їх, звісно не шкода, бо мудаки зовсім не вміють мислити, але здається хазяїн, таки скомпенсував собі сезон.
Ник зарезервирован

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Інфа по Криму
« Reply #3 : Липня 06, 2014, 01:03:51 01:03 »
я чув від знайомої кримчанки, що більше половини мешканців Ялти надіються що Порошенко невдовзі поверне Крим.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Інфа по Криму
« Reply #4 : Липня 06, 2014, 01:05:11 01:05 »
Одна знайома поїхала в Ялту. Зараз з нею поспілкувався. Каже, людей - на 70% менше ніж звичайно. Пляжі - порожні. Ціна на мясо - 120 грн.

Короче, капець повний. На митному кордоні простояли біля 10 годин.
У нас містом ходе чутка, про людей що поїхали джипом до Криму відпочивати, а назад за два дні потягом. Хазяїн в якого раніше вже відпочивали сильно запрошував, казав все тихо. Так тихо на другій день прийшли и забрали авто, менти заяву навіть не взяли. Мені їх, звісно не шкода, бо мудаки зовсім не вміють мислити, але здається хазяїн, таки скомпенсував собі сезон.

Жалілися знайомим дві сім"ї з Хмельніцького, що їх спіткала така сама доля. Одні з них засцяли в ментовку звертатися, інші - не знаю.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9483
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Інфа по Криму
« Reply #5 : Липня 06, 2014, 01:06:16 01:06 »
Одна знайома поїхала в Ялту. Зараз з нею поспілкувався. Каже, людей - на 70% менше ніж звичайно. Пляжі - порожні. Ціна на мясо - 120 грн.

Короче, капець повний. На митному кордоні простояли біля 10 годин.

Мені цікаво - оці люди, що по півдоби стирчать в черзі - мазохісти чи що? Я би через 2 години розвернулася й поїхала додому - не потрібний мені ні такий Крим, ні такі черги.

Чупс

  • Гість
Re: Інфа по Криму
« Reply #6 : Липня 06, 2014, 01:07:53 01:07 »
Мені цікаво - оці люди, що по півдоби стирчать в черзі - мазохісти чи що? Я би через 2 години розвернулася й поїхала додому - не потрібний мені ні такий Крим, ні такі черги.

Цитувати
Анжелика
Да не особо и догадывались... Просто хотелось на море, бюджет позволял лишь Крым)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46859
  • Never give in!
Re: Інфа по Криму
« Reply #7 : Липня 06, 2014, 01:10:11 01:10 »
Хай пишуть колективні звернення в ООН з проханням повернути Крим назад.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Інфа по Криму
« Reply #8 : Липня 06, 2014, 01:11:48 01:11 »
Мені цікаво - оці люди, що по півдоби стирчать в черзі - мазохісти чи що? Я би через 2 години розвернулася й поїхала додому - не потрібний мені ні такий Крим, ні такі черги.

Цитувати
Анжелика
Да не особо и догадывались... Просто хотелось на море, бюджет позволял лишь Крым)
Одеську, Херсонську, Миколаївську області бюджет не дозволяв? Треба було кошти везти гандонам що шлють до нас смерть?
Ник зарезервирован

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Інфа по Криму
« Reply #9 : Липня 06, 2014, 01:13:16 01:13 »
Хай пишуть колективні звернення в ООН з проханням повернути Крим назад.  :smilie5:
Ага, в приймальню Чуркіну - члену совбезу.
Ник зарезервирован

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9483
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Інфа по Криму
« Reply #10 : Липня 06, 2014, 01:14:23 01:14 »
Мені цікаво - оці люди, що по півдоби стирчать в черзі - мазохісти чи що? Я би через 2 години розвернулася й поїхала додому - не потрібний мені ні такий Крим, ні такі черги.

Цитувати
Анжелика
Да не особо и догадывались... Просто хотелось на море, бюджет позволял лишь Крым)


Яка така Анжеліка? :pooh_lol: Якщо грошей не вистачає на відпочинок - то нехай щастить. :bpm:

Чупс

  • Гість
Re: Інфа по Криму
« Reply #11 : Липня 06, 2014, 01:27:57 01:27 »
Яка така Анжеліка? :pooh_lol: Якщо грошей не вистачає на відпочинок - то нехай щастить. :bpm:

Ну то та моя знайома. Грошей не вистачає на Мальдіви, на відміну від вас - не всім же красиве життя з мерседесами.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Інфа по Криму
« Reply #12 : Липня 06, 2014, 01:39:04 01:39 »
Пише:

Сезон провален однозначно
Но зато кругом российские флаги и баннеры "мы дома". Пусть блин радуются.

Чому не зробити наклейки

"Мы дома, опять в говне"

  • Гість
Re: Інфа по Криму
« Reply #13 : Липня 06, 2014, 01:45:08 01:45 »
а в Симеизе как? я там тоже был не раз. людей мало?

Анжелика

Вообще никого. Три калеки на пляже

  • Гість
Re: Інфа по Криму
« Reply #14 : Липня 06, 2014, 01:47:11 01:47 »
Крымчане. кайфуйте. умереть в раиссе - это то что вы хотели. умереть з голоду. тупо без туристов. какие же вы ебанутые.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33621
  • Стать: Чоловіча
Re: Інфа по Криму
« Reply #15 : Липня 06, 2014, 02:06:22 02:06 »
Одна знайома поїхала в Ялту. Зараз з нею поспілкувався. Каже, людей - на 70% менше ніж звичайно. Пляжі - порожні. Ціна на мясо - 120 грн.

Короче, капець повний. На митному кордоні простояли біля 10 годин.
У нас містом ходе чутка, про людей що поїхали джипом до Криму відпочивати, а назад за два дні потягом. Хазяїн в якого раніше вже відпочивали сильно запрошував, казав все тихо. Так тихо на другій день прийшли и забрали авто, менти заяву навіть не взяли. Мені їх, звісно не шкода, бо мудаки зовсім не вміють мислити, але здається хазяїн, таки скомпенсував собі сезон.

Якщо правда, то хазяїн молодець. Повчив тупеньких хохлів бути патріотами радикальним методом.  :weep:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Інфа по Криму
« Reply #16 : Липня 06, 2014, 02:14:41 02:14 »
я чув від знайомої кримчанки, що більше половини мешканців Ялти надіються що Порошенко невдовзі поверне Крим.

Когда больше половины севастопольцев этого захотят, тогда и будем думать о возврате. А пока оставшиеся без отдыхающих ялтинцы пусть убеждают севастопольцев, че там.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46859
  • Never give in!
Re: Інфа по Криму
« Reply #17 : Липня 06, 2014, 02:35:17 02:35 »
Севастополь зробити як Гуантанамо. Вивести із Криму і Украіни. І все буде спокійно. Це треба було робити ще  у 1992му.
If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Інфа по Криму
« Reply #18 : Липня 06, 2014, 02:37:49 02:37 »
Я цих людей не розумію. В моїх знайомих машину забрали, як в останніх лохів, а здавалося, що адекватні люди. Небагаті, але  й не дуже бідні, правда дуже жадні. :lol:

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: Інфа по Криму
« Reply #19 : Липня 06, 2014, 02:58:47 02:58 »
Одна знайома поїхала в Ялту. Зараз з нею поспілкувався. Каже, людей - на 70% менше ніж звичайно. Пляжі - порожні. Ціна на мясо - 120 грн.

Короче, капець повний. На митному кордоні простояли біля 10 годин.
У нас містом ходе чутка, про людей що поїхали джипом до Криму відпочивати, а назад за два дні потягом. Хазяїн в якого раніше вже відпочивали сильно запрошував, казав все тихо. Так тихо на другій день прийшли и забрали авто, менти заяву навіть не взяли. Мені їх, звісно не шкода, бо мудаки зовсім не вміють мислити, але здається хазяїн, таки скомпенсував собі сезон.

Якщо правда, то хазяїн молодець. Повчив тупеньких хохлів бути патріотами радикальним методом.  :weep:
ото ж, цеж яким треба бути дятлом щоб зараз туди поїхати, більш не поїдуть...

Offline fak2ra

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 83
Re: Інфа по Криму
« Reply #20 : Липня 06, 2014, 03:23:38 03:23 »
Мой бывший партнер неделю назад ноги уносил от туда, заехавши в Крым разрулить пару вопросов по своей квартире. Прорывался через прокурорских, которые сопровождали до самой граници. Чехи очень намагались отнять у него машину и через керч утащить к себе в горы

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
Re: Інфа по Криму
« Reply #21 : Липня 06, 2014, 03:26:34 03:26 »
так там же игорная зона будет  :gigi:

заживут теперь  :weep:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9483
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Інфа по Криму
« Reply #22 : Липня 06, 2014, 09:13:14 09:13 »
Яка така Анжеліка? :pooh_lol: Якщо грошей не вистачає на відпочинок - то нехай щастить. :bpm:

Ну то та моя знайома. Грошей не вистачає на Мальдіви, на відміну від вас - не всім же красиве життя з мерседесами.

Тю...Ви мене з кимось плутаєте. Які ще Мерседеси...тільки Бентлі :pooh_lol:
Це жарт звичайно, бо я типовий середній клас. І взагалі прихильниця відомого тосту - щоб наші бажання співпадали з нашими можливостями. :pooh_lol:
ПС Народ вперто каже, що Турція виходить дешевше Криму.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9483
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Інфа по Криму
« Reply #23 : Липня 06, 2014, 09:20:41 09:20 »
Севастополь зробити як Гуантанамо. Вивести із Криму і Украіни. І все буде спокійно. Це треба було робити ще  у 1992му.

100% згода. Потрібно віддати Росії той Севастополь, який росіяни вважають чомусь містом слави російських моряків і гордяться ним. Хоча насправді це місто ганьби їх моряків - мовчали би вже. Хай собі там бісяться від своєї російськості.
Це зразу вирішує купу проблем.

Чупс

  • Гість
Re: Інфа по Криму
« Reply #24 : Липня 06, 2014, 09:20:59 09:20 »
Тю...Ви мене з кимось плутаєте. Які ще Мерседеси...тільки Бентлі :pooh_lol:
Це жарт звичайно, бо я типовий середній клас. І взагалі прихильниця відомого тосту - щоб наші бажання співпадали з нашими можливостями. :pooh_lol:
ПС Народ вперто каже, що Турція виходить дешевше Криму.

Ну ви сказали, що "якщо грошей не вистачає". Так от да, не у всіх вистачає поїхати в Черногорію або навіть у Болгарію. І там загранпашпорт, візи, самольоти і все таке.


Турція дешевше Криму, але це також, по-перше, інша країна, а не своя, рідна, де море не гірше, а краще, хоча звісно сервіс у Криму не той. А по-друге, у Криму є така романтика, яку не знайдеш у Туреччині. Там мусулі, ну їх нафіг.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Інфа по Криму
« Reply #25 : Липня 06, 2014, 09:24:39 09:24 »
Севастополь зробити як Гуантанамо. Вивести із Криму і Украіни. І все буде спокійно. Це треба було робити ще  у 1992му.

100% згода. Потрібно віддати Росії той Севастополь, який росіяни вважають чомусь містом слави російських моряків і гордяться ним. Хоча насправді це місто ганьби їх моряків - мовчали би вже. Хай собі там бісяться від своєї російськості.
Це зразу вирішує купу проблем.

если отдавать севас то тогда и крым надо отдавать .. севас - очаг заболевания для всего крыма и рано или поздно если он будет рашистским в том или ином виде - то все повторится ..

вы идиоты неспособные видеть на 2 шага вперед если так думаете.

точно так же как крым - российский это угроза для аннексии донбасса так точно севас угроза для аннексии крыма .. так что соглашаясь отдать севас вы соглашаетесь поставить под угрозу пол украины вплоть до киева.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9483
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Інфа по Криму
« Reply #26 : Липня 06, 2014, 09:33:04 09:33 »
Севастополь зробити як Гуантанамо. Вивести із Криму і Украіни. І все буде спокійно. Це треба було робити ще  у 1992му.

100% згода. Потрібно віддати Росії той Севастополь, який росіяни вважають чомусь містом слави російських моряків і гордяться ним. Хоча насправді це місто ганьби їх моряків - мовчали би вже. Хай собі там бісяться від своєї російськості.
Це зразу вирішує купу проблем.

если отдавать севас то тогда и крым надо отдавать .. севас - очаг заболевания для всего крыма и рано или поздно если он будет рашистским в том или ином виде - то все повторится ..

вы идиоты неспособные видеть на 2 шага вперед если так думаете.

точно так же как крым - российский это угроза для аннексии донбасса так точно севас угроза для аннексии крыма .. так что соглашаясь отдать севас вы соглашаетесь поставить под угрозу пол украины вплоть до киева.

Дякую, звичайно, за комплімент, Ви дуже ввічливий, але США чомусь до цього часу не захопили назад всю Кубу.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Re: Інфа по Криму
« Reply #27 : Липня 06, 2014, 09:35:39 09:35 »
Дякую, звичайно, за комплімент, Ви дуже ввічливий, але США чомусь до цього часу не захопили назад всю Кубу.

Кубу не чіпають, бо так домовилися під час врегулювання Карибської кризи.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Інфа по Криму
« Reply #28 : Липня 06, 2014, 09:37:51 09:37 »

Дякую, звичайно, за комплімент, Ви дуже ввічливий, але США чомусь до цього часу не захопили назад всю Кубу.


сравниявая крым с кубой нарываетесь на еще больший комплимент .. неужто неочевидна разница кубы и крыма?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Інфа по Криму
« Reply #29 : Липня 06, 2014, 09:41:44 09:41 »
если отдавать севас то тогда и крым надо отдавать .. севас - очаг заболевания для всего крыма и рано или поздно если он будет рашистским в том или ином виде - то все повторится ..

вы идиоты неспособные видеть на 2 шага вперед если так думаете.

точно так же как крым - российский это угроза для аннексии донбасса так точно севас угроза для аннексии крыма .. так что соглашаясь отдать севас вы соглашаетесь поставить под угрозу пол украины вплоть до киева.

Та ще рік назад була ціла гільдія ідіотів,
що волали "Крим відділити", "Схід-відділити", "Південь-відділити" "збудуємо справжню Україні на тому, що залишиться"
зараз  затихли, закінчиться війна знову проявляться...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!