Автор Тема: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?  (Прочитано 3088 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #30 : Липня 06, 2014, 09:26:35 09:26 »
Тут є одне але. Кохання це як наркотик. Якщо ти живеш лише коханням - то з його зникненнями зникне все.

Таке вже було неодноразово. Але людина - то Фенікс. Відроджується знову і знову, назло дияволу.

Це сізіфов труд. Набагато краще коли з кожним новим відродженням людина досягає більшого розуміння що їй потрібно для щастя

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #31 : Липня 06, 2014, 09:49:28 09:49 »
Обычно после очень быстрого влюбляния идёт такое-же быстрое разочарование. Тогда, считайте , что вам повезло. Легко отделались.
Но в редких случаях быстрая влюблённость может перерасти в большую любовь на много лет, и серьёзно жизнь попортить.

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #32 : Липня 06, 2014, 09:57:11 09:57 »
Це сізіфов труд. Набагато краще коли з кожним новим відродженням людина досягає більшого розуміння що їй потрібно для щастя

Ми вчимося на своїх помилках. З кожною новою людиною, що входить у твоє життя, ти розумієш що треба ставитися по іншому. Вже бережеш це. Ну то хто як. Хтось може й не розуміє, та опускається ниже й нижче, а хтось підіймається. Хочеться вірити, що я з других. Бо страшно бути з тих хто йде вже на все аби аби....

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #33 : Липня 06, 2014, 09:58:27 09:58 »
Но в редких случаях быстрая влюблённость может перерасти в большую любовь на много лет, и серьёзно жизнь попортить.

Большая любовь портит жизнь? Очень болезненный вопрос - ну да, конечно портит. Но именно она и придаёт смысл жизни. Понимаете, какой филосовский вопрос тут возникает?

Блин, как наверно классно тем, кто раз и навсегда -  у них вапче нет таких проблем и вопросов. Ну а тем кто большинство - у тех рано или поздно встаёт такой вопрос.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #34 : Липня 06, 2014, 10:02:38 10:02 »
Це сізіфов труд. Набагато краще коли з кожним новим відродженням людина досягає більшого розуміння що їй потрібно для щастя

Ми вчимося на своїх помилках. З кожною новою людиною, що входить у твоє життя, ти розумієш що треба ставитися по іншому. Вже бережеш це. Ну то хто як. Хтось може й не розуміє, та опускається ниже й нижче, а хтось підіймається. Хочеться вірити, що я з других. Бо страшно бути з тих хто йде вже на все аби аби....

Я не переходив від однієї людини до іншої. У мене з одною людиною були різні етапи. Кожен етам робив мене сильнішим, мудрішим та щасливішим.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #35 : Липня 06, 2014, 10:03:37 10:03 »
Но в редких случаях быстрая влюблённость может перерасти в большую любовь на много лет, и серьёзно жизнь попортить.

Большая любовь портит жизнь? Очень болезненный вопрос - ну да, конечно портит. Но именно она и придаёт смысл жизни. Понимаете, какой филосовский вопрос тут возникает?

Блин, как наверно классно тем, кто раз и навсегда -  у них вапче нет таких проблем и вопросов. Ну а тем кто большинство - у тех рано или поздно встаёт такой вопрос.

Вопрос философский, да  :umnik:
Но жизнь у нас всего одна. Жалко тратить её на бесперспективные отношения. Но когда случается большая любовь, то логика отключается.

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #36 : Липня 06, 2014, 10:06:02 10:06 »
Вопрос философский, да  :umnik:
Но жизнь у нас всего одна. Жалко тратить её на бесперспективные отношения. Но когда случается большая любовь, то логика отключается.

Перспективность отношений оценить трудно. Ну, когда как конечно. А жизнь одна, да, поэтому приходится пробовать снова и снова.

А логика .. ну она наверно отключается даже если любовь небольшая, а если уж большая, то там мы уже вообще не люди, а чистая эмоция в вакууме )))

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #37 : Липня 06, 2014, 10:09:05 10:09 »
Я не переходив від однієї людини до іншої. У мене з одною людиною були різні етапи. Кожен етам робив мене сильнішим, мудрішим та щасливішим.

Щаслива ти людина, Uki. Щастя тобі бажаю, хоча куди ще бажати, воно і так вже є. Заздрю по доброму  :friends:

Я от з дитинства мріяв жити не так, як мої батьки. Щоб знайти - та вже не розлучатися. Але мабуть або щось у геномі не так, або навколишнє життя таке, я навіть вже і не знаю. Як там у вас в Америці з цим питанням?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #38 : Липня 06, 2014, 10:09:51 10:09 »
Вопрос философский, да  :umnik:
Но жизнь у нас всего одна. Жалко тратить её на бесперспективные отношения. Но когда случается большая любовь, то логика отключается.

Перспективность отношений оценить трудно. Ну, когда как конечно. А жизнь одна, да, поэтому приходится пробовать снова и снова.

А логика .. ну она наверно отключается даже если любовь небольшая, а если уж большая, то там мы уже вообще не люди, а чистая эмоция в вакууме )))

Красиво сказал. Поэтичненько...

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #39 : Липня 06, 2014, 10:11:41 10:11 »
это не любовь, это тупо запал, понравилась, но не любовь. Вот красивая и нравится, а готов ли собой пожертвовать ради любви?

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #40 : Липня 06, 2014, 10:14:13 10:14 »
это не любовь, это тупо запал, понравилась, но не любовь. Вот красивая и нравится, а готов ли собой пожертвовать ради любви?

Хороший вопрос. Что значит пожертвовать собой?

Плять, ну у тебя реально минусов в карме... щас добавил плюс за вопрос :)

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #41 : Липня 06, 2014, 10:14:29 10:14 »
Я не переходив від однієї людини до іншої. У мене з одною людиною були різні етапи. Кожен етам робив мене сильнішим, мудрішим та щасливішим.

Щаслива ти людина, Uki. Щастя тобі бажаю, хоча куди ще бажати, воно і так вже є. Заздрю по доброму  :friends:

Я от з дитинства мріяв жити не так, як мої батьки. Щоб знайти - та вже не розлучатися. Але мабуть або щось у геномі не так, або навколишнє життя таке, я навіть вже і не знаю. Як там у вас в Америці з цим питанням?

Розумієш, просто люди всюди і тут в Америці чекають чогось від партнера. Коли не знаходять то починають тролити його з усих боків, доводять життя до фільму жахів і розлучуються. Потім продовжують ходити по граблях. Я зрозумів що причини моїх невдоволень не в партнері, а в мені самому, і якщо я їх знайду, то також знайду методи їх вирішення. Якщо мій партнер не заважатиме в цьому процесі то який смисл мені залишати його... Це так коротко і грубо... Насправді все набагато складніше.

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #42 : Липня 06, 2014, 10:16:07 10:16 »
Розумієш, просто люди всюди і тут в Америці чекають чогось від партнера. Коли не знаходять то починають тролити його з усих боків, доводять життя до фільму жахів і розлучуються. Потім продовжують ходити по граблях. Я зрозумів що причини моїх невдоволень не в партнері, а в мені самому, і якщо я їх знайду, то також знайду методи їх вирішення. Якщо мій партнер не заважатиме в цьому процесі то який смисл мені залишати його... Це так коротко і грубо... Насправді все набагато складніше.


Тобто проблеми є, але ти досі не знаєш їх причин?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #43 : Липня 06, 2014, 10:36:10 10:36 »
Розумієш, просто люди всюди і тут в Америці чекають чогось від партнера. Коли не знаходять то починають тролити його з усих боків, доводять життя до фільму жахів і розлучуються. Потім продовжують ходити по граблях. Я зрозумів що причини моїх невдоволень не в партнері, а в мені самому, і якщо я їх знайду, то також знайду методи їх вирішення. Якщо мій партнер не заважатиме в цьому процесі то який смисл мені залишати його... Це так коротко і грубо... Насправді все набагато складніше.


Тобто проблеми є, але ти досі не знаєш їх причин?

Нє, то я абстрактно сказав. Своє щастя я вже знайшов і спокійно собі насолоджуюсь життям, не створюючи ні собі ні іншим проблем. Просто я до того - що все це індивідуально. У кожного свій темперамент, характер, прагнення, але мало хто розуміє це.

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #44 : Липня 06, 2014, 10:41:25 10:41 »
Нє, то я абстрактно сказав. Своє щастя я вже знайшов і спокійно собі насолоджуюсь життям, не створюючи ні собі ні іншим проблем. Просто я до того - що все це індивідуально. У кожного свій темперамент, характер, прагнення, але мало хто розуміє це.

А, зрозуміло. А от як до вас в Америку приїхати, що для цього треба? Це моя мрія з дитинства. Не поїхати туди жити, а поїхати побачити.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #45 : Липня 06, 2014, 10:47:14 10:47 »
Нє, то я абстрактно сказав. Своє щастя я вже знайшов і спокійно собі насолоджуюсь життям, не створюючи ні собі ні іншим проблем. Просто я до того - що все це індивідуально. У кожного свій темперамент, характер, прагнення, але мало хто розуміє це.

А, зрозуміло. А от як до вас в Америку приїхати, що для цього треба? Це моя мрія з дитинства. Не поїхати туди жити, а поїхати побачити.

Америка різнобарвна. Чесно кажучи з Америки мені подобається лише Каліфорнія, де я і живу. До речі - це одна з запорук щастя - жити там де тобі подобається, а не там куди тебе закинуло життя.

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #46 : Липня 06, 2014, 10:59:27 10:59 »
Америка різнобарвна. Чесно кажучи з Америки мені подобається лише Каліфорнія, де я і живу. До речі - це одна з запорук щастя - жити там де тобі подобається, а не там куди тебе закинуло життя.

Каліфорнія - то взагалі Рай на Землі. У вас там маріхуана вже легальна, Шварц продавив чи ні?

А питання-то інше - як до вас приїхати хоча б на тиждень? Візу за якими крітеріями видають? От наприклад я їду сам, або з якоюсь мадамою, що не є моєю дружиною, чи мені скажут - нах, чи дадуть візу? Яка процедура, опиши будь ласка.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #47 : Липня 06, 2014, 11:00:48 11:00 »


А, зрозуміло. А от як до вас в Америку приїхати, що для цього треба? Це моя мрія з дитинства. Не поїхати туди жити, а поїхати побачити.

А приїхати в Штати - треба путівку купити, або знайомих мати які запросять. Вроді проблем з візою не повинно бути якщо є нормальна робота, житло.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #48 : Липня 06, 2014, 11:03:17 11:03 »
Америка різнобарвна. Чесно кажучи з Америки мені подобається лише Каліфорнія, де я і живу. До речі - це одна з запорук щастя - жити там де тобі подобається, а не там куди тебе закинуло життя.

Каліфорнія - то взагалі Рай на Землі. У вас там маріхуана вже легальна, Шварц продавив чи ні?

Маріхуана - напівлегальна. Курити де попало заборонено, але ніхто не прикапується якщо нікого не турбуєш. Купа магазинів де продають, але лише за рецептом. Власне зазвичай магазин має "лікаря", який за 40 дол тобі випише рецепт

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #49 : Липня 06, 2014, 11:05:51 11:05 »
А приїхати в Штати - треба путівку купити, або знайомих мати які запросять. Вроді проблем з візою не повинно бути якщо є нормальна робота, житло.

От. Якщо, ну наприклад, ти мене запрошуєш - що мені треба оформляти, куді бігти, у амбасаду США у Києві, чи у консульство у місті де я живу? Яким чином надається запрошення від резидента США громадянину іншої країни - це лист мені, чи це лист у амбасаду?

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #50 : Липня 06, 2014, 11:06:39 11:06 »
Маріхуана - напівлегальна. Курити де попало заборонено, але ніхто не прикапується якщо нікого не турбуєш. Купа магазинів де продають, але лише за рецептом. Власне зазвичай магазин має "лікаря", який за 40 дол тобі випише рецепт

Клас. Нам би так. 40 баксів - і ти вільний назавжди.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #51 : Липня 06, 2014, 11:08:10 11:08 »
А приїхати в Штати - треба путівку купити, або знайомих мати які запросять. Вроді проблем з візою не повинно бути якщо є нормальна робота, житло.

От. Якщо, ну наприклад, ти мене запрошуєш - що мені треба оформляти, куді бігти, у амбасаду США у Києві, чи у консульство у місті де я живу? Яким чином надається запрошення від резидента США громадянину іншої країни - це лист мені, чи це лист у амбасаду?

ХЗ. Я цим не цікавився. Моїм батькам без проблем подовжують візи поштою. А як в інших випадках - не знаю. Чув від людей що зараз консульства видають візи без особливих проблем якщо нормально доведеш що не збираєшся залишитись там.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #52 : Липня 06, 2014, 11:09:40 11:09 »
Маріхуана - напівлегальна. Курити де попало заборонено, але ніхто не прикапується якщо нікого не турбуєш. Купа магазинів де продають, але лише за рецептом. Власне зазвичай магазин має "лікаря", який за 40 дол тобі випише рецепт

Клас. Нам би так. 40 баксів - і ти вільний назавжди.

Як на мене - то всі ці рецепти - тупість. Але поки що маємо що маємо. А Он в Колорадо зараз можна купити без усіляких рецептів.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #53 : Липня 06, 2014, 11:17:04 11:17 »
Про маріхуану - коли потянув спину і шось зірвало що спина почала боліти - я пішов до лікаря на всякий випадок перевірити що все нормально. Він мене спитав - вам обезболююче звичайне виписувати чи наркотики :)

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #54 : Липня 06, 2014, 11:18:21 11:18 »
ХЗ. Я цим не цікавився. Моїм батькам без проблем подовжують візи поштою. А як в інших випадках - не знаю. Чув від людей що зараз консульства видають візи без особливих проблем якщо нормально доведеш що не збираєшся залишитись там.

Так отож, я саме про це і питаю - як довести, що не збираюся там ничкуватися,  лише приїхав подивитися? Жити у вас там не хочу, у мене тут мама та дитина, я їх покинути не можу.
Надішли меня запрошення )) та скажи їм, що бля буду, повернуся додому по закінченню візи, я людина чесна. Хоча мабуть нга цьому і ловлять - ага, чесна людина? ну то відмова.

Ну або через тур. візу, як це зробити?

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #55 : Липня 06, 2014, 11:19:48 11:19 »
Про маріхуану - коли потянув спину і шось зірвало що спина почала боліти - я пішов до лікаря на всякий випадок перевірити що все нормально. Він мене спитав - вам обезболююче звичайне виписувати чи наркотики :)


Не знаю як там у вас, але маріхуана НЕ Є НАРКОТИКОМ, вона не призводить до звикання та негативних соціальних наслідків, на відміну від алкоголю.

Offline sklm

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 513
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #56 : Липня 06, 2014, 11:22:11 11:22 »
Вопрос в другом. "оном" это может стать за пару дней? судя по ответам, понял, что да.

какая пара дней?? бывает что и за секунду читается что человек "твой"..

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14503
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #57 : Липня 06, 2014, 11:22:56 11:22 »
Существует достаточное количество недорогих заменителей для "Виагры", и ни одного подобного для Любви. Я не оговорился. Нет дешевых заменителей Любви, лишь только дорогие. И самый дорогой - Влюблённость.
Любовь , как дно, оттолкнувшись, от которого, всплываешь на поверхность Влюблённости. Но как же велика глубина этого дна! Пусть тебя, всплывшего , назовут тем что не тонет... Назовут те, кому удобно жить под высоким давлением


Жду разрушителей моей кармы  :fp popcorn1
Mocsia delenda est

Offline Билли Дейнджер

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 130
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #58 : Липня 06, 2014, 11:24:12 11:24 »
Существует достаточное количество недорогих заменителей для "Виагры", и ни одного подобного для Любви. Я не оговорился. Нет дешевых заменителей Любви, лишь только дорогие. И самый дорогой - Влюблённость.
Любовь , как дно, оттолкнувшись, от которого, всплываешь на поверхность Влюблённости. Но как же велика глубина этого дна! Пусть тебя, всплывшего , назовут тем что не тонет... Назовут те, кому удобно жить под высоким давлением


Жду разрушителей моей кармы  :fp popcorn1

А я жду автора высказывания. Копирайт.

Тебе плюс в карму добавил, но чьи это слова?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10249
Re: СЗВ. Можно ли быстро влюбляться?
« Reply #59 : Липня 06, 2014, 11:24:21 11:24 »
ХЗ. Я цим не цікавився. Моїм батькам без проблем подовжують візи поштою. А як в інших випадках - не знаю. Чув від людей що зараз консульства видають візи без особливих проблем якщо нормально доведеш що не збираєшся залишитись там.

Так отож, я саме про це і питаю - як довести, що не збираюся там ничкуватися,  лише приїхав подивитися? Жити у вас там не хочу, у мене тут мама та дитина, я їх покинути не можу.
Надішли меня запрошення )) та скажи їм, що бля буду, повернуся додому по закінченню візи, я людина чесна. Хоча мабуть нга цьому і ловлять - ага, чесна людина? ну то відмова.

Ну або через тур. візу, як це зробити?

В першу чергу тобі треба місце де ти збираєся зупинитись. Тур путівка саме це забезпечує. А все інше - то не проблема. Даєш справку з роботи що ти там працюєш і отримуєш таку то зарплатню. Даєш справку про те що у тебе в Україні є житло де ти живеш, також що у тебе є діти - і впірьод.