Автор Тема: Творчество душевнобольных: Сьогодні московський суд спробує...  (Прочитано 979 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Сьогодні московський суд спробує заочно арештувати українського міністра 09.07.2014 08:46

Басманний суд Москви сьогодні розгляне питання про заочний арешт глави українського МВС Арсена Авакова, передає espreso.tv.
Нагадаємо, Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу стосовно губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського і міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова."Слідство вважає, що саме з відома Авакова, Коломойського та інших осіб з числа вищих керівників Міністерства оборони України було організовано викрадення журналістів телерадіокомпанії "Звезда" Сушенкова і Малишева, незаконне захоплення журналістів цієї ж телерадіокомпанії Давидова та Конашенкова, а також ряду інших російських журналістів", - зазначають у Слідчому комітеті.

В свою чергу Аваков відзначив, що порушення кримінальної справи є свідченням того, що їхня з Коломойським робота створює труднощі для режиму Путіна, та подякував за таку "високу оцінку" його роботи.Згодом, за три дні після порушення кримінальної справи, представник Слідчого комітету РФ заявив, що Авакова та Коломойського оголошено у міжнародний розшук.2 липня Басманний суд Москви санкціонував заочний арешт Коломойського.

Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2014/07/09/109208-sogodni-moskovskyy-sud-sprobuye-zaochno-areshtuvaty-ukrayinskogo-ministra

  • Гість
Давайте заочно розстріляємо путлєра. І все, нема його  :weep:

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Я бы сдал Аваку кацапам. Этот муй достоин валить лес в Сибири за предательство

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Я бы сдал Аваку кацапам. Этот муй достоин валить лес в Сибири за предательство

Краще обміняти на льотчицю Надю.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну, в Москве и не такие чудеса случаются. Там у них и Сноудене по Кремлю гулять может, когда ЦРУ с ФБР его по всему миру ищут. А Путина пох. Пацан сказал - пацан сделал. Так что вирт. Бассманный суд... это еще цветочки. Пущай строчат приговоры. Нам то что до них? Вот когда Америка им сто пудов перекроет кислород по всем фронтам, когда все страны МИРА им покажут средний палец, а в кафе и ресторанах Европы русских туристов будут гнать сраной метлой и кидать тарелки... тогда будет ясно, что Путин - это верный выбор Росссии. Даже если он будет в состоянии Брежнева последних лет жизни.
Про Авакова. Не думаю, что он такой уж враг Украины. Ну, он же не мент по жизни. Так карта легла, что пастору нужен был свой человек. После АТО, скорее всего Педро его замнит на нового. Но, пока... видимо... не кем заменить.
Про Надю... Думаю, что рашка найдет в себе силы и мужество отпустить Савченко.
Но, если кто то думает (в Раше), что у нас не дойдут руки до Матвиенко и Жириновского... :smiley14:

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Ну, в Москве и не такие чудеса случаются. Там у них и Сноудене по Кремлю гулять может, когда ЦРУ с ФБР его по всему миру ищут. А Путина пох. Пацан сказал - пацан сделал. Так что вирт. Бассманный суд... это еще цветочки. Пущай строчат приговоры. Нам то что до них? Вот когда Америка им сто пудов перекроет кислород по всем фронтам, когда все страны МИРА им покажут средний палец, а в кафе и ресторанах Европы русских туристов будут гнать сраной метлой и кидать тарелки... тогда будет ясно, что Путин - это верный выбор Росссии. Даже если он будет в состоянии Брежнева последних лет жизни.
Про Авакова. Не думаю, что он такой уж враг Украины. Ну, он же не мент по жизни. Так карта легла, что пастору нужен был свой человек. После АТО, скорее всего Педро его замнит на нового. Но, пока... видимо... не кем заменить.
Про Надю... Думаю, что рашка найдет в себе силы и мужество отпустить Савченко.
Но, если кто то думает (в Раше), что у нас не дойдут руки до Матвиенко и Жириновского... :smiley14:

Про заочний суд над імперіалістом Обамою ще не оголошували?  :smilie7:   :smiley14:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну, в Москве и не такие чудеса случаются. Там у них и Сноудене по Кремлю гулять может, когда ЦРУ с ФБР его по всему миру ищут. А Путина пох. Пацан сказал - пацан сделал. Так что вирт. Бассманный суд... это еще цветочки. Пущай строчат приговоры. Нам то что до них? Вот когда Америка им сто пудов перекроет кислород по всем фронтам, когда все страны МИРА им покажут средний палец, а в кафе и ресторанах Европы русских туристов будут гнать сраной метлой и кидать тарелки... тогда будет ясно, что Путин - это верный выбор Росссии. Даже если он будет в состоянии Брежнева последних лет жизни.
Про Авакова. Не думаю, что он такой уж враг Украины. Ну, он же не мент по жизни. Так карта легла, что пастору нужен был свой человек. После АТО, скорее всего Педро его замнит на нового. Но, пока... видимо... не кем заменить.
Про Надю... Думаю, что рашка найдет в себе силы и мужество отпустить Савченко.
Но, если кто то думает (в Раше), что у нас не дойдут руки до Матвиенко и Жириновского... :smiley14:

Про заочний суд над імперіалістом Обамою ще не оголошували?  :smilie7:   :smiley14:
Они боятся. Обамы. А Коломойский - фашист и жидо-бендеровец. На него можна всез собак повесить.
Кстати, кто через спутник смотрит НТВ - там еще не показали очередную заказуху на Беню? :smiley14:

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Ну, в Москве и не такие чудеса случаются. Там у них и Сноудене по Кремлю гулять может, когда ЦРУ с ФБР его по всему миру ищут. А Путина пох. Пацан сказал - пацан сделал. Так что вирт. Бассманный суд... это еще цветочки. Пущай строчат приговоры. Нам то что до них? Вот когда Америка им сто пудов перекроет кислород по всем фронтам, когда все страны МИРА им покажут средний палец, а в кафе и ресторанах Европы русских туристов будут гнать сраной метлой и кидать тарелки... тогда будет ясно, что Путин - это верный выбор Росссии. Даже если он будет в состоянии Брежнева последних лет жизни.
Про Авакова. Не думаю, что он такой уж враг Украины. Ну, он же не мент по жизни. Так карта легла, что пастору нужен был свой человек. После АТО, скорее всего Педро его замнит на нового. Но, пока... видимо... не кем заменить.
Про Надю... Думаю, что рашка найдет в себе силы и мужество отпустить Савченко.
Но, если кто то думает (в Раше), что у нас не дойдут руки до Матвиенко и Жириновского... :smiley14:

Эти клоуны никому не нужны. Путлер с удовольствием обменяет их жизнь на хорошую антиукраинскую провокацию. Самое время вспомнить про двух дочек и прочих по-настоящему дорогих Анпиратору паРашки людей... Quid pro quo
« Останнє редагування: Липня 09, 2014, 07:15:12 19:15 від Loge »