Автор Тема: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?  (Прочитано 8645 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #60 : Липня 09, 2014, 11:34:59 11:34 »

В чому суть збитків ?


В тому ж що для всіх держзамовлень у нашій країні.

Не зрозумів. Ну от моя фірма виконувала держзамовлення, я роботу зробив якісно, пройшов всі перевірки, а мені не заплатили. В мене зараз великі збитки. Ви це маєте на увазі ?

Чупс

  • Гість
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #61 : Липня 09, 2014, 11:36:51 11:36 »
Давайте не будемо оцінювати Лещенка. Він зрештою просто журналіст. Ось допис Філатова:

Ні, він не просто журналіст. Він - зброя у руках мудачука проти України.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #62 : Липня 09, 2014, 11:40:13 11:40 »
трохи нижче ти це навіть повторив.

Повторю я лише одну тезу, безсумнівну: далі буде (нічого гарного ближчим часом)...
А Європа не дасть навіть безвізового режиму.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #63 : Липня 09, 2014, 11:44:06 11:44 »
трохи нижче ти це навіть повторив.

Повторю я лише одну тезу, безсумнівну: далі буде (нічого гарного ближчим часом)...
уточнимо - ближчим часом - це скільки?

Цитувати
А Європа не дасть навіть безвізового режиму.
це залежить тільки від  наявності і висоти стіни на сході України.
їм зброю  не хочеться до себе пускати

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #64 : Липня 09, 2014, 11:45:18 11:45 »
Цитувати
Цитувати
Ну і те наскільки цей варіант асоціації є вигідним для України ще теж лише зможемо побачити в майбутньому.
є сумніви? пам’тайте -  альтернатива - ТС.

Я не про це. Наприклад разом з Україною свої угоди підписали Молдова і Грузія. Тобто написати саму угоду це не така вже
складна й унікальна робота. Цікаво наскільки вигідніша українська асоціація для України, ніж молдовська і грузинська для відповідних країн. Про українську угоду були досить різні думки і прогнози і лише час покаже хто був правий.
Тут вже писали про СОТ. Ця угода теж була необхідною але зараз більшість сходяться на думці що нам не вдалося добитися максимальних вигод.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #65 : Липня 09, 2014, 11:47:50 11:47 »
СУП мочить всьопропальшиків і різного штибу говноїдів з їхніми фальшивими переживаннями за Україну  .

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #66 : Липня 09, 2014, 11:51:05 11:51 »
Цитувати
Цитувати
Ну і те наскільки цей варіант асоціації є вигідним для України ще теж лише зможемо побачити в майбутньому.
є сумніви? пам’тайте -  альтернатива - ТС.

Я не про це. Наприклад разом з Україною свої угоди підписали Молдова і Грузія. Тобто написати саму угоду це не така вже
складна й унікальна робота. Цікаво наскільки вигідніша українська асоціація для України, ніж молдовська і грузинська для відповідних країн. Про українську угоду були досить різні думки і прогнози і лише час покаже хто був правий.

очевидно, що уряд яценюка приготував би інший варіант.

але у нас не було можливості її відтермінувати і часу її переписувати .

Цитувати
Тут вже писали про СОТ. Ця угода теж була необхідною але зараз більшість сходяться на думці що нам не вдалося добитися максимальних вигод.
ну не вдалося. вийшли з лісу не по стежці, а кругами через яри та хащі.
замочили ноги і подерли одяг.
але все одно, це краще, ніж пропасти в лісі.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #67 : Липня 09, 2014, 11:54:33 11:54 »
Давайте не будемо оцінювати Лещенка. Він зрештою просто журналіст. Ось допис Філатова:

Ні, він не просто журналіст. Він - зброя у руках мудачука проти України.

А як мають поводитися журналісти щоб не виникали підозри в праці на мудачука? Я як не журналіст розцінюю подане мною раніше повідомлення Філатова так само, як і Лещенко, хоч, на щастя, нічого спільного з мудачуком не маю.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #68 : Липня 09, 2014, 11:56:08 11:56 »
уточнимо - ближчим часом - це скільки?

Це зразу після вступу угоди в дію. Скажемо - за результатами року.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #69 : Липня 09, 2014, 11:57:28 11:57 »
Давайте не будемо оцінювати Лещенка. Він зрештою просто журналіст. Ось допис Філатова:

Ні, він не просто журналіст. Він - зброя у руках мудачука проти України.

А як мають поводитися журналісти щоб не виникали підозри в праці на мудачука? Я як не журналіст розцінюю подане мною раніше повідомлення Філатова так само, як і Лещенко, хоч, на щастя, нічого спільного з мудачуком не маю.

Про що повідомлення ? В чому суть новини, яку він подав ? І хто такий Лещенко, щоб давати оцінки діяльності Коломойського чи Філатова, а особливо їх мотивації ?

Якщо він журналіст, то хай подає новини, а він дозволяє собі робити ПРИПУЩЕННЯ, ПІДОЗРИ та ОЦІНКИ діяльності.
Для того щоб таке робити, передовсім хай надасть докази того, що він зробив для розбудови держави.

Бо на мою думку він звичайнісінький гамноїд.

« Останнє редагування: Липня 09, 2014, 12:00:53 12:00 від OlegSky »

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #70 : Липня 09, 2014, 11:58:52 11:58 »
Може це не мочілово Бєні, а іншими словами Лещенко захищає Ахметова ?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #71 : Липня 09, 2014, 11:58:54 11:58 »
уточнимо - ближчим часом - це скільки?

Це зразу після вступу угоди в дію. Скажемо - за результатами року.
тобто - рік після вступу угоди в дію?
васю, а ти розумієш, що оскільки ми НЕ пішли в ТС, то росія буде мочити нашу економіку як лиш зможе?
чи правильно буде спад і проблеми, які при цьому виникнуть,  відности на угоду з ЄС?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #72 : Липня 09, 2014, 12:02:36 12:02 »
уточнимо - ближчим часом - це скільки?

Це зразу після вступу угоди в дію. Скажемо - за результатами року.
тобто - рік після вступу угоди в дію?
васю, а ти розумієш, що оскільки ми НЕ пішли в ТС, то росія буде мочити нашу економіку як лиш зможе?
чи правильно буде спад і проблеми, які при цьому виникнуть,  відности на угоду з ЄС?

а именно так и будут делать противники ЕС. И это основная цель России, показать прежде всего своим, как плохо жить непокорным украинцам после отказа от ТС.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #73 : Липня 09, 2014, 12:03:13 12:03 »
уточнимо - ближчим часом - це скільки?

Це зразу після вступу угоди в дію. Скажемо - за результатами року.
тобто - рік після вступу угоди в дію?
васю, а ти розумієш, що оскільки ми НЕ пішли в ТС, то росія буде мочити нашу економіку як лиш зможе?
чи правильно буде спад і проблеми, які при цьому виникнуть,  відности на угоду з ЄС?

А я про шо? Звісно буде. Відкрито всі це казали і кажуть. А у нас і соломки немає, щоб підстелити.
То на кого віднести ці збитки? На Європу чи на тих, хто підготував таку угоду?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #74 : Липня 09, 2014, 12:03:58 12:03 »
Може це не мочілово Бєні, а іншими словами Лещенко захищає Ахметова ?

Выстрелили одновременно Лещенко совместно с УП (кто их финансирует?), Интер (Фирташ), Рашатудей. Вряд ли именно в защиту Ахметова.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #75 : Липня 09, 2014, 12:07:29 12:07 »
уточнимо - ближчим часом - це скільки?

Це зразу після вступу угоди в дію. Скажемо - за результатами року.
тобто - рік після вступу угоди в дію?
васю, а ти розумієш, що оскільки ми НЕ пішли в ТС, то росія буде мочити нашу економіку як лиш зможе?
чи правильно буде спад і проблеми, які при цьому виникнуть,  відности на угоду з ЄС?

А я про шо? Звісно буде. Відкрито всі це казали і кажуть. А у нас і соломки немає, щоб підстелити.
То на кого віднести ці збитки? На Європу чи на тих, хто підготував таку угоду?

васю, а причому тут угода до бзіків путіна?

хіба могли в 2012-2013 роках передбачити окупацію криму і тягар війни на економіці?


Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #76 : Липня 09, 2014, 12:10:49 12:10 »
Може це не мочілово Бєні, а іншими словами Лещенко захищає Ахметова ?

Выстрелили одновременно Лещенко совместно с УП (кто их финансирует?), Интер (Фирташ), Рашатудей. Вряд ли именно в защиту Ахметова.

заодно згадуємо як працює ФУП (і хто там має владу...)

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #77 : Липня 09, 2014, 12:10:57 12:10 »
Може це не мочілово Бєні, а іншими словами Лещенко захищає Ахметова ?
А як можна захистити Ахметова не "замочивши" Беню? Беня націлився на Ахметова, варіанту і вівці цілі і вовки ситі тут не буде.
Батя, мы стараемся ...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #78 : Липня 09, 2014, 12:11:36 12:11 »
васю, а причому тут угода до бзіків путіна?
хіба могли в 2012-2013 роках передбачити окупацію криму і тягар війни на економіці?

Коли я чую отаке от - хіба ми думали, що раша на нас попре - я кажу - ну ви й дебіли. А ще лізете керувати країною. Правда ми не кращі, бо даємо тим дебілам дозвіл на виборах.
Але сподіватись на бехмарне небо (від асоціації) над всією Європою від Атлантики до Азова міг лише безнадійний мрійник.
Ну будемо ще 20 років як Мароко асоціюватись. В польський варіант не вірю. Бо не з того треба починати. З НАТО треба починати.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #79 : Липня 09, 2014, 12:27:56 12:27 »
Якась частина абстрактної правди в словах Лещенка звичайно є. З точки зору майбутніх інтересів Української Держави, як правової демократичної інституції, нема нічого доброго в тому, що самовладним господарем великої частини країни стає олігарх.
Проте з точки зору сьогоденних проблем виживання України як незалежної держави виступ Лещенка є фантастично невчасним, це якщо м"яко виражатись. Україна зараз кревно зацікавлена в тому, щоб важливі сектори економіки не контролювались сепаратистами типу Ахметова чи Єфрємова. Якщо ціною цього питання є підсилення Коломойського та збагачення ветеранів АТО, значить цю ціну мусимо заплатити. Лещенко демонструє в кращому випадку інфантилізм, роблячи вигляд, що він цього не розуміє.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #80 : Липня 09, 2014, 12:29:19 12:29 »
тут у сусідній гілці було посиланя на статтю у російському виданні. Випадково побачив там картинку без будь-якої прив'язки до Лєщєнка.
Але яка знакова картинка

стаття доречи про білизну ;) http://www.snob.ru/selected/entry/78152
... і хай Росія згине як держава

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #81 : Липня 09, 2014, 12:32:44 12:32 »

Лещенко демонструє в кращому випадку інфантилізм, роблячи вигляд, що він цього не розуміє.

Я одну простую вещь скажу, Лещенко демонстрирует только то, что журналистика не зря вторая древнейшая профессия и он нашел людей, способных оплачивать его таланты.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #82 : Липня 09, 2014, 01:21:51 13:21 »
"Напрасно ви его прєлєстним ругаєтє"...
Даремно цькувати журналіста. Він висвітлив проблему. За покликом душі, чи за гроші, суть то в проблемі...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #83 : Липня 09, 2014, 01:38:24 13:38 »
"Напрасно ви его прєлєстним ругаєтє"...
Даремно цькувати журналіста. Він висвітлив проблему. За покликом душі, чи за гроші, суть то в проблемі...

Он указал на проблему, которая, возможно, может ожидать нас в будущем. Хотите, я счас круче Лещенко засвечу?
Если все мы сейчас срочно не пересядем на велосипеды, то скоро уровень разрушения озонового слоя достигнет критичного и мы все умрем и кому принадлежит часть Украины, будет абсолютно неважно. Притом фактажа в моем посте в тыщу раз больше чем у него.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #84 : Липня 09, 2014, 01:41:10 13:41 »
"Напрасно ви его прєлєстним ругаєтє"...
Даремно цькувати журналіста. Він висвітлив проблему. За покликом душі, чи за гроші, суть то в проблемі...

Он указал на проблему, которая, возможно, может ожидать нас в будущем. Хотите, я счас круче Лещенко засвечу?
Если все мы сейчас срочно не пересядем на велосипеды, то скоро уровень разрушения озонового слоя достигнет критичного и мы все умрем и кому принадлежит часть Украины, будет абсолютно неважно. Притом фактажа в моем посте в тыщу раз больше чем у него.

Ця перспектива набагато віддаленіша, ніж посилення одного олігарха навіть за рахунок іншого.
Це я вам більше скажу. Всі олігархи - жиди і сподіватись чи покладатись на них - верх безвідповідальності.

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #85 : Липня 09, 2014, 02:13:15 14:13 »
Не тільки Лещенко мочить Бєню.
Вчора відбувся грандіозний вкид купи гівна на вентілятор цілий гвинтокрил на каналі Інтер (Льовочкін?) відразу опісля вечірніх новин. Без жодних анонсів або титрів про авторів, виробника-замовника... Такий собі "документальний хвільм", аби піпл схавав. Відразу згадав про Піховшека і його "Проте" на 1+1 майже 10 років тому. Стиль дуже схожий.

Шановні, ВІЙНА в нашій країні (ПОЖЕЖА у хаті, якщо не розумієте), а ви (разом з Лещенком) про "невістку" (яка на Вашу думку знову обов'язково всереться або усі галушки потай зжере).

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #86 : Липня 09, 2014, 02:25:59 14:25 »
Лещенко после своих пустопорожних недавних "пугалок" в адрес Юли перестал существовать лично для меня. Но это не отменяет того, что Беню нужно вовремя остановить. Приведенный выше текст Филатова очень настораживает. Да и тезис о том что если бы не Беня, то воевал бы сейчас и юг Украины. С каких таких, пордоньте фуев? Что такого Беня сделал для юга кроме как посадил в Одессе удобного себе мэра с российским гражданством и замеченного ранее во всех колорадских сходняках.
Беня сидит в Днепре создает себе мощную армию и очень удачно пиарится ИМХО
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #87 : Липня 09, 2014, 02:31:07 14:31 »

Ця перспектива набагато віддаленіша, ніж посилення одного олігарха навіть за рахунок іншого.
Це я вам більше скажу. Всі олігархи - жиди і сподіватись чи покладатись на них - верх безвідповідальності.

Они уже так давно находятся на верхушке финансового мира, что я даже не знаю, как они переживут, что на них нельзя положиться. Но тут нам лучше растолкует Вогняна Лошадка, про ZOG и все дела.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #88 : Липня 09, 2014, 02:52:52 14:52 »
Лещенко после своих пустопорожних недавних "пугалок" в адрес Юли перестал существовать лично для меня. Но это не отменяет того, что Беню нужно вовремя остановить. Приведенный выше текст Филатова очень настораживает. Да и тезис о том что если бы не Беня, то воевал бы сейчас и юг Украины. С каких таких, пордоньте фуев? Что такого Беня сделал для юга кроме как посадил в Одессе удобного себе мэра с российским гражданством и замеченного ранее во всех колорадских сходняках.
Беня сидит в Днепре создает себе мощную армию и очень удачно пиарится ИМХО

 :smiley24: Приємно слухати розумну і красиву жінку...

  • Гість
Re: Лешенко мочить Бєню. А СУП кого?
« Reply #89 : Липня 09, 2014, 02:57:00 14:57 »
Лещенко после своих пустопорожних недавних "пугалок" в адрес Юли перестал существовать лично для меня. Но это не отменяет того, что Беню нужно вовремя остановить. Приведенный выше текст Филатова очень настораживает. Да и тезис о том что если бы не Беня, то воевал бы сейчас и юг Украины. С каких таких, пордоньте фуев? Что такого Беня сделал для юга кроме как посадил в Одессе удобного себе мэра с российским гражданством и замеченного ранее во всех колорадских сходняках.
Беня сидит в Днепре создает себе мощную армию и очень удачно пиарится ИМХО

Наскоко мне известно... по слухам в инете, по собственным догадкам и пониманию ситуации. Дело было так - стоматолог наехал на Коломойского. То есть, понимаете, да? Какой-то донецкий отморозок, по сути, кусок говна, наехал на еврейский банкинг. Беня просто позвонил куда надо, ему сказали, - окей, ду ит.

Вот и вся заслуга Бени. А так да, он плохой.