Автор Тема: МТС и Киевстар почти полностью прослушивается Кремлем  (Прочитано 1808 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline lex013

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 765
  • Стать: Чоловіча

Все телефоны украинских солдат прослушиваются соответствующими российскими службами. Об этом в эфире «5 канала» заявил народный депутат от фракции «УДАР» Сергей Каплин, передает УНН.

«МТС и Киевстар полностью прослушивается Кремлем. В Украине есть только 297 телефонов, которые защищены от прослушивания. Эти телефоны находятся на вооружении Кабинета Министров, Администрации Президента и руководства Верховной Рады. Все телефоны, которые находятся в солдат, прослушиваются соответствующими службами. Это официальная информация руководства соответствующих органов сектора безопасности», — сказал он.

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Я тебе больше скажу, прослушивать может практически любой, возможно даже что они эту услугу продают.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Хм, если спецслужбы в курсе, то почему не выдернут кабель который идет из серверой КС в ФСБ?

Offline lex013

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 765
  • Стать: Чоловіча
Думаю, неплохо бы появится новому национальному оператору. Похоже на теме прослушки Кремля можно раскрутить бизнес.
Я бы точно сменил свой Киевстар, который много лет уже у меня.  :shuffle:

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Думаю, неплохо бы появится новому национальному оператору. Похоже на теме прослушки Кремля можно раскрутить бизнес.
Я бы точно сменил свой Киевстар, который много лет уже у меня.  :shuffle:
Слушно. Дуже.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Думаю, неплохо бы появится новому национальному оператору. Похоже на теме прослушки Кремля можно раскрутить бизнес.
Я бы точно сменил свой Киевстар, который много лет уже у меня.  :shuffle:
а що завадить новому оператору продавати розмови і дані кремлю?

Не там причину шукаєте. Було б бажання, і ті, що є можна було б приструнити.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Взагалі з високими технологіями у нас повний пистуц - нема рацій з шифрованими каналами, нічників, тепловизорів. А в бойовиків є. Це сучасна гибрідна війна, і щоб виграти її треба зрівнятися з ворогом на технічному рівні.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Думаю, неплохо бы появится новому национальному оператору. Похоже на теме прослушки Кремля можно раскрутить бизнес.
Я бы точно сменил свой Киевстар, который много лет уже у меня.  :shuffle:

Після того, як Київстар перекупили москалі, він став таким жлобським, що довелось звернути увагу на Лайф. І не шкодую.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я теж перейшов на лайф. Хоча там Ахметка, але думаю, що це таки не "москалі"

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Думаю, неплохо бы появится новому национальному оператору. Похоже на теме прослушки Кремля можно раскрутить бизнес.
Я бы точно сменил свой Киевстар, который много лет уже у меня.  :shuffle:

Робиться дуже просто.
Видiляеться новий частотний спектр, i продаеться закордонним компанiям.
Рашистськi компанii до конкурсу не допускаються бо страна фактично в станi вiйськових дiй

Дуже було б гарно якби б в краiну зайшов якийсь вiдомий европейський чи американский оператор

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Робиться дуже просто.
Видiляеться новий частотний спектр, i продаеться закордонним компанiям.
Рашистськi компанii до конкурсу не допускаються бо страна фактично в станi вiйськових дiй

Дуже було б гарно якби б в краiну зайшов якийсь вiдомий европейський чи американский оператор
А твоя мобіла теж зможе освоїть новий спектр?
Ні яких спектрів не потрібно. Да і нових операторів я думаю також... якось потрібно контролювати те що є. А то через півроку новий оператор не зможе відмовитися від пропозиції ФСБ...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Natan

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3144
  • Стать: Чоловіча
Прослушивание сотовых телефонов совершенно не зависит от каких либо действий сотовых операторов, даже если работники сотовой компании сплошь неподкупные патриоты.

Из израильского опыта: солдатам настоятельно не рекомендуется сообщать родственникам по не защищённой связи "мы сейчас едем туда и туда, будем там делать то и то".
« Останнє редагування: Липня 11, 2014, 07:01:00 07:01 від Natan »
Иврит: רשע [раша] - злодей.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Взагалі з високими технологіями у нас повний пистуц - нема рацій з шифрованими каналами, нічників, тепловизорів. А в бойовиків є. Це сучасна гибрідна війна, і щоб виграти її треба зрівнятися з ворогом на технічному рівні.

звязок з шифруванням, власного виробництва є, пиціли і тепловізори власного виробництва теж є.

чому не купують? інше питання.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
а хуLife шо не слухають?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Взагалі з високими технологіями у нас повний пистуц - нема рацій з шифрованими каналами, нічників, тепловизорів. А в бойовиків є. Це сучасна гибрідна війна, і щоб виграти її треба зрівнятися з ворогом на технічному рівні.

В отличие от тепловизоров, рацию с шифрованием можно сделать самим.
Нужно кинуть клич спецам.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Взагалі з високими технологіями у нас повний пистуц - нема рацій з шифрованими каналами, нічників, тепловизорів. А в бойовиків є. Це сучасна гибрідна війна, і щоб виграти її треба зрівнятися з ворогом на технічному рівні.

В отличие от тепловизоров, рацию с шифрованием можно сделать самим.
Нужно кинуть клич спецам.

вже давним давно все зроблено, та навіть на озброєння прийняте, треба лише розмістити замовлення і за останні 4 місяці вже отримали би сотні портативних рацій, штабних, танкових, наборів радиста.

А ще простіше, хоча б зі складів вже готове взяти і видати воякам, але ні, чекають кенвуди побутові від волонтерів.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Взагалі з високими технологіями у нас повний пистуц - нема рацій з шифрованими каналами, нічників, тепловизорів. А в бойовиків є. Це сучасна гибрідна війна, і щоб виграти її треба зрівнятися з ворогом на технічному рівні.

В отличие от тепловизоров, рацию с шифрованием можно сделать самим.
Нужно кинуть клич спецам.

вже давним давно все зроблено, та навіть на озброєння прийняте, треба лише розмістити замовлення і за останні 4 місяці вже отримали би сотні портативних рацій, штабних, танкових, наборів радиста.

А ще простіше, хоча б зі складів вже готове взяти і видати воякам, але ні, чекають кенвуди побутові від волонтерів.

За этим саботажем стоят конкретные фамилии?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Взагалі з високими технологіями у нас повний пистуц - нема рацій з шифрованими каналами, нічників, тепловизорів. А в бойовиків є. Це сучасна гибрідна війна, і щоб виграти її треба зрівнятися з ворогом на технічному рівні.

В отличие от тепловизоров, рацию с шифрованием можно сделать самим.
Нужно кинуть клич спецам.

вже давним давно все зроблено, та навіть на озброєння прийняте, треба лише розмістити замовлення і за останні 4 місяці вже отримали би сотні портативних рацій, штабних, танкових, наборів радиста.

А ще простіше, хоча б зі складів вже готове взяти і видати воякам, але ні, чекають кенвуди побутові від волонтерів.

За этим саботажем стоят конкретные фамилии?

ну відповім питанням.

Не закуповувати на протязі 3-місяців жодного броніка для військових.
Не давати зброї "Донбасу, Айдару, ПС"?
Назначати у владу сина Вітренко, Пожидаєва.
Відпускати з залу суду основних терористів Луганська.
Пропускати через кордон озброєння і терористів за мзду.

Навіть не намагатися прижати лєвчєнка, єфрема, мудачука, шуфрича, підрахуя.


За этим саботажем стоят конкретные фамилии?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
...
ну відповім питанням.

Не закуповувати на протязі 3-місяців жодного броніка для військових.
Не давати зброї "Донбасу, Айдару, ПС"?
Назначати у владу сина Вітренко, Пожидаєва.
Відпускати з залу суду основних терористів Луганська.
Пропускати через кордон озброєння і терористів за мзду.

Навіть не намагатися прижати лєвчєнка, єфрема, мудачука, шуфрича, підрахуя.


За этим саботажем стоят конкретные фамилии?

Надо бы услышать ответы на эти вопросы от власти. Потому что я не понимаю в чем конкретно (или в ком) причина.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4932
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
"20 років працював виконавчим директором «Кременчуцького шкіряно-лимарного комбінату»"

Ну так - цей нам розкаже про технології прослушки  :weep: :laugh: :fp2
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4932
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
А ось це схоже на правду:



Сеть «МТС-Украина» подверглась беспрецедентному взлому. Используя уязвимость в протоколе GSM, хакеры переключали некоторых абонентов оператора на сервер, предположительно принадлежащий российской "дочке" Tele2. В результате переговоры абонентов украинского МТС были доступны российским спецслужбам
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А ось це схоже на правду:



Сеть «МТС-Украина» подверглась беспрецедентному взлому. Используя уязвимость в протоколе GSM, хакеры переключали некоторых абонентов оператора на сервер, предположительно принадлежащий российской "дочке" Tele2. В результате переговоры абонентов украинского МТС были доступны российским спецслужбам
Я вам бiльше скажу - i це на жарт - не тiльки слухати можна, а й дивитись
Був такий випадок. У нашому магазинi якась прокурорська сука... забула дорогий смартфон.
Прибиральниця знайшла його та взяла додому. А вже через годину... йде дзiнок та хозяiн каже, аби щвидко повернули апарат його власнику, бо ВЖЕ вiдомо, де той апарат загубився (GPS), яке його мiсцерозташування, хто по ньому говорить, та й картинка з 2 камери передае всi деталi.
Налякана жiночка швидко вернула смартфон власнику, бо не хотiла на свою голову гемору, який завжди треба чекати вiд прокурорських сук.
Вже потiм, у журналi CHIP, була велика та цiкава стаття про те, що сучанi смарти... легко "зломати" та зробити так, аби власник не знав, що "трете око" все бачить та чуе.
А ми тут кажемо про якiсь "тайни" МТС щодо "розвiдки" укр. номерiв тощо. :smiley14:   
« Останнє редагування: Липня 11, 2014, 10:10:42 10:10 від Бувалий »