Автор Тема: Донецьк - колона бронетехніки ворога йде на штурм аеропорту  (Прочитано 2907 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Мій висновок :

Все це ганебний договорняк Києва з Ахмєтовим, Тарутою та іншими зацікавленими. Елементарне питання - невже не можна Градами і Смерчами викосити всю територію в радіусі 5 км навколо аеропорта і знищити все і вся - в тому числі і високовольтні лінії? :smilie9:

Моя довіра до Києва після цього відео катастрофічно зменшується.  :smiley23:

If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
А де батальйон Ляшка "Україна"? Нехай сам порядок наведе? Хулі там! Там ж договорняк.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
До чого тут Ляшко?
В Донецьку тисячі!!! російських найманців! І там сидить Тарута, там Ахмєтов, там главмєнт Авакова.
If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
До чого тут Ляшко?
В Донецьку тисячі!!! російських найманців! І там сидить Тарута, там Ахмєтов, там главмєнт Авакова.

Ну ж не я "ляшок", як тут писали деякі.
Вам не гидко таке писати, якщо наші хлопці уже сотнями гинуть? Хоть мізер совісті є?

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1633
шо там? Восток вирішив чергову порцію рашистського мняса в м"ясорубку підкинути?

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
наши сегодня в Донецке около аэропорта покрошили колонну бронетехники и машин - из арт и самолётов. Так что этих двух бравых джигитов надо искать в рефрижераторах.
сегодня днём информацию озвучивал ктото из МО.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
До чого тут Ляшко?
В Донецьку тисячі!!! російських найманців! І там сидить Тарута, там Ахмєтов, там главмєнт Авакова.

Ну ж не я "ляшок", як тут писали деякі.
Вам не гидко таке писати, якщо наші хлопці уже сотнями гинуть? Хоть мізер совісті є?

WTF!!!  :smilie9:

Наші хлопці гинуть сотнями саме тому, що ось такі “дивні“ речі відбуваються як на цьому відео! Ви бачите Донецьк, в якому є призначений Києвом губернатор Тарута, призначений Києвом начальник міліції, та мер міста, який щотижня їзде до Києва!
Таким чином, у Донецьку є законна влада, з відома якої всі ці речі відбуваються. Чи я щось неправильно сказав?
І це у мене викликає великі підозри. Бо я бачу, що мова йде не про життя наших солдатів, а про награбоване Ахмєтовим і Тарутою майно. І я 100% певний, що терористи підхарчовуються із грошей, що Києв продовжує виділяти Донецьку.
 :smilie9: :smilie9: :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Feral Cat, Вы один раз уже тат извинялись. Возьмите себя в руке плз, чтобы не пришлось делать этого опять
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
До чого тут Ляшко?
В Донецьку тисячі!!! російських найманців! І там сидить Тарута, там Ахмєтов, там главмєнт Авакова.

Ну ж не я "ляшок", як тут писали деякі.
Вам не гидко таке писати, якщо наші хлопці уже сотнями гинуть? Хоть мізер совісті є?

WTF!!!  :smilie9:

Наші хлопці гинуть сотнями саме тому, що ось такі “дивні“ речі відбуваються як на цьому відео! Ви бачите Донецьк, в якому є призначений Києвом губернатор Тарута, призначений Києвом начальник міліції, та мер міста, який щотижня їзде до Києва!
Таким чином, у Донецьку є законна влада, з відома якої всі ці речі відбуваються. Чи я щось неправильно сказав?
І це у мене викликає великі підозри. Бо я бачу, що мова йде не про життя наших солдатів, а про награбоване Ахмєтовим і Тарутою майно. І я 100% певний, що терористи підхарчовуються із грошей, що Києв продовжує виділяти Донецьку.
 :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Правильно все сказали :(
Contra Spem Spero

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Наші хлопці гинуть сотнями саме тому, що ось такі “дивні“ речі відбуваються як на цьому відео! Ви бачите Донецьк, в якому є призначений Києвом губернатор Тарута, призначений Києвом начальник міліції, та мер міста, який щотижня їзде до Києва!
Таким чином, у Донецьку є законна влада, з відома якої всі ці речі відбуваються. Чи я щось неправильно сказав?
І це у мене викликає великі підозри. Бо я бачу, що мова йде не про життя наших солдатів, а про награбоване Ахмєтовим і Тарутою майно. І я 100% певний, що терористи підхарчовуються із грошей, що Києв продовжує виділяти Донецьку.
 :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Так і є, тут Ахметов при "ділах" був чи є - це не важливо. Тарута - губернатор номінальний, він нічого не вирішує. Цей регіон ми майже не контролюємо. До чого тут "соплі" і "воплі"? Міліції та держ. чиновникам платять зарплату тому, що там ще є українська влада. Перестати платити - це визнати ДНР і ЛНР. Але у нас йде АТО? Чи не так? Чи дамо усі підстави для того, щоб кацапи пояснили усьому світу, що у нас таки громадянська війна? Вони сплять і бачать, щоб ми відмовилися від органів державної влади, а біженці їхали тільки в Росію. Невже це не ясно?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Feral Cat, Вы один раз уже тат извинялись. Возьмите себя в руке плз, чтобы не пришлось делать этого опять

Дрейк, я готовий вибачитися ще раз, якщо я помиляюся. Але мене це відео просто добило, бо воно показує настільки шите білими нитками все те що відбувається навколо Донецька.
Київ повинен знищити Ахмєтова цілковито і навіть фізично, а у мене таке враження, що там цього не хочуть розуміти.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Feral Cat, Вы один раз уже тат извинялись. Возьмите себя в руке плз, чтобы не пришлось делать этого опять

Дрейк, я готовий вибачитися ще раз, якщо я помиляюся. Але мене це відео просто добило, бо воно показує настільки шите білими нитками все те що відбувається навколо Донецька.
Київ повинен знищити Ахмєтова цілковито і навіть фізично, а у мене таке враження, що там цього не хочуть розуміти.

Як можна платити гроші колаборантам!? Та ніхто не визнає те ДНР-ЛНР ані де-факто ані де-юре, якщо перестати платити.
Суки носяться з тим Донецьком як із писаною торбою! А чому - бо то вотчина самого Ахмєтова недоторканого.
If you are going through hell, keep going.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Я верю в людей, верю в некую изнaчaльно присущую им честность и чувство товaриществa, - без этого общество не могло бы существовaть. Кaк чaсто честность изврaщaют, кaк чaсто товaрищество предaют, ты знaешь не хуже меня. Я не верю в трескучие фрaзы и в деспотизм, дaже в диктaтуру интеллигенции. Думaется, мы с тобой имеем некоторое предстaвление о том, что тaкое интеллигенция.

Кое-кто из молодежи, - те, кому предстоит "вершить блaгородные делa, о которых мы зaбыли", с этим не соглaсны. Они полaгaют, будто с трескучими фрaзaми можно бороться при помощи сверхтрескучих фрaз. Искренность дaвным-дaвно устaрелa. Невaжно, что именно говорить; вaжно только внушaть другим, что ты прaв. И остaется однa нaдеждa: зaпретить всем читaть, зa исключением немногих избрaнных (кем и кaк избрaнных?), a уж они будут укaзывaть нaм, простым смертным, что делaть и кaк жить. Дa неужели же мы в это поверим? ... смело отвечaю: конечно нет! А впрочем, может быть, это ирония, и молодым людям просто не дaют покоя лaвры Свифтa.

Но нужна попыткa создaть пaмятник поколению, которое нa многое нaдеялось, честно боролось и глубоко стрaдaло. Другие, вероятно, поймут это совсем инaче. Почему бы и нет?

 А мы добивaемся только одного: пытaемся скaзaть прaвду, верим, что это прaвдa, и не боимся ни противоречить себе, ни признaвaть свои ошибки.



Ричaрд Олдингтон

Пaриж. 1929
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
В Донецке необходимо

Полностью прекратить водоснабжение, электроснабжение.

И с помощью авиаударов не давать его восстанавливать.

Таким образом ДНР загнется за неделю-две.

Погибнет значительно меньше людей, чем при теперешней тактике. 
Contra Spem Spero

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Дякую, Сергію, що нагадав. Я Олдінгтона читав ще років двадцять тому... :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Як можна платити гроші колаборантам!? Та ніхто не визнає те ДНР-ЛНР ані де-факто ані де-юре, якщо перестати платити.
Суки носяться з тим Донецьком як із писаною торбою! А чому - бо то вотчина самого Ахмєтова недоторканого.

Треба платити усім тим, хто числиться в міліції і т.д. Коли відновимо реальну владу, то тоді "наведемо порядок". Там не так все однозначно. Міліція типу ж працює, навіть розслідування веде. В Донецьку взагалі фактично "мирне життя", там мера міста ніхто не чіпає і УВС наче під "Україною". Ми маємо провести АТО, а потім зачистити регіон. Інакше ніяк, інакше це не АТО, а громадянська війна.
Саме по цій причині наші хотіли платити пенсії в Криму, хоча він вже під кацапами. Але кацапи були категорично проти. Думаєте, що кацапи би не хотіли, щоб Україна вливала гроші в Крим і вони менше витрачали? Вони були б раді, бо більше грошей буде в Криму, то багатші і спокійніші там будуть люди. Але є такі речі, через які переступати не можна.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
В Донецке необходимо

Полностью прекратить водоснабжение, электроснабжение.

И с помощью авиаударов не давать его восстанавливать.

Таким образом ДНР загнется за неделю-две.

Погибнет значительно меньше людей, чем при теперешней тактике.

Це неможливо. Сьогодні Меркель уже Порошенку телефонувала, хвилювалася "за мирних жителів". Європа спить і баче, щоб знайти причину по якій можна було б відкосити від України і не заморачуватися з Росією. Тут все дуже складно.

Offline СашКо

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
 Я також  хочу отримати відповіді на питання що це за ссюр такий з "офіційною" владою Донецька.
І ще питання від самих дончан: чому не можуть наші специ фізично ліквідувати всіх гіркіних, що є першочерговим завданням АТО?!
Зрозуміло що кукловоди не вони але це внесе суттєву деорганізацію серед терористів

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я також  хочу отримати відповіді на питання що це за ссюр такий з "офіційною" владою Донецька.
І ще питання від самих дончан: чому не можуть наші специ фізично ліквідувати всіх гіркіних, що є першочерговим завданням АТО?!
Зрозуміло що кукловоди не вони але це внесе суттєву деорганізацію серед терористів

Влада офіційна, тому їй і платять. Буде можливість замінити - замінять. Це все для "політичного статусу".
Якби можна було так просто ліквідувати Гіркіна, то це зробили би давно. Але кацапські інструктори теж не ідіоти.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Які відгуки написали ординці на ютубі.

Чому дивуватися, як передали в європейських новинах, більше чим 80 процентів населення Росії, підтримують політику Путіна.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани

Це неможливо. Сьогодні Меркель уже Порошенку телефонувала, хвилювалася "за мирних жителів".

Як Ви думаєте, звідки таке піклування про "мирних жителів" у фрау Меркель ?

Недаремно цю фрау прослуховує Америка.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Я також  хочу отримати відповіді на питання що це за ссюр такий з "офіційною" владою Донецька.
І ще питання від самих дончан: чому не можуть наші специ фізично ліквідувати всіх гіркіних, що є першочерговим завданням АТО?!
Зрозуміло що кукловоди не вони але це внесе суттєву деорганізацію серед терористів


ТАК ОТОЖ! ВІДПОВІДІ МОЖЕ БУТИ ТІЛЬКИ ДВІ: АБО В КЕРІВНИЦТВІ УКРАЇНИ ГЕТЬ УСІ ЗРАДНИКИ, АБО ПОВНІ ІДІОТИ

Є дуже багато способів це зробити. Отже, не стільки не можуть, скільки не хочуть. Чому? Досвід багатьох країн, зокрема Ізраїлю, свідчить, що лідерів терористів слід постійно знищувати. Ще раз: чому вони й досі ВСІ живі?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я також  хочу отримати відповіді на питання що це за ссюр такий з "офіційною" владою Донецька.
І ще питання від самих дончан: чому не можуть наші специ фізично ліквідувати всіх гіркіних, що є першочерговим завданням АТО?!
Зрозуміло що кукловоди не вони але це внесе суттєву деорганізацію серед терористів


ТАК ОТОЖ! ВІДПОВІДІ МОЖЕ БУТИ ТІЛЬКИ ДВІ: АБО В КЕРІВНИЦТВІ УКРАЇНИ ГЕТЬ УСІ ЗРАДНИКИ, АБО ПОВНІ ІДІОТИ

Є дуже багато способів це зробити. Отже, не стільки не можуть, скільки не хочуть. Чому? Досвід багатьох країн, зокрема Ізраїлю, свідчить, що лідерів терористів слід постійно знищувати. Ще раз: чому вони й досі ВСІ живі?

Такий розумний. А хто піде їх знищувати? У нас що в СБУ ні з того ні з сього пропала 5-та колона? Нагадати про 3-х Альфовців? У нас, що десь готують нормальних агентів і спецуру? Не смішіть. Ми тільки з березня почали "заново створювати" силові органи.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я також  хочу отримати відповіді на питання що це за ссюр такий з "офіційною" владою Донецька.
І ще питання від самих дончан: чому не можуть наші специ фізично ліквідувати всіх гіркіних, що є першочерговим завданням АТО?!
Зрозуміло що кукловоди не вони але це внесе суттєву деорганізацію серед терористів

Влада офіційна, тому їй і платять. Буде можливість замінити - замінять. Це все для "політичного статусу".
Якби можна було так просто ліквідувати Гіркіна, то це зробили би давно. Але кацапські інструктори теж не ідіоти.

Новости Донбасса ‏@novostidnua 10m

Наблюдение из Донецка: Действующие милиционеры в Донецке в разговоре между собой: "Все равно здесь Украины не будет".
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34332
  • Стать: Чоловіча
Я також  хочу отримати відповіді на питання що це за ссюр такий з "офіційною" владою Донецька.
І ще питання від самих дончан: чому не можуть наші специ фізично ліквідувати всіх гіркіних, що є першочерговим завданням АТО?!
Зрозуміло що кукловоди не вони але це внесе суттєву деорганізацію серед терористів

Влада офіційна, тому їй і платять. Буде можливість замінити - замінять. Це все для "політичного статусу".
Якби можна було так просто ліквідувати Гіркіна, то це зробили би давно. Але кацапські інструктори теж не ідіоти.

Новости Донбасса ‏@novostidnua 10m

Наблюдение из Донецка: Действующие милиционеры в Донецке в разговоре между собой: "Все равно здесь Украины не будет".

Скоріше, їх самих там не буде.  :smiley23:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
В Донецке необходимо

Полностью прекратить водоснабжение, электроснабжение.

И с помощью авиаударов не давать его восстанавливать.

Таким образом ДНР загнется за неделю-две.

Погибнет значительно меньше людей, чем при теперешней тактике.

Це неможливо. Сьогодні Меркель уже Порошенку телефонувала, хвилювалася "за мирних жителів". Європа спить і баче, щоб знайти причину по якій можна було б відкосити від України і не заморачуватися з Росією. Тут все дуже складно.

Нічого неможливого. Просто цій скотині треба вирвати матку з коренем. Перепрошую за французьку

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Я також  хочу отримати відповіді на питання що це за ссюр такий з "офіційною" владою Донецька.
І ще питання від самих дончан: чому не можуть наші специ фізично ліквідувати всіх гіркіних, що є першочерговим завданням АТО?!
Зрозуміло що кукловоди не вони але це внесе суттєву деорганізацію серед терористів

Шо, боевиков - блокбастеров обсмотрелся?

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Нам никто не будет помогать пока спонсоры терроризма будут у нас чувствовать себя в безопасности и заседать по парламентам.Мы со стороны выглядим идиотами а идиотам обычно помогают тем что пытаются лечить.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Я також  хочу отримати відповіді на питання що це за ссюр такий з "офіційною" владою Донецька.
І ще питання від самих дончан: чому не можуть наші специ фізично ліквідувати всіх гіркіних, що є першочерговим завданням АТО?!
Зрозуміло що кукловоди не вони але це внесе суттєву деорганізацію серед терористів

Тоді доведеться АТО закінчувати за 2-3 тижні.
А "нова влада" і генерали ще не всі гроші отримали від світу і не переділили між собою.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Неужели наши штабные не понимают, зачем бандюкам аэропорт? :smilie9:
Хотя бы инстинкт самосохранения включили.
ігнор Квант