Автор Тема: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?  (Прочитано 5591 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #30 : Липня 12, 2014, 02:27:47 14:27 »
Лен, готуйся. Та вибач за все. Почалася війна.


Чупс

  • Гість
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #31 : Липня 12, 2014, 02:28:49 14:28 »
Та ну нах, чупа, вона не юльок. Здається, хто платить бабло - той її і танцює. А що син козла - то вообщє урод.

Не сміши мене.

Offline kosynus

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #32 : Липня 12, 2014, 02:37:32 14:37 »
Та ну нах, чупа, вона не юльок. Здається, хто платить бабло - той її і танцює. А що син козла - то вообщє урод.

Не сміши мене.
Ну , дивись, що вона втій же темі пише:   
  "Такие как вы становятся типичными юльками, которые не соглашаются даже тогда, когда всем очевидно, что Тимошенко врет. Такие как вы - прекрасная почва для российского ТВ. Ваш мозг не создан для обобщения и анализа. Ваша душа создана для веры или сплошного недоверия. Это не хорошо и не плохо, так устроен мир. "

 Таких месиджів про юльків в неї хватає.

 І, до речі, масові бани листопада/грудня ніяк юлькізмом не назвеш. А от льовочкізмом, можливо.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #33 : Липня 12, 2014, 02:42:37 14:42 »
подарунок для модераторів


щоб розмістити рекламу гугла досить скопіювати код і втикнути в темплейт (думаю, тут щось таке є)
тиждень всі будуть бачити її. далі - аналіз - чи є економічний ефект і чи треба ховати від когось.


п.с.
якби я мав ресурс такої відвідуваності - вже б давно сидів десь на пляжі і лиш час від часу ходив знімати гроші з картки, щоб не було переліміту :)

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #35 : Липня 12, 2014, 03:44:05 15:44 »
А що до бану Чупи, то патріотів там давно і систематично банять, на відміну від бригадних.

Ти також не зрозумів?? Там банів нема вже кілька місяців. Мій - перший. Чому? Назвав Лещенко так як я його називав 9 років тому - син козла.

Я грав на грані фолу, я просто хотів зрозуміти, чи правий я, та не тільки я, що ФУП - це ресрс медведчука чи кого там. Вдалося. Це - досягнення, я так вважаю.

Після мого поста бав послідував миттєво, навіть і хвилини не пройшло. Вважайте, що АТО проти Притули ми виграли.

Судя по назві "Правда", це скоріш за все від початку був ресурс СПУ.
Так що про Медведчука та йому подібних було зрозуміло від самого початку.



папа-тєсть собакєна розкручував справу гонгадзе, так шо тут связь явна і без всяких назв. хотя назва, да, - лишнє підтвердження
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #36 : Липня 12, 2014, 03:45:00 15:45 »
Готуймося до масованої атаки на наш форум.

резерв є - http://test.ukrpravda.net

мені туди лише треба перенести базу. а потім ми купимо сервер у німців.

шо это значит?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #37 : Липня 12, 2014, 03:47:00 15:47 »
Так Гражданін лише за, він в перші ж дні до мене писав.
І зслику на СУП він на своєму сайті розмістив першим.
А ми можемо давати лінки на статті з його сайта, і так само розмітити лінк на його сайт в нас на головній сотрінці.
Думаю що з питаннями співробітництва проблем не буде.

За C.G. то дійсно треба питати в Гражданіна.

Я один з цим не справлюся. Дуже, дуже шкода, що Єгорій зник  :smilie2:

Мені потрбні помічники. Всі айтішники, всі зацікавлені в порталі. :smilie8:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #38 : Липня 12, 2014, 03:50:36 15:50 »
Тобто розмови про те, що форум поламаний і не модерується - повна лажа.
Кого хоче, Притула банить миттю, а ватнікам зелене світло дане цілком свідомо.

Я про це давно казав. Ніхуя там не поламано, Притула контролює форум.

Далі. Зважте на це. Був пост ві Гонти:

Цитувати
шо за дегенерат
гонта     12 Jul 2014 12:57
 IP/Host: 81.15.225.---

 робить на уп колонку новин?

Я зробив припущення, ще це син козла Сирожа Лещенко, я відчував - що щас щось буде. Забанить чи ні? Це буде критерій. Відреагувала МИТТЄВО - бан послідував буквально через 20 секунд. Це перший бан на ФУПі після того, як вона перестала банити взагалі будь кого. Відчуваю себе не аби ким!

З мого першого бану виник СУП. Дякую, Лєна Прітула. Не хочу більше нічго казати, ображати тебе я не буду.

Это доказано еще в конце февраля месяца...

А теперь, если честно, то и подача материала собственно на УП уже вызывает вопросы у нормальных людей.

Я только замечу, что на редактирование/корректирование ленты можно взять человека со знанием украинского, это что, в Киеве проблема???
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #39 : Липня 12, 2014, 03:52:41 15:52 »
А що до бану Чупи, то патріотів там давно і систематично банять, на відміну від бригадних.

Ти також не зрозумів?? Там банів нема вже кілька місяців. Мій - перший. Чому? Назвав Лещенко так як я його називав 9 років тому - син козла.

Я грав на грані фолу, я просто хотів зрозуміти, чи правий я, та не тільки я, що ФУП - це ресрс медведчука чи кого там. Вдалося. Це - досягнення, я так вважаю.

Після мого поста бав послідував миттєво, навіть і хвилини не пройшло. Вважайте, що АТО проти Притули ми виграли.

Судя по назві "Правда", це скоріш за все від початку був ресурс СПУ.
Так що про Медведчука та йому подібних було зрозуміло від самого початку.



папа-тєсть собакєна розкручував справу гонгадзе, так шо тут связь явна і без всяких назв. хотя назва, да, - лишнє підтвердження

Думаете, как только кто то дает пост со словом Лещенко -  у них в редакции сирена воет?
Contra Spem Spero

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #40 : Липня 12, 2014, 03:54:24 15:54 »
Лен, готуйся. Та вибач за все. Почалася війна.

ну во-первых меня банить на ФУПе просто не за что. Я если за последние три месяца там десяток постов и написала и то совершенно нейтральных. А во-вторых не велика потеря.  И в-третьих юник этот на СУП больше не зайдет я об этом позабочусь. Достал. Ходит по ФУПу и нас с тобой дерьмом поливает.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #41 : Липня 12, 2014, 04:56:02 16:56 »




 :gigi:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #42 : Липня 12, 2014, 05:21:41 17:21 »
ги
а шо лєщєнко рипає притулу? :weep:
пс.то не змінює того що чупа телепень  :smiley14:

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #43 : Липня 12, 2014, 05:27:47 17:27 »
Думаете, как только кто то дает пост со словом Лещенко -  у них в редакции сирена воет?

В принципе, почему нет? :smilie3: Это ж элементарно делается, насколько я понимаю. Добавленный к базовому ПО форума маленький скрипт, который сканирует каждое отправленное на форум сообщение на предмет наличия в нем пары десятков ключевых слов и, если находит, отправляет Притуле или какому-нибудь админу письмо со ссылкой на это сообщение. А те уже просматривают подозрительное сообщение на предмет наличия в нем "криминала".

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #44 : Липня 12, 2014, 05:37:50 17:37 »
Думаете, как только кто то дает пост со словом Лещенко -  у них в редакции сирена воет?

В принципе, почему нет? :smilie3: Это ж элементарно делается, насколько я понимаю. Добавленный к базовому ПО форума маленький скрипт, который сканирует каждое отправленное на форум сообщение на предмет наличия в нем пары десятков ключевых слов и, если находит, отправляет Притуле или какому-нибудь админу письмо со ссылкой на это сообщение. А те уже просматривают подозрительное сообщение на предмет наличия в нем "криминала".


так и есть.  подобным образом и таня цушковна лопатит фуп, только у себя уже на компе
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #45 : Липня 12, 2014, 05:41:16 17:41 »
От ви тут між собою гарно розмовляєте, але можна питання - при чому тут юльки?)))

При тому, що Притула - юльок. Або я вже на знаю хто. Попередження адміна там висить, жодного посилання на лещенко, будь ласка. Видалення, а при рецидиві - бан назавжди.

Не бракує фактів, які свідчать, що вона працювала проти незалежної України ще 2000 року, а може й раніше. Про це варто завжди пам'ятати.  :upa

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #46 : Липня 12, 2014, 05:43:28 17:43 »
От ви тут між собою гарно розмовляєте, але можна питання - при чому тут юльки?)))

При тому, що Притула - юльок. Або я вже на знаю хто. Попередження адміна там висить, жодного посилання на лещенко, будь ласка. Видалення, а при рецидиві - бан назавжди.

Не бракує фактів, які свідчать, що вона працювала проти незалежної України ще 2000 року, а може й раніше. Про це варто завжди пам'ятати.  :upa


к тому же последний человек (из тех, кто якобы на светлой стороне силы) кто видел живого гонгадзе. и знал маршрут
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #47 : Липня 12, 2014, 07:15:54 19:15 »
Повна версія з Притулою і Курченком


Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #48 : Липня 12, 2014, 07:22:57 19:22 »
Повна версія з Притулою і Курченком




Ігорь Валєрьєвіч суров :gigi:  "Ето что охуенно сложно запомнить? так запиши себе"
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline woodbridge

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 124
Re: Цікаво. Тест ФУПу. Забане Альона чи ні?
« Reply #49 : Липня 12, 2014, 11:16:13 23:16 »
Фуп давно уже превратился в ватный ресурс.
А что касается сирожи - то большего журнаШЛЮХУ еще поискать надо, такой подонок продажный, что уже просто смешно. Тренд такой наметился - раз сирожа икру мечет, значит герой его высеров все делает на пользу стране

Десь в 2006 році коли пропала база данних ФУПа і народ через це тусувався на ФСН, було явно видно що напрямок форума буде змінений.
Я тоді писав що це буде площадка для діяльності пропагандистів, і в першу чергу антиукраїнських , (терміну бригадники тоді ще не було, як і терміну ватники).
Так воно в результаті і вийшло.
Там тоді на ФСН дуже і дуже багато, про це говорились і було дуже багато цікавої інфи.
Десь в мене на вінті мали валятись архіви ФСН, правда не знаю чи є за 2006 рік. Та і ті що є зараз, це просто мішанина з постів та гілок, але при бажанні можна в тій каші розібратись.

Термин "Бригадники" появился на ФУПе в 2005 году. Это был мой первый пост - бросил ссылку на исследование с сайта партии Новодворской "Демократический Союз" www.ds.ru про Интернет бригады. Оттуда и пошло.