Автор Тема: Власти Украины должны вернуть стране статус ядерной державы в течении месяца.  (Прочитано 5923 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Мала б Україна в цей період зброю такої хуйні НЕ БУЛО Б 100%

Досвід Індії, Пакистану, Ізраїлю цю тезу не підтверджує.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
при наявності технологій, а вони у нас є, це не проблема
Когда это у нас появилось обагащение урана?!

вчора, не в буквальному смислі

В нас же електростанції нібито ж збройний плутоній виробляють? :smilie11:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Мала б Україна в цей період зброю такої хуйні НЕ БУЛО Б 100%

Досвід Індії, Пакистану, Ізраїлю цю тезу не підтверджує.

Аж ніяк. Загрози існування цим країнам наразі немає. Навпаки, вони можуть загрожувати потенційним агресорам.

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Все можно делать грамотно и аккуратно посредством к примеру запуска собственного производства топлива для АЭС. Почитайте о ядерной программе Японии там много интересного в частности вы будете очень удивлены количеством оружейного плутония у Японии.

Технология промышленного обогащения урана и первого ЯО СССР была разработана в Украине, большей часть в Харькове частично в Киеве. Потом все переехало в рашу но технологии никуда не делись так как профильные НИИ остались на месте и продолжали работы по проектам.

Ядерное оружие воссоздавать сейчас не нужно но аргументировано показать что Украина имеет возможности в случае необходимости может в кратчайшие сроки собрать нное количество зарядов - нужно. Причем именно собрать а не начать обогащение и т.д., если нет возможности именно собрать то нас удавят раньше чем мы получим первый подкритичный объем ядерного материала.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Якісь ви дебільнуті
Що не ясно  що ви можете мати  ядерну зброю але ніколи її не використаєте
А якщо використаєте то отримаєте у відповідь в 10 раз більше ...

А от  озброїти 5 мілліонну армію  - ніхто навіть слова  нам не скаже ...
А потім ця армія поїде в Москву  на екскурсію - з своєю особистою зброєю.

Або прийде на кордон з росією і зробить кожний один постріл 
і вийде 5 мілліонів пострілів ...

або  запросить армію росії до себе в гості  на навчання   і на кожний ствол  росії буде наших 5 стволів ...

І для цього нічого не треба ні грошей ні кредитів 
 просто взяти і роздати всю зброю що  лежить і ржавіє на складах...

призначити командирів  (сотників) і провести навчання на  сусідньому полігоні ..

Люди  самі все зрозуміють  і зроблять все так  що  , НАТО  буде проситись чи не погодились ми  з ними на якусь  мирну угоду, бо страшно  їм стане , побачити в себе  під боком  армію яка переважає  по численності всі країни  НАТО разом взяті ... і час мобілізації  цієї армії від 2 до 24 годин .... І знищити  цю армію  всякими  бомбардуваннями не можливо
вона  розкидана рівномірно по всій території України....
І ця армія вміє  воювати  не лишень фронтом  - вона може пропустити противника  на територію своєї країни  - рівномірно розпорошивши його  по території  а потім в 1 годину знищити , по свистку...

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Причем именно собрать а не начать обогащение и т.д., если нет возможности именно собрать то нас удавят раньше чем мы получим первый подкритичный объем ядерного материала.
Технологии есть, мощностей нет. Пока будем строить - удавят. А материалы последние, увы, Янык отдал.

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Мала б Україна в цей період зброю такої хуйні НЕ БУЛО Б 100%
Трудно сказать. Террористов засылать она не помешает. А вот нестабильность в ядерной стране... У нас бы тут были уже миротоврцы и России и НАТО. Везде.

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Причем именно собрать а не начать обогащение и т.д., если нет возможности именно собрать то нас удавят раньше чем мы получим первый подкритичный объем ядерного материала.
Технологии есть, мощностей нет. Пока будем строить - удавят. А материалы последние, увы, Янык отдал.

Значит не теряя времени необходимо строить мощности по производству топлива думаю вскорости в раше мы его не купим. Отработанное топливо нужно не хоронить а перерабатывать потому как это не мусор а бесценный источник трансурановых элементов в том числе большое количество плутония.
Технологии производства топлива включают в себя те же технологии что и для военного назначения.
« Останнє редагування: Липня 14, 2014, 05:38:45 17:38 від Ренегат »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Мала б Україна в цей період зброю такої хуйні НЕ БУЛО Б 100%

Досвід Індії, Пакистану, Ізраїлю цю тезу не підтверджує.

Аж ніяк. Загрози існування цим країнам наразі немає. Навпаки, вони можуть загрожувати потенційним агресорам.

Звичайно, бо загроза існуванню усувається наявністю боєздатної армії, яка постійно веде бойові дії не з потенційними, а з реальними агресорами.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27340
Я извиняюсь, это ветка переписи форумных маниловых?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Я извиняюсь, это ветка переписи форумных маниловых?

Це гілка де збираються українські патріоти - яструби   :upa
у Василя Ем спитайте
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Якісь ви дебільнуті
Що не ясно  що ви можете мати  ядерну зброю але ніколи її не використаєте
А якщо використаєте то отримаєте у відповідь в 10 раз більше ...

"Не обзивайся і необзиваємий будеш."

Американський генерал на увесь світ заявив, що як тільки "кіми" створять атомну бомбу (один-два заряди по 10-20 кілотон) - то Сполучені Штати _ніколи_ не нападуть на КНДР.

І логіка тут незрозуміла лише "дебільнутим" (дякую за термін):

Пуйлу абсолютно насрать на те, скільки українців чи росіян загине у війні. Але за однієї умови: його дорогоцінне життя має залишитись недоторканим. А оскільки атомна бомба не робить різниці між простолюдином і начальником - нах таку війну.

П.С. Сам я теж прибічник швейцарської системи самооборони.

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Якісь ви дебільнуті
Що не ясно  що ви можете мати  ядерну зброю але ніколи її не використаєте
А якщо використаєте то отримаєте у відповідь в 10 раз більше ...

"Не обзивайся і необзиваємий будеш."

Американський генерал на увесь світ заявив, що як тільки "кіми" створять атомну бомбу (один-два заряди по 10-20 кілотон) - то Сполучені Штати _ніколи_ не нападуть на КНДР.

І логіка тут незрозуміла лише "дебільнутим" (дякую за термін):

Пуйлу абсолютно насрать на те, скільки українців чи росіян загине у війні. Але за однієї умови: його дорогоцінне життя має залишитись недоторканим. А оскільки атомна бомба не робить різниці між простолюдином і начальником - нах таку війну.

П.С. Сам я теж прибічник швейцарської системи самооборони.

Украина довольно большая страна находящаяся между востоком и западом что позволяет ей при желании влиять на региональную политику а при наличии хорошей армии и экономики управлять ею.
Из этого следует вывод либо Украина становится сильным государством и выстраивает под себя окружающие страны или опять пропадает минимум на 100 лет
Украина имеет в достатке природные и в избытке интеллектуальные ресурсы, этого достаточно для построения сильного государства.

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Якісь ви дебільнуті
Що не ясно  що ви можете мати  ядерну зброю але ніколи її не використаєте
А якщо використаєте то отримаєте у відповідь в 10 раз більше ...

"Не обзивайся і необзиваємий будеш."

Американський генерал на увесь світ заявив, що як тільки "кіми" створять атомну бомбу (один-два заряди по 10-20 кілотон) - то Сполучені Штати _ніколи_ не нападуть на КНДР.

І логіка тут незрозуміла лише "дебільнутим" (дякую за термін):

Пуйлу абсолютно насрать на те, скільки українців чи росіян загине у війні. Але за однієї умови: його дорогоцінне життя має залишитись недоторканим. А оскільки атомна бомба не робить різниці між простолюдином і начальником - нах таку війну.

П.С. Сам я теж прибічник швейцарської системи самооборони.
:smiley24: Правильно
Як і хУйло насрати скільки у нас стрілків вони Китаю Індії у скільки разів поступаються чисельністю і нічого ніхто ні на кого не напав і не нападе бо знають 100% що відповідь буде Ядерною ТО Є ФАКТОР СТРИМУВАННЯ

І ТО ЩО ЦЕЙ ФАКТОР НАМ ВЖЕ ЗНАДОБИВСЯ І ЩЕ ЗНАДОБИТЬСЯ ТЕЖ АКСІОМА!

Чому хуйло і хуйліта з каплавухим мають вирішувати що ми маємо робити, яку Конституцію писати, з ким на переговори йти, ЧОМУ???
 Є ВНЯТНА ВІДПОВІДЬ???
« Останнє редагування: Липня 14, 2014, 06:21:40 18:21 від Ser »
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline H2O

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 685
Теоретически, за месяц можно только разработать и начать произвводить ракеты с "грязными" боеголовоками, благо отходов с АЭС в Украине хватит, чтоб превратить всю Землю в радиоактивную пустыню несколько раз.

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Теоретически, за месяц можно только разработать и начать произвводить ракеты с "грязными" боеголовоками, благо отходов с АЭС в Украине хватит, чтоб превратить всю Землю в радиоактивную пустыню несколько раз.

"Меньше фильмов" Хаус

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Та не з сепаратистами случіца а з стурбованими гарантами , і в хуйлостані також . Треба демонструвати безбашенність більшу ніж хуйло нам тіпа втрачати нічого . Розумієте якщо є бажання мо можна зробити все , треба тільки правильно поставити питання , найти спеців які це питання вирішать і вирішать так як треба , тільки бажання треба мати  і не оглядуватись що там скаже хуйліта. Подивіться на історію створення ізраїлю - головний союзник США , і що витворяли на х.ю вертіли як хотіли  , взривали всякі там "Ліберті" АЛЕ на офіційному рівні ..." та ви шо, то не ми","добре-добре" ,"ми подумаєм","так-так ми згідні" і все таке .
  А про економіку ,що ви розумієте під цим словом? Тіпа, мислевірус, що без кредитів МВФ довго не протягнем? :smiley16:
Ага, в Хулостане сразу испугаются и убегут.Сами верите?


Про экономику - типа при санкциях, если нам с одной стороны не дадут кредиты, а с другой оборежут внешню торговлю то да, загнемся.
Ну убєгут не зразу , але іспугаються точно ( спасіба гебельс ТВ  :smiley14:) ви ще не бачили як ніби то вполнє адекватниє  москалі приїжджають перший раз в Бандерштат :smilie5: Все залежить від нас.
Про кредити , а вони нам потрібні ? у нас є свій МВФ ( як я вже писав затиснути ахматовим яйка в двері і в залежності від сили стискання... ну ви поняли.) Чого Чого а ахматових в нас до ..я . просто не всі ще зрозуміли що на карті стоїть наша незалежність і визнання самостійним гравцем на політ. арені .  Коротше було би бажання , а гроші можна знайти відносно легко .Он їх скільки по парламенту шастає.
Про зовнішню торгівлю, Теж саме в тому вигляді в якому вона є- постійно від'ємне зовнішньоекономічне торг. сальдо і дивлячись що стоїть на кону. Це не вирішальний аргумент.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Ну добре, давайте змоделюємо , мені просто цікаво . Припустимо: ми не оголошуючи прийняли рішення створити із наявного матеріялу якусь там боєголовку , тут кажуть ( паралельно поливаючи опонентів нехорошими словами :smilie5:) що за 10хв будуть знати такі дійові особи 1 чебурашка 2 хуйло 3 хуйліта 4... і т д.  Добре
Що по вашому буде далі ? Будь ласка , більш-менш  правдоподібно . Ну наприклад заява хуйлостану і діпконсерновість решти ,
на що наш МЗС відповідає у кращих традиціях народу ізраїля - і я не я і хата не моя.
Я щось мало вірю що тут почнуть рубати з плеча ( так як тут нашіптують) і відразу нам п...да. Я думаю між цими двома подіями буде ще багато тактичних кроків , які ми можемо використовувати на політ. шахівниці з ситими єврами та стурбованими чебурашками.

 :smiley24: Все вірно

І нити не потрібно раніше гідка була де сказани що готові Є двигуни і ракети NNNN кількість, і ніхто не збирається його робити за місяць, ПИТАННЯ СТОЇТЬ ВИБОРІ У ВЕКТОРІ РОЗВИТИКУ ЗАХИСТНОЇ ДОКТРИНИ УКРАЇНИ!

Ну добре давайте змоделюємо ситуацію(С)
Україна має ЯЗ зараз вона її не позбулась повністю(напр. 100 ракет)
З 1.03.2014 по 14.07.2014 р. коли і яким чином було б застосовано ці ракети? Який результат було б отримано?
1.03.2014 по 14.07.2014 р були б звичайними робочими днями ,святами , не було б небесної сотні і т д. Але це фантазії , все йде своїм чередом , і втрата зброї і олігархи і прихватизація і інші негативні моменти нашої новітньої історії, по іншому і бути не могло .
Народ був не той , але ЗАРАЗ кардинально інша ситуйовина, огляніться навколо. Саме зараз час таких рішень. Ми(народ) як пружина зтискалися пом'якшуючи удар узкаваміра ,набирались мудрості ,розуміння ситуації, і от він момент істини ,або нас визнають народом і незалежним гравцем (а унас є більше ніж для цього треба) або знов кривоє зєркало десятиліттями на ут1.
[/quote]

Offline Piton

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3519
Ну убєгут не зразу , але іспугаються точно ( спасіба гебельс ТВ  :smiley14: ) ви ще не бачили як ніби то вполнє адекватниє  москалі приїжджають перший раз в Бандерштат :smilie5: Все залежить від нас.
Про кредити , а вони нам потрібні ? у нас є свій МВФ ( як я вже писав затиснути ахматовим яйка в двері і в залежності від сили стискання... ну ви поняли.) Чого Чого а ахматових в нас до ..я . просто не всі ще зрозуміли що на карті стоїть наша незалежність і визнання самостійним гравцем на політ. арені .  Коротше було би бажання , а гроші можна знайти відносно легко .Он їх скільки по парламенту шастає.
Про зовнішню торгівлю, Теж саме в тому вигляді в якому вона є- постійно від'ємне зовнішньоекономічне торг. сальдо і дивлячись що стоїть на кону. Це не вирішальний аргумент.
А если не убегут? Будете стрелять или выразите глубокую озабоченность?


Ну если не хотим удерживать уровень то и не нужны, конечно.


Вы хотите выжить на уровне КНДР? Точно хотите?

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Ну убєгут не зразу , але іспугаються точно ( спасіба гебельс ТВ  :smiley14: ) ви ще не бачили як ніби то вполнє адекватниє  москалі приїжджають перший раз в Бандерштат :smilie5: Все залежить від нас.
Про кредити , а вони нам потрібні ? у нас є свій МВФ ( як я вже писав затиснути ахматовим яйка в двері і в залежності від сили стискання... ну ви поняли.) Чого Чого а ахматових в нас до ..я . просто не всі ще зрозуміли що на карті стоїть наша незалежність і визнання самостійним гравцем на політ. арені .  Коротше було би бажання , а гроші можна знайти відносно легко .Он їх скільки по парламенту шастає.
Про зовнішню торгівлю, Теж саме в тому вигляді в якому вона є- постійно від'ємне зовнішньоекономічне торг. сальдо і дивлячись що стоїть на кону. Це не вирішальний аргумент.
А если не убегут? Будете стрелять или выразите глубокую озабоченность?


Ну если не хотим удерживать уровень то и не нужны, конечно.


Вы хотите выжить на уровне КНДР? Точно хотите?

Судя по сегодняшним действиям меркель корректно может звучать вопрос:
 - Хотите ли вы жить?

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Ну добре, давайте змоделюємо , мені просто цікаво . Припустимо: ми не оголошуючи прийняли рішення створити із наявного матеріялу якусь там боєголовку , тут кажуть ( паралельно поливаючи опонентів нехорошими словами :smilie5:) що за 10хв будуть знати такі дійові особи 1 чебурашка 2 хуйло 3 хуйліта 4... і т д.  Добре
Що по вашому буде далі ? Будь ласка , більш-менш  правдоподібно . Ну наприклад заява хуйлостану і діпконсерновість решти ,
на що наш МЗС відповідає у кращих традиціях народу ізраїля - і я не я і хата не моя.
Я щось мало вірю що тут почнуть рубати з плеча ( так як тут нашіптують) і відразу нам п...да. Я думаю між цими двома подіями буде ще багато тактичних кроків , які ми можемо використовувати на політ. шахівниці з ситими єврами та стурбованими чебурашками.

1. Про прийняття рішення стане відомо через 10 хв. Через 20 хв. аудіо буде лежати на УП.
2. Ніяких тактичних кроків не буде, як і офіційних заяв. Після розмови Пороха з Обамою на тему щозахуйня, МВФ НЕГАЙНО призупинить усі кредитні лінії (що ви, жодних політичних причин, стріктлі бізнес), предявлять до негайної оплати усе, що можна, реверс газу припиниться з технічних причин, наш позов до ГП  відхилиться через неправильне оформлення паперів, а військам хуйла негайно дадуть миротворчий статус ООН з мандатом аж до Києва. І будете гратися з ситими єврами посеред зими і грізними намірами захищати державу. Сєня оголосить дефолт, Приват йобнеться разом з депозитами і гривнею. Цікаво, скільки часу Порох всидить на табуретці.

Гуд лак.

Ну якщо так то все що мивинні ми зразу їм прощаєм. Ага  на щот реверсу , про аверс не забувайте , ага і ще проці самі бомбогазосховища.і взагалі зерно метал сіль та багато чого в нас є просто самі не знаєм , адехто і не хоче знати.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Якісь ви дебільнуті Що не ясно  що ви можете мати  ядерну зброю але ніколи її не використаєте
А якщо використаєте то отримаєте у відповідь в 10 раз більше ...

А от  озброїти 5 мілліонну армію  - ніхто навіть слова  нам не скаже ...
А потім ця армія поїде в Москву  на екскурсію - з своєю особистою зброєю.

Або прийде на кордон з росією і зробить кожний один постріл 
і вийде 5 мілліонів пострілів ...

або  запросить армію росії до себе в гості  на навчання   і на кожний ствол  росії буде наших 5 стволів ...

І для цього нічого не треба ні грошей ні кредитів 
 просто взяти і роздати всю зброю що  лежить і ржавіє на складах...

призначити командирів  (сотників) і провести навчання на  сусідньому полігоні ..

Люди  самі все зрозуміють  і зроблять все так  що  , НАТО  буде проситись чи не погодились ми  з ними на якусь  мирну угоду, бо страшно  їм стане , побачити в себе  під боком  армію яка переважає  по численності всі країни  НАТО разом взяті ... і час мобілізації  цієї армії від 2 до 24 годин .... І знищити  цю армію  всякими  бомбардуваннями не можливо
вона  розкидана рівномірно по всій території України....
І ця армія вміє  воювати  не лишень фронтом  - вона може пропустити противника  на територію своєї країни  - рівномірно розпорошивши його  по території  а потім в 1 годину знищити , по свистку...

От на яку відповідь розраховує людина. Ми на політ форумі(нагадую) обговорюєм  кризову ситуацію, диванні війська не диванні
, я ж не закликаю шарахнути відразу ультиматум.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Ну добре давайте змоделюємо ситуацію(С)
Україна має ЯЗ зараз вона її не позбулась повністю(напр. 100 ракет)
З 1.03.2014 по 14.07.2014 р. коли і яким чином було б застосовано ці ракети? Який результат було б отримано?
1.03.2014 по 14.07.2014 р були б звичайними робочими днями ,святами , не було б небесної сотні і т д. Але це фантазії , все йде своїм чередом , і втрата зброї і олігархи і прихватизація і інші негативні моменти нашої новітньої історії, по іншому і бути не могло .
Народ був не той , але ЗАРАЗ кардинально інша ситуйовина, огляніться навколо. Саме зараз час таких рішень. Ми(народ) як пружина зтискалися пом'якшуючи удар узкаваміра ,набирались мудрості ,розуміння ситуації, і от він момент істини ,або нас визнають народом і незалежним гравцем (а унас є більше ніж для цього треба) або знов кривоє зєркало десятиліттями на ут1.


А ще у всьому світі панував би мир і навіть тигри з левами перейшли б на каші і не їли б антилоп та козенят.
Я просив змоделювати ситуацію змінивши тільки одну величину.
Втім, я це роблю не вперше, але крім відповіді "а на нас би ніхто не напав тоді" так жоден прихильник ЯЗ і не написав нічого.
Насправді за умовою задачі напав.
Проігнорив страх, просто дурень, безбашенний ідіот взяв і попер - захопив парламент Криму почекав коли депутати ПР України зберуться на засідання і проголосують проведення референдуму, заблокував військові частини і кораблі, організував проросійські мітинги в південних та східних областях України почав силами диверсійних груп з підтримкою місцевих бандитів, олігархів, та просто ідейних захоплювати будівлі МВС СБУ та адміністрацій.
Ви Президент країни, що має на озброєнні 100 ракет з ядерними боєголовками даєте наказ їх застосувати.
Залишилось написати коли, яка ціль, які наслідки. Все.
« Останнє редагування: Липня 14, 2014, 09:24:13 21:24 від Читач »
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
При наявності Ядерного Щита вірогідність такого сценарію 0 нуль noll null (може не ясно) бо Хуйло прораховувало нашу відповідь і при наявності такого варіанту відповіді воно НІКОЛИ Б НЕ ПОЛІЗЛО.

Якщо щось подібне сталося, то на РАДБЕЗІ ООН виголошується коротка промова, після доказів вторгнення Агресора і Резолюція: Якщо за 24 години не звертається подібна діяльність (переліу всіх гадостей зроблених хУйлом Україна залишає за собою право проведення превентивних заходів аж до застосування ядерної зброї.
ВСЕ занавіс, хУйла без санкцій виносять і свої і чужі, ні на що не дивлячись, бо жити хочеться всім і якщо нас будуть стирати з лиця землі, у нас буде один правильний вихід ЯДЕРНИЙ УДАР у відповідь
ЧИ КОЛИ ВАС ПРИЙДУТЬ ВБИВАТИ ВИ БУДЕТЕ говорити про санкції або якісь філософські нісенітниці??
« Останнє редагування: Липня 14, 2014, 10:20:12 22:20 від Ser »
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Ну добре давайте змоделюємо ситуацію(С)
Україна має ЯЗ зараз вона її не позбулась повністю(напр. 100 ракет)
З 1.03.2014 по 14.07.2014 р. коли і яким чином було б застосовано ці ракети? Який результат було б отримано?
1.03.2014 по 14.07.2014 р були б звичайними робочими днями ,святами , не було б небесної сотні і т д. Але це фантазії , все йде своїм чередом , і втрата зброї і олігархи і прихватизація і інші негативні моменти нашої новітньої історії, по іншому і бути не могло .
Народ був не той , але ЗАРАЗ кардинально інша ситуйовина, огляніться навколо. Саме зараз час таких рішень. Ми(народ) як пружина зтискалися пом'якшуючи удар узкаваміра ,набирались мудрості ,розуміння ситуації, і от він момент істини ,або нас визнають народом і незалежним гравцем (а унас є більше ніж для цього треба) або знов кривоє зєркало десятиліттями на ут1.


А ще у всьому світі панував би мир і навіть тигри з левами перейшли б на каші і не їли б антилоп та козенят.
Я просив змоделювати ситуацію змінивши тільки одну величину.
Втім, я це роблю не вперше, але крім відповіді "а на нас би ніхто не напав тоді" так жоден прихильник ЯЗ і не написав нічого.
Насправді за умовою задачі напав.
Проігнорив страх, просто дурень, безбашенний ідіот взяв і попер - захопив парламент Криму почекав коли депутати ПР України зберуться на засідання і проголосують проведення референдуму, заблокував військові частини і кораблі, організував проросійські мітинги в південних та східних областях України почав силами диверсійних груп з підтримкою місцевих бандитів, олігархів, та просто ідейних захоплювати будівлі МВС СБУ та адміністрацій.
Ви Президент країни, що має на озброєнні 100 ракет з ядерними боєголовками даєте наказ їх застосувати.
Залишилось написати коли, яка ціль, які наслідки. Все.

Чи Вам відомо, що всі сторони під час Другої світової мали хімічну зброю, але ніхто її не використав через побоювання відповіді навіть перед лицем невідворотної поразки?

Я/з грає ту саму роль. Сьогодні ми не можемо об'явити Росії війну, бо немає шансів виграти. За найгіршого для себе сценарію (українська армія під Москвою) Росія просто почне використовувати я/з. Але якби вона була і в нас, гадаю, жителі престижних московських районів знайшли б засоби відвернути від своїх домівок ядерні удари з боку українського війська, безвідносно, чи була б  російська відповідь більш руйнівною для нас.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Ну добре давайте змоделюємо ситуацію(С)
Україна має ЯЗ зараз вона її не позбулась повністю(напр. 100 ракет)
З 1.03.2014 по 14.07.2014 р. коли і яким чином було б застосовано ці ракети? Який результат було б отримано?
1.03.2014 по 14.07.2014 р були б звичайними робочими днями ,святами , не було б небесної сотні і т д. Але це фантазії , все йде своїм чередом , і втрата зброї і олігархи і прихватизація і інші негативні моменти нашої новітньої історії, по іншому і бути не могло .
Народ був не той , але ЗАРАЗ кардинально інша ситуйовина, огляніться навколо. Саме зараз час таких рішень. Ми(народ) як пружина зтискалися пом'якшуючи удар узкаваміра ,набирались мудрості ,розуміння ситуації, і от він момент істини ,або нас визнають народом і незалежним гравцем (а унас є більше ніж для цього треба) або знов кривоє зєркало десятиліттями на ут1.


А ще у всьому світі панував би мир і навіть тигри з левами перейшли б на каші і не їли б антилоп та козенят.
Я просив змоделювати ситуацію змінивши тільки одну величину.
Втім, я це роблю не вперше, але крім відповіді "а на нас би ніхто не напав тоді" так жоден прихильник ЯЗ і не написав нічого.
Насправді за умовою задачі напав.
Проігнорив страх, просто дурень, безбашенний ідіот взяв і попер - захопив парламент Криму почекав коли депутати ПР України зберуться на засідання і проголосують проведення референдуму, заблокував військові частини і кораблі, організував проросійські мітинги в південних та східних областях України почав силами диверсійних груп з підтримкою місцевих бандитів, олігархів, та просто ідейних захоплювати будівлі МВС СБУ та адміністрацій.
Ви Президент країни, що має на озброєнні 100 ракет з ядерними боєголовками даєте наказ їх застосувати.
Залишилось написати коли, яка ціль, які наслідки. Все.

Першим в цій гілці змоделювати ситуацію  просив я, і почув прогнозовану відпоовідь  , що максимум за 30хв. нам  п.... да. Всьо перекриють , всьо відріжуть , ми всє урьом. Я ж у цому щиро сумніваюся і кажу все залежить від нас .І  ми самі і єври і чебурашка недооцінюють Україну і наш потенціал, як у даній кризовій ситуації ,так і загалом  . Треба бажання і вміння правильно ставити завдання і формулювати запитання порядку денного та залучати спеціалістів  , розумієте , якщо завдання стоїть только нєбило б вайни , то от воно , ми його бачимо.   
А якщо поставити питання руба , або ми є .або п..да не тільки нам але і вам шановні єврочебуратостурбованці.Поважають сильних і рішучих. Момент для цього настав саме зараз (чому я писав вище).
Стосовно вашої моделі ситуації , вона не саме тому і не реальна , бо в ній нам ніби залишили ЯЗ. Якщо би нам залишили зброю це би означало що Москва від нас  от'ї..сь вже тоді .

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Першим в цій гілці змоделювати ситуацію  просив я, і почув прогнозовану відпоовідь  , що максимум за 30хв. нам  п.... да. Всьо перекриють , всьо відріжуть , ми всє урьом. Я ж у цому щиро сумніваюся і кажу все залежить від нас .І  ми самі і єври і чебурашка недооцінюють Україну і наш потенціал, як у даній кризовій ситуації ,так і загалом . Треба бажання і вміння правильно ставити завдання і формулювати запитання порядку денного та залучати спеціалістів  , розумієте , якщо завдання стоїть только нєбило б вайни , то от воно , ми його бачимо.   
А якщо поставити питання руба , або ми є .або п..да не тільки нам але і вам шановні єврочебуратостурбованці.Поважають сильних і рішучих. Момент для цього настав саме зараз (чому я писав вище).
Стосовно вашої моделі ситуації , вона не саме тому і не реальна , бо в ній нам ніби залишили ЯЗ. Якщо би нам залишили зброю це би означало що Москва від нас  от'ї..сь вже тоді .
Якщо у нас такий мощний потенціал нахера нам ЯЗ, порвемо їх саперними лопатками. Да забув спитати, а чого мощний потенціаль досі ниде і ні в чому не проявився?
Батя, мы стараемся ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Ну добре давайте змоделюємо ситуацію(С)
Україна має ЯЗ зараз вона її не позбулась повністю(напр. 100 ракет)
З 1.03.2014 по 14.07.2014 р. коли і яким чином було б застосовано ці ракети? Який результат було б отримано?
1.03.2014 по 14.07.2014 р були б звичайними робочими днями ,святами , не було б небесної сотні і т д. Але це фантазії , все йде своїм чередом , і втрата зброї і олігархи і прихватизація і інші негативні моменти нашої новітньої історії, по іншому і бути не могло .
Народ був не той , але ЗАРАЗ кардинально інша ситуйовина, огляніться навколо. Саме зараз час таких рішень. Ми(народ) як пружина зтискалися пом'якшуючи удар узкаваміра ,набирались мудрості ,розуміння ситуації, і от він момент істини ,або нас визнають народом і незалежним гравцем (а унас є більше ніж для цього треба) або знов кривоє зєркало десятиліттями на ут1.


А ще у всьому світі панував би мир і навіть тигри з левами перейшли б на каші і не їли б антилоп та козенят.
Я просив змоделювати ситуацію змінивши тільки одну величину.
Втім, я це роблю не вперше, але крім відповіді "а на нас би ніхто не напав тоді" так жоден прихильник ЯЗ і не написав нічого.
Насправді за умовою задачі напав.
Проігнорив страх, просто дурень, безбашенний ідіот взяв і попер - захопив парламент Криму почекав коли депутати ПР України зберуться на засідання і проголосують проведення референдуму, заблокував військові частини і кораблі, організував проросійські мітинги в південних та східних областях України почав силами диверсійних груп з підтримкою місцевих бандитів, олігархів, та просто ідейних захоплювати будівлі МВС СБУ та адміністрацій.
Ви Президент країни, що має на озброєнні 100 ракет з ядерними боєголовками даєте наказ їх застосувати.
Залишилось написати коли, яка ціль, які наслідки. Все.

Чи Вам відомо, що всі сторони під час Другої світової мали хімічну зброю, але ніхто її не використав через побоювання відповіді навіть перед лицем невідворотної поразки?

Я/з грає ту саму роль. Сьогодні ми не можемо об'явити Росії війну, бо немає шансів виграти. За найгіршого для себе сценарію (українська армія під Москвою) Росія просто почне використовувати я/з. Але якби вона була і в нас, гадаю, жителі престижних московських районів знайшли б засоби відвернути від своїх домівок ядерні удари з боку українського війська, безвідносно, чи була б  російська відповідь більш руйнівною для нас.

Знов за рибу гроші.
За три місяці Україна втратила Крим та не може контролювати ситуацію у двох областях,
щоразу коли якийсь іксперд політолух щось ляпне про введення російських військ піднімається паніка і завивання,
мало не кожен другий впевнений - якби в Криму був збройний спротив то армія РФ уже захопила б Київ.
А він переживає, що якщо українська армія буде під Москвою то нічим буде відповісти на ядерний удар рашистів.  :weep:
Вся країна на збирає гроші на каски і бронежилети для частини армії, що воює з рашистами, а він збирається викинути кілька десятків мільярдів доларів на ЯЗ бо, бач, скоро українська армія буде під Москвою і нічим буде відповісти на ядерний удар рашистів.  :weep:




Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
,,Усі серйозні нації та політики розуміють: ти можеш володіти ядерним арсеналом, тактичними і стратегічними ракетами, але твоя незалежність базується на силі моделі колективної безпеки. Ніщо тебе так не захистить, як політичний клуб, в якому домінує фундаментальний принцип: один за всіх і всі за одного.

Згадані мною країни отримали чітку відповідь щодо членства в панатлантичному клубі. Подивіться на зовнішню політику Литви і України. Чому одна із них беззуба, а інша, я сказав би, наступальна? Та тому що за однією політикою стоїть клуб, головна зброя якого не ядерна, а колегіальні рішення по захисту тієї чи іншої території.''
Так говорить одна розумна людина, і я з нею згодна.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
 
Цитувати
Першим в цій гілці змоделювати ситуацію  просив я, і почув прогнозовану відпоовідь  , що максимум за 30хв. нам  п.... да. Всьо перекриють , всьо відріжуть , ми всє урьом. Я ж у цому щиро сумніваюся і кажу все залежить від нас .І  ми самі і єври і чебурашка недооцінюють Україну і наш потенціал, як у даній кризовій ситуації ,так і загалом . Треба бажання і вміння правильно ставити завдання і формулювати запитання порядку денного та залучати спеціалістів  , розумієте , якщо завдання стоїть только нєбило б вайни , то от воно , ми його бачимо.   
А якщо поставити питання руба , або ми є .або п..да не тільки нам але і вам шановні єврочебуратостурбованці.Поважають сильних і рішучих. Момент для цього настав саме зараз (чому я писав вище).
Стосовно вашої моделі ситуації , вона не саме тому і не реальна , бо в ній нам ніби залишили ЯЗ. Якщо би нам залишили зброю це би означало що Москва від нас  от'ї..сь вже тоді .
Якщо у нас такий мощний потенціал нахера нам ЯЗ, порвемо їх саперними лопатками. Да забув спитати, а чого мощний потенціаль досі ниде і ні в чому не проявився?


Нахера нам ЯЗ? Щоб усі боялись ,щоб не насувались. 
На то він і потенціал,  що він є ,але ще не проявився ,нє? :smilie3:( це якщо вже до слів чіплятись).
Скажіть чесно Україні не можна , можна мати ЯЗ.