Автор Тема: З сортиру чути огидливе пердіння. Хуна робить вигляд, ніби нічого не чує.  (Прочитано 2088 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Хуна. Я не опоздала?
З сортиру чути огидливе пердіння. Хуна робить вигляд, ніби нічого не чула.
Хуна. Ви тут сідітє, а на дворє такая пагода стаїть.
З сортиру чути огидливе пердіння. Хуна робить вигляд, ніби нічого не чує.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Хуна. Я прямо не знаю, что ета вєсна со мной дєлаєт.
Гриць Якович тупо мовчить. З сортиру чати якесь шарудіння. Трохи згодом з'являється Іван Опанасович застьобуючи штани. Він розпарений і страшний.
Хуна. Ізвінітє, можна мінє?
Іван Опанасович. Ха! Мерсі.
Хуна, спокусливо посміхаючись, зникає в сортирі. Іван Опанасович у роздумі чуха собі живіт.
Іван Опанасович. Я в армії так наїбався, Гриша, - їбать мої віники.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
І хтось ще сподівається, що після таких теплих та дружніх стосунків, ці єесівські поци введуть третій рівень санкцій?  :smilie9:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46476
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Раптом двері відчиняються і в них входить Хуна.
Хуна. Ви тут сідітє, а на дварє какая пагода стаіт! Я вот нарочно вийшла, трохи пагуляла, - так шо ета вєсна са мною дєлаєт! А ви чєго тут сідітє?
Гриць Якович (шуткує). Тебе чекаєм, Швецію робить.
Хуна. А што ето такоє?
Починає тихо грати АББА. Всі, в тому числі і чорт, мовчать.
Хуна (наївно). Нє, ну чесно, рєбята.
Іван Опанасович (спльовує). Це коли один вафлями годує, а другий в жопу їбе - інтєрєєсно! На, ось, сало їж.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Он - ты южнокорейцев видишь?
Она - Нет
Он - А они чемпионы!

То были северные корейцы
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Хуйло таке страшне зробилося, гадаю, що в нього незабаром почнуться проблеми з іпальником, як у Майкла Джексона перед смертю
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Телебачення КНДР повідомило, що збірна з футболу країни вийшла в фінал Чемпіонату світу, який проходить в Бразилії. Про це свідчить ролик з сюжетом північнокорейського телебачення, розміщеного на каналі YouTube. На відео видно, як футболісти КНДР забивають один за одним м'ячі у ворота суперникам, а вождь Кім Чен Ин махає вболівальникам з трибуни. Згідно з сюжетом, команда КНДР нібито перемогла в збірної Японії з рахунком 7:0, а також в збірної США з рахунком 4:0 і навіть здобула перемогу в грі проти збірної Китаю – 2:0. Насправді ж збірна КНДР взагалі не брала участь в чемпіонаті світу з футболу в Бразилії, оскільки не пройшла груповий етап. Але телебачення Північної Кореї повідомило, що збірна країни гратиме у фіналі проти команди Португалії.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/tsikavinki/telebachennya-kndr-ogolosilo-scho-zbirna-z-futbolu-krayini-viyshla-v-final-u-braziliyi-358871.html


Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Телебачення КНДР повідомило, що збірна з футболу країни вийшла в фінал Чемпіонату світу, який проходить в Бразилії. Про це свідчить ролик з сюжетом північнокорейського телебачення, розміщеного на каналі YouTube. На відео видно, як футболісти КНДР забивають один за одним м'ячі у ворота суперникам, а вождь Кім Чен Ин махає вболівальникам з трибуни. Згідно з сюжетом, команда КНДР нібито перемогла в збірної Японії з рахунком 7:0, а також в збірної США з рахунком 4:0 і навіть здобула перемогу в грі проти збірної Китаю – 2:0. Насправді ж збірна КНДР взагалі не брала участь в чемпіонаті світу з футболу в Бразилії, оскільки не пройшла груповий етап. Але телебачення Північної Кореї повідомило, що збірна країни гратиме у фіналі проти команди Португалії.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/tsikavinki/telebachennya-kndr-ogolosilo-scho-zbirna-z-futbolu-krayini-viyshla-v-final-u-braziliyi-358871.html


кісєльов постним ліцом бєжіт пруду
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
А если Меркельша играет роль доброго полицейского в отношении Хуйла? :smilie7: