Автор Тема: 15 июля Россия готовит ввод своих войск в Украину - Тымчук  (Прочитано 7926 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Вони з Арестовичем в одну дудку грають...
Той вчора вночі лякав - вікно можливостей починається з ночі на понеділок і триватиме тиждень...

Не порівнюй фсбшного балабола арестовича з Тимчуком.

Чупс

  • Гість
Брехня. Без мандата ООН они не сунутся. Писец, пора этого Тимчука уже прикрывать. Тут о Лешенко такие дискуссии, а этот Тимчук еще больше панику создает.

лещенко мудачина, а Тимчук ще жодного разу не сбрехав.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Уже был один такой "крылов" - Илларионов. Теперь новый объявился. После того, как завтра станет ясно, что он пустослов, можно будет и этого в топку отправлять

Лучше перебдеть, чем недобдеть. Тем более, что уже похер. Хочется напасть, пусть нападают. Задолбали уже фашики кацапские.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?
Батя, мы стараемся ...

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Уже был один такой "крылов" - Илларионов. Теперь новый объявился. После того, как завтра станет ясно, что он пустослов, можно будет и этого в топку отправлять
Палєрмо, на війні краще пєрєбдєть, ніж нєдобдєть (с)...
Он наших попереджали, що можуть сепари градом по них лупануть. А такі штабні герої, як Ви, вирішили не піддаватись паніці і ніяких заходів не вжили. В результаті сотні загибих та покалічених.

Чупс

  • Гість
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?

потому что реально страшно. "чё-та я ачкую, димон" (с)

Тімчук серйозный человек, он такие вбросы не делает. может кто-то за него разве что постарался.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?
:smilie10:
Невже Ви, махновець, не помічаєте ескалації російського вторгнення в Україну?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?

А може штик в землю, взагалі? А то один устаток з цієї суєти. "Что вы делаете? И зачем?"

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Весь Спецназ ГРУ - это от 6 до 15 тыс человек
Разведывательно-диверсионные группы - ну сколько их там может быть? Несколько сотен?

ну так це ж на ВСЮ армію
чи вони приберуть спецназ з усіх місць і передислокують на невеличку ділянку західного кордону?

Тем более, что Тымчук говорит не про весь спецназ, а про "разведывательно-диверсионные группы" из бригад СпН
А это вообще несколько сот человек максимум
Т.е. , даже если Тымчук не свистит, то речь не о полноценном вторжении, а о продолжении того, что уже давно происходит - засылка диверсантов
Ну да, бед могут наделать много, никто не спорит

К тому же действие диверсионных групп подпадает под международное понятию "АГРЕССИЯ".
А сам действия часто предшествуют как раз полномасштабному вторжению.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?
:smilie10:
Невже Ви, махновець, не помічаєте ескалації російського вторгнення в Україну?

Щось змінився батька. Може мінуси в карму допоможуть стрепенутись степовому орлу, га?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?

А може штик в землю, взагалі? А то один устаток з цієї суєти. "Что вы делаете? И зачем?"

Давайте все сдадимся, и жертв не будет...
 :super:


А кто сгниет через два года в СИЗО или на Колыме - не в счет :(
Contra Spem Spero

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?

потому что реально страшно. "чё-та я ачкую, димон" (с)

Тімчук серйозный человек, он такие вбросы не делает. может кто-то за него разве что постарался.

Мне кажется, что если он и дает не правильную информацию, то все равно при этом он делает правильно.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?

верно.
всё равно вторжение будет неожиданным.

чего зазря орать "волки, волки"...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?

верно.
всё равно вторжение будет неожиданным.

чего зазря орать "волки, волки"...

До речі про це вчора Арестович казав. Що раптовість завжди є такою, навіть коли про неї знають. Навіть сторона, яка цю раптовість приготувала, не вірить в неї до кінця. Отакий от психологічний феномен...

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?
:smilie10:
Невже Ви, махновець, не помічаєте ескалації російського вторгнення в Україну?

Щось змінився батька. Може мінуси в карму допоможуть стрепенутись степовому орлу, га?
Мені подобається, як махновець пише. Щоб почати йому мінуси ставити, він мене мусить справді за живе зачепити.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?

верно.
всё равно вторжение будет неожиданным.

чего зазря орать "волки, волки"...
Точно, начинаем бояться когда никто ничего не предсказівает

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?

верно.
всё равно вторжение будет неожиданным.

чего зазря орать "волки, волки"...
Треба.
Щоб увесь світ знав: Росія - агресор.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?

верно.
всё равно вторжение будет неожиданным.

чего зазря орать "волки, волки"...
Треба.
Щоб увесь світ знав: Росія - агресор.

А кто то еще не в курсе?
Contra Spem Spero

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
У військових понятійних координатах  не існує термінів вірю/невірю.
Це привілей журналізтів, політологів, оглядачів і решти безвідповідальних  трєпачів ...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
У військових понятійних координатах  не існує термінів вірю/невірю.
Це привілей журналізтів, політологів, оглядачів і решти безвідповідальних  трєпачів ...
Шо то слабо, с критиками продажных генералов и самого не буду называть кого вы как то задорнее боретесь. А тут даже клича "забанить сук" и "5 колонна" не прозвучало.
Батя, мы стараемся ...

  • Гість
Вторжение, если оно таки будет - ну тогда от нас Бог отказался. Не от Украины, а от всей Земли. Но я в это не верю, я твёрдо уверен, что есть Бог и что он от нас не отказался.

Мы ж пока нормально плывём, правда, Господь? Ну убийство Качинського ... ну путина ты нам дал, не просто же так, скажи, Всевышний?

Испытываешь нас на прочность. На то, нужны мы ли и дальше Тебе.... Нужны, я думаю. Ты увидишь, мы докажем тебе ЭТО.
« Останнє редагування: Липня 14, 2014, 01:30:16 13:30 від Чупс »

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Буде ординцям "даєшь Кієв і даєшь Львов"

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Тенденция однако. Не устали вторжения ждать? Вчера не было. давайте сегодня нагнетать. Что вы делаете? И зачем?

верно.
всё равно вторжение будет неожиданным.

чего зазря орать "волки, волки"...
Треба.
Щоб увесь світ знав: Росія - агресор.

А кто то еще не в курсе?
Пам"ять у людей часто короткою буває. Багатьом потрібно щодня нагадувати. Кожного дня світові інформаційні агенства мають висвітлювати ескалацію російського вторгнення в Україну.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
а также 16, 17, 18, 19, 20, 21.........
ігнор Квант

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Только жалкіє нічтожниє людішкі могу гнать на вєлікую рашу!


У Кремлі назвали "нісенітницею" повідомлення про можливість нанесення ударів по території України.

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє агентство Bloomberg.
Пєсков сказав, що повідомлення ЗМІ про те, що Росія планує удари в Україні - це "нонсенс".
Як відомо, президент РФ Володимир Путін у неділю поговорив з канцлером ФРН Ангелою Меркель і поскаржився їй на "наступальні дії з боку українських збройних сил".
Українська правда

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Кремль: повідомлення про плани РФ вдарити по Україні - "нісенітниця"

таки Тимчук правий.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Кремль: повідомлення про плани РФ вдарити по Україні - "нісенітниця"

таки Тимчук правий.

 :smilie11:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Кремль: повідомлення про плани РФ вдарити по Україні - "нісенітниця"

таки Тимчук правий.

 :smilie11:

вчимося читати заяви брехунів навпаки. я читаю так: да, ми сабіралісь прімєнить аружиє і вторгнуцца на вашу тєріторію, но ви нас раскусілі.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Паника может быть двух типов. Можно кричать "караул", и и можно кричать "заткнитесь".  И то и другое - разновидности паники.