Автор Тема: От нахера ходити по Києву з пістолетами і в балаклавах?  (Прочитано 4140 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Це якийсь особливий героїзм?
Пацанва безбашена.
Мені це дуже не подобається.
« Останнє редагування: Квітня 01, 2014, 03:36:55 03:36 від Лірник »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Це якийсь особливий героїзм?


Не, это хулиганство.

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
ну я пока не встретил тьху тьху... но автоматы-кулеметы лучше спрятать дома... еще ведь могут пригодится.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
подчеркивание своей значимости, фуле...самоутверждение мальчишеское...отцы бы дали *изды, шоб дома сидел и и не выеживались

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
На Майдані розмовляв із знайомим сотником.
Він каже що після всього,як все минуло,появилося ціла купа "героїв" в броніках і з пістолетами-автоматами.
Де вони були до того?Він не знає.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
На Майдані розмовляв із знайомим сотником.
Він каже що після всього,як все минуло,появилося ціла купа "героїв" в броніках і з пістолетами-автоматами.
Де вони були до того?Він не знає.

то добре , що не знає .Чим меньше людей знає . тим менш імовірний витік інформації. А оскільки витоку не сталось , то значить де вони були до того знали лише ті , кому треба .

Зустрічне питання - а що . по Києву відкрито ходять з автоматами?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я так понимаю, это тема про мусарские спецподразделения?  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
я так понимаю, это тема про мусарские спецподразделения?  :smiley16:

Неправильно понимаете....что неудивительно. :smilie7:

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
думаю це звичайнісінькі гопники, які під маркою революції вирішили щось "урвати"

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
подчеркивание своей значимости, фуле...самоутверждение мальчишеское...отцы бы дали *изды, шоб дома сидел и и не выеживались
Якби ж то.. пацанва - то херня, важливо хто керує ними, озброює і "вчить родіну любити".
Не вірю, що існує хоч одна причина ковбаситись по столиці зі зброєю, крім міркувань сугубо провокативних.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я так понимаю, это тема про мусарские спецподразделения?  :smiley16:

Неправильно понимаете....что неудивительно. :smilie7:
у каждого своя точка зрения  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Народ . то що , у Києві правий сектор відкрито ходить з автоматами?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Довбойоби тому що.
Роботи не мають і робити не хочуть.
Щодо зброї - зброя має бути придбана легально і зберігатися вдома.
Носити зброю (сховану) можна лише із дозволом.


If you are going through hell, keep going.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Народ . то що , у Києві правий сектор відкрито ходить з автоматами?

на жаль, ні :smilie2:
но вагіністів вже час виносити нах разом з їх біснуватою багінєю
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Это люди Турчинова.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
подчеркивание своей значимости, фуле...самоутверждение мальчишеское...отцы бы дали *изды, шоб дома сидел и и не выеживались
Якби ж то.. пацанва - то херня, важливо хто керує ними, озброює і "вчить родіну любити".
Не вірю, що існує хоч одна причина ковбаситись по столиці зі зброєю, крім міркувань сугубо провокативних.

дуже схоже на правду
Prosperity is based on people and ideas

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Цікавить такий момент. По суті, кожна людина, що демонстративно тиняється зі зброєю, цим фактом комусь погрожує. А в цьому випадку - кому адресовані погрози?

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Цікавить такий момент. По суті, кожна людина, що демонстративно тиняється зі зброєю, цим фактом комусь погрожує. А в цьому випадку - кому адресовані погрози?

Бля , та звідки Ви взяли , що по Києву "демонстративно тиняються зі зброєю" ? Лірник фігню написав , а Ви ведетесь ?

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Цікавить такий момент. По суті, кожна людина, що демонстративно тиняється зі зброєю, цим фактом комусь погрожує. А в цьому випадку - кому адресовані погрози?

Бля , та звідки Ви взяли , що по Києву "демонстративно тиняються зі зброєю" ? Лірник фігню написав , а Ви ведетесь ?
Знак.От про фігню не треба.Хочеш-в приват

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Знак - по Києву відверто тиняються озброєні менти, з калашами кофе-машинки ганяють, бачила тиждень тому під тим самим готелем Дніпро. А навзаєм і молодняк почав хизуватися зброєю. Що є логічно, проти лому нема прмйому, окрім як зустрічний лом.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Цікавить такий момент. По суті, кожна людина, що демонстративно тиняється зі зброєю, цим фактом комусь погрожує. А в цьому випадку - кому адресовані погрози?

Бля , та звідки Ви взяли , що по Києву "демонстративно тиняються зі зброєю" ? Лірник фігню написав , а Ви ведетесь ?


То таки тиняються чи ні? Чи тиняються "не демонстративно"? Далекувато до столиці пертись, щоб на власні очі подивитись.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Цікавить такий момент. По суті, кожна людина, що демонстративно тиняється зі зброєю, цим фактом комусь погрожує. А в цьому випадку - кому адресовані погрози?

Бля , та звідки Ви взяли , що по Києву "демонстративно тиняються зі зброєю" ? Лірник фігню написав , а Ви ведетесь ?
Знак.От про фігню не треба.Хочеш-в приват

та чому ж в приват ? я можу і так . на слово повірити .Я ж львівянин . не киянин .  Щойно трохи вище задав уточнююче питання - мені відповіли . що люди зі зброєю по києву НЕ ХОДЯТЬ. Якщо ти бачив що ходять - я тобі повірю.

Доречі я вчора катався на велосипеді у ліску біля львова . Бачив чоловік пятдесят  з калашами . Страйкболістів .

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
А навзаєм і молодняк почав хизуватися зброєю.


Перед ким хизується той молодняк? Мабуть, перед ментами?

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Вія , Лірник , ну що то за обтічні фрази - "хизуватись зброєю" демонстративно тинятись зі зброєю " . як я кажу що вчора катався в ліску і бачив страйкболістів , то я можу сказати , шо лісок був на Вульках , було то коло 2 години дня . страйкболістів було три групи , дві між собою воювали , одна відпочивала . Поїздка моя записана андроїд програмою Мої Треки . можу вислати на мило. Я спитав , як їх найти , вони сказали що тусують на сайті страйкбол Львів  . Ц е ж зрозуміло , що я не вигадую. Так і ви  -  скажіть , наприклад ,  вчора на хрещатику я бачила самооборонівця з автоматом . а то що він хизується чи не хизується - мене мало цікавить.  Все , питання буде зняте .

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Вія , Лірник , ну що то за обтічні фрази - "хизуватись зброєю" демонстративно тинятись зі зброєю " . як я кажу що вчора катався в ліску і бачив страйкболістів , то я можу сказати , шо лісок був на Вульках , було то коло 2 години дня . страйкболістів було три групи , дві між собою воювали , одна відпочивала . Поїздка моя записана андроїд програмою Мої Треки . можу вислати на мило. Я спитав , як їх найти , вони сказали що тусують на сайті страйкбол Львів  . Ц е ж зрозуміло , що я не вигадую. Так і ви  -  скажіть , наприклад ,  вчора на хрещатику я бачила самооборонівця з автоматом . а то що він хизується чи не хизується - мене мало цікавить.  Все , питання буде зняте .

Я нічого не писав про "хизуватися" і "демонстративно тинятися".
Ти мене з кимось переплутав.


ПиСи.Читай приват

Offline RadioGaGa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 545
Довбойоби тому що.
Роботи не мають і робити не хочуть.
Щодо зброї - зброя має бути придбана легально і зберігатися вдома.
Носити зброю (сховану) можна лише із дозволом.

а за разрешением ходить к Авакову лично
и чтобы ни ни
кому попало не давать
Аваков знает кому можно, а кому нет

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Довбойоби тому що.
Роботи не мають і робити не хочуть.
Щодо зброї - зброя має бути придбана легально і зберігатися вдома.
Носити зброю (сховану) можна лише із дозволом.

а за разрешением ходить к Авакову лично
и чтобы ни ни
кому попало не давать
Аваков знает кому можно, а кому нет

Запропонуй інший варіант.
Наприклад видавай ти.
От глянеш в чесні очі -і зразу бачиш що то патріот з ПС і йому треба автомат.А іншому не можна,бо він-клятий сепаратист.
Десь так.
Правильно?

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Для усунення непорозумінь скажу одразу- я за те щоб громадяни мали можливість і право на володіння зброєю.
Але видавати її лише тим,хто пройшов військові курси і психіатричну експертизу.Ну і наркологічно-алкогольну теж.
Мені подобається швейцарська модель.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Вія , Лірник , ну що то за обтічні фрази - "хизуватись зброєю" демонстративно тинятись зі зброєю " . як я кажу що вчора катався в ліску і бачив страйкболістів , то я можу сказати , шо лісок був на Вульках , було то коло 2 години дня . страйкболістів було три групи , дві між собою воювали , одна відпочивала . Поїздка моя записана андроїд програмою Мої Треки . можу вислати на мило. Я спитав , як їх найти , вони сказали що тусують на сайті страйкбол Львів  . Ц е ж зрозуміло , що я не вигадую. Так і ви  -  скажіть , наприклад ,  вчора на хрещатику я бачила самооборонівця з автоматом . а то що він хизується чи не хизується - мене мало цікавить.  Все , питання буде зняте .

Я нічого не писав про "хизуватися" і "демонстративно тинятися".
Ти мене з кимось переплутав.


ПиСи.Читай приват

Проочитав  . Питання знімається .

Offline RadioGaGa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 545
Довбойоби тому що.
Роботи не мають і робити не хочуть.
Щодо зброї - зброя має бути придбана легально і зберігатися вдома.
Носити зброю (сховану) можна лише із дозволом.

а за разрешением ходить к Авакову лично
и чтобы ни ни
кому попало не давать
Аваков знает кому можно, а кому нет

Запропонуй інший варіант.
Наприклад видавай ти.
От глянеш в чесні очі -і зразу бачиш що то патріот з ПС і йому треба автомат.А іншому не можна,бо він-клятий сепаратист.
Десь так.
Правильно?


что за фантазии?
меня вполне устраивает молдавский вариант, хочешь ссылку дам на закон?