Автор Тема: Кого з@їбали російські серіали та фільми на нашому ТБ?  (Прочитано 16302 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Щоранку і у ввечері в мене псується настрій!
Коли я, чи дружина, вмикаємо телевізор - то, майже, на кожному каналі йде російське "мило" про Вороніних- Х@йлоніних, Мєнти, Семафори і решта рашистської низькосортної телепродукції. Користі від них - нуль цілих х@й десятих, а шкоди багато. Чому?
Бо вважаю, що дружини, матері, сестри та подруги чоловіків України "живуть" життям героїв цих серіалів, співчувають, беруть близько до серця їх, висмоктані з пальця сценариста,  проблеми. Тобто, ворог України, а саме так,  зараз я сприймаю Росію, заволодів думками та емоціями наших жінок. 
Вплив ТБ на свідомість людей важко переоцінити. Тому, не треба дивуватись, що під військові частини виходять матері та дружини бійців АТО і вимагають повернути чоловіків додому. За цим стоїть не тільки тривога за близьку людину, а й підсвідоме співчуття до якогось віртуального рашиста - Вороніна, що зараз воює на сході України, і якого може вбити її улюблений Василь! Скажете - перебільшую, чи в мене параноя? Не думаю, але хотів би дізнатись  ваші думки з цього приводу.
П.С. У вкладці вчорашня програма ТБ, червоним підкреслені російські серіали.
П.П.С. Вчора, вкотре, мав не приємну "бесіду" з дружиною з цього приводу... :shuffle:
П.П.П.С. На жаль, не знаю, як прикрутити «голосувалку»...  :smilie5:
« Останнє редагування: Липня 16, 2014, 02:00:44 14:00 від Ocean »

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
і що?

ви вирішили розказати як вас зайобують серіали на нашому ТБ та поділитись подібними спостереженнями від інших учасників?


чи є якась пропозиція (але не встилі - там мають все кинути АТО, пошук бабла та ін і зайнятись ТБ), яку може виконати рядовий СУПчик?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Я ТВ вообще не смотрю.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Давно вже за..бали.
А наші урядовці не теляться. Мабуть їм подобається.
Хоча просто тотально відсутня будь-яка політика у цій сфері.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Я беби тв включаю фоном ночью чтоб уснуть быстрее. А вообще dlna.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
і що?

ви вирішили розказати як вас зайобують серіали на нашому ТБ та поділитись подібними спостереженнями від інших учасників?


чи є якась пропозиція (але не встилі - там мають все кинути АТО, пошук бабла та ін і зайнятись ТБ), яку може виконати рядовий СУПчик?
Було розпорядження Нацради про те, що  канали не повинні показувати серіали та фільми про силові структури Росії. Убойная сила, Угро, Меч повністю порушують його, тобто 2+2, ІСТV, НТН його  не виконують! На даному етапі мене цікавить ваша думка, чи я один вважаю, що це диверсія. До речі, маю ліцензію Нацради на виробництво ТБ продукції, це скоріше професійний інтерес.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
і що?

ви вирішили розказати як вас зайобують серіали на нашому ТБ та поділитись подібними спостереженнями від інших учасників?


чи є якась пропозиція (але не встилі - там мають все кинути АТО, пошук бабла та ін і зайнятись ТБ), яку може виконати рядовий СУПчик?
Було розпорядження Нацради про те, що  канали не повинні показувати серіали та фільми про силові структури Росії. Убойная сила, Угро, Меч повністю порушують його, тобто 2+2, ІСТV, НТН його  не виконують! На даному етапі мене цікавить ваша думка, чи я один вважаю, що це диверсія. До речі, маю ліцензію Нацради на виробництво ТБ продукції, це скоріше професійний інтерес.

Не пам"ятаю такого розпорядження. Не нагадаєте?

було розпорядження про заборону трансляції рос. каналів - це було. а от про трансляцію серіалів та фільмів - не чув.


Якщо така заборона є - дуже просто впливати. Пишете тут на СУП рибу звернення до каналу, що транслює такий серіал, згадку про заборону нацради. І зарпошуєте СУПчиків приєднатись до каналу з копією звернень до НАЦради.


В результаті і впливаєте на ситуацію особисто, і відсікаєте любителів папістєть, і НАЦраді даєте привід дати "по заявкам трудящіхся" звізди телеканалу
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
і що?

ви вирішили розказати як вас зайобують серіали на нашому ТБ та поділитись подібними спостереженнями від інших учасників?


чи є якась пропозиція (але не встилі - там мають все кинути АТО, пошук бабла та ін і зайнятись ТБ), яку може виконати рядовий СУПчик?
Було розпорядження Нацради про те, що  канали не повинні показувати серіали та фільми про силові структури Росії. Убойная сила, Угро, Меч повністю порушують його, тобто 2+2, ІСТV, НТН його  не виконують! На даному етапі мене цікавить ваша думка, чи я один вважаю, що це диверсія. До речі, маю ліцензію Нацради на виробництво ТБ продукції, це скоріше професійний інтерес.

Не пам"ятаю такого розпорядження. Не нагадаєте?

було розпорядження про заборону трансляції рос. каналів - це було. а от про трансляцію серіалів та фільмів - не чув.


Якщо така заборона є - дуже просто впливати. Пишете тут на СУП рибу звернення до каналу, що транслює такий серіал, згадку про заборону нацради. І зарпошуєте СУПчиків приєднатись до каналу з копією звернень до НАЦради.


В результаті і впливаєте на ситуацію особисто, і відсікаєте любителів папістєть, і НАЦраді даєте привід дати "по заявкам трудящіхся" звізди телеканалу
Я пошукаю це розпорядження і розміщу в гілці. По- моєму, місяця півтора тому була інфа.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Було розпорядження Нацради про те, що  канали не повинні показувати серіали та фільми про силові структури Росії. Убойная сила, Угро, Меч повністю порушують його, тобто 2+2, ІСТV, НТН його  не виконують!

Имхо здесь чисто экономический вопрос. Есть достаточное количество публики, которая желает смотреть эти говнопередачи, вот и не спешат их закрывать.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Воротит от российских сериалов....Каждую сериальную морду представляю с перекошенным лицом, кричащую ,,Крымнаш'' и ,,фашисты''....Телевизор не смотрю, слушаю радио : ,,Українське'', ,,Эру'' и ,,радио вести''

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
і що?

ви вирішили розказати як вас зайобують серіали на нашому ТБ та поділитись подібними спостереженнями від інших учасників?


чи є якась пропозиція (але не встилі - там мають все кинути АТО, пошук бабла та ін і зайнятись ТБ), яку може виконати рядовий СУПчик?
Було розпорядження Нацради про те, що  канали не повинні показувати серіали та фільми про силові структури Росії. Убойная сила, Угро, Меч повністю порушують його, тобто 2+2, ІСТV, НТН його  не виконують! На даному етапі мене цікавить ваша думка, чи я один вважаю, що це диверсія. До речі, маю ліцензію Нацради на виробництво ТБ продукції, це скоріше професійний інтерес.

Не пам"ятаю такого розпорядження. Не нагадаєте?

було розпорядження про заборону трансляції рос. каналів - це було. а от про трансляцію серіалів та фільмів - не чув.


Якщо така заборона є - дуже просто впливати. Пишете тут на СУП рибу звернення до каналу, що транслює такий серіал, згадку про заборону нацради. І зарпошуєте СУПчиків приєднатись до каналу з копією звернень до НАЦради.


В результаті і впливаєте на ситуацію особисто, і відсікаєте любителів папістєть, і НАЦраді даєте привід дати "по заявкам трудящіхся" звізди телеканалу
Я пошукаю це розпорядження і розміщу в гілці. По- моєму, місяця півтора тому була інфа.


Окі, я готовий підтримати звернення. якщо організуєте. Вплив цілком реальний
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
коли будете йти палити канали я теж піду, сил вже немає гніватися. Навіть, тіпа патріот, бєня крутить чадова та іншу шолупень, не виключаючи маша і мєдвєдя, хоч і українською.
А Меч - єдиний нормальний російський серіал, другий сезон ФСБ заборонило, бо продажних мусорів би повбивали під дією серіалу.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Я видав бажане- за дійсне!  :gigi: Манжосов тільки "обозначил" проблему.
Трансляция российских каналов «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24» и «НТВ-Мир» на территории Украины по-прежнему запрещена.
Об этом на брифинге 15 мая заявил глава Национального совета по телерадиовещанию Владимир Манжосов, сообщает НБН.
«13 мая Апелляционный суд Киева отказал представителям этих российских каналов, которые обращались в суд с просьбой отозвать иск и позволить продолжить трансляцию. 15 мая прошло еще одно заседание Апелляционного суда, и представителям российских каналов снова было отказано», – рассказал Манжосов.
Вместе с тем некоторые украинские каналы продолжают транслировать телесериалы, которые популяризируют силовые структуры России. На данный момент 8 украинских телеканалов еще не отказались от телесериалов подобной тематики.
«Все ожидают реакцию от ведущих телеканалов относительно этой ситуации, однако много такого контента было закуплено еще в конце 2013 года, они уже заплатили деньги», – сказал глава НСТРВ.
http://www.rosbalt.ru/ukraina/2014/05/15/1268778.html

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
А заїбе скоро ще й Мустафа Хуєм, який скоро станем ведучим головного інформаційного шоу на 1-му каналі.
На цю пуштунську кацапомовну мавпу давно вже неможливо дивитись без огиди.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А реклама російського пива "Балтіка" на 5-му каналі?
Може, ще на якомусь, я дивлюсь лише 5-й і ТВІ.
"Звірію" від тієї реклами... :smilie9:

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
і що?

ви вирішили розказати як вас зайобують серіали на нашому ТБ та поділитись подібними спостереженнями від інших учасників?


чи є якась пропозиція (але не встилі - там мають все кинути АТО, пошук бабла та ін і зайнятись ТБ), яку може виконати рядовий СУПчик?
Було розпорядження Нацради про те, що  канали не повинні показувати серіали та фільми про силові структури Росії. Убойная сила, Угро, Меч повністю порушують його, тобто 2+2, ІСТV, НТН його  не виконують! На даному етапі мене цікавить ваша думка, чи я один вважаю, що це диверсія. До речі, маю ліцензію Нацради на виробництво ТБ продукції, це скоріше професійний інтерес.

Не пам"ятаю такого розпорядження. Не нагадаєте?

було розпорядження про заборону трансляції рос. каналів - це було. а от про трансляцію серіалів та фільмів - не чув.


Якщо така заборона є - дуже просто впливати. Пишете тут на СУП рибу звернення до каналу, що транслює такий серіал, згадку про заборону нацради. І зарпошуєте СУПчиків приєднатись до каналу з копією звернень до НАЦради.


В результаті і впливаєте на ситуацію особисто, і відсікаєте любителів папістєть, і НАЦраді даєте привід дати "по заявкам трудящіхся" звізди телеканалу
Я пошукаю це розпорядження і розміщу в гілці. По- моєму, місяця півтора тому була інфа.


Окі, я готовий підтримати звернення. якщо організуєте. Вплив цілком реальний
З задоволенням напишу Звернення до Нацради. Треба трохи часу, щоби наповнити його фактурою. Хоча її предостатньо. Тему не закриваю.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Цитувати
Бо вважаю, що дружини, матері, сестри та подруги чоловіків України "живуть" життям героїв цих серіалів, співчувають, беруть близько до серця їх, висмоктані з пальця сценариста,  проблеми. Тобто, ворог України, а саме так,  зараз я сприймаю Росію, заволодів думками та емоціями наших жінок. 
я вообще русские сериалы не смотрю. И не понимаю, как их вообще можно смотреть. Это уже давным-давно, а не со времени начала всем известных событий. Так что пусть отключают, я только за. А вот муж смотрит, мне приходится врубать что-то на компе и надевать наушники, задолбал. Кстати, он родом из Донецкой области, так что наверно дурные гены дают себя знать.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
112 - колоради поганые



Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
А ведь в странах Европы есть столько прекрасных фильмов и сериалов. Правда надо немного потратиться на переводы. Разве они намного дороже российских ?

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
А ведь в странах Европы есть столько прекрасных фильмов и сериалов. Правда надо немного потратиться на переводы. Разве они намного дороже российских ?
:smiley24: дивлюсь багато саме такої продукції. Не думаю, що дорожче, просто при Янику була така інформаційна політика- совєтізація України, у що це вилилось- ми бачимо. На професійному рівні я давно мав бесіди зі спеціалістами з приводу експансії російської телепродукції на наш ринок. Але, тоді, це було не на часі...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Кому не подобаються серіали російські? хочете реальних дій, а не понити на СУП?


берете адекватний канал, який може відреагувати (не Росія24), наприклад 1+1, знаходите там регулярні російські серіали, виписуєте їїх в Ехел


далі пишете рибу листа до 1+1. типу так і так, 100 років дивлюсь ваш канал, ви не здуріли там? в Країні війна, а ви показуєте такі то російські серіали, що хвалять силові структури нашого ворога (тут вставляєте копію з Ехел). Просите в тому ж листі замінити їх на більш якісні серіали при першій же нагоді (в ідеалі у вас має бути перелік таких серіалів в іншому файліку)


після цього збираєте СУПчиків, фейсбучників, твіттерістів та інших соціальних маньяків і пишете величезну купу листів до каналу (завдяки репостам соц-мереж)


Правда ще лишається спосіб папістєть безперспективно на СУП

ЗІ: сам ТБ не дивлюсь, але готовий підтримати звернення
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
А ведь в странах Европы есть столько прекрасных фильмов и сериалов. Правда надо немного потратиться на переводы. Разве они намного дороже российских ?

ну й на авторські теж, чи не так?

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
112 - колоради поганые

А це - взагалі окрема тема! 112 необхідно вичистити! І негайно! :hot:

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
А ведь в странах Европы есть столько прекрасных фильмов и сериалов. Правда надо немного потратиться на переводы. Разве они намного дороже российских ?

ну й на авторські теж, чи не так?
Так. А Росія задарма нам своє телегімно віддає?

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
А ведь в странах Европы есть столько прекрасных фильмов и сериалов. Правда надо немного потратиться на переводы. Разве они намного дороже российских ?

ну й на авторські теж, чи не так?
Так. А Росія задарма нам своє телегімно віддає?

Швидше всього ситуація така - до керівництва каналу приходить представник російського виробника і просить купити їхню продукцію (можливо, ще й за особисте заохочення). Співробітникам каналу ліньки шукати іншу продукцію (адже американський чи британський виробник не буде звертатись на український канал), та ще й все готове до показу - ні перекладати не треба, ні бігати за авторськими правами, договір уже готовий. От і підписують.

Сама, правда, ніколи їх не дивилась. Але якось була просто шокована, почувши розмову в транспорті, де дві жіночки дуже активно обговорювали якесь таке мило. Народ, як я розумію, за цей час підсів... Хоча, як на мене, значно простіше скачати собі з інтернету і дивитись, що кому подобається. До речі, буда здивована, що ряд дуже непоганих зарубіжних серіалів вже перекладені українською, тільки йшли чи йдуть далеко не в прайм-тайм і не по найпопулярніших каналах...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46760
  • Never give in!
Іде війна з Росією.
Україна дивиться російське телебачення.

Оце і є діагноз.
If you are going through hell, keep going.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Проблема є набахато глибшою, нажаль. І полягає в тім, що Україна стараннями комуняк (перекрашених чи ні - байдуже) продовжує залишатися галімим совком. Західні серіали нецікаві українцю, бо є для нього лише неправдоподібною казочкою про життя у казковому світі...

Російські ж фільми описують справжнє українське життя, як воно є. Бо російський мент - це й український мент, російський прокурор, полковник, суддя і т.д. і т.п. - це на 100 відсотків українські діячі. І доки українське життя буде копією російського (в суттєвих для обивателя проявах) - доти російський маскульт буде вважатися серед "невмиваних мас" вершиною світового мистецтва через свою життєву правдивість.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46760
  • Never give in!
Дмитро Корчинський
28 mins ·

На що спираються сепаратисти? - на асоціативний ряд недобитої рядянської людини: не стільки на Пушкіна, скільки на Чебурашку, не стільки на Достоєвського, скільки на Шуріка, не на "Отци і дєті", а на нескінченне "З льогкім паром", на всіх цих тошнотворних штірліців і булгакових, на соцпопсу переважно сімдесятих - вісімдесятих років виробництва, під яку завершувалося статеве дозрівання Януковичазарова.

Але ж у ваших головах, браття й сестри, той самий асоціативний смітник. Каленим залізом випалюйте з себе кракаділа Гєну!

Людина, яка цитує "Бріліянтову руку" - ідійот! Ільфа з Петровим треба було перетирати в тридцятих. Скільки можна! Озирніться навколо: кожен рік світовий кінематограф, нажаль, навіть азіатський, видає нові шедеври, рівень яких і не снився творцям радянських капусників на зразок "Операциі ы". Це нові теми, нові образи, нові ідеї. Ми ж з вами не опанували навіть старих - прочитайте нарешті Томаса Мана, викиньте нафіг "Незнайку"!

Ви любите «стариє добриє совєтскіє мультикі» за їхнє досконале плебейство.
Врятуйте від них принаймні своїх дітей. Пристріліть чебурашку!
If you are going through hell, keep going.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Дмитро Корчинський
28 mins ·
Пристріліть чебурашку!

 :smiley24: Начорта він у практичну політику поліз? Адже міг би стати видатним публіцистом. Бо в політиці крутійство рано чи пізно тебе погубить - як з ним і сталося. А серед письменників бути підарасом у будь-якому сенсі навіть почесно, бо є доказом автентичності ("Всі естети - підораси" (с)).

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Дмитро Корчинський
28 mins ·

На що спираються сепаратисти? - на асоціативний ряд недобитої рядянської людини: не стільки на Пушкіна, скільки на Чебурашку, не стільки на Достоєвського, скільки на Шуріка, не на "Отци і дєті", а на нескінченне "З льогкім паром", на всіх цих тошнотворних штірліців і булгакових, на соцпопсу переважно сімдесятих - вісімдесятих років виробництва, під яку завершувалося статеве дозрівання Януковичазарова.

Але ж у ваших головах, браття й сестри, той самий асоціативний смітник. Каленим залізом випалюйте з себе кракаділа Гєну!

Людина, яка цитує "Бріліянтову руку" - ідійот! Ільфа з Петровим треба було перетирати в тридцятих. Скільки можна! Озирніться навколо: кожен рік світовий кінематограф, нажаль, навіть азіатський, видає нові шедеври, рівень яких і не снився творцям радянських капусників на зразок "Операциі ы". Це нові теми, нові образи, нові ідеї. Ми ж з вами не опанували навіть старих - прочитайте нарешті Томаса Мана, викиньте нафіг "Незнайку"!

Ви любите «стариє добриє совєтскіє мультикі» за їхнє досконале плебейство.
Врятуйте від них принаймні своїх дітей. Пристріліть чебурашку!
:smiley24: Саме про це, я й говорив :gigi: