Автор Тема: Думки, різні  (Прочитано 1533 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Думки, різні
« : Липня 16, 2014, 03:19:02 15:19 »
1. Треба терміново міняти тактику війни. За даних умов потрібно воювати дрібними - до 2х взводів - пішими мобільними винищувальними групами.
Озброєння важка стрілецька зброя, гранатомети, ПТРК.
Групи виходять у самостійний рейд на 3-4 дні. Завдають вночі 1-2 удари і негайно вертаються на базу.
Таких груп має бути досить багато 20-30. Діяти широким фронтом.
Групи можуть координувати дії між собою - але тут потрібна система захищеного зв'язку і суворі заходи безпеки.
Не можна віддавати ініціативу ворогові.

2. Сили у АТО і терористів зараз приблизно рівні. Але суки можуть вільно зосереджувати ударні групи тимчасом, як наші мають утримувати великий периметр.
Не треба забувати, що для позиційної війни і повної блокади потрібно дуже до х...а людей. Фронт дивізії - це 8-12 км. Тому оточити зону АТО і наглухо закрити її не вийде. Для цього потрібна 200-300-тисячна армія, а отже загальна мобілізація. До цього не готові ні уряд, ні народ, хоча це, можливо, єдиний спосіб швидко і з найменшими втратами припинити цей бедлам.

3. Шкода дурних лугандонів, але вже ясно, що без великих жертв серед мирного населення не обійдеться.
Крім того, інфраструктура буде зруйнована, і без того депресивний регіон перетвориться на територію катастрофи.
Москалі піднімають свою металургію за рахунок знищення індустріального Донбасу.
Я вже давно писав, що росіяни знищать промисловість східної України, навіть якщо та увійде до складу Росії.
З одного боку, в них зайві потужності, які напряму конкурували з українськими, які давали дешевшу продукцію, а з другого, у них брак людських ресурсів за Уралом. Тому 6-7 мільйонів слов'янського населення Сходу, яке можна переселити в Сибір, є також однією із цілей тиску.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Думки, різні
« Reply #1 : Липня 16, 2014, 03:22:14 15:22 »
Цитувати
Сили у АТО і терористів зараз приблизно рівні


 :fp2

от до чого доводить споглядання роликів з трьома танками з триколорною шматою у різних варіаціях
« Останнє редагування: Липня 16, 2014, 03:23:51 15:23 від finli »

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: Думки, різні
« Reply #2 : Липня 16, 2014, 03:23:32 15:23 »
Цитувати
Сили у АТО і терористів зараз приблизно рівні


 :fp2

Скільки на твою думку бійців у ворога?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Думки, різні
« Reply #3 : Липня 16, 2014, 03:23:53 15:23 »
таки так, воювати та перемогти армією у 1000-2000 солдат краще ніж 100-200 тис.,
тільки це якось фантастично 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Думки, різні
« Reply #4 : Липня 16, 2014, 03:24:09 15:24 »
Пріоритетом намбер ван мало б бути перерізання постачання зброї й набоїв з Росії. А коли набої скінчаться - вони (терористи) просто зникнуть, як роса на сонці...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Думки, різні
« Reply #5 : Липня 16, 2014, 03:26:42 15:26 »
Цитувати
Сили у АТО і терористів зараз приблизно рівні


 :fp2

Скільки на твою думку бійців у ворога?

тисяч п'ять боєздатних бійців + тисяч десять цивільних васьків

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Re: Думки, різні
« Reply #6 : Липня 16, 2014, 03:27:35 15:27 »
Цитувати
Сили у АТО і терористів зараз приблизно рівні


 :fp2

Скільки на твою думку бійців у ворога?

Если не принимать в расчет мирных дятлов там работы на пару дней

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Думки, різні
« Reply #7 : Липня 16, 2014, 03:29:24 15:29 »
1. Це диверсійні групи, які просто необхідно використовувати. Впевнений, що так воно і є.
2. Не впевнений, що їх так багато!
Не вийде і не виходить утримувати периметр, але чітко визначити його необхідно.
Додав би- максимально задіювати місцеве лояльне до нас населення у ролі спостерігачів за переміщенням сепарпатистів.
Бо рейди лугандони почнуть здійснювати аж до Києва.
3. Повністю погоджуюсь з Вами.

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: Думки, різні
« Reply #8 : Липня 16, 2014, 03:30:48 15:30 »
Цитувати
Сили у АТО і терористів зараз приблизно рівні


 :fp2

Скільки на твою думку бійців у ворога?

тисяч п'ять боєздатних бійців + тисяч десять цивільних васьків

Я би сказав 10 криміналу та гопоти +10 тих, хто колись служив в армії і знає, як стріляти + 5 тисяч підготовлених.
А тепер, скажи скільки військ потрібно для того, щоб вибити їх із міст за умови неможливості застосування важкої зброї і того, що у ворога такого обмеження не існує.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Думки, різні
« Reply #9 : Липня 16, 2014, 03:32:04 15:32 »
Я, конечно, не стратег(девочкам можно  :smilie1:)...но я бы пригласила на ответственный военный пост пана Гриценко, причём обьявила бы об этом народу (все-таки у него  американская выучка)....и пусть бы он громко и привселюдно согласился или бы отказался. Надеюсь, согласился бы.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Думки, різні
« Reply #10 : Липня 16, 2014, 03:32:09 15:32 »
Пріоритетом намбер ван мало б бути перерізання постачання зброї й набоїв з Росії. А коли набої скінчаться - вони (терористи) просто зникнуть, як роса на сонці...
.. пытаются, но там слишком узкая кишка - лупят и терры и фаши с обоих бокив - если сходу не получилось взять под контроль, то надо выводить от туда живую силу - сделать упор на розвидку и оперативное реагирование с воздуха на малейшее движение кала по той кишке - и продолжать давить фронт с нашей украинской стороны

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Думки, різні
« Reply #11 : Липня 16, 2014, 03:36:44 15:36 »
Цитувати
Сили у АТО і терористів зараз приблизно рівні


 :fp2

Скільки на твою думку бійців у ворога?

тисяч п'ять боєздатних бійців + тисяч десять цивільних васьків

Я би сказав 10 криміналу та гопоти +10 тих, хто колись служив в армії і знає, як стріляти + 5 тисяч підготовлених.
А тепер, скажи скільки військ потрібно для того, щоб вибити їх із міст за умови неможливості застосування важкої зброї і того, що у ворога такого обмеження не існує.

Вибачте, але Ви написали маячню.

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: Думки, різні
« Reply #12 : Липня 16, 2014, 03:38:45 15:38 »
Я, конечно, не стратег(девочкам можно  :smilie1:)...но я бы пригласила на ответственный военный пост пана Гриценко, причём обьявила бы об этом народу (все-таки у него  американская выучка)....и пусть бы он громко и привселюдно согласился или бы отказался. Надеюсь, согласился бы.

Це абсолютно хибна думка.
У нас достатньо старших офіцерів, які пройшли не надто давно навчання в західних військових академіях.
Проблема не в тому, що в армії немає кадрів, проблема в тому, що армію 20 років (а надто останніх 3-4) цілеспрямовано розвалювали і насичували російськими агентами. Я й досі дивуюся, що армія за такий короткий час реанімувалася.
3 місяці тому те угрупування, яке зараз є у бандитів, пройшли б Україною, як на параді.
Певен, що ми переможемо, але країну доведеться чистити капітально. І не один рік.

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: Думки, різні
« Reply #13 : Липня 16, 2014, 03:41:08 15:41 »
Я би сказав 10 криміналу та гопоти +10 тих, хто колись служив в армії і знає, як стріляти + 5 тисяч підготовлених.
А тепер, скажи скільки військ потрібно для того, щоб вибити їх із міст за умови неможливості застосування важкої зброї і того, що у ворога такого обмеження не існує.

Вибачте, але Ви написали маячню.

Для вас недостатньо фактів використання артилерії з території житлових кварталів?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Думки, різні
« Reply #14 : Липня 16, 2014, 03:44:23 15:44 »
Я би сказав 10 криміналу та гопоти +10 тих, хто колись служив в армії і знає, як стріляти + 5 тисяч підготовлених.
А тепер, скажи скільки військ потрібно для того, щоб вибити їх із міст за умови неможливості застосування важкої зброї і того, що у ворога такого обмеження не існує.

Вибачте, але Ви написали маячню.

Для вас недостатньо фактів використання артилерії з території житлових кварталів?

Ви думаєте наші війська не відповідають тим самим ?

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Думки, різні
« Reply #15 : Липня 16, 2014, 03:46:32 15:46 »
Я, конечно, не стратег(девочкам можно  :smilie1:)...но я бы пригласила на ответственный военный пост пана Гриценко, причём обьявила бы об этом народу (все-таки у него  американская выучка)....и пусть бы он громко и привселюдно согласился или бы отказался. Надеюсь, согласился бы.

Це абсолютно хибна думка.
У нас достатньо старших офіцерів, які пройшли не надто давно навчання в західних військових академіях.
Проблема не в тому, що в армії немає кадрів, проблема в тому, що армію 20 років (а надто останніх 3-4) цілеспрямовано розвалювали і насичували російськими агентами. Я й досі дивуюся, що армія за такий короткий час реанімувалася.
3 місяці тому те угрупування, яке зараз є у бандитів, пройшли б Україною, як на параді.
Певен, що ми переможемо, але країну доведеться чистити капітально. І не один рік.

+1
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Думки, різні
« Reply #16 : Липня 16, 2014, 04:30:43 16:30 »
неоголошення військового стану та використання важких озброєнь - військовий злочин

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Думки, різні
« Reply #17 : Липня 16, 2014, 04:50:15 16:50 »
думки такие, шо получается, как только наши начинают дожимать бандитов - русские сразу же активизируются (вот даже начали обстреливать со своей территории)..поэтому очевидно, что цель путина -чем подольше поддерживать такой бардак на востоке украины... х.з. насколько это может затянуться

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Думки, різні
« Reply #18 : Липня 16, 2014, 04:58:18 16:58 »
1. Треба терміново міняти тактику війни. За даних умов потрібно воювати дрібними - до 2х взводів - пішими мобільними винищувальними групами.
Озброєння важка стрілецька зброя, гранатомети, ПТРК.
Групи виходять у самостійний рейд на 3-4 дні. Завдають вночі 1-2 удари і негайно вертаються на базу.
Таких груп має бути досить багато 20-30. Діяти широким фронтом.
Групи можуть координувати дії між собою - але тут потрібна система захищеного зв'язку і суворі заходи безпеки.
Не можна віддавати ініціативу ворогові.

2. Сили у АТО і терористів зараз приблизно рівні.

Тут важнее вопрос, как со стратегией быть. А там все зависит, до какой степени путин накачает донбас оружием и техникой.

РДГ группы - да! Я тоже думал, вот спецназ сидит в аэропорту Луганска, трасса недалеко (километров 7), по идее надо из засад валить технику, которая идет из России.


Силы, в штыках, может и сравнимы, но в артиллерии и танках у нас по-прежнему, заметное преимущество.
Кроме того, авиация, вроде как и есть, хотя вертушки, насколько можно судить уже не применяются, а эффективность штурмовиков
пока не впечатляет.


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Думки, різні
« Reply #19 : Липня 16, 2014, 05:04:10 17:04 »
Пріоритетом намбер ван мало б бути перерізання постачання зброї й набоїв з Росії. А коли набої скінчаться - вони (терористи) просто зникнуть, як роса на сонці...
.. пытаются, но там слишком узкая кишка - лупят и терры и фаши с обоих бокив - если сходу не получилось взять под контроль, то надо выводить от туда живую силу - сделать упор на розвидку и оперативное реагирование с воздуха на малейшее движение кала по той кишке - и продолжать давить фронт с нашей украинской стороны

1. Нужно отойти от границы на 20 км и нормально закрепляться, послать туда инженерные войска и в ключевых  точках построить доты.

2.Накрыть "Ураганом" Савур-Могилу.

3.Насчет действий РДГ в Луганске и Донецке, я писал ещё месяц назад, но это никак не поможет возле границы.

4. Запросить доставку грузов (корридор) для наших солдат через территорию России. Если у нас с ними войны нет, почему нельзя летать через их территорию ?
« Останнє редагування: Липня 16, 2014, 05:07:43 17:07 від OlegSky »

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Думки, різні
« Reply #20 : Липня 16, 2014, 05:30:40 17:30 »
Я, конечно, не стратег(девочкам можно  :smilie1:)...но я бы пригласила на ответственный военный пост пана Гриценко, причём обьявила бы об этом народу (все-таки у него  американская выучка)....и пусть бы он громко и привселюдно согласился или бы отказался. Надеюсь, согласился бы.

Це абсолютно хибна думка.
У нас достатньо старших офіцерів, які пройшли не надто давно навчання в західних військових академіях.
Проблема не в тому, що в армії немає кадрів, проблема в тому, що армію 20 років (а надто останніх 3-4) цілеспрямовано розвалювали і насичували російськими агентами. Я й досі дивуюся, що армія за такий короткий час реанімувалася.
3 місяці тому те угрупування, яке зараз є у бандитів, пройшли б Україною, як на параді.
Певен, що ми переможемо, але країну доведеться чистити капітально. І не один рік.

Чистку слід починати негайно. Після публічного розстрілу кількох генералів АТО одразу піде веселіше. Юридичне обгрунтування для такого розстрілу дає воєнний стан.