Автор Тема: Президент Порошенко зобов'язаний таки взяти вiдповiдальнiсть за УКРАЇНУ  (Прочитано 2509 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
ПРЕЗИДЕНТ ПОРОШЕНКО ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ТАКИ ВЗЯТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА УКРАЇНУ

 - яку йому вручили громадяни на виборах Президента

 Не одній мені очевидно, що справи на фронті розвиваються не дуже добре і що війна прагне стати позиційною. Про це вже написали люди, які краще за мене розбираються у військовій справі. Втрати наші ростуть. Виникла небезпека, що вони виявляться марними.

 Не одній мені очевидно, що спонсори тероризму благополучно гуляють по Києву. В кафе в визволеному Краматорську на екрані зі звуком йде Лайф Ньюз. А на окупованій російськими терористами і місцевими зрадниками і бандитами десятками на день пропадають громадяни України.

 Між тим не чутно, щоби хоч якось укріплювався кордон, який зараз ще не проблемний - в Чернігівській, Сумській, Харківській областях.

 Досі не внесена на ратифікацію в Верховну Раду вистраждана Угода про асоціацію з ЄС, хоча борди з прославлянням Асоціації поряд з Порошенком повисли по Києву надзвичайно оперативно. Молдавани якось справились з ратифікацією за три дні, а ми чомусь не можемо. Загадково.

 Порошенко має ввести воєнний стан у Донецькій і Луганській областях. Які б казки не розказували зацікавлені особи, БУДЬ-ЯКИЙ армійський, нацгвардійський, сбушний чи міліцейський офіцер не на камеру скаже чітко, що воєнний стан треба було вводити якщо не в квітні, то одразу після президентських виборів.

 НЕМИНУЧА ВСТАВНА НОВЕЛА ПРО ПЕРЕВИБОРИ

 Єдиним насправді справжнім аргументом команди Порошенка проти військового страну є неможливість проведення парламентських виборів. Це дійсно аргумент. Що ж, розглянемо, раз це те, про що всі так бояться сказати вголос.

 В умовах затяжної війни вибори не відбудуться все одно. Проводити вибори без двох областей (навіть якщо опустити Крим) - те саме, що провести референдум про їх від'єднання. Україна перестане існувати в сучасних кордонах після таких виборів. Путін буде щасливим, а смерті наших співгромадян і жертви всіх нас - даремними, дестабілізація і хаос продовжаться і можуть привести до краху держави.

 Проблему неможливо ігнорувати. Її треба розв'язати. Взяти на себе відповідальність і розв'язати. А потім пожинати плоди перемоги.

 Зразу зазначу, що я не боюсь парламентських виборів. Наша команда розраховує взяти в них участь і отримати в новій Верховній Раді не один мандат. Мені не усміхається сидіти в одному сесійному залі з, серед інших, Струком і Калетніком, і на відміну від інших, я їм рук не потискаю і ні про що з таким контингентом не домовляюсь, див. youtube.

 Різниця між державним діячем і політиком в тому, що перший прагне величі країни, а другий тільки особистої вигоди.

 Пропихати кучмівський закон про вибори 50 на 50, з 5% бар'єром, з єдиною поправкою - дозволити іменні блоки, щоб назвати блок іменем себе - ну це ніяк не життя по-новому, даруйте. Щось не видно ні пропорційної системи, яку передбачає чинна Конституція, ні відкритих списків, ні нових політичних сил в парламенті - з бар'єром 5% і монополізованим в двох руках телебаченням.

 Зробимо безневинний вигляд що - упс! - не зовсім вийшло провести вибори в 12 округах (Крим) і ще не зовсім вийшло ще в 32 (Донецька+Луганська області)? Так трохи забагато, 44 округи, 20% всіх округів у парламент! Типу випадково так вийшло. Як сказав один хоробрий чоловік, який живота свого не жаліє за українську справу і сам з Луганської області - "что, так понравилось проводить выборы без Донбасса"? Гірко дуже сказав...

 Я розумію, що народ ненавидить цей парламент, і тому є причини. Я сама ненавиджу цей парламент, в ньому є всього пару десятків нормальних людей, і він має бути переобраний якнайшвидше. Але не ціною колапсу держави.

 І не шахер-махером - та яке має значення, який закон, перевибори ж, тут війна, давай-давай-давай!!! (так, для цілей передвиборчої пропаганди АТО легко стає війною), по телевізору ролики тільки однієї правильної партії, а яка програма дій і під якими зобов'язаннями підписуємось - невідомо, дайте карт-бланш, війна ж.

 Це не життя по-новому, це все цинічні облудливі технології Кучми-Медведчука і Януковича-Льовочкіна.

 Льовочкін, я так розумію, на цих - викликаних хвилею народного обурення - виборах - буде в ролі батька Вітчизни, лідера ПР (Партії Розвитку), в темі і в долі, з Інтером на повну потужність.

 Цим ставлю для себе в дискусії про перевибори крапку.

 КІНЕЦЬ НЕМИНУЧОЇ ВСТАВНОЇ НОВЕЛИ ПРО ПЕРЕВИБОРИ або назад до відповідальності за долю держави і громадян.

 Воєнний стан повинен бути введений тому що:

 1. Він покладає всю відповідальність за перемогу чи поразку на ВСЕНАРОДНО ОБРАНОГО ВЕРХОВНОГО ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗС України, а волю його буде виконувати ним же два тижні тому ОДНООСІБНО призначений - Начальник Генштабу ЗСУ. Не буде більше стрілочників з бронежилетами чи з забутими прикордонниками, у яких тільки автомати і ручні гранати. Будь-який військовий скаже, що без єдиної волі в війні - перемогти неможливо. Україна бореться за виживання, і немає важливішої задачі, ніж вижити.

 2. Він розв'язує руки військовим для застосування всіх наявних ударних можливостей (які зараз застосовуються не в повній мірі) і що НАДЗВИЧАЙНО важливо - надає діям офіцерів і солдатів повної легітимності. Удари авіації - не охорона складів і патрулі в рамках АТО, див. Закон України. ВСІ КАДРОВІ ВІЙСЬКОВІ ЦЕ ПРЕКРАСНО ЗНАЮТЬ, скільки не заявляй протилежне на брифінгах і в ток-шоу.

 3. Він дозволяє ввести комендантську годину, без якої тероризм не побореш, мобілізувати на відновлення Сходу цивільних фахівців, реквізувати при необхідності транспорт в зоні бойових дій. Дуже дієздатні підрозділи українських сил зараз транспортом недозабезпечені і при необхідності зманеврувати не зможуть.

 4. Російські окупанти і їх пособники воюють проти нас по повній строгості воєнного часу: з комендантською годиною, реквізуванням всього необхідного (транспорту, приміщень, пального, майна, продуктів), примусовою мобілізацією, розстрілами і їхніх, і наших. У них величезна фора завдяки цьому, вони постійно мають ініціативу.

 5. Ну смішно ж вже, крізь сльози - тільки що підписати закон, що учасники АТО = учасники бойових дій, і далі робити заяви, що в країні все нормально. Тут або далі заплющувати очі (нема ніякої війни, гаубиці не стріляють, штурмовики не бомблять, наших солдатів Градами на шматки не розривають, наші танки не б'ються з "невідомими" танками, це ми так склади охороняємо і патрулями ходимо), або визнати - у нас повномасштабна війна і ми мобілізуємось, щоб її виграти, поки її ще можна виграти.

 Ми маємо перемогти і побудувати Україну, яка цінує своїх героїв. Тільки така Україна процвітатиме і буде безпечною.
 Я хочу, щоб ви знали: ми обов'язково переможемо. Просто варто перемогти без зайвого кровопролиття, смертей і страждань.

Леся Оробець
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Все что когда-то сидело, ходило, дышало и шевелилось возле Тимашонки, подлежит стиранию со страниц истории государства.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Та шо там Оробець...

 Гриць з під спідниці "Зєркала Нєдєлі" он як войовничо шабєлькою махає .Грізно нашорошивши пшеничні вуса. :gigi:

 Анатолій Гриценко @agrytsenko

Якщо #Президент прийме рішення про введення воєнного стану на #донбасс , ВР гарантовано підтримає його протягом 48 годин.

 Анатолій Гриценко @agrytsenko

#Європа не повинна діяти напівкроками. Треба негайно застосувати третій пакет #санкции щодо #Россия.

 Анатолій Гриценко @agrytsenko

Треба перекрити #кордонрасєя вогневими засобами, а потім починати його інженерне укріплення.

 Анатолій Гриценко @agrytsenko

Повинна бути ефективна і правдива інформполітика влади.Коли повідомляють,що загинуло 20 людей, а насправді більше - це підриває довіру.



Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ой, мамо, люблю Гриця.
Гриць на конику вертиться.
В Гриця шапка до лиця,
Люблю Гриця молодця. :lol:

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
А была ведь нормальная девушка.... Эх, пропал человек  :weep:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Кіпучіє бєздєльнікі , артісти разгаворнаго жанру ...

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Все что когда-то сидело, ходило, дышало и шевелилось возле Тимашонки, подлежит стиранию со страниц истории государства.
Дрейк, посмотрите внимательно эту ветку. Она и про бригаду под Зеленопольем в том числе, и такое каждый день и ночь там идет.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=16499.0
Да и еще от себя добавлю, думаю Порошенко еще подготовил изменения в конституцию а при ВП запрещено ее менять. Только как это обьяснить тем сотням которым уже она не поможет.
« Останнє редагування: Липня 16, 2014, 09:54:56 21:54 від TomFord »
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Все что когда-то сидело, ходило, дышало и шевелилось возле Тимашонки, подлежит стиранию со страниц истории государства.
Дрейк, посмотрите внимательно эту ветку. Она и про бригаду под Зеленопольем в том числе, и такое каждый день и ночь там идет.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=16499.0

И что? Леся великий полководец для того что бы давать "умные советы".  Или весь видеоряд появился как раз под Лесины советы?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Все что когда-то сидело, ходило, дышало и шевелилось возле Тимашонки, подлежит стиранию со страниц истории государства.

 :smiley24: :smiley15:
Неістава плюсую

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Все что когда-то сидело, ходило, дышало и шевелилось возле Тимашонки, подлежит стиранию со страниц истории государства.
Дрейк, посмотрите внимательно эту ветку. Она и про бригаду под Зеленопольем в том числе, и такое каждый день и ночь там идет.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=16499.0

И что? Леся великий полководец для того что бы давать "умные советы".  Или весь видеоряд появился как раз под Лесины советы?
Нет она не великий полководец она говорит открытым текстом о преступном бездействии президента.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Все что когда-то сидело, ходило, дышало и шевелилось возле Тимашонки, подлежит стиранию со страниц истории государства.
Дрейк, посмотрите внимательно эту ветку. Она и про бригаду под Зеленопольем в том числе, и такое каждый день и ночь там идет.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=16499.0

И что? Леся великий полководец для того что бы давать "умные советы".  Или весь видеоряд появился как раз под Лесины советы?
Нет она не великий полководец она говорит открытым текстом о преступном бездействии президента.

Это когда это у нас Президент преступно бездействовал? 
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Все что когда-то сидело, ходило, дышало и шевелилось возле Тимашонки, подлежит стиранию со страниц истории государства.
Дрейк, посмотрите внимательно эту ветку. Она и про бригаду под Зеленопольем в том числе, и такое каждый день и ночь там идет.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=16499.0

И что? Леся великий полководец для того что бы давать "умные советы".  Или весь видеоряд появился как раз под Лесины советы?
Нет она не великий полководец она говорит открытым текстом о преступном бездействии президента.

Это когда это у нас Президент преступно бездействовал?
После того как территорию Украины обстреливают российские войска.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Нет она не великий полководец она говорит открытым текстом о преступном бездействии президента.

"Каждий мніт сєбя стратєгом, відя бой со сторони"(с)
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП

После того как территорию Украины обстреливают российские войска.

Вы в этом уверены? Т.е мы все тут на СУПе все такие информированные все видим и знаем, а поц главнокомандующий сидит в бане, пьет пиво и нифига не знает и не делает.  Так?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Все что когда-то сидело, ходило, дышало и шевелилось возле Тимашонки, подлежит стиранию со страниц истории государства.

На жаль понад 90% тих, хто був в Україні при владі, мають бути люстровані або навіть публічно кастровані. Незалежно від партійної приналежності. Проблема в тому, де взяти достатню кількість нових людей, гідних займати державні посади. Про їхній професіоналізм я вже мовчу.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Ой, мамо, люблю Гриця.
Гриць на конику вертиться.
В Гриця шапка до лиця,
Люблю Гриця молодця. :lol:

Ви впевнені, що то коник? :smilie3:

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377

После того как территорию Украины обстреливают российские войска.

Вы в этом уверены? Т.е мы все тут на СУПе все такие информированные все видим и знаем, а поц главнокомандующий сидит в бане, пьет пиво и нифига не знает и не делает.  Так?
Я невижу никаких действий, вы видите? Скажите какие?
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642

После того как территорию Украины обстреливают российские войска.

Вы в этом уверены? Т.е мы все тут на СУПе все такие информированные все видим и знаем, а поц главнокомандующий сидит в бане, пьет пиво и нифига не знает и не делает.  Так?
Я невижу никаких действий, вы видите? Скажите какие?

Порошенко вам не звітує?
Я в шоці

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Я невижу никаких действий, вы видите? Скажите какие?
А я от не бачу ніяких дій Лесі. І шо? Вона теж депутат, та ще й має представників в київраді, а що вони там роблять? От не бачу і все.
Вона щось би робила реальне, а не тільки красиво критикувала, ще трохи і я пожалкую, що голосував за неї у київраду!
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Все что когда-то сидело, ходило, дышало и шевелилось возле Тимашонки, подлежит стиранию со страниц истории государства.
Дрейк, посмотрите внимательно эту ветку. Она и про бригаду под Зеленопольем в том числе, и такое каждый день и ночь там идет.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=16499.0

И что? Леся великий полководец для того что бы давать "умные советы".  Или весь видеоряд появился как раз под Лесины советы?
Нет она не великий полководец она говорит открытым текстом о преступном бездействии президента.
А про злочинну бездіяльність уряду та нардепів від БЮТу Леся нічого не говорить? Яка прикрість, що Леся досі не знає, що в нас не президентська, а парламентсько-президентська республіка, причому з ухилом в парламентську.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП

Я невижу никаких действий, вы видите? Скажите какие?

Карту посмотрите месяц назад и сейчас.  А лучше у Леси спросите. она в курсе.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642

Я невижу никаких действий, вы видите? Скажите какие?

Карту посмотрите месяц назад и сейчас.  А лучше у Леси спросите. она в курсе.

Простіше волати - *всьо прапала!*

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Все что когда-то сидело, ходило, дышало и шевелилось возле Тимашонки, подлежит стиранию со страниц истории государства.

На жаль понад 90% тих, хто був в Україні при владі, мають бути люстровані або навіть публічно кастровані. Незалежно від партійної приналежності. Проблема в тому, де взяти достатню кількість нових людей, гідних займати державні посади. Про їхній професіоналізм я вже мовчу.
Нас 45 млн шановный.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
А це що за херня?
Клімкин, інтервью CNN
Цитувати
The country needs an immediately “bilateral” cease-fire, the foreign minister said.
In an attempt to achieve that, he told Amanpour, the government has been trying to arrange negotiations between the separatists, Kiev, Russia, and the Organization for Security and Co-operation in Europe (OSCE).
“We’ve been working on that practically for more than a week. And the real problem is the lack of readiness from the separatist side to meet.”
“And actually six days ago we come up with a creative, innovative idea of having video conference with the separatists – both with Donetsk and Luhansk. And it took us practically six days just to talk about this video conference.”
“Now it’s about Russian influence on the separatists to make profess on this negotiations. From our side … we are the people of peace.”

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377

Я невижу никаких действий, вы видите? Скажите какие?

Карту посмотрите месяц назад и сейчас.  А лучше у Леси спросите. она в курсе.
Карту вижу, просто уже как бы пару часов прошло давно. Ситуация несколько поменялась, идет обстрел нашей территории и войск, жителей городов с сопредельной территории уже несколько дней. Я не вижу реакции и действий нашей стороны.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП

Я невижу никаких действий, вы видите? Скажите какие?

Карту посмотрите месяц назад и сейчас.  А лучше у Леси спросите. она в курсе.
Карту вижу, просто уже как бы пару часов прошло давно. Ситуация несколько поменялась, идет обстрел нашей территории и войск, жителей городов с сопредельной территории уже несколько дней. Я не вижу реакции и действий нашей стороны.

Вам в прямом эфире показать заседания генштаба ВС? Или обойдетесь обычными сканами карт и протоколов оттуда в интернете?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Чи правильно я зрозумів Лесин спіч:
- виборів парламенту Леся не хоче,
- президент зобов"язаний як-небудь зробити всім харашо, яким чином - це Лесю не цікавить,
- сама Леся ні в чому не винна, ні за що не відповідає, ніяких повноважень не має.

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377

Я невижу никаких действий, вы видите? Скажите какие?

Карту посмотрите месяц назад и сейчас.  А лучше у Леси спросите. она в курсе.
Карту вижу, просто уже как бы пару часов прошло давно. Ситуация несколько поменялась, идет обстрел нашей территории и войск, жителей городов с сопредельной территории уже несколько дней. Я не вижу реакции и действий нашей стороны.

Вам в прямом эфире показать заседания генштаба ВС? Или обойдетесь обычными сканами карт и протоколов оттуда в интернете?
Ладно с вами бестолку все равно говорить.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Чи правильно я зрозумів Лесин спіч:
- виборів парламенту Леся не хоче,
- президент зобов"язаний як-небудь зробити всім харашо, яким чином - це Лесю не цікавить,
- сама Леся ні в чому не винна, ні за що не відповідає, ніяких повноважень не має.

Леся женщина хрупкая. Она мешки ворочать не может. А вот по3,14здеть в самый раз ей по силам.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Чи правильно я зрозумів Лесин спіч:
- виборів парламенту Леся не хоче,
- президент зобов"язаний як-небудь зробити всім харашо, яким чином - це Лесю не цікавить,
- сама Леся ні в чому не винна, ні за що не відповідає, ніяких повноважень не має.
Цілком правильно  :smilie5:
Вона Д'Артаньян.