Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне)  (Прочитано 181685 раз)

0 Користувачів і 12 Гостей дивляться цю тему.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Любимый цвет - красный. К. Маркс   :smilie5:
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Из Твиттера принесло.
Цитувати
Chubirko ‏@Chubirko 1 ч.1 час назад

Наслаждаюсь: ЕС снял санкции с главного нефтетрейдера Ирана,компании NITC.Окончательно добить Россию смогут поставки в Европу иранского газа


Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Сегодня все без изменений, ЦБР в 9.30 начал наливать, курс с 40.019 ушел до 39.915, ждем 14.00 и новой информации по ЗВР (интересно, когда ее засекретят)
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Недолго птичка пела
http://top.rbc.ru/finances/09/10/2014/54362ba5cbb20f0c9f9384f5
Цитувати
Агентство Bloomberg приводит слова аналитиков, которые считают, что ЦБ придется потратить порядка $30 млрд до конца года, чтобы замедлить падение курса рубля.
:super:
Ник зарезервирован

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
по ходу американці проснулись, поснідали і до роботи...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
курси валют

єври


доляри


думаю час, в скільки ЦБ вийшов на ринок писати не нуна  :smilie5:?
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
по ходу американці проснулись, поснідали і до роботи...
ну ось, правильно, а то затягнули тут "ту бі, о нот ту бі..."  :smiley24:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
нафта марки WTI



трошки більше зазвичай коштує urals :smilie7:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
нафта марки WTI

трошки більше зазвичай коштує urals :smilie7:
але вже теж менше за 90?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Уралс меньше 90 и уже дешевле техасской.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
по ходу американці проснулись, поснідали і до роботи...


да рано ж еще им, в 15.00 начнут кохве пить и расчехляться.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
по ходу американці проснулись, поснідали і до роботи...


да рано ж еще им, в 15.00 начнут кохве пить и расчехляться.

а, прошу пардону. щось я завтикав. то походу британці гарно пополуднали :)
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Сегодня все без изменений, ЦБР в 9.30 начал наливать, курс с 40.019 ушел до 39.915, ждем 14.00 и новой информации по ЗВР (интересно, когда ее засекретят)

а толку. будь яку транзакцію в долярах ФРС відслідковує. а звести дебет з кредитом думаю вони зможуть :)

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

а толку. будь яку транзакцію в долярах ФРС відслідковує. а звести дебет з кредитом думаю вони зможуть :)

я в способностях финразведки Штатов не сомневаюсь, я имею ввиду от ватников, чтобы они вдруг паниковать не начали. Потому что когда человек вещает о огромных ЗВР, а ему показываешь, что за год они похудели на 100 ярдов и такими темпами у вас запаса прочности еще года на 3, если без потрясений, а воровать в обычном ритме, человек начинает напоминать рыбку на берегу.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800

я в способностях финразведки Штатов не сомневаюсь, я имею ввиду от ватников, чтобы они вдруг паниковать не начали. Потому что когда человек вещает о огромных ЗВР, а ему показываешь, что за год они похудели на 100 ярдов и такими темпами у вас запаса прочности еще года на 3, если без потрясений, а воровать в обычном ритме, человек начинает напоминать рыбку на берегу.

а, в цьому плані. якщо чесно, то я більш як впевнений в тому, що в москалів є розумні і думаючі люди. і їм особливо не треба багато, так сказати, інформації для того щоб зрозуміти, що ЖОПА не загорами... а от упороті, вони ж ватніки зрозуміють це постфактум. коли вже і розуміти не потрібно буде...

десь так

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Стырено с РБК
 Валюты ▼ Нал. USD, 15:05 39,8340,21 ▲ Нал. EUR, 15:05 50,7451,24 ▼ USD ЦБ РФ, 10.10 39,98 -0,00 ▲ EUR ЦБ РФ, 10.10 50,96 0,45 ▲ EUR/USD, 14:19 1,27600,0020
Индикаторы рынка ▲ ММВБ 15:04 1391,73 0,87% ▼ USD/TOD_UTS 15:04 39,91 -0,23% ▲ DJIA 08.10 16994,22 1,64% ▲ NASD 08.10 4468,59 1,90% ▲ РТС 15:04 1098,42 1,46% ▼ Brent 14:59 91,06 -0,35% ▲ FUT S&P 500 14:55 1965,70 0,20% ▲ FTSE 14:54 6493,03 0,17%
С утра было получше для них, сейчас опять похоже рупь идет вниз
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
С утра было получше для них, сейчас опять похоже рупь идет вниз

судячи з усього неслабо валюти залили...



єври теж тримається в рамках...



Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
є в мене таке відчуття, що можемо побачити завтра 90...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

а, в цьому плані. якщо чесно, то я більш як впевнений в тому, що в москалів є розумні і думаючі люди. і їм особливо не треба багато, так сказати, інформації для того щоб зрозуміти, що ЖОПА не загорами... а от упороті, вони ж ватніки зрозуміють це постфактум. коли вже і розуміти не потрібно буде...

десь так

Ну аргументи вати , чесно кажучи немає чим крити .
Там в них в ЦБ реальних грошей - 100 ярдів в баках + , - , звичайно .
Місяць тому це було 3000 ярдів в рублях , а зараз 4000 ярдів .
Висновок , виплати йдуть в рублях , рублів стало більше , жить стало вєсєлєє. Путін - геній .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
є в мене таке відчуття, що можемо побачити завтра 90...


Может все таки сегодня ближе к 23.00?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
є в мене таке відчуття, що можемо побачити завтра 90...


Может все таки сегодня ближе к 23.00?

якщо чесно, то вже неодноразово помічав тенденцію зростання ціни в районі 21:00-23:00 за Києвом. то хз.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465

Ну аргументи вати , чесно кажучи немає чим крити .
Там в них в ЦБ реальних грошей - 100 ярдів в баках + , - , звичайно .
Місяць тому це було 3000 ярдів в рублях , а зараз 4000 ярдів .
Висновок , виплати йдуть в рублях , рублів стало більше , жить стало вєсєлєє. Путін - геній .

Питання не по виплатах в рублях. А у відповідності кількості цих рублів кількості товарів та послуг. Просте збільшення грошової маси в обігу (без пропорційного збільшення вироблених товарів\послуг) веде до інфляційних процесів.
... і хай Росія згине як держава

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
і от ще одна дуже показова картинка



Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Питання не по виплатах в рублях. А у відповідності кількості цих рублів кількості товарів та послуг. Просте збільшення грошової маси в обігу (без пропорційного збільшення вироблених товарів\послуг) веде до інфляційних процесів.

Інфляція - хуяція... Більше грошей краще ніж меньше . Шо не ясно ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

якщо чесно, то вже неодноразово помічав тенденцію зростання ціни в районі 21:00-23:00 за Києвом. то хз.

ну вот я и предполагаю, что загонят ниже 90, а к 23.00 обычно фиксируют с отскоком. Ну то такое, дядькам с Уолла виднее.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800

якщо чесно, то вже неодноразово помічав тенденцію зростання ціни в районі 21:00-23:00 за Києвом. то хз.

ну вот я и предполагаю, что загонят ниже 90, а к 23.00 обычно фиксируют с отскоком. Ну то такое, дядькам с Уолла виднее.

може ти і правий



тоді по ходу ми маємо побачити сьогодні в районі 19:00 по києву ціну 89,30-89,50...  :smiley15:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465

Питання не по виплатах в рублях. А у відповідності кількості цих рублів кількості товарів та послуг. Просте збільшення грошової маси в обігу (без пропорційного збільшення вироблених товарів\послуг) веде до інфляційних процесів.

Інфляція - хуяція... Більше грошей краще ніж меньше . Шо не ясно ?

а ну ок
... і хай Росія згине як держава

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
:smilie7:



Подивився - у них з квітня 2014 кожен місяць приблизно мінус 10 млр.