Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне)  (Прочитано 181509 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
євро


долар


скільки сьогодні має залити ЦБ???
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2014, 07:25:41 07:25 від повстанець »
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
Они там что холодный теромоядерный синтез освоили ?  :gigi: Чего же нефть так валиться ? Это конечно гуд, но должна жы быть весомая причина, иначе получается рынок нефти полностью контролируется американцами, так что-ли ?

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Они там что холодный теромоядерный синтез освоили ?  :gigi: Чего же нефть так валиться ? Это конечно гуд, но должна жы быть весомая причина, иначе получается рынок нефти полностью контролируется американцами, так что-ли ?
Раньше при падении уменьшали добычу, а щас пообещали саудитам чего-то, ну и с Ирана сняли санкции. Будет много, а значит дешево.
Ник зарезервирован

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
читав аналітику, деякі експерти кажуть що навіть в найближчі перспективі нафта на ціні 80 не затримається... ну і важко буде утримати в межах 70... так що хочу бачити нижче 60  :shuffle: :smilie7:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
рубчик бере нові рекорди  :hot: :super:

доляр


єври


Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
ну і біржа відкрилась толково



практично вийшли на рівень березня :)
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
читав аналітику, деякі експерти кажуть що навіть в найближчі перспективі нафта на ціні 80 не затримається... ну і важко буде утримати в межах 70... так що хочу бачити нижче 60  :shuffle: :smilie7:
счастье то какое :)
мечтательно: и снова 1л бензина как стакан газировки ...

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
Они там что холодный теромоядерный синтез освоили ?  :gigi: Чего же нефть так валиться ? Это конечно гуд, но должна жы быть весомая причина, иначе получается рынок нефти полностью контролируется американцами, так что-ли ?
В твітері написали,що ключ до разгадки у цій статті  http://www.extremetech.com/extreme/191754-cold-fusion-reactor-verified-by-third-party-researchers-seems-to-have-1-million-times-the-energy-density-of-gasoline , але я англійської майже не знаю, не розібралася що до чого...

Astronaut

  • Гість
Они там что холодный теромоядерный синтез освоили ?  :gigi: Чего же нефть так валиться ? Это конечно гуд, но должна жы быть весомая причина, иначе получается рынок нефти полностью контролируется американцами, так что-ли ?
В твітері написали,що ключ до разгадки у цій статті  http://www.extremetech.com/extreme/191754-cold-fusion-reactor-verified-by-third-party-researchers-seems-to-have-1-million-times-the-energy-density-of-gasoline , але я англійської майже не знаю, не розібралася що до чого...
Цікаво, але схоже на якісь ігри:

"The previous third-party analysis of the E-Cat device, published in March 2013, was attacked and debunked very rapidly. It seems this new report has been intentionally designed so that there are fewer plot holes and logical leaps. The research paper has reportedly been submitted to the Arxiv pre-print server, with the hope of eventually being published in the Journal of Nuclear Physics."

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

В твітері написали,що ключ до разгадки у цій статті  http://www.extremetech.com/extreme/191754-cold-fusion-reactor-verified-by-third-party-researchers-seems-to-have-1-million-times-the-energy-density-of-gasoline , але я англійської майже не знаю, не розібралася що до чого...

ECat Росси? Опять что ли выплыл?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800

В твітері написали,що ключ до разгадки у цій статті  http://www.extremetech.com/extreme/191754-cold-fusion-reactor-verified-by-third-party-researchers-seems-to-have-1-million-times-the-energy-density-of-gasoline , але я англійської майже не знаю, не розібралася що до чого...

ECat Росси? Опять что ли выплыл?

ну, судячи з статті нафта по ідеї має коштувати доларів 10 від сили...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
доляр


После 40 все только начинается :moskali:



а сьогодні бабло не вливали? чи що?
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

а сьогодні бабло не вливали? чи що?

они уже не могут не вливать, все по заветам могучего старика азарова. пошло уже вниз.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого

а сьогодні бабло не вливали? чи що?

они уже не могут не вливать, все по заветам могучего старика азарова. пошло уже вниз.
интересно сколько сегодня вкатят, и на сколько этого хватит...
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

интересно сколько сегодня вкатят, и на сколько этого хватит...

наркоман обычно идет по пути увеличения дозы
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800

а сьогодні бабло не вливали? чи що?

они уже не могут не вливать, все по заветам могучего старика азарова. пошло уже вниз.

та я б не сказав, що особливо пішло...

п.с. а що там з ЗВР чути... бо щось цифри я не можу найти...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

та я б не сказав, що особливо пішло...

п.с. а що там з ЗВР чути... бо щось цифри я не можу найти...

отож, що нічого не чутно :gigi: я ж вчора писав, що втаємничать ці дані. :gigi: можливо, сьогодні буде якась інфо.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
о, то свято тільки починається  :super:

п.с. точки виходу на ринок ЦБ в районі 11:00 за москвою...



 :hot: сьогодні особливо нічого не відбулось і не відбувається понад годину
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Согласно опубликованным ЦБ данным, с начала октября 2014 года в ходе валютных интервенций было потрачено $3,347 млрд, но эти данные пока не включают сведения о суммах, потраченных в ходе торгов в четверг, 9 октября. Судя по тому, что границы коридора были сдвинуты сразу на 15 коп. вверх, потрачено было (с учетом «запаса», накопленного в ходе интервенций 7 октября) еще около $1 млрд.
Сегодня ЦБ, по мнению экспертов, продолжил продавать валюту.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
о, то свято тільки починається  :super:

п.с. точки виходу на ринок ЦБ в районі 11:00 за москвою...



 :hot: сьогодні особливо нічого не відбулось і не відбувається понад годину

«Плевать нам на ваши санкции, наши люди на завтрак ложку икры едят, на обед и на ужин» (С) Жириновский
#путинвсехпереиграл

Когда Кудрина убрали, уже понятно было, куда двинется экономика нанопедерации. А утяжеленная Крымом и санкциями, дистанция в десяток лет сжалась до полугода.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
А еще я хотел бы в этой ветке послушать всех любителей покамлать ЕС нас слили, все пропало, санкции никакие.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
А еще я хотел бы в этой ветке послушать всех любителей покамлать ЕС нас слили, все пропало, санкции никакие.

+1

і, до речі, економіка - баришня дуже клишонога... я взагалі в шоці, що все відбувається такими темпами. по ходу з кацапським яким не яким запасом міцності, от такий стан мав би наступити мінімум через рік.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
а пік виплат у москаликів у грудні
в жовтні та листопаді по 10 лямів долларів
а в грудні 35 лямів

ось така фігня малята

а економіка дійсно, дуже інертна дама
читав, що саме антисанкції сприяли швидкому падінню
порвали звязки з поставщиками, тепер пробують шукати нових, що дорожче, а ще логістика

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
А еще я хотел бы в этой ветке послушать всех любителей покамлать ЕС нас слили, все пропало, санкции никакие.

+
Дивлячись на це все, така ж сама думка виникла. Петро не даремно це все мутив з цими перемир'ями, була такі домовленість.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
а пік виплат у москаликів у грудні
в жовтні та листопаді по 10 лямів долларів
а в грудні 35 лямів

ось така фігня малята


на это хочется сказать только
winter is coming
бродячим собакам я бы посоветовал последовать примеру тигра Кузи, мало ли.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
трошки не по темі гілки

давайте визнаємо, що економікою займається уряд, а не президент

тому, свою роботу Петро Олексійович виконали на тверду 5-ку
є питання по списку блока, але це інша парафія, а у зовнішній політиці Порошенко і Яценюк заслуговують 5++++

час працює на нас
металурги України скомпенсували падіння і почався ріст виробництва
сільське господарство впевнено росте

дуже повільно, але економіка України розвертається в сторону Європи і світу, показуючи рашці задницю