Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне)  (Прочитано 181595 раз)

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Запекла боротьба за курс рубля одразу на двох фронтах. Зверніть увагу, як схожі графіки :smilie1:

Долар



Євро


Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Всегда есть коррекция.
Не нужно нервничать, хуйло нам большое попалось (в смысле качества), будем жрать его понемногу.

Да уж, большое. Всем миром, сцуко, вскармливали :smilie2:
Крепкие нервы - основа эффективного Сопротивления  :smilie3:
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
чекаємо на американців... почнуть торги приблизно в 15:00-15:30 по Києву...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
ІМХО оптимальною є ціна $85 за барель. Достатня, щоб не були збитковими канадські проекти з нафтовими пісками.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Крепкие нервы - основа эффективного Сопротивления  :smilie3:

Так! Невсеремось! :victory:

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Вован, ты чё, не врубился? Завтрак окончен  :super:


пошел вон!
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
ІМХО оптимальною є ціна $85 за барель. Достатня, щоб не були збитковими канадські проекти з нафтовими пісками.

А канадські проекти з нафтовими пісками ніяк не можуть знизити собівартість? А то у нас тут, розумієте, хуйло :smilie2:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Вован, ты чё, не врубился? Завтрак окончен  :super:



На*уй - это за поребрик (с)

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
ІМХО оптимальною є ціна $85 за барель. Достатня, щоб не були збитковими канадські проекти з нафтовими пісками.

А канадські проекти з нафтовими пісками ніяк не можуть знизити собівартість? А то у нас тут, розумієте, хуйло :smilie2:

Как заявил вице-президент компании BP Russia, главный экономист группы BP по России и СНГ Владимир Дребенцов, себестоимость добычи сланцевой нефти в США составляет $60 за баррель, и при мировой цене на нефть ниже этого уровня её добыча будет нерентабельной. При этом себестоимость добычи нефти из битуминозных песков Канады ещё выше и составляет порядка $70 за баррель.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 344
Не переймайтеся.
Почали торгувати грудневі фючерси, тому й полізло вгору.
Але, ХЗ, яка буде погода цієї зими.
Звісно, було б приємно завершити тиждень на відмітці 80, але й так не погано.
У принципі, 70-75 баксів влаштовує майже всіх.
Почекаємо трохи.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Испортили пятницу уроды :smilie9:
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Схоже на ринку грубі бакси скуповують ВСЮ НАФТУ понарошку щоб зупинити вільне падіння цін на BRent, видно вплинув законопроект госдури про заморозку світових цін на нафту,  у рф таких грошей нема, ПИтання у кого ще такі грубі гроші і він зацікавлений у високих цінах на нафту?

По-перше то само хуйло в якого камазів з готівковою зеленню теж немало

А ДАЛІ...?
Є версії ?
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
ІМХО, якщо москалі підігрівають ціну на нафту, то вони ідіоти... сьогодні по ходу втаскали дофігіща бакса на валютні інтервенції... таким чином, якщо ЗВР ще і туди пхати - то здуються вони швидко...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
поки що картинка виглядає от так

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800


рос біржа сьогодні так нефігово дала :(...

принаймні стан на вівторок вони відвоювали...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
ну що, варто почекати звіту про валютні інтервенції і про звіт по ЗВР... мені здається що ці всі скачки дуже не спроста... і там не обійшлось без москалів.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Отставить панику, нельзя падать бесконечно. Поэтому москалям сегодня день перерыва, с понедельника согласно купленных билетов.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Отставить панику, нельзя падать бесконечно. Поэтому москалям сегодня день перерыва, с понедельника согласно купленных билетов.

є така думка, що спецом під поїздку хуйла в Мілан ціну трошки підняли... так сказати дуже тонкий натяк... хоча я хз.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Отставить панику, нельзя падать бесконечно. Поэтому москалям сегодня день перерыва, с понедельника согласно купленных билетов.

є така думка, що спецом під поїздку хуйла в Мілан ціну трошки підняли... так сказати дуже тонкий натяк... хоча я хз.

не, это конспирология. Радник уже написал выше - начали декабрьские контракты торговать, на таких новостях биржи малость воспряли. По рублю страшно представить сколько сегодня залили.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851

В останні тижні темпи падіння ціни були дуже високими. Зараз спостерігається невелика корекція. Звичайне і природне явище. Тенденція залишається правильною. Дивіться на річні графіки, а не на денні.



Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Отставить панику, нельзя падать бесконечно. Поэтому москалям сегодня день перерыва, с понедельника согласно купленных билетов.

є така думка, що спецом під поїздку хуйла в Мілан ціну трошки підняли... так сказати дуже тонкий натяк... хоча я хз.

не, это конспирология. Радник уже написал выше - начали декабрьские контракты торговать, на таких новостях биржи малость воспряли. По рублю страшно представить сколько сегодня залили.

може і таке бути... тим більше що грудневі фючерси були в ціні на доларів 4 вище ніж листопадові...

п.с. по інтервенціях - ставлю на 3-3,5 ярди...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Інтервенція баксів на ринок нафти таки була?

Хтось помякшує тиск на ціну нафти,
а наскільки можливі спекуляції по грудневих фючерсах??
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528


хуйло получил по заслугам

ігнор Квант