Автор Тема: Гарна порада від донечанина тим, хто приймає біженців звідтам...  (Прочитано 834 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Що стосується переселення, то я бачив всі ці інформаційні вброси про те, що переселенці з Донбасу приїжджають до Західної України, там всіх б’ють, ґвалтують як максимум, як мінімум – забирають робочі місця.

З однієї сторони, знаючи наших людей, я можу повірити, що вони таке роблять. Я можу повірити, тому що людей невихованих, хамів і негідників всюди вистачає: і в Улан-Баторі, і у Львові, і у Донецьку, їх однаково у процентному відношенні. Мене дивує те, що ці всі вброси з’явилися в один момент, і це почало активно форситися. Єдине, що я можу порадити людям, що приймають переселенців – перепитати ім’я та фамілію і подивитися на сторінки у соцмережах, перевірити, що ця людина собою уявляє, і після того вирішити – треба тобі такий гість чи не треба.

http://life.pravda.com.ua/person/2014/07/17/175273/

Дуже гарна порада, зашов на вк, однокласники - де в основному сидять східняки, побачив колорадську стрічку на сторінці потенційного прохача притулку і... послав назад у "щасливе ДНР".  :gigi:

Offline taras

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 69
І стаття гарна.