Автор Тема: ДОСААФ таки допомогав Армii.  (Прочитано 512 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
ДОСААФ таки допомогав Армii.
« : Липня 17, 2014, 08:31:32 20:31 »
Якось згодалося, що колись, в часи СССР... була така "контора", як ДОСААФ, Добровольное Содействие Армии, Авиации, Флоту.
З кожноi зарплати, примусово, давали 1-2 бiлета по 50 коп.
Кажуть, (якщо правда), що на тi "копiйки" в СССР створювали Школи, учбовi класи, спортивнi майданчiки.
Навiть тири, де можна було с "воздушки" пострiляти, за тi ж 3  коп. (!) кулька, кожна копiйчина йшла в оборону.
Сьогоднi е лотерея "Патрiот". Але, може хто знае, скiльки грошей отримае держава з тоi лотереi, куди йдуть кошти та на що?
Питання пiдтримки Армii навiяне великими сумнiвами щодо того, що з 565, уж вибачте, е якась користь.
5 гр. не жалко, я з 3 трубок вiдправив "подяку ЗСУ", але якiсь сумнiв, щодо того, що отi зiбранi мiльйони таки реальнi.
Бо сьогоднi... соромно чути, що на передовiй бронекiв нема, iсти нiчого, вже не кажучi про засоби гiгiени тощо.
Добре, що японцi нам дали гуманiтарку.
Але великий сумнiв, що воно справдi "все для фронту, все для перемоги". :upa

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: ДОСААФ таки допомогав Армii.
« Reply #1 : Липня 17, 2014, 08:39:25 20:39 »
ну, так никто не заставляет...  я уже давно перестал юзать тот 565... только на карточки для помощи раненым

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ДОСААФ таки допомогав Армii.
« Reply #2 : Липня 17, 2014, 08:43:26 20:43 »
ну, так никто не заставляет...  я уже давно перестал юзать тот 565... только на карточки для помощи раненым
Це про те, вибачте, що Держава могла б використати потенцiал лотерей, розкрутити рекламу на 4 загально-нац. каналах та Радiо...
Замiсть того, зробила якiсь "казначейские обязательства" на 1000 гр. :smiley14: