Автор Тема: Здравствуйте, хотелось бы представиться...  (Прочитано 43971 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #270 : Квітня 02, 2014, 11:24:37 11:24 »
для Московського гостя

а тут ви помиляєтесь. Змінилось і дуже суттєво.
В мене батько росіянин і пів Ярославля родичів, так от помінялось.
Я і далі з ними спілкуюсь, але тепер я розумію, що 5 ліній колючки, мінні поля і візовий режим необхідність, а ще я готуюсь до війни і я буду стріляти в родичів, тому що це моя земля і не я прийшов зі зброєю в руках на їх землю. А ще мене почало вивертати від російського кіно і телебачення, я і раніше не був фанатом, але дещо подобалось, наприклад я з задоволенням дивився всі фільми Віктора Шамірова, а тепер не можу. Все життя я вболівав за росіян на хокейних олімпіадах, а цього року переживав за канадців. Раніше в єврокубках, коли грали росіяни, я вболівав з них, тепер проти. Так що змінилось!!!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #271 : Квітня 02, 2014, 11:30:24 11:30 »
анексія тільки закріпила і погіршила положення. тепер Росія - ворог. якщо ви пошукаєте мої пости на дурдомі чи інших форумах, то раніше я з вічливості переходив на російську, коли спілкувався з росіянами, тепер ні, не з принципу, просто душа не приймає. Раніше на вулиця не звертав уваги хто на якій мові спілкується, тепер ріже вухо. По роботі, раніше оформляв технічну документацію на мові, що просив замовник, але за англійську брав пару процентів дорожче, за російську ні, тепер російська документація дорожче за англійську, теж не з принципу, просто мені тепер комфортніше робити англійську чим російську.
І це все для мене, людини яка двомовна з народження, яка вільно пише вірші на обох мовах, я думаю на двох мовах. В Дніпропетровську, здається, бабуся в 72 роки записалась на курси української мови, знаєте чому? Їй соромно спілкуватись російською.
« Останнє редагування: Квітня 02, 2014, 11:32:09 11:32 від Nik02121971 »

Offline Московский Гость

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #272 : Квітня 02, 2014, 11:32:41 11:32 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #273 : Квітня 02, 2014, 11:35:16 11:35 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас
Ты нас особо не пугай,оккупант,колоссом на глиняных ногах.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2430
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #274 : Квітня 02, 2014, 11:36:13 11:36 »


Да ничего не поменялось после аннексии Крыма в отношениях. Ну то есть вообще ничего.

А я уверен что поменялось.

Путин сделал то, что не удавалось западу - он заставил ненавидеть вас, россиян.

И это холодная ненависть, острая и незабываемая.

Вы получите свой нож в спину когда не будете этого ждать.


Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #275 : Квітня 02, 2014, 11:36:27 11:36 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас
И?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2430
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #276 : Квітня 02, 2014, 11:37:08 11:37 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

Не страшно. Совсем.

За нами правда. А правда всегда побеждает.

Постарайтесь хоть умереть достойно.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #277 : Квітня 02, 2014, 11:39:48 11:39 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас
Это исправимо, и вы это почувствуете совсем скоро. И когда нужна будет наша помощь додавить Пупкина, обращайтесь, поможем.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #278 : Квітня 02, 2014, 11:42:49 11:42 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

 :lol:

Offline wolof

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 44
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #279 : Квітня 02, 2014, 11:43:49 11:43 »
"адна із самих бальших еканомік міра" гггггг
після каліхворнії
"адна із самих сільних армій міра" бгггггг
шо унітази відкручує

харош прапаґандонити, ахвіцієр зі стройбату

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #280 : Квітня 02, 2014, 11:45:15 11:45 »
"адна із самих бальших еканомік міра" гггггг
після каліхворнії
"адна із самих сільних армій міра" бгггггг
шо унітази відкручує

харош прапаґандонити, ахвіцієр зі стройбату
=============
Не выдавайте военную тайну!  :lol:  :moskali:

Offline wolof

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 44
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #281 : Квітня 02, 2014, 11:47:33 11:47 »
краще давай аґітуй нас, як положено
шо махорку даватимуть, нові портянки кожний рік, по празнікам кохве

Offline Pronya Sirko

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 26
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #282 : Квітня 02, 2014, 11:54:38 11:54 »
"Крымская кампания резко усилила патриотические настроения в обществе и поддержку власти, но одновременно обеспечила дополнительную нагрузку на стагнирующую экономику

Читайте далее: http://www.vedomosti.ru/opinion/news/24788621/prazdnik-poka-s-toboj#ixzz2xiXMZWh3"http://www.vedomosti.ru/opinion/news/24788621/prazdnik-poka-s-toboj#ixzz2xi5EurcQ       
 а еще вам накопительняе вклады в 2015 планируют заморозить. ну то такэ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #283 : Квітня 02, 2014, 11:57:44 11:57 »
Да ничего не поменялось после аннексии Крыма в отношениях. Ну то есть вообще ничего.

ну вам в Москві там видніше, раз рос ТБ так каже значить так і є

у нас тут все якось по іншому...
у мене тесть росіянин з Волги, він тут уже років і років, а брати сестри там,
недавно говорив з братом по телефону - закінчилось обіцянками вбити один одного,

а так нічого не змінилось, якби ще не кляті піндоси... рашист відчував би себе господарем світу
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #284 : Квітня 02, 2014, 11:58:45 11:58 »
для Московського гостя

в мене тільки батько росіянин, а мати українка, причому з самого бандерівського району Тернопільської області, в мене в родині є загиблі вояки УПА, є хто по 15 років відсидів, у дружини вся родина її матері отримала по 10 років, за співпрацю з УПА. так що не треба нас лякати, ми до 1960 року воювали з Червоною армією і  органами безпеки СРСР. Так що у випадку війни я вам гарантую десятки тисяч цинкових ящиків, а ще я можу діяти на території Росії і лице в мене слов'янське і мова без акценту з "масковським праизношением".
По газу і 100% ви загнули, подивіться статистику уважно, а не ТВ росія 24, ви ж маєте доступ до інтернету, подивіться власний видобуток в Україні, споживання ЖКХ і т.д. Думаю за 3-5 років ми відмовимось від ваших енергоносіїв, питання як ви газ назад в землю запхаєте. Світ досить великий і бажаючих продати газ багато. Між іншим, ви в односторонньому порядку денонсували договори і це чудово, тепер ми не повинні брати визначені об'єми, а ще будемо звертатись в міжнародні суди, цікаво які шанси у Росії виграти такий суд?
По армії взагалі смішно, ви в якому сторіччі живете? Війни давно виграють не армії, а економіки і рівень життя.
Ще почитайте експертів про залежність Російського ВПК і економіки від України, між іншим газ в Європу можна і перекрити, у випадку чого, які збитки понесе Росія?
Ворога мати завжди гірше, чим доброго сусіда, але вибачайте, ви просто ох...ли. Яка вам різниця, яка конституція в Україні, на якій мові викладають в школах, на якій мові ведеться документооборот і т.д. Це внутрішні питання і не суйте своє рило, а то огребете.
Питання. Скільки в Москві українців і скільки шкіл, де мова викладання українська?
Відповідаю на зустріне питання, в Тернополі 4 школи з російською мовою викладання з 30, а росіян менше 15 %.
« Останнє редагування: Квітня 02, 2014, 12:00:43 12:00 від Nik02121971 »

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #285 : Квітня 02, 2014, 12:02:26 12:02 »
Кремляди, поймите. Вам крышка.
Простые россияне, поймите. Отношения разосраны нав-сег-да.

Скажете спасибо ублюдку путину.


Оце саме те, що сидить в мізках вже який час. Що не кажи, а спільне минуле неслабо зав'язало нас, від літератури, музики, бізнесу, купи технічних питань, до простих людських відносин...
І лейтмотив один - триндець. Так, як було - не буде НІКОЛИ. Добре було, чи погано, то можна сперечатись роками. Але все то в минулому. Рибоока сучара провела межу. Втішаюсь тим, що пішла гра з піднятим забралом і вже нема сумнівів, хто єсть ху і кому.
ЗИ. Це не моє особисте відчуття, про це саме говорить абсолютна більшість людей навколо (центральна Україна, фактично).

 :Prapor2:Никогда мы не будем братьями
ни по родине, ни по матери.
Духа нет у вас быть свободными –
нам не стать с вами даже сводными.

Вы себя окрестили «старшими» -
нам бы младшими, да не вашими.
Вас так много, а, жаль, безликие.
Вы огромные, мы – великие.

А вы жмете… вы всё маетесь,
своей завистью вы подавитесь.
Воля - слово вам незнакомое,
вы все с детства в цепи закованы.

У вас дома «молчанье – золото»,
а у нас жгут коктейли Молотова,
да, у нас в сердце кровь горячая,
что ж вы нам за «родня» незрячая?

А у нас всех глаза бесстрашные,
без оружия мы опасные.
Повзрослели и стали смелыми
все у снайперов под прицелами.

Нас каты на колени ставили –
мы восстали и всё исправили.
И зря прячутся крысы, молятся –
они кровью своей умоются.

Вам шлют новые указания –
а у нас тут огни восстания.
У вас Царь, у нас - Демократия.
Никогда мы не будем братьями.
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #286 : Квітня 02, 2014, 12:03:41 12:03 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

взявший меч от меча и погибнет
Quo Vadis

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #287 : Квітня 02, 2014, 12:18:56 12:18 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

 :smilie7:
Мягкая пропаганда "вежливо-зеленого человечка" в штатском.

Хотя, может быть, просто банальный тролль, только чуть покреативней.




« Останнє редагування: Квітня 02, 2014, 12:21:40 12:21 від ArsKA »
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline wolof

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 44
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #288 : Квітня 02, 2014, 12:23:54 12:23 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

 :smilie7:
Мягкая пропаганда "вежливо-зеленого человечка" в штатском.

Хотя, может быть, просто банальный тролль, только чуть покреативней.


вєтєран ФУПу... досвід не проп'єш

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #289 : Квітня 02, 2014, 12:31:16 12:31 »
Прибейте уже этого таракана тапком.
Онож гавнистое, и никогда не отвяжеться.
Он будет годами вежливо говорить гадости.
 :smiley23:

Ростовидивжопу!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #290 : Квітня 02, 2014, 12:32:53 12:32 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

 :smilie7:
Мягкая пропаганда "вежливо-зеленого человечка" в штатском.

Хотя, может быть, просто банальный тролль, только чуть покреативней.

вєтєран ФУПу... досвід не проп'єш

Під яким ніком йшов цей вєтєран?
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #291 : Квітня 02, 2014, 12:34:38 12:34 »

И это холодная ненависть, острая и незабываемая.

Вы получите свой нож в спину когда не будете этого ждать.


Саме так. За вдачею я особисто дядько запальний, заводжусь "з пів-оборота", але так само легко відходжу, переступаю через злість, особливо коли людина хоч мінімально визнає свою помилку і намагається щось виправити.
А от тут зовсім інше. Я не знаю, дійсно не знаю і не уявляю, що має зробитись, аби я знов став відноситись до кацапні так, як до решти людей на Землі. Хоча б так само, як до зулусів чи албанців, не кажучи вже про якесь там "братство народів".
Я не радий цьому, це не по-людськи, але з цим не можна нічого вдіяти. Істинно так - холодна ненависть, презирство і досада. Майже без емоцій, десь набагато глибше, як у вовка до собаки.
Аж дивно... колись любив народні пісні, російські теж.. чисто глотку подерти на природі, в горах чи просто біля вогнища.. а оце якось впівголоса затягнув "стєпь да стєпь кругом".. і осікся. Гидко стало, наче жабу в рот взяв.. Панімаю, звучить дебільно - але що є, то є. І це все дууууже тривожно. Спасіба, "братья", за все.

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #292 : Квітня 02, 2014, 12:39:06 12:39 »
Прибейте уже этого таракана тапком.
Онож гавнистое, и никогда не отвяжеться.
Он будет годами вежливо говорить гадости.
 :smiley23:

Ростовидивжопу!

Якщо це Ростов- не витрачайте часу
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #293 : Квітня 02, 2014, 12:45:30 12:45 »
для Рамблера

+1000000000

тут сиділи з друзями і з російськомовних пісень тільки Воіни света пішли, ну і Макаревича дещо, а так тошнить і душа не співає

Offline wolof

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 44
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #294 : Квітня 02, 2014, 12:46:24 12:46 »
за "леґендою" панич ва врємєна аранжавой рівалюції, коли йому був 21 рік, був зареєстрований на ФУПі, а тіпєрь пачімута не може туди зайти. "мда-с", "что-ніть", це щось дуже знайоме, з більш новітніх часів, нє?

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #295 : Квітня 02, 2014, 12:56:05 12:56 »
тут сиділи з друзями і з російськомовних пісень тільки Воіни света пішли, ну і Макаревича дещо, а так тошнить і душа не співає


А от Висоцького пісні й вірші йдуть на ура... та хоча який з нього кацап. Дорого дав би, щоб почути думку ВС про сьогодення.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #296 : Квітня 02, 2014, 12:59:54 12:59 »
для Рамблера


в нас не пішли, навіть Окуджава не пішов, може з часом і відпустить.
А думка ВС думаю була б з ВВП, син військового і виховання, там в списку за пукіна багато людей на яких я б не подумав

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #297 : Квітня 02, 2014, 01:00:55 13:00 »

И это холодная ненависть, острая и незабываемая.

Вы получите свой нож в спину когда не будете этого ждать.


Саме так. За вдачею я особисто дядько запальний, заводжусь "з пів-оборота", але так само легко відходжу, переступаю через злість, особливо коли людина хоч мінімально визнає свою помилку і намагається щось виправити.
А от тут зовсім інше. Я не знаю, дійсно не знаю і не уявляю, що має зробитись, аби я знов став відноситись до кацапні так, як до решти людей на Землі. Хоча б так само, як до зулусів чи албанців, не кажучи вже про якесь там "братство народів".
Я не радий цьому, це не по-людськи, але з цим не можна нічого вдіяти. Істинно так - холодна ненависть, презирство і досада. Майже без емоцій, десь набагато глибше, як у вовка до собаки.
Аж дивно... колись любив народні пісні, російські теж.. чисто глотку подерти на природі, в горах чи просто біля вогнища.. а оце якось впівголоса затягнув "стєпь да стєпь кругом".. і осікся. Гидко стало, наче жабу в рот взяв.. Панімаю, звучить дебільно - але що є, то є. І це все дууууже тривожно. Спасіба, "братья", за все.

відчуваю теж саме. наче клопа хтось роздавив і досі тхне.  раніше не звертала увагу, а зараз тільки почую російську мову обертаюся, чи не приїхали брати флагіі устанавливать. хоча закінчіла російську школу, навчалася в "руско-язычном рєгєонє", але вмить "все русскоє стало чуждым".  :smilie11:
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #298 : Квітня 02, 2014, 01:01:40 13:01 »
А думка ВС думаю була б з ВВП, син військового і виховання, там в списку за пукіна багато людей на яких я б не подумав

чомусь мені теж так здається
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #299 : Квітня 02, 2014, 01:03:08 13:03 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

 :smilie7:
Мягкая пропаганда "вежливо-зеленого человечка" в штатском.

Хотя, может быть, просто банальный тролль, только чуть покреативней.
  У товарисча повторение лживой пропаганды!
 Потому что:
 Херово РФ теперь иметь  такого врага,как Украина!
Протяжённая граница.
Миллионы украинцев владеющих русским языком со славянской внешностью.
Миллионы украинцев,работавших гастами в Москве и глубинке.а значит знающих местность и прочие нюансы местного быта.
Миллионы стволов нарезного и гладкоствольного  оружия на руках.
Высочайший прокураинский патриотизм,разбуженный Майданом.
Ненависть к России и россиянам,сменившая толерантность из -за анексии Крыма.
Разносторонняя поддержка Мира .
Поддержка стран НАТО и СШАс их неизмеримо боле мощным военным потенциалом,чем российский.
Войска НАТО на территории Украины.
Уменьшающаяся зависимость от газа из России с тенденцией к полному отказу от газа ГП.
ГТС,от работы которой  в значительной степени зависят поставки  ГП газа в Европу и  способная быстро переключиться в реверсный режим.
 И это ещё не всё...