Автор Тема: Американські експерти про авіакатастрофу.  (Прочитано 683 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Переклад мій, оригінал нижче.

Колишній помічник Міноборони США К.Т. Мак-Фарланд сказав, що атака швидше за все справа рук російських сепаратистів, а не української чи російської армії.

«Я гадаю, що сили повстанців намагались знову залучити Росію»

Натомість, колишній офіцер армії США Ральф Петерс, вважає малоймовірним, що російські військові могли передати повстанцям ракети, які можуть збивати літаки на великій висоті.

«Це були не сепаратисти, хоча Росія намагатиметься звалити вину на них або на українську армію» сказав Пітер.

Пітер сказав, що російські військові вже збивали українські військові літаки протягом останніх тижнів і найімовірніше сприйняли пасажирський літак за український військовий.

«Росія має певну кількість елітних сил, але більшість російської армії погано підготовлена і погано дисциплінована» зазначив він. Оскільки Захід не відповів на збиття українських літаків, вони вирішили збивати все підряд»


KT McFarland, a former deputy assistant secretary of defense under President Ronald Reagan and a Fox News national security analyst, said the attack was most likely the work of Russian separatists, not the Russian or Ukrainian armies.

"I think it’s far more likely it was rebel forces in eastern Ukraine trying to get the Russian back involved," McFarland said.


But retired Army Lt. Col Ralph Peters, also a Fox News contributor, said it is unlikely the Russian military would have put missile batteries capable of knocking a plane out of the sky at such an altitude in the hands of rebels.

"It wasn't the separatists, although Russia will try to blame them, or blame the Ukrainians," Peters said. "The Russians have not given the separatists complex, high-altitude air-defense systems.If this airliner was flying at 34,000 feet or any altitude close to that, it was shot down by Russian military air-defense systems perched on the Ukrainian border."

Peters said the Russian military has been shooting down Ukrainian military aircraft in recent weeks, and most likely mistook the airliner for a Ukrainian military aircraft.

"Russia has a small number of elite forces, but most of the Russian military is ill-trained, sloppy and marginally disciplined.," he said. "With no Western response to them shooting down Ukrainian aircraft, they just got trigger happy."
«Росіяни не давали сепаратистам комплекс висотної ППО. Якщо літак летів на висоті приблизно 34 000 футів, то він був збитий російською системою ППО, розміщеною на українському кордоні»

« Останнє редагування: Липня 18, 2014, 11:34:04 11:34 від Тризуб_Володимира »

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Цитувати
Колишній помічник Міноборони США К.Т. Мак-Фарланд сказав, що атака швидше за все справа рук російських сепаратистів, а не української чи російської армії.

«Я гадаю, що сили повстанців намагались знову залучити Росію»

Але Ральф Пітерс, колишній офіцер армії США, вважає малоймовірним, що російські військові могли передати повстанцям ракети, які можуть збивати літаки на великій висоті.

«Це були не сепаратисти, хоча Росія намагатиметься звалити вину на них або на українську армію» сказав Пітер.

Інша людина, ніж та, що висловлює першу думку.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Цитувати
Колишній помічник Міноборони США К.Т. Мак-Фарланд сказав, що атака швидше за все справа рук російських сепаратистів, а не української чи російської армії.

«Я гадаю, що сили повстанців намагались знову залучити Росію»

Але Ральф Пітерс, колишній офіцер армії США, вважає малоймовірним, що російські військові могли передати повстанцям ракети, які можуть збивати літаки на великій висоті.

«Це були не сепаратисти, хоча Росія намагатиметься звалити вину на них або на українську армію» сказав Пітер.

Інша людина, ніж та, що висловлює першу думку.

дякую
і погано розумію, що значить "I think it’s far more likely it was rebel forces in eastern Ukraine trying to get the Russian back involved,"

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Переклад мій, оригінал нижче.

Колишній помічник Міноборони США К.Т. Мак-Фарланд сказав, що атака швидше за все справа рук російських сепаратистів, а не української чи російської армії.

«Я гадаю, що сили повстанців намагались знову залучити Росію»

Але колишній офіцер армії США, вважає малоймовірним, що російські військові могли передати повстанцям ракети, які можуть збивати літаки на великій висоті.

«Це були не сепаратисти, хоча Росія намагатиметься звалити вину на них або на українську армію» сказав Пітер.


еее?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Переклад мій, оригінал нижче.

Колишній помічник Міноборони США К.Т. Мак-Фарланд сказав, що атака швидше за все справа рук російських сепаратистів, а не української чи російської армії.

«Я гадаю, що сили повстанців намагались знову залучити Росію»

Але колишній офіцер армії США, вважає малоймовірним, що російські військові могли передати повстанцям ракети, які можуть збивати літаки на великій висоті.

«Це були не сепаратисти, хоча Росія намагатиметься звалити вину на них або на українську армію» сказав Пітер.


еее?

то вже думка іншого експерта

Чупс

  • Гість
Переклад мій, оригінал нижче.

Колишній помічник Міноборони США К.Т. Мак-Фарланд сказав, що атака швидше за все справа рук російських сепаратистів, а не української чи російської армії.

«Це були не сепаратисти, хоча Росія намагатиметься звалити вину на них або на українську армію» сказав Пітер.

Пітер сказав, що російські військові вже збивали українські військові літаки протягом останніх тижнів і найімовірніше сприйняли пасажирський літак за український військовий.

Спрдіваюся, це технічний глюк вашого перекладу....

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Ну я ж уточнення запостив відразу ж.