Автор Тема: Курва вважає розширення санкцій проти Росії передчасним  (Прочитано 415 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8663
  • Стать: Чоловіча
анцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що вводити санкції проти РФ у зв'язку з катастрофою Боїнга-777 поки що зарано.
Про це вона сказала у п'ятницю на прес-конференції в Берліні, передає Інтерфакс-Україна.
Вона закликала в п'ятницю спочатку визначити причини аварії пасажирського літака на сході України і тільки потім визначати, чи є підстави для введення додаткових санкцій проти Росії.
"Що стосується санкцій, я хотіла б нагадати, що з моменту трагедії не минуло навіть діб. Зараз нам потрібно почати незалежне розслідування. Тому не варто намагатися робити висновки (про те, хто винен у трагедії - ред.) До тих пір, поки у нас не буде доступу до уламків літака ", - сказала Меркель.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Ще скільки жертв потрібно фрау Меркель ?!  :smilie10: :smilie2:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Що стосується санкцій, я хотіла б нагадати, що з моменту трагедії не минуло навіть діб. Зараз нам потрібно почати незалежне розслідування. Тому не варто намагатися робити висновки (про те, хто винен у трагедії - ред.) До тих пір, поки у нас не буде доступу до уламків літака "
Таки курва, я на 100 відсотків впевнений, що старій шморгальці вже поклали на стіл і фото з розвідувального супутника, з фіксацією момента старту і доповідь резидента з Ростову і інші беззаперечні оперативні докази, але ж уламки ж ніхто не помацав, може там фломастером 5й сектор розписався, або будуть виявлені речовини неземного походження.
Батя, мы стараемся ...

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
пусть мы некультурные по отношению к ней , но #DankeFrauRibbenrtrop можно продолжить  :shuffle:
ігнор Квант

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
пусть мы некультурные по отношению к ней , но #DankeFrauRibbenrtrop можно продолжить  :shuffle:
оскільки імідж у нас вже "зіпсований" можна фрау рибентроп уже на щось суттєвіше замінити.
Батя, мы стараемся ...