Автор Тема: А ви знаєте, друзі,..  (Прочитано 8739 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #90 : Липня 19, 2014, 11:14:54 23:14 »
чем! Не хватает тут таких тем :) А то бы я тебе рассказала что масло сбивается в блендере :)

Как? :ah
сливки пожирнее в комбайн, на макс. скорость, через 30 сек. маслянка (сыворотка) отделяется от масла. Маслянку слить, ложкой или чем там тщательно выдавить ее остатки, которые размазаны такими капельками по маслу. Промыть холодной водой, слить, еще раз отдавить всю жидкость из масла, и так раз пять. профит!

Ого! Скільки корисної інформації довідалась за один вечір. Таки дєффочкові теми треба інколи створювати!

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #91 : Липня 19, 2014, 11:16:27 23:16 »



С глубины своих 60+ лет, четырех жен и пары форумов, скажу - не надо девочек специально звать. Те, что нужны, уже тут, пользуйтесь... а от тех, что не нужны, потом ну очень трудно избавиться, "практыческы невазможно".
 :love:

Ага, не нужно. Нужно! Вот у кого мне сейчас спросить почему у меня вдруг масло горькое получилось? :( Все как всегда. Буренка знакомая уже третий год молоком снабжает. Сливки утром отбила вечером масло сделала. А оно горькое, зараза.
Вы, со всем своим опытом, мне на подобный вопрос не ответите, а деФФченки наверняка подсказали бы :)
Ладно, ща Маше позвоню, это такая Украинка, в канадской глуши живет и держит молочных коров! она у нас азиатку купила, а то койоты у нее кур жрали...
Она про молоко всё знает...
 :Prapor2:


О, а тут уже и так вроде разобрались! ну я же говорил, что все, кто нужно, уже здесь! так звонить или уже всё ясно?
« Останнє редагування: Липня 19, 2014, 11:22:48 23:22 від EZelenyk »
Sapere aude

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #92 : Липня 19, 2014, 11:16:34 23:16 »

елементарно.
наливаємо молоко в глиняний глек. ставимо в погріб.
через добу/дві - збираємо вершики/сметану.
під вершками - квасне молоко - воно піде на сир.

Это ж какой оно должно быть жирности, что бы таким способом столько сливок насобирать?  :smilie11:

так робиться не один день.
і не з одного глека.
скажімо, з глека на 2 літри буде шар сметани товщиною 1 см. (приблизно)
а яка жирність - то вже і від трави і від корови залежить.
цій технології сотні років.

Чупс

  • Гість
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #93 : Липня 19, 2014, 11:21:35 23:21 »
Чупс, извини. Застрала тебе тему  :ah Больше не буду  :smilie1:

Токо хотел про это сказать )))

Ты предвосхитила мои мысли ))

Ну ничё, всё норм, раз пошло про маслобойку из темы про форум, то значит так тому и быть )))

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #94 : Липня 19, 2014, 11:40:36 23:40 »
елементарно.
наливаємо молоко в глиняний глек. ставимо в погріб.
через добу/дві - збираємо вершики/сметану.
під вершками - квасне молоко - воно піде на сир.

Випередив - тітка так і робила! Чітко пам"ятаю, що бив не якісь там "слівкі", а тугу сметану - тому то була досить важка фізична праця, мозолі набивались за перші 15 хвилин, а товкти треба було ой як довго!

Блін, але зате який в того масла був КОЛІР! Я, дитя радянського міста, хоч побачив, якого кольору має бути масло :)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #95 : Липня 19, 2014, 11:45:25 23:45 »
елементарно.
наливаємо молоко в глиняний глек. ставимо в погріб.
через добу/дві - збираємо вершики/сметану.
під вершками - квасне молоко - воно піде на сир.

Випередив - тітка так і робила! Чітко пам"ятаю, що бив не якісь там "слівкі", а тугу сметану - тому то була досить важка фізична праця, мозолі набивались за перші 15 хвилин, а товкти треба було ой як довго!

Блін, але зате який в того масла був КОЛІР! Я, дитя радянського міста, хоч побачив, якого кольору має бути масло :)
слівкі слівкам рознь. Ті, з яких є сенс робити масло, мають бути жирністю біля 60% (за моїми прикидками). Вони по констистенції - як масло, що з півгодини в кімнаті стояло. На хліб мастити можна. А кулінарні слівкі, які не більше 35% і течуть - це для французької  кулінарії і кондитерки.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #96 : Липня 19, 2014, 11:48:20 23:48 »
Чупс, извини. Застрала тебе тему  :ah Больше не буду  :smilie1:

Токо хотел про это сказать )))

Ты предвосхитила мои мысли ))

Ну ничё, всё норм, раз пошло про маслобойку из темы про форум, то значит так тому и быть )))

А это неплохо, кстати. Если так получается, то значит людям тут комфортно. Ну как в старой компании: накатили и пошло-поехало про все на свете :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #97 : Липня 19, 2014, 11:51:01 23:51 »
чем! Не хватает тут таких тем :) А то бы я тебе рассказала что масло сбивается в блендере :)

Как? :ah

Очень просто. Берешь молоко парное от утренней дойки. заливаешь его в сепаратор и отбираешь сливки. Сливки вечером помещаешь в блендер и включаешь его. Все. Полученное масло нужно откинуть в холодную воду.
спасибо!
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Маленька жабка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #98 : Липня 19, 2014, 11:51:53 23:51 »
Ну і шо це ви серед ночі про вершки? Зараз всі шось добреньке шукати підуть.

Чупс

  • Гість
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #99 : Липня 19, 2014, 11:53:46 23:53 »
Ну і шо це ви серед ночі про вершки? Зараз всі шось добреньке шукати підуть.

В кіоски за пивом?  :smiley15:

Я не піду. Досить на сьогодні.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #100 : Липня 20, 2014, 12:00:09 00:00 »
Ну і шо це ви серед ночі про вершки? Зараз всі шось добреньке шукати підуть.

Ага.. .Вже біля холодильника побувала, треба закінчувати, а то фігура, розумієте...  :smilie1:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #101 : Липня 20, 2014, 12:06:30 00:06 »
А это неплохо, кстати. Если так получается, то значит людям тут комфортно. Ну как в старой компании: накатили и пошло-поехало про все на свете :)

Бай зе вей - а хлібопічку я як купив років зо два тому (якусь досить круту > $200), так і стоїть досі не распакована на шафі.  :gigi: Хоч би подарувати комусь...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #102 : Липня 20, 2014, 12:09:05 00:09 »
Ну і шо це ви серед ночі про вершки? Зараз всі шось добреньке шукати підуть.

Ага.. .Вже біля холодильника побувала, треба закінчувати, а то фігура, розумієте...  :smilie1:

А можете себе представить свежий горячий французкий хлебушек из хлебопечки. На него масличька свежесбитого и сверху брынзочку малосольную утречком сделанную. И все это с персиковым холодненьким компотиком. Говорю сразу, что пока все это сделаешь все калории уйдут в отрицательные значения и за фигуру можно не переживать :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #103 : Липня 20, 2014, 12:10:58 00:10 »
Ну і шо це ви серед ночі про вершки? Зараз всі шось добреньке шукати підуть.

Ага.. .Вже біля холодильника побувала, треба закінчувати, а то фігура, розумієте...  :smilie1:

А можете себе представить свежий горячий французкий хлебушек из хлебопечки. На него масличька свежесбитого и сверху брынзочку малосольную утречком сделанную. И все это с персиковым холодненьким компотиком. Говорю сразу, что пока все это сделаешь все калории уйдут в отрицательные значения и за фигуру можно не переживать :)

О боже, завтра йду купувати хлібопічку!

Offline Маленька жабка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #104 : Липня 20, 2014, 12:13:35 00:13 »
Солодких снів і гарного ранку. Хай згинуть всі вороги, як роса на сонці. А, забула... Гірке молоко у корови, що скоро буде з телям. Гіркий вершок ще може бути, якщо молоко довго скисало після кип'ятіння, наприклад. Молочно-кислі бактерії при кип'ятінні ви убили, а які в ньому потім поселились, хтозна. Не кип'ятіть молоко, якщо плануєте мати з нього кисляк і вершки. А якщо йогурт робите з допомогою закваски-кип'ятіть, бо йогуртові палички слабенькі і кисломолочна паличка їм розмножуватися не дасть.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #105 : Липня 20, 2014, 12:16:19 00:16 »
Солодких снів і гарного ранку. Хай згинуть всі вороги, як роса на сонці. А, забула... Гірке молоко у корови, що скоро буде з телям. Гіркий вершок ще може бути, якщо молоко довго скисало після кип'ятіння, наприклад. Молочно-кислі бактерії при кип'ятінні ви убили, а які в ньому потім поселились, хтозна. Не кип'ятіть молоко, якщо плануєте мати з нього кисляк і вершки. А якщо йогурт робите з допомогою закваски-кип'ятіть, бо йогуртові палички слабенькі і кисломолочна паличка їм розмножуватися не дасть.

Я хозяйке Буренки позвонила она про теленка подтвердила. :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #106 : Липня 20, 2014, 12:21:16 00:21 »
Дуже корисна гілка, здорово побалакали! На добраніч  :smilie1:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #107 : Липня 20, 2014, 12:24:37 00:24 »
Головне, що Дрейк тепер знає, чого в неї масло гірке - хоч комусь якась користь від того СУП-у!  :rotate:

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #108 : Липня 20, 2014, 12:25:31 00:25 »
Головне, що Дрейк тепер знає, чого в неї масло гірке!  :rotate:

І вистачило всього чотирьох сторінок обговорення!

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #109 : Липня 20, 2014, 12:29:06 00:29 »
Головне, що Дрейк тепер знає, чого в неї масло гірке!  :rotate:

І вистачило всього чотирьох сторінок обговорення!

И заодно от грустных мыслей немного отвлеклись :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #110 : Липня 20, 2014, 01:00:59 01:00 »

А можете себе представить свежий горячий французкий хлебушек из хлебопечки. На него масличька свежесбитого и сверху брынзочку малосольную утречком сделанную. И все это с персиковым холодненьким компотиком. Говорю сразу, что пока все это сделаешь все калории уйдут в отрицательные значения и за фигуру можно не переживать :)

Могу себе представить. Только что достал. Честно-честно  :smilie5:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline AFru

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 263
  • Стать: Жіноча
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #111 : Липня 20, 2014, 04:56:27 04:56 »

Цитувати
елементарно.
наливаємо молоко в глиняний глек. ставимо в погріб.
через добу/дві - збираємо вершики/сметану.
під вершками - квасне молоко - воно піде на сир.
+ 100 , але сливки собираем часов через 8, ну 12; зависит от микрофлоры. Половником :  это видно что собирать. А если держать сутки двое, то это уже сметана и простокваша, ну или на творог. Тож вкусно :)

Масло может горчить от срока тельности, но скорее от травы или от антибиотиков. Если поменяли пастбище, или сено, корова покушала каких-то лечебных трав,  это даже полезно :) особенно если знать каких :))) Если корова от стресса замаститила, и на антибиотиках, то это тоже не беда, опять таки если знать каких. Может Вам как раз эти подойдут. Сглаз или порча  были основной причиной уничтожния ведьм в средневековье, они ''портили '' молоко чтобы горчило, уточните ( шутю, но кто его знает). И, нвконец, основная причина это мастит от жары. Если  это не смена еды, меняйте источник молока если не хотите курс  антибиотиков, ибо мастит лечится только с ударными дозами оных.
У Зла есть только одна сила — та, которой наделяем его мы сами.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #112 : Липня 20, 2014, 11:03:05 11:03 »
А это неплохо, кстати. Если так получается, то значит людям тут комфортно. Ну как в старой компании: накатили и пошло-поехало про все на свете :)

Бай зе вей - а хлібопічку я як купив років зо два тому (якусь досить круту > $200), так і стоїть досі не распакована на шафі.  :gigi: Хоч би подарувати комусь...

1/2

Прийму у подарунок хлібопічку. В добрі і надійні руки. Безвозмездно, тоїсть даром. Для себе. Тел. (032)238-22-22 або в приват.




Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #113 : Липня 20, 2014, 11:03:43 11:03 »
2/2. Продам хлібопічку.  $100. Усі навороти. Нова, куплена за $200. Тел. (032)238-22-22 або в приват.

Чупс

  • Гість
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #114 : Липня 20, 2014, 11:06:54 11:06 »
Бай зе вей - а хлібопічку я як купив років зо два тому (якусь досить круту > $200), так і стоїть досі не распакована на шафі.  :gigi: Хоч би подарувати комусь...

Отож і мені казали - не купуй мультіварку, буде на полиці стояти... я повірив, і не купив )))

купив тостер. місяць стояв нерозпакований, лише вчора чогось захотілося жареного хлєбушка.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #115 : Липня 20, 2014, 11:27:24 11:27 »
Бай зе вей - а хлібопічку я як купив років зо два тому (якусь досить круту > $200), так і стоїть досі не распакована на шафі.  :gigi: Хоч би подарувати комусь...

Отож і мені казали - не купуй мультіварку, буде на полиці стояти... я повірив, і не купив )))

купив тостер. місяць стояв нерозпакований, лише вчора чогось захотілося жареного хлєбушка.

Странные вы какие-то. У меня все это работает, аж гай гуде. Мультиварки две и обе в постоянной эксплуатации. А хлебопечка она же не только хлеб делать. Она же ещё и тестомешалка. В ней все делается и тесто на вареники, пельмени, лапшу. Я в ней приспособилась даже тесто на Пасху делать и тесто для очень вкусных батонов.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #116 : Липня 20, 2014, 11:31:27 11:31 »
який кайф мати хоч один форум, де нема ні ватників-підарасів, ні юльків-шизофреників... не треба витрачати сил на безглузді суперечки з тупою біомасою. а просто можно спокійно та інформативно спілкуватися.

Та ну. Як це немає юльків. Їх повно. Тільки підвид їх інший, найбільш огидний - дрищі.

Даю сутки подумать стоит ли Вам прибывать в таком отвратительном окружении
« Останнє редагування: Липня 20, 2014, 11:33:40 11:33 від Дрейк »

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #117 : Липня 20, 2014, 11:32:44 11:32 »

Странные вы какие-то. У меня все это работает, аж гай гуде. Мультиварки две и обе в постоянной эксплуатации. А хлебопечка она же не только хлеб делать. Она же ещё и тестомешалка. В ней все делается и тесто на вареники, пельмени, лапшу. Я в ней приспособилась даже тесто на Пасху делать и тесто для очень вкусных батонов.

А еще в ней можно джем делать (не шутка).
По-моему, пора переименовывать ветку в "Мелкая бытовая техника".

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #118 : Липня 21, 2014, 01:42:40 13:42 »
який кайф мати хоч один форум, де нема ні ватників-підарасів, ні юльків-шизофреників... не треба витрачати сил на безглузді суперечки з тупою біомасою. а просто можно спокійно та інформативно спілкуватися.

Та ну. Як це немає юльків. Їх повно. Тільки підвид їх інший, найбільш огидний - дрищі.

Даю сутки подумать стоит ли Вам прибывать в таком отвратительном окружении

Мать, а ти не забагато на себе береш? Поради давай своєму чоловікові.
Перед черговим баном запитаю, може ти відповіси, бо аскольд не спромігся на відповідь по суті:
Читаю: 5.3 Публікация завідомо неправдивої інформциї, рекламного чи пропагандистського характеру, спаму.
Що в моїх словах є неправдивим, рекламним, чи є пропагандою, спамом?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: А ви знаєте, друзі,..
« Reply #119 : Липня 21, 2014, 01:52:58 13:52 »
який кайф мати хоч один форум, де нема ні ватників-підарасів, ні юльків-шизофреників... не треба витрачати сил на безглузді суперечки з тупою біомасою. а просто можно спокійно та інформативно спілкуватися.

Та ну. Як це немає юльків. Їх повно. Тільки підвид їх інший, найбільш огидний - дрищі.

Даю сутки подумать стоит ли Вам прибывать в таком отвратительном окружении

Мать, а ти не забагато на себе береш? Поради давай своєму чоловікові.
Перед черговим баном запитаю, може ти відповіси, бо аскольд не спромігся на відповідь по суті:
Читаю: 5.3 Публікация завідомо неправдивої інформциї, рекламного чи пропагандистського характеру, спаму.
Що в моїх словах є неправдивим, рекламним, чи є пропагандою, спамом?
Вася, якщо ти до цього часу не запам"ятав, що слово "дрищ" є свідомим розпалюванням срачу, то тебе занадто мало тут банять.
От тобі приємно, коли тебе ВОНЮчкою чи срЮлькою будуть називати?!
Вочевидь ні.
А між іншим є набагато більше підстав саме так тебе називати, ніж в тебе кого-небудь назвати "дрищом".