Автор Тема: Крила Фенікса про те, що коїться у кільці оточення наших бійців  (Прочитано 3694 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
« Останнє редагування: Липня 23, 2014, 12:30:25 12:30 від Kvant »

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
А про критику влади під час війни? Нонсенс. Інакше не буде держави.
Критика може бути:
1. Необхідність проведення реформ.
2. Боротьби з корупцією і т.д.

От приміром це повідомлення під яку категорію потрапляє?

І на фоні всього того.
Тільки що говорила з сусідкою. Має 2-річну дитину, винаймає квартиру.
Чоловік вже більше 2-х місяців на Сході, отримав легке поранення, але залишився далі воювати.
За 2 місяці отримав 1660 гривень...І все...
Дитина постійно хворіє, близької рідні вони не мають...
Справедливість по-українськи, блін... :smilie2:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=17130.0

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
« Останнє редагування: Липня 23, 2014, 12:36:59 12:36 від Вася Ем »

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
...
1. Нам не треба мусолити наші помилки, невдачі і т.д. - це на руку ворогу.
...

Идея бесполезная, борьба с ветряными мельницами.
Народ после Майдана уже не тот. Молчать не будет.
И удивляет, что Вы верите в то, что это возможно.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
А про критику влади під час війни? Нонсенс. Інакше не буде держави.
Критика може бути:
1. Необхідність проведення реформ.
2. Боротьби з корупцією і т.д.

От приміром це повідомлення під яку категорію потрапляє?

І на фоні всього того.
Тільки що говорила з сусідкою. Має 2-річну дитину, винаймає квартиру.
Чоловік вже більше 2-х місяців на Сході, отримав легке поранення, але залишився далі воювати.
За 2 місяці отримав 1660 гривень...І все...
Дитина постійно хворіє, близької рідні вони не мають...
Справедливість по-українськи, блін... :smilie2:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=17130.0

отут васю і могла б бути з таких гівнометчиків як ти користь - піднімайте шум , що родина солдата не має голодувати. це буде ваш конструктивний внесок.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
отут васю і могла б бути з таких гівнометчиків як ти користь - піднімайте шум , що родина солдата не має голодувати. це буде ваш конструктивний внесок.

А це ти будеш вирішувати, шо й кому піднімати? А не забагато ти на себе береш?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
А про критику влади під час війни? Нонсенс. Інакше не буде держави.
Критика може бути:
1. Необхідність проведення реформ.
2. Боротьби з корупцією і т.д.

От приміром це повідомлення під яку категорію потрапляє?

І на фоні всього того.
Тільки що говорила з сусідкою. Має 2-річну дитину, винаймає квартиру.
Чоловік вже більше 2-х місяців на Сході, отримав легке поранення, але залишився далі воювати.
За 2 місяці отримав 1660 гривень...І все...
Дитина постійно хворіє, близької рідні вони не мають...
Справедливість по-українськи, блін... :smilie2:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=17130.0

Під категорію:
1. У нас війна.
2. У нас немає грошей платити людям, які боронять батьківщину.
3. Воюємо за кредитні гроші МВФ, ЄС і США.
4. Робити зараз реформи системи ніхто не буде і не можна їх робити.
5. Порошенко і Яценюк були б раді заплатити більше, щоб навіть банально набити собі рейтинг, але ресурсів для цього немає.

Що треба:
1. Підтримувати армію шляхом пожертв (краще волонтерам), бо наша державна машина повільна.
2. Здати кров для бійців АТО (але не просто здати, а конкретно, якщо буде необхідність).
3. Брати участь у АТО (якщо є можливість і не страшно).
4. Брати участь в інформаційній війні на стороні України.

Після закінчення АТО:
1. Зробити все для розгону Верховної Ради.
2. Тиснути на новий уряд з вимогою проведення реформ.
3. Допомагати боротися з корупцією, почавши з себе.
і т.д.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Я закінчив один з найкращих військових ВУЗів світу (правда станом на 1989 рік за даними ЮНЕСКО). У мене просто ахова військова освіта,  і то, я навіть не можу собі уявити, що можу критикувати дії генералів.

Воно й не дивно, що захищаєш таких же діячів як сам. Чи тобі свідчень Бутусова, "крил фенікса" мало?

І ще, одобрямсам всіх мастєй.
Критикувати режим, владу - обов'язок кожної порядної людини. А вже цю, де одні виродки змінили інших сам бог велів. Хто чинить інакше - гальмує нашу перемогу. І кожний отримає своє.

саме так...
вимоги та криитика влади - вибір європейської цивілізації...

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
отут васю і могла б бути з таких гівнометчиків як ти користь - піднімайте шум , що родина солдата не має голодувати. це буде ваш конструктивний внесок.

А це ти будеш вирішувати, шо й кому піднімати? А не забагато ти на себе береш?

це тобі дружня порада, скориставшись якою, зможеш на повну силу проявити свої емоційні рефлексії на користь Україні.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я там регулярно проходив перепідготовку, коли вона ще була...
До речі, там не вчили тактиці загальновійськового бою...

Да ну? На базі в с. Лютіж було зроблено усе для загальновійськового навчання. Починаючи від "Полоси першкод", полігонів для стрільби з стрілецької зброї, гранатометів, окопи та цілі для метання гранат і т.д. І база там була реально крутішою ніж зараз у Петрівцях. Зараз бази у с. Лютіж практично немає. А була ще база у с. Бортничі під Києвом.
Ага, тактиці не вчили. Ну звичайно, що вчили, навіть ціла кафедра тактики була. Навіть вчились орієнтовці на місцевості, були польові виходи, навчання. Як це офіцер не буде знайомий з тактикою загальновійськового бою?
Ми не вчили: особливості застосування бронетехніки і авіації, артилерії і т.д. Це не наше, але в загальному нам знання і про них давали. У нас були інші задачі.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча

Я закінчив один з найкращих військових ВУЗів світу (правда станом на 1989 рік за даними ЮНЕСКО).

Це який?  :shuffle:

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D0%B2%D0%B8%D1%89%D0%B5_%D1%96%D0%BD%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B5_%D1%83%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%89%D0%B5_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8

На жаль, з його величі залишилось лише таке http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%82_%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9_%D1%82%D0%B0_%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97_%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82%D1%83_%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9

Тобто, 5% його потенціалу.

Тогда каждый КВИРТовец должен на себе помнить, что такое КВОКУ!

 :laugh:  :lol:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Как мы друг друга ненавидели...КВИРТУ vs КВОКУ. "Ботаны" vs "Разведка"...это было что-то...особенно при приеме друг у друга "гарнизонки".

 :lol:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Вы нас называли "конями", а мы вас "задротами", помнишь?  :smiley15:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Тогда каждый КВИРТовец должен на себе помнить, что такое КВОКУ!

 :laugh:  :lol:

Немає вже нічого в Києві. На жаль. З КВІРТУ вже поробили стоянки, ресторани, якісь держ структури, будинки. Перенесли все на базу КВІУЗ у 1999 році, який також майже знищили і передали КПІ (як не смішно). Фактично зараз в Києві є дві військові кафедри одна в Шевченка, а друга в КПІ. Дожились до того, що зараз курсанти ходять як студенти 4 роки, а приймають присягу і одягають форму лише на 5 курсі, будучи бакалаврами. Типу дорого "годувати" 5 років, достатньо і одного року.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча

Тогда каждый КВИРТовец должен на себе помнить, что такое КВОКУ!

 :laugh:  :lol:

Немає вже нічого в Києві. На жаль. З КВІРТУ вже поробили стоянки, ресторани, якісь держ структури, будинки. Перенесли все на базу КВІУЗ у 1999 році, який також майже знищили і передали КПІ (як не смішно). Фактично зараз в Києві є дві військові кафедри одна в Шевченка, а друга в КПІ. Дожились до того, що зараз курсанти ходять як студенти 4 роки, а приймають присягу і одягають форму лише на 5 курсі, будучи бакалаврами. Типу дорого "годувати" 5 років, достатньо і одного року.

Та я знаю.

Наше училище вообще по профилю - единственное в Совке было.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Как мы друг друга ненавидели...КВИРТУ vs КВОКУ. "Ботаны" vs "Разведка"...это было что-то...особенно при приеме друг у друга "гарнизонки".

 :lol:

Настальгія. Час не повернеш. Хоча наче все було совкове, але якесь "величне". Офіцери та навіть курсанти були елітою, не те, що зараз.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Настальгія. Час не повернеш. Хоча наче все було совкове, але якесь "величне". Офіцери та навіть курсанти були елітою, не те, що зараз.

Угу. От Путін прийдЕ, порядок наведЕ, СРСР будЕ, еге ж?

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Ми хоча б привертаємо увагу до проблем, які шкодять Україні, ЗСУ, людям.
А такі як ти, що замовчують важке, гірші за колорадів. Нічим не відрізняєтесь від кісєльових. Те саме, вигляд збоку.
Іуди, які за 30 серебряників продались москалям. Погано скінчите, вражини.

Я закінчив один з найкращих військових ВУЗів світу (правда станом на 1989 рік за даними ЮНЕСКО). У мене просто ахова військова освіта,  і то, я навіть не можу собі уявити, що можу критикувати дії генералів. Не тому, що там усі "таланти", ні це не так. А тому, що я не маю досвіду та знань, щоб критикувати. В той же час, Ви з Тризубом, які взагалі у військовій справі "два бовдури" починаєте тошніти про зради, про "поганих генаралів" і т.д. Це погано, адже Ви не розумієте границю своїх здібностей та можливостей. Це манія величі, яка негативно впливає як на Ваше життя так і на життя інших, адже Ви "все кругом поносите", хоча реально підстав для того у 99% випадках немає. Наче дві істоти, які кругом серуть і всюди воняє. І при цьому, Ви кажете, що треба ж добрива. Але ж Ви "серете" не тільки на полі, а й на дорогах, в будинках, квартирах і т.д. Загадили уже все.


ахова = найх.йовіша.

Ви впенені, що це хотіли сказати ?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Вася Ем перечитайте свої агрессивні та образливі пости в адрес інших форумчан, і подумай як вони співвідносяться з правилами.
Думаю один день часу Вам вистачить.
« Останнє редагування: Липня 23, 2014, 02:17:24 14:17 від Askold »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Я закінчив один з найкращих військових ВУЗів світу (правда станом на 1989 рік за даними ЮНЕСКО). У мене просто ахова військова освіта,  і то, я навіть не можу собі уявити, що можу критикувати дії генералів. Не тому, що там усі "таланти", ні це не так. А тому, що я не маю досвіду та знань, щоб критикувати. В той же час, Ви з Тризубом, які взагалі у військовій справі "два бовдури" починаєте тошніти про зради, про "поганих генаралів" і т.д. Це погано, адже Ви не розумієте границю своїх здібностей та можливостей. Це манія величі, яка негативно впливає як на Ваше життя так і на життя інших, адже Ви "все кругом поносите", хоча реально підстав для того у 99% випадках немає. Наче дві істоти, які кругом серуть і всюди воняє. І при цьому, Ви кажете, що треба ж добрива. Але ж Ви "серете" не тільки на полі, а й на дорогах, в будинках, квартирах і т.д. Загадили уже все.

та куди вже там генералів критикувати,
я не зустрічав жодного допису технічного характеру в жодній з тем присвячених БУКу і збитому Боїнгу від Kvantа
цікаво, там був факультет політпрацівників?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Я закінчив один з найкращих військових ВУЗів світу (правда станом на 1989 рік за даними ЮНЕСКО). У мене просто ахова військова освіта,  і то, я навіть не можу собі уявити, що можу критикувати дії генералів.

Воно й не дивно, що захищаєш таких же діячів як сам. Чи тобі свідчень Бутусова, "крил фенікса" мало?

І ще, одобрямсам всіх мастєй.
Критикувати режим, владу - обов'язок кожної порядної людини. А вже цю, де одні виродки змінили інших сам бог велів. Хто чинить інакше - гальмує нашу перемогу. І кожний отримає своє.

Він теж дуже багато про себе думає. Бутусов навіть не військовий, хоча цікавиться військовою справою і читав багато. Але він не знає, як воно буває "на практиці" та й не до всього у нього є доступ. Дуже багато літератури має рівень доступу як мінімум "для службового користування".
Але діло навіть не в цьому:
1. Нам не треба мусолити наші помилки, невдачі і т.д. - це на руку ворогу.
2. Нам не можна обсирати наших генералів (які б вони не були), бо падає моральний дух солдат і це також на руку ворогу.
3. Нам не треба піднімати істерики і когось спасати. Повірте, що про все офіцери знають і роблять, що можуть. Там не дибіли сидять, офіцер - це як мінімум вища освіта і отримана ще у 80-90-ті роки, тобто тоді, коли її отримували більш-менш чесно.
4. Ми багато чого не знаємо і не можемо врахувати усіх факторів прийняття рішень. Зокрема, іноді втрата 30% особового складу для виконання завдання є прийнятною. Головне - виконана задача.
5. Наші мобілізовані солдати - це на 80% звичайні продавці, електрики, водії і т.д. Вони на межі життя і смерті, у них стан "війни". Вони хочуть спастися. Тому крики про допомогу - це нормально. Але це війна, а не гра Батлфілд.

Да, поддержу все пункты, кроме первого - тот частично.
Мне тоже непонятно, почему Бутусов считает, что имеет моральное право публично оценивать действия военных, при том, что сам он вообще, непонятно, служил ли в армии. Я понимаю, если высказывался бы человек, прошедший Афган не ниже старшего офицера или в крайнем случае человек с военным образованием.
Другое дело, что иных источников с анализом у нас практически нет.

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548

Тогда каждый КВИРТовец должен на себе помнить, что такое КВОКУ!

 :laugh:  :lol:

Немає вже нічого в Києві. На жаль. З КВІРТУ вже поробили стоянки, ресторани, якісь держ структури, будинки. Перенесли все на базу КВІУЗ у 1999 році, який також майже знищили і передали КПІ (як не смішно). Фактично зараз в Києві є дві військові кафедри одна в Шевченка, а друга в КПІ. Дожились до того, що зараз курсанти ходять як студенти 4 роки, а приймають присягу і одягають форму лише на 5 курсі, будучи бакалаврами. Типу дорого "годувати" 5 років, достатньо і одного року.
открою маленькую тайну: в новом корпусе КВИРТУ (там де 22 кафедра была, загоризотники) сейчас обєднаний інститут розвідки, крутой вуз для волосатых..., есть преподы еще с КВИРТУ.
p.s. - о тактике сухопутного боя..- не знаю них...я.... выпуск 1995 года..

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Я закінчив один з найкращих військових ВУЗів світу (правда станом на 1989 рік за даними ЮНЕСКО). У мене просто ахова військова освіта,  і то, я навіть не можу собі уявити, що можу критикувати дії генералів. Не тому, що там усі "таланти", ні це не так. А тому, що я не маю досвіду та знань, щоб критикувати. В той же час, Ви з Тризубом, які взагалі у військовій справі "два бовдури" починаєте тошніти про зради, про "поганих генаралів" і т.д. Це погано, адже Ви не розумієте границю своїх здібностей та можливостей. Це манія величі, яка негативно впливає як на Ваше життя так і на життя інших, адже Ви "все кругом поносите", хоча реально підстав для того у 99% випадках немає. Наче дві істоти, які кругом серуть і всюди воняє. І при цьому, Ви кажете, що треба ж добрива. Але ж Ви "серете" не тільки на полі, а й на дорогах, в будинках, квартирах і т.д. Загадили уже все.

та куди вже там генералів критикувати,
я не зустрічав жодного допису технічного характеру в жодній з тем присвячених БУКу і збитому Боїнгу від Kvantа
цікаво, там був факультет політпрацівників?

У мене теж від Кванта стійке враження - замполіт. Бажання викорінити всі сумніви, прищепити думку начальства, звичку "ты начальник - я дурак", упевненість у перевазі кадрових вояк над добровольцями, роздратування, коли цивіли обговорюють армію, фрази про дописи на СУПі, які допомагають ворогові тощо.

Словом, класична професійна деформація. Навіть у вільний час Квант добровільно працює на форумі - пропагує, зміцнює, захищає від критики, душить уявного ворога.