Автор Тема: Крила Фенікса про те, що коїться у кільці оточення наших бійців  (Прочитано 3695 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
« Останнє редагування: Липня 23, 2014, 11:05:20 11:05 від Тризуб_Володимира »

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Юрий Бирюков , знаменитый волонтер - армейский снабженец ("Крылья феникса")

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
это он вывез 75 раненых из окруженной 79-й :smiley24:
ігнор Квант

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Нагнітає. З однієї сторони він має відчувати свою значимість і необхідність, щоб і надалі в нього був стійкий внутрішній стимул допомагати нашим військам.
Ситуація у нас важка - це війна. Але, повірте, у колорадів Лугандону далеко не краще і ніхто там на камери і ютуби не ниє. І генерали у нас нормальні, особливо Муженко. Так що не сціть.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Нагнітає. З однієї сторони він має відчувати свою значимість і необхідність, щоб і надалі в нього був стійкий внутрішній стимул допомагати нашим військам.
Ситуація у нас важка - це війна. Але, повірте, у колорадів Лугандону далеко не краще і ніхто там на камери і ютуби не ниє. І генерали у нас нормальні, особливо Муженко. Так що не сціть.

він теж ватнік?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Нагнітає. З однієї сторони він має відчувати свою значимість і необхідність, щоб і надалі в нього був стійкий внутрішній стимул допомагати нашим військам.
Ситуація у нас важка - це війна. Але, повірте, у колорадів Лугандону далеко не краще і ніхто там на камери і ютуби не ниє. І генерали у нас нормальні, особливо Муженко. Так що не сціть.

він теж ватнік?

Я написав причини, чому він так робить. Чому Ви на нього ярлики вішаєте?

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Нагнітає. З однієї сторони він має відчувати свою значимість і необхідність, щоб і надалі в нього був стійкий внутрішній стимул допомагати нашим військам.
Ситуація у нас важка - це війна. Але, повірте, у колорадів Лугандону далеко не краще і ніхто там на камери і ютуби не ниє. І генерали у нас нормальні, особливо Муженко. Так що не сціть.

він теж ватнік?

Я написав причини, чому він так робить. Чому Ви на нього ярлики вішаєте?

бо ви вішали ярлики на тих, хто казав те саме

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
Я не пойму почему для большинства явилось новостью что на войне убивают? :(

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Нагнітає. З однієї сторони він має відчувати свою значимість і необхідність, щоб і надалі в нього був стійкий внутрішній стимул допомагати нашим військам.
Ситуація у нас важка - це війна. Але, повірте, у колорадів Лугандону далеко не краще і ніхто там на камери і ютуби не ниє. І генерали у нас нормальні, особливо Муженко. Так що не сціть.

він теж ватнік?

Я написав причини, чому він так робить. Чому Ви на нього ярлики вішаєте?

бо ви вішали ярлики на тих, хто казав те саме

Бо Квант падлюка, який проблеми замітає під килим і робить лубяниє глазенапи.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Я не пойму почему для большинства явилось новостью что на войне убивают? :(

Ще одне чмо виповзло з під дивана - какіє такіє проблєми...

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Я не пойму почему для большинства явилось новостью что на войне убивают? :(
Ти ще не там. Мабуть - ні. Шкода - ще живий . :smilie2: Дивись шоколадкою подавишся. Акуратніше
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
бо ви вішали ярлики на тих, хто казав те саме

Ви з Василем і нігтя його не варті. Ви звичайна біомаса, яка крім манії величі і заздрощей більше ні на що не здатна. Він реальну користь приносить, життя рятує людей. А Ви тільки на форумі срете. М-да, кожен українець думає, що він "розумніший за всіх". Манія величі - наша біда. Вам сюди http://ukrpravda.net/index.php?topic=11320.0

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
бо ви вішали ярлики на тих, хто казав те саме

Ви з Василем і нігтя його не варті. Ви звичайна біомаса, яка крім манії величі і заздрощей більше ні на що не здатна. Він реальну користь приносить, життя рятує людей. А Ви тільки на форумі срете. М-да, кожен українець думає, що він "розумніший за всіх". Манія величі - наша біда. Вам сюди http://ukrpravda.net/index.php?topic=11320.0
Робити все за шоколадку - манія малечі:smilie5:
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
бо ви вішали ярлики на тих, хто казав те саме

Ви з Василем і нігтя його не варті. Ви звичайна біомаса, яка крім манії величі і заздрощей більше ні на що не здатна. Він реальну користь приносить, життя рятує людей. А Ви тільки на форумі срете. М-да, кожен українець думає, що він "розумніший за всіх". Манія величі - наша біда. Вам сюди http://ukrpravda.net/index.php?topic=11320.0
Робити все за шоколадку - манія малечі:smilie5:

У їх випадку - це таки зрада України. І це іуди (свідомо за шоколадку чи не свідомо із-за манії величі і заздрощей).

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
бо ви вішали ярлики на тих, хто казав те саме

Ви з Василем і нігтя його не варті. Ви звичайна біомаса, яка крім манії величі і заздрощей більше ні на що не здатна. Він реальну користь приносить, життя рятує людей. А Ви тільки на форумі срете. М-да, кожен українець думає, що він "розумніший за всіх". Манія величі - наша біда. Вам сюди http://ukrpravda.net/index.php?topic=11320.0

Ми хоча б привертаємо увагу до проблем, які шкодять Україні, ЗСУ, людям.
А такі як ти, що замовчують важке, гірші за колорадів. Нічим не відрізняєтесь від кісєльових. Те саме, вигляд збоку.
Іуди, які за 30 серебряників продались москалям. Погано скінчите, вражини.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
Во блядво! Пара из ларца, но только говнюков.
Не понимаю как с вами у Кванта есть желание общатся. Мрази конченые.

Мало того что в стране бучу устраиваете сидя дома на диване так еще и на людей пытающихся пояснить вам имбецилам очевидные вещи бочку катите.

Идите в жопу два урода

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Во блядво! Пара из ларца, но только говнюков.
Не понимаю как с вами у Кванта есть желание общатся. Мрази конченые.

Мало того что в стране бучу устраиваете сидя дома на диване так еще и на людей пытающихся пояснить вам имбецилам очевидные вещи бочку катите.

Идите в жопу два урода

Фронтовик, бля, обізвався. Дивись, сучара, не всерися там. а ну як стрельнуть...

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Во блядво! Пара из ларца, но только говнюков.
Не понимаю как с вами у Кванта есть желание общатся. Мрази конченые.

Мало того что в стране бучу устраиваете сидя дома на диване так еще и на людей пытающихся пояснить вам имбецилам очевидные вещи бочку катите.

Идите в жопу два урода

+1024

тільки не в жопу, а в бан. хоч би на 2 тижні.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Побіжіть козлятка, мамці пожалійтесь...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ми хоча б привертаємо увагу до проблем, які шкодять Україні, ЗСУ, людям.
А такі як ти, що замовчують важке, гірші за колорадів. Нічим не відрізняєтесь від кісєльових. Те саме, вигляд збоку.
Іуди, які за 30 серебряників продались москалям. Погано скінчите, вражини.

Я закінчив один з найкращих військових ВУЗів світу (правда станом на 1989 рік за даними ЮНЕСКО). У мене просто ахова військова освіта,  і то, я навіть не можу собі уявити, що можу критикувати дії генералів. Не тому, що там усі "таланти", ні це не так. А тому, що я не маю досвіду та знань, щоб критикувати. В той же час, Ви з Тризубом, які взагалі у військовій справі "два бовдури" починаєте тошніти про зради, про "поганих генаралів" і т.д. Це погано, адже Ви не розумієте границю своїх здібностей та можливостей. Це манія величі, яка негативно впливає як на Ваше життя так і на життя інших, адже Ви "все кругом поносите", хоча реально підстав для того у 99% випадках немає. Наче дві істоти, які кругом серуть і всюди воняє. І при цьому, Ви кажете, що треба ж добрива. Але ж Ви "серете" не тільки на полі, а й на дорогах, в будинках, квартирах і т.д. Загадили уже все.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Нагнітає. З однієї сторони він має відчувати свою значимість і необхідність, щоб і надалі в нього був стійкий внутрішній стимул допомагати нашим військам.
Ситуація у нас важка - це війна. Але, повірте, у колорадів Лугандону далеко не краще і ніхто там на камери і ютуби не ниє. І генерали у нас нормальні, особливо Муженко. Так що не сціть.

він теж ватнік?

у дитячий біполярний мозок не вписується, як можна одночасно бути патріотом та критикувати...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Я закінчив один з найкращих військових ВУЗів світу (правда станом на 1989 рік за даними ЮНЕСКО). У мене просто ахова військова освіта,  і то, я навіть не можу собі уявити, що можу критикувати дії генералів.

Воно й не дивно, що захищаєш таких же діячів як сам. Чи тобі свідчень Бутусова, "крил фенікса" мало?

І ще, одобрямсам всіх мастєй.
Критикувати режим, владу - обов'язок кожної порядної людини. А вже цю, де одні виродки змінили інших сам бог велів. Хто чинить інакше - гальмує нашу перемогу. І кожний отримає своє.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Нагнітає. З однієї сторони він має відчувати свою значимість і необхідність, щоб і надалі в нього був стійкий внутрішній стимул допомагати нашим військам.
Ситуація у нас важка - це війна. Але, повірте, у колорадів Лугандону далеко не краще і ніхто там на камери і ютуби не ниє. І генерали у нас нормальні, особливо Муженко. Так що не сціть.

він теж ватнік?

у дитячий біполярний мозок не вписується, як можна одночасно бути патріотом та критикувати...

Золоті слова.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча

Я закінчив один з найкращих військових ВУЗів світу (правда станом на 1989 рік за даними ЮНЕСКО).

Це який?  :shuffle:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я закінчив один з найкращих військових ВУЗів світу (правда станом на 1989 рік за даними ЮНЕСКО). У мене просто ахова військова освіта,  і то, я навіть не можу собі уявити, що можу критикувати дії генералів.

Воно й не дивно, що захищаєш таких же діячів як сам. Чи тобі свідчень Бутусова, "крил фенікса" мало?

І ще, одобрямсам всіх мастєй.
Критикувати режим, владу - обов'язок кожної порядної людини. А вже цю, де одні виродки змінили інших сам бог велів. Хто чинить інакше - гальмує нашу перемогу. І кожний отримає своє.

Він теж дуже багато про себе думає. Бутусов навіть не військовий, хоча цікавиться військовою справою і читав багато. Але він не знає, як воно буває "на практиці" та й не до всього у нього є доступ. Дуже багато літератури має рівень доступу як мінімум "для службового користування".
Але діло навіть не в цьому:
1. Нам не треба мусолити наші помилки, невдачі і т.д. - це на руку ворогу.
2. Нам не можна обсирати наших генералів (які б вони не були), бо падає моральний дух солдат і це також на руку ворогу.
3. Нам не треба піднімати істерики і когось спасати. Повірте, що про все офіцери знають і роблять, що можуть. Там не дибіли сидять, офіцер - це як мінімум вища освіта і отримана ще у 80-90-ті роки, тобто тоді, коли її отримували більш-менш чесно.
4. Ми багато чого не знаємо і не можемо врахувати усіх факторів прийняття рішень. Зокрема, іноді втрата 30% особового складу для виконання завдання є прийнятною. Головне - виконана задача.
5. Наші мобілізовані солдати - це на 80% звичайні продавці, електрики, водії і т.д. Вони на межі життя і смерті, у них стан "війни". Вони хочуть спастися. Тому крики про допомогу - це нормально. Але це війна, а не гра Батлфілд.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
а Вася_Ем закінчив WarCraft...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
А про критику влади під час війни? Нонсенс. Інакше не буде держави.
Критика може бути:
1. Необхідність проведення реформ.
2. Боротьби з корупцією і т.д.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Kvant,
іноді ви пишете як нормальна людина. Проте банальності загального характеру.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
кванти і інші уроди як задрала ваша піздьож, ви бля закінчили вище воєнне? а щось тяжче ху... піднімали? Насрать на ваші корочки, якщо ви так вчились як у інших вузах  гріш вам ціна, я бачив як воякі здавали технічні дисципліни у мене в вузі - це просто аховий піздец... Вам похуй хто і як гине, ви вчились і служили по принципу "баби ісчьо нарожают" для вас нема відповідальності за життя солдата, вам тупо по ху.... ніхто тіпа вас не накаже - отмажуть.... Я вірю свідченням очевидців а не піздьожі камандіров, де бля бронежилети? де техніка для добровольчих батальйонів? так що не маєте ви ніякого права "керовніки" щось пиздіти...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна