Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть2  (Прочитано 160352 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
Роман Бочкала
Journalist у Телеканал "Интер" · 9 557 читачів · 7 год · Kyiv, Ukraine ·

Прежде, чем клеймить их позором, задайте себе вопрос, а как бы поступили вы на их месте.
------------------------------------------
Интересно, а что там за новости тогда о том, что они гражданство РФ потребовали?...
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Не так все оптимiстично. Бої ще тривають i за Шахтарськ i за Торез, i за деякими даними навiть Дебальцево ще не пiд повним контролем. Тимчук також зазначив що ДНР ще повнiстю не вiдрiзано вiд ЛНР i кордону, мабуть що вони контролюють ще смугу помiж Шахтарськом та Амвросiєвкою.

У мене таке враження що всi цi карти дилетанти роблять.


http://liveuamap.com/?ll=48.224864583724276;38.835866699218734&zoom=9


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Роман Бочкала
Journalist у Телеканал "Интер" · 9 557 читачів · 7 год · Kyiv, Ukraine ·

Прежде, чем клеймить их позором, задайте себе вопрос, а как бы поступили вы на их месте.
------------------------------------------
Интересно, а что там за новости тогда о том, что они гражданство РФ потребовали?...

А дома їх чекає суд і ганьба за зраду. Формально так, але генералів у штабах, які кинули солдат, чекають пошана, життєві блага, статус учасників бойових дій і генеральська пенсія  :smilie9:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Фонд помощи стране Крылья Феникса
6 год ·

79-я бригада на связи
Переглянути переклад
Pozyvnoy Marshal

Спасибо дорогие друзья!!!! Ваша поддержка наша отдача!!!! Без своего народа мы никто!!! Жаль что общество только сейчас заметило что есть ВСУ!"!! И мы не герои , мы просто выполняемых свою работу!!!! У каждого разные задачи, кто кушать готовит, кто танки жжет, кто на постах сидит, кто связь налаживает а кто с людьми работает!!!! Я считаю что настоящий герой это парень с позывным "Браво" который держал высоту и вывел от туда раненых!!!! Не убежал а заменил людей более свежими!!! И сам отошёл так как был серьёзно контужен трижды и чудом остался жив!!!!! Он ОФИЦЕР !!!! А мерзкие дядьки хотят пришить ему дело за то что покинул позицию!!!! Никто ничего не сдавал,и не сдаст!!!! Есть ещё командиры такие как он, которые будут стоять и стоят!!!!!! Прошу чтоб общество не дало сожрать его шавкам с ксивами которые тяжелее своего х-я в руках ничего не держали!!!! Спасибо

P.S. и кто считает что я придумываю это все . удачи вам

https://www.facebook.com/wings.phoenix.foundation/posts/337741083055747?ref=notif&notif_t=notify_me
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Дмитро Ярош
10 хв ·

Стоїмо на позиціях. Зачищаємо від кацапських диверсантів передмістя Донецька. Шарпаємо терористів. Вони обстрілюють нас. Найголовніше - наші бійці стають досвідченими Воїнами. Вони вже знають що і як робити для того, щоб перемогти у бою.

Наші, найкращі розвідники в світі, корегують вогонь артилерії і ворог несе страшні втрати. В ефірі у терористів - паніка.

Наші комбати, сотенні, чотові, командири РДГ - це той "хребет" частин і підрозділів не тільки Добровольчого українського корпусу, але й всіх Збройних сил.

Є вже стала тенденція: на тих ділянках фронту, де з'являються бійці ПС, відразу на краще змінюється психологічна атмосфера. Солдати і офіцери ЗСУ отримують віру у Перемогу.

Бачу, як на передовій викрісталізовуються справжні командири у військових частинах. Комбриги, комбати, ротні, взводні - українські офіцери - вони вже зараз змінили Армію. І не зважаючи на те, що хтось зраджує, хтось здається у полон, хтось паразитує на поті й крові українських солдат, наше Військо стає все боєздатнішим. Ми кожного дня наближаємося до Перемоги.

Головне - в тилу не скиглити і не закатувати істерик. Воно дуже заважає на фронті...

5-ий Окремий батальйон під командуванням д. Чорного і д.Хорвата; Загін спеціального призначення д. Татарина; Спеціальні розвідувально-диверсійні групи Мюллера, Шершня, Барса; окремі підрозділи, що діють в Амросіївському районі і на Луганщині; запасні батальйони, які надсилають своїх бійців на передову; нові підрозділи, що формуються - це й є Добровольчий український корпус "Правий сектор". Це тисячі українських патріотів, котрі боронять свою Державу, свій народ, свої сім'ї від московської навали. Це та реальність, яка ніколи не дозволить ворогу панувати на українській землі...

І не зважаючи на те, що у нас черга добровольців, але величезний брак зброї - ми знаємо, що все буде добре, ми віримо у Перемогу.

Слава Україні!
Quo Vadis

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Роман Бочкала

 Я к чему это все написал. Я не считаю этих ребят предателями. Прежде, чем клеймить их позором, задайте себе вопрос, а как бы поступили вы на их месте.
------------------------------------------
Согласен, но если всё именно так, да ещё и по телику всем объяснять. Завтра таких и не таких, но похожих, или просто для отмазки, желающих "уйти", а потом, когда поутихнет, вернуться может оказаться сотни. Потому и "предатели" - пропаганда. :smilie2:
Ник зарезервирован

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде

українці і на війні залишаються українцями

Offline Bull3tt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 649
  • Стать: Чоловіча
Думаю, что после сегоднящего наступу "наших"  :smiley15: , количество добровольцев уменьшится.

Вы думаете что добровольцы узнают об этом наступлении? По версии параша_сми, укры деморализованы и панически отступают. Так что нужно ждать еще поставок пушечного мяса.

+
Ось які там байки ходять


Вчера взяли группу укров. Без напряга. Малые совсем. Четверо. Говорят:разведчики.
Делаем досмотр, щупаю броник у их "командира" - мягкий. Вскрываю - внутри какая-то хрень типа тур. коврика. Поднимаю глаза удивленно. -Это новые броники, говорит. - Новая технология. Калашникова держит. Нам так сказали.
Тишина. У моих челюсти отпали. Смотрю ему в глаза. Ресницы белесые, длинные. Хлопает ими. Не знаю, что сказать.
-Ты что - дурак? - спрашиваю. Беру карандаш, протыкаю "броник" насквозь.
Смотрит на дыру, поднимает глаза. В глазах - страх. Ребенок. Отошли в зеленку, сели жрать. Поделили поровну. У одного их них началась истерика - слезы в два ручья, сидит прозревает, думаю. Пионерлагерь, блин.
Доставили, сдали в "карантин". Через пару дней их отпустят домой. Не отпускают артиллеристов, танкистов и летунов. А эти - пусть к мамкам едут.
Но... это было вчера. До Горловки.
http://megaptits.livejournal.com/116344.html

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Дмитро Ярош
10 хв ·


Головне - в тилу не скиглити і не закатувати істерик. Воно дуже заважає на фронті...


Слава Україні!

Во! Золотые слова.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Думаю, что после сегоднящего наступу "наших"  :smiley15: , количество добровольцев уменьшится.

Вы думаете что добровольцы узнают об этом наступлении? По версии параша_сми, укры деморализованы и панически отступают. Так что нужно ждать еще поставок пушечного мяса.

+
Ось які там байки ходять


Вчера взяли группу укров. Без напряга. Малые совсем. Четверо. Говорят:разведчики.
Делаем досмотр, щупаю броник у их "командира" - мягкий. Вскрываю - внутри какая-то хрень типа тур. коврика. Поднимаю глаза удивленно. -Это новые броники, говорит. - Новая технология. Калашникова держит. Нам так сказали.
Тишина. У моих челюсти отпали. Смотрю ему в глаза. Ресницы белесые, длинные. Хлопает ими. Не знаю, что сказать.
-Ты что - дурак? - спрашиваю. Беру карандаш, протыкаю "броник" насквозь.
Смотрит на дыру, поднимает глаза. В глазах - страх. Ребенок. Отошли в зеленку, сели жрать. Поделили поровну. У одного их них началась истерика - слезы в два ручья, сидит прозревает, думаю. Пионерлагерь, блин.
Доставили, сдали в "карантин". Через пару дней их отпустят домой. Не отпускают артиллеристов, танкистов и летунов. А эти - пусть к мамкам едут.
Но... это было вчера. До Горловки.
http://megaptits.livejournal.com/116344.html
Ну так вата и поверит, ибо у самих так.
Ник зарезервирован

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
З території окупованого Крим на Азовське узбережжя Донецької області терористам постачають зброю та боєприпаси.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/28/7033179/

Хіба узбережжя не наше? Хіба там немає морських прикордонників?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
З території окупованого Крим на Азовське узбережжя Донецької області терористам постачають зброю та боєприпаси.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/28/7033179/

Хіба узбережжя не наше? Хіба там немає морських прикордонників?

Є.
Вони, наприклад, офіцера фсб, який перейшов на сторону України, пропустили на кордоні за 500 рублів. це 150 грн. Він сам в інтервю розказував.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
З території окупованого Крим на Азовське узбережжя Донецької області терористам постачають зброю та боєприпаси.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/28/7033179/

Хіба узбережжя не наше? Хіба там немає морських прикордонників?

Там ніби кацапи наставили морських мін, тому підозрюю, що наші прикордонні катери не дуже охоче ходять вздовж узбережжя.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
З території окупованого Крим на Азовське узбережжя Донецької області терористам постачають зброю та боєприпаси.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/28/7033179/

Хіба узбережжя не наше? Хіба там немає морських прикордонників?

Там ніби кацапи наставили морських мін, тому підозрюю, що наші прикордонні катери не дуже охоче ходять вздовж узбережжя.

Мінували біля Арабатської стрілки. Замінувати все узбережжя нереально. А мови ж видно йде про узбережжя донеччини.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Дмитро Ярош
10 хв ·

Головне - в тилу не скиглити і не закатувати істерик. Воно дуже заважає на фронті...


Слава Україні!

Во! Золотые слова.

Тут граємо, а тут рибу загортаємо...
Імхо, більш важливими є слова: "І не зважаючи на те, що у нас черга добровольців, але величезний брак зброї - ми знаємо, що все буде добре, ми віримо у Перемогу."
Ось на що слід акцентувати увагу для найскорішого вирішення цього ганебного положення.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Kremlin delenda est.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Хіба узбережжя не наше? Хіба там немає морських прикордонників?

Хіба декілька місяців не навчили - там де прикордонники на чолі з Литвиним  там зразу все стає "прозорим" і не нашим.
Батя, мы стараемся ...

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован

От жеж заповедник диких украинцев! Вроде и жалко их и разрывает желанием отпинать хорошенько. :smilie9: Ну вот кто и когда их гнобил за язык? Что бы реально, как в Крыму, до увольнения и закрытия школ, до побоев и уголовных дел?
Ник зарезервирован

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Дмитро Ярош
10 хв ·

Головне - в тилу не скиглити і не закатувати істерик. Воно дуже заважає на фронті...


Слава Україні!

Во! Золотые слова.

Тут граємо, а тут рибу загортаємо...
Імхо, більш важливими є слова: "І не зважаючи на те, що у нас черга добровольців, але величезний брак зброї - ми знаємо, що все буде добре, ми віримо у Перемогу."
Ось на що слід акцентувати увагу для найскорішого вирішення цього ганебного положення.

Из твоего спича можно сделать выводы что ты предпочитаешь ныть и паниковать вместо того что бы держать себя в руках, трезво мыслить и адекватно реагировать на происходящее. Твое право конечно. Тогда я имею право сделать выводы об отсутствии у тебя тестикул и относиться к тебе как к девочке.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Цитувати
Хіба узбережжя не наше? Хіба там немає морських прикордонників?

Хіба декілька місяців не навчили - там де прикордонники на чолі з Литвиним  там зразу все стає "прозорим" і не нашим.

А, ну так... Якось після успіхів АТО, звільнення територій стало вважатись, що все у нас налагодилось. Ййм!

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Из твоего спича можно сделать выводы что ты предпочитаешь ныть и паниковать вместо того что бы держать себя в руках, трезво мыслить и адекватно реагировать на происходящее. Твое право конечно. Тогда я имею право сделать выводы об отсутствии у тебя тестикул и относиться к тебе как к девочке.

Мені твої висновки до одного місця.
Бо твоє заплющування очей на проблеми і рвання тельняхи за російську курву і особливий одеський шлях робить тебе безстатевою особою ворожого табору.

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
В Лутугино подняли ЖОВТО- БЛАКИТНИЙ ПРАПОР...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
А, ну так... Якось після успіхів АТО, звільнення територій стало вважатись, що все у нас налагодилось. Ййм!

ВСЕ не налагодиться НІКОЛИ

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
А, ну так... Якось після успіхів АТО, звільнення територій стало вважатись, що все у нас налагодилось. Ййм!

ВСЕ не налагодиться НІКОЛИ

Я песиміст, але ти тоді ще більше ку...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Из твоего спича можно сделать выводы что ты предпочитаешь ныть и паниковать вместо того что бы держать себя в руках, трезво мыслить и адекватно реагировать на происходящее. Твое право конечно. Тогда я имею право сделать выводы об отсутствии у тебя тестикул и относиться к тебе как к девочке.

Мені твої висновки до одного місця.
Бо твоє заплющування очей на проблеми і рвання тельняхи за російську курву і особливий одеський шлях робить тебе безстатевою особою ворожого табору.

Вот и договорились, Василиса
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Роман Бочкала
Journalist у Телеканал "Интер" · 9 557 читачів · 7 год · Kyiv, Ukraine ·
По поводу ребят из 51й бригады, оказавшихся в России. В плену. Мне очень жаль, что их поспешили окрестить предателями. Не хотел рассказывать, но и не могу безучастно наблюдать за тем, как этих парней превращают в изменников Родины. ...........Давайте разберемся, кто кого предал. Прежде, чем клеймить их позором, задайте себе вопрос, а как бы поступили вы на их месте.
------------------------------------------

«..Зелена Брама – лісовий масив на кордоні Кіровоградської та Черкаської областей, де сталася найстрашніша в історії воєн трагедія, що забрала життя 20 тисяч бійців і офіцерів Червоної армії. Більше 100 тисяч воїнів потрапили у полон спочатку до ворога, а, звільнившись від нього, у сталінські концентраційні табори.»

«Дві радянські армії, 6-а та 12-а, стали на шляху переважаючого у силі ворога, що планував загарбати величезну країну за три-чотири місяці, але був зупинений далеко від столиці СРСР в українських степах. Півтора місяці, починаючи від західних кордонів, у нерівному двоборстві з набагато сильнішим ворогом червоноармійці, керовані бездарним командуванням, починаючи з маршалів і закінчуючи полковими офіцерами, у неймовірно складних умовах, виснажені від нестачі їжі та питної води, стримували навалу моторизованих німецьких дивізій. Поблизу с. Підвисокого Новоархангельського району Кіровоградської області обидві армії потрапили у вороже оточення. Залишившись без набоїв для гвинтівок та пального для танків і автомобілів, без командирів, які повтікали з поля бою, знесилені бійці загинули або потрапили у полон..»

«Василь Даценко наводить передсмертні слова однієї із жертв «Зеленої Брами» командуючого 6-ю армією генерала І. Музиченка: «Мені дуже шкода, що правди про загибель 6-ї армії народ наш ніколи не дізнається».



Це територія так званого Уманського котла.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Хіба узбережжя не наше? Хіба там немає морських прикордонників?

Хіба декілька місяців не навчили - там де прикордонники на чолі з Литвиним  там зразу все стає "прозорим" і не нашим.

А, ну так... Якось після успіхів АТО, звільнення територій стало вважатись, що все у нас налагодилось. Ййм!

Як там могло щось наладитись, якщо ніхто найменших спроб щось змінити не робить.
Та пригадайте навіть того самого Авакова, який не хоче бачити ніяких змін.
З юльків та синяків які і рулять всім зараз, ніхто не хоче найменших змін, хочуть лише очолити існуючу систему.
Так що після переьоги, роботи є непочатий край.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
ВСЕ не налагодиться НІКОЛИ

Я песиміст, але ти тоді ще більше ку...

ФІЗИКУ треба знати - принцип невизначеності
так що нічого СТРАШНОГО в цьому немає - просто закон природи

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Луганская область. В небе над Свердловском истребители

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Роман Бочкала
Journalist у Телеканал "Интер" · 9 557 читачів · 7 год · Kyiv, Ukraine ·

. А вот, как и почему наши военные оказались в России – «выясняется»… Конечно, мы многого не знаем. И тот боец, который мне все это рассказал, он тоже, наверное, знал не все. Например, сколько еще нужно было лежать под градами в сырой земле. И уж точно не был посвящен в большие планы большого начальства относительно подхода подкрепления. Я к чему это все написал. Я не считаю этих ребят предателями. Прежде, чем клеймить их позором, задайте себе вопрос, а как бы поступили вы на их месте.
------------------------------------------
А если "многого не знаем", то зачем пишем? Зачем звоним по мобилке и подставляем солдат? Да просто, друг любезный, журналист интеровский, попиариться тебе на чужой беде захотелось, и больше ничего.