Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть2  (Прочитано 160324 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Хіба узбережжя не наше? Хіба там немає морських прикордонників?

Хіба декілька місяців не навчили - там де прикордонники на чолі з Литвиним  там зразу все стає "прозорим" і не нашим.

А, ну так... Якось після успіхів АТО, звільнення територій стало вважатись, що все у нас налагодилось. Ййм!

Як там могло щось наладитись, якщо ніхто найменших спроб щось змінити не робить.
Та пригадайте навіть того самого Авакова, який не хоче бачити ніяких змін.
З юльків та синяків які і рулять всім зараз, ніхто не хоче найменших змін, хочуть лише очолити існуючу систему.
Так що після переьоги, роботи є непочатий край.

Як би це я написав, ви б мене забанили, а Дрейк би обізвала бабою...

Але ти пишеш не це, а інше, те за що тебе часом навіть банять.
Шкоди що ти не розумієш різниці.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Ми наче ще не в мікросвіті...

закони природи - ВСЕОСЯЖНІ

І взагалі життя це процес, а коли все стабільно наладилось і зупинилось, це вже не життя а смерть.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
"Интер" Савур-Могилу взяли
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Есть ветка про АТО, зачем плодить?

Таки заразились від піквіків манечкою все ліпити в одну велику гілку. :)
Хоча ніби так і дійсно зручніше.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Ми наче ще не в мікросвіті...

закони природи - ВСЕОСЯЖНІ

І взагалі життя це процес, а коли все стабільно наладилось і зупинилось, це вже не життя а смерть.

Аскольд, чому оцінку не можна ліпити раз на годину? Мушу чекати три години, щоб ввалити тобі і дрейку за флуд. І взагалі модерам потрібно множити на 10.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Але ти пишеш не це, а інше, те за що тебе часом навіть банять.
Шкоди що ти не розумієш різниці.

Ну куди мені розуміти щось. Особливо он такі шедеври модераторських дописів, як от у мене в підпису... :weep:


Систематический флуд. Бан неделя
« Останнє редагування: Липня 28, 2014, 11:05:37 11:05 від Дрейк »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
"Интер" Савур-Могилу взяли

і зараз , сподіваюся, там колони пруть на дякове і аж до свердловська

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821


Генштаб браво відрапортував якось - "Червонопартизанськ", "Довжанський" (і ще щось там )  під контролем ЗСУ! Було? - було.. Далі була "жесть". Тому і недовіра.

Правду рапортував.Були під контролем недовго правда...потім їх звідти вибили сепари.

Не хочу влазити в подальшу дискусію з цього приводу. Можливо генштаб якось проаналізував свої недоліки з поданням інформації, не знаю. Бо якщо суспільству кажуть, що на тій-то ділянці все гут, а потім виявляється що там  пиздець, то відновити довіру потім важко.

Offline Roman_V_M

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1231
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
Цитувати
#Poroshenko : Начальник Генштабу доповів мені, що Збройні сили України взяли під контроль Савур-Могилу.Слава Україні! pic.twitter.com/NM6MKtha9h

А це вже серйозно. Виставити президента клоуном - так можна і всі генеральські ніштяки втратити.

Мабуть, генерали тепер трохи зачухаються, аби життя наблизилось до реляцій. Хоча вони вже Шахтарськ, Дебальцеве і Торез визволили, і нічого.

Хіба вперше? Про взяття частини Луганська, якого фактично не було, доповідали? Доповідали. Про допомогу оточеним частинам біля кордону, якої фактично не було, доповідали? Доповідали. І таких прикладів вистачає. Тому, на жаль, у ПП давно вже на голові клоунський ковпак із дзвіночками. Хоча після першої брехливої доповіді паркетних генералів треба було розжалувати в рядові. ПП як головнокомандувач це може. Але, яка кажуть  :moskali:, "ворон ворону глаз не выклюет". :smiley23:

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Так,заманали флудити в гілці!!!!
Заходиш сюди щоб дізнатися справді новини з фронту,а вони тут понтами і херами міряються!
Йдіть в жопу із своїми амбіціями!
А модератору треба банити за флуд і чистити гілку від цього гівна.
Пардон за мою французську...

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Dnepropetrovsk government offer to rename streets, named after the Communists
-------------

це  - теж БД!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Цитувати
#Poroshenko : Начальник Генштабу доповів мені, що Збройні сили України взяли під контроль Савур-Могилу.Слава Україні! pic.twitter.com/NM6MKtha9h

А це вже серйозно. Виставити президента клоуном - так можна і всі генеральські ніштяки втратити.

Мабуть, генерали тепер трохи зачухаються, аби життя наблизилось до реляцій. Хоча вони вже Шахтарськ, Дебальцеве і Торез визволили, і нічого.

Тебе розриває почуття заздрощів до генералів, до того, що люди досягли (і не усі таки неправдами). Тобі сюди http://ukrpravda.net/index.php?topic=11320.0
Якщо взяли, то значить взяли, бо генералам доповідають менші офіцери. Інше діло, чи зможуть втримати.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Таки заразились від піквіків манечкою все ліпити в одну велику гілку. :)
Хоча ніби так і дійсно зручніше.

Ще б меньше флудили у гілці, а то часом два екрани суперечка не про АТО, а чим "Град" від "Торнадо" відрізняється або подібна фуйня... Сказали - гілка про події АТО - значить тільки про це, бо гілка і так дуже довга, нема чого її флудом роздувати. От якраз про все інше можна хоч 100500 окремих гілок відкривати - наздоров`я!

Offline Markuze

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Peter Shuklinov
5 mins · Edited ·


- Саур Могилу утюжили несколько суток подряд. По данным источника в АТО, уничтожено больше двух сотен боевиков, масса укреплений и техники. Чем били - не признаются. Но курган выгорел практически весь. Теперь там силы АТО. Почему это важно? Теперь открыт коридор в ранее зажатые приграничные позиции, где стоит украинский десант. Кроме того, контроль над этой возвышенностью отрубит поставки техники и живой силы из РФ через Мариновку. Это судный день для террористов.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
результат САура-Могили -
Цитувати
Militants of "DNR" ousted from Dmytrivka

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
« Останнє редагування: Липня 28, 2014, 11:24:48 11:24 від svo1973 »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
А, ну так... Якось після успіхів АТО, звільнення територій стало вважатись, що все у нас налагодилось. Ййм!

ВСЕ не налагодиться НІКОЛИ



Ніколи не кажі ніколи (с)

Він інше має на увазі, що життя це процес, все тече все міняється, і нашими зусиллями воно робиться добрим чи поганим.
Але просто сидіти на сраці не получиться, лише щось міняти та пристосовуватись, що би вижити.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Militants of "DNR" ousted from Dmytrivka
Рашисты выгнаны с Дмитровки. Дмитровка контролирует Мариновку с другой стороны от Саур-Могилы.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Цитувати
#Poroshenko : Начальник Генштабу доповів мені, що Збройні сили України взяли під контроль Савур-Могилу.Слава Україні! pic.twitter.com/NM6MKtha9h

А це вже серйозно. Виставити президента клоуном - так можна і всі генеральські ніштяки втратити.

Мабуть, генерали тепер трохи зачухаються, аби життя наблизилось до реляцій. Хоча вони вже Шахтарськ, Дебальцеве і Торез визволили, і нічого.

Тебе розриває почуття заздрощів до генералів, до того, що люди досягли (і не усі таки неправдами). Тобі сюди http://ukrpravda.net/index.php?topic=11320.0
Якщо взяли, то значить взяли, бо генералам доповідають менші офіцери. Інше діло, чи зможуть втримати.

You made my day! Давно я так не реготав. Квант, ти таки замполіт, який не вірить, що у людини можуть бути інші амбіції, крім нових і більших зірочок. Я таки у житті дечого досяг, і знаю тих, що досягли такого, що зірочок по всьому тілі не вистачить для рівноцінної оцінки.

Отой офіцер, що вивів поранених з оточення, або полковник, якому дякували люди в Сєвєродонецьку - вони дійсно досягли. Зате падло генерал Колєснік, який приїхав у новому броніку, а воїнам казав "Здобудете в бою", не досяг ні х..я, зате ще досягне осикового кілка в дупу.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
ЄвроМайдан – EuroMaydan
Саур Могилу утюжили несколько суток подряд. По данным источника в АТО, уничтожено больше двух сотен боевиков, масса укреплений и техники. Чем били - не признаются. Но курган выгорел практически весь. Теперь там силы АТО. Почему это важно? Теперь открыт коридор в ранее зажатые приграничные позиции, где стоит украинский десант. Кроме того, контроль над этой возвышенностью отрубит поставки техники и живой силы из РФ через Мариновку. Это судный день для террористов.
Переименовать в Сепар-могилу!

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
ЄвроМайдан – EuroMaydan
Саур Могилу утюжили несколько суток подряд. ...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Так,заманали флудити в гілці!!!!
Заходиш сюди щоб дізнатися справді новини з фронту,а вони тут понтами і херами міряються!
Йдіть в жопу із своїми амбіціями!
А модератору треба банити за флуд і чистити гілку від цього гівна.
Пардон за мою французську...

Підтримую.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
на жаль, у ПП давно вже на голові клоунський ковпак із дзвіночками.

коса не жмёть под шлёмом, диванный воин?
ну и ладно...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Ми наче ще не в мікросвіті...

закони природи - ВСЕОСЯЖНІ

І взагалі життя це процес, а коли все стабільно наладилось і зупинилось, це вже не життя а смерть.

Аскольд, чому оцінку не можна ліпити раз на годину? Мушу чекати три години, щоб ввалити тобі і дрейку за флуд. І взагалі модерам потрібно множити на 10.

Ніколи не сварись з модерами.
Якщо модер розумний, до його думки варто прислухатись, і поважати його дії.
А якщо модер дурний, то лише повний дурень буде з таким сперечатись.

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Порка скота идет полным ходом, дружочки!


Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Из твитера
Цитувати
Andrey ‏@andrushka74 13 мин.

Саур могила уже наша точно #Снежное, терры в город отступают в городе перестрелки, я в подвал ;)

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !