Автор Тема: Сбитый российскими террористами "Боинг-777".Следствие и последствия часть 2  (Прочитано 203526 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850


Нарешті уряд офіційно хоч в чомусь звинуватив Росію.
« Останнє редагування: Липня 10, 2020, 04:19:25 16:19 від Kikker »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807

МИР
ЕСПЧ приступил к изучению иска Нидерландов против РФ

 
Реклама на dsnews.ua
 01:28
ВРЕМЯ ПРОЧТЕНИЯ
пятница, 10 июля 2020, 21:31
Европейский суд по правам человека получил иск правительства Нидерландов к России в деле об авиакатастрофе рейса MH17, сбитого в небе над Донбассом

Об этом говорится в сообщении DW, передает "ДС".

По словам пресс-аташе суда Дени Ламбер, документ уже находится в ЕСПЧ. Представители суда изучают его содержимое.

Согласно международным правилам ЕСПЧ, после получения жалобы суд должен немедленно известить о нем вторую сторону. После этого будут назначены судьи, рассматривающие дело, и ответчик может направить свои письменные замечания

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
МИР
ЕСПЧ приступил к изучению иска Нидерландов против РФ

 
Реклама на dsnews.ua
 01:28
ВРЕМЯ ПРОЧТЕНИЯ
пятница, 10 июля 2020, 21:31
Европейский суд по правам человека получил иск правительства Нидерландов к России в деле об авиакатастрофе рейса MH17, сбитого в небе над Донбассом

Об этом говорится в сообщении DW, передает "ДС".

По словам пресс-аташе суда Дени Ламбер, документ уже находится в ЕСПЧ. Представители суда изучают его содержимое.

Согласно международным правилам ЕСПЧ, после получения жалобы суд должен немедленно известить о нем вторую сторону. После этого будут назначены судьи, рассматривающие дело, и ответчик может направить свои письменные замечания

А хулі толку? Вердикти ЄСПЛ виконують тільки держави, котрі визнають його юрисдикцію і тільки добровільно. Кацапи тільки що прийняли поправки до своєї конь-ститиуції, що ніякі міжнародні угоди і закони вони виконувати не зобов'язані.

Ну присудить той ЄСПЛ по хуйканадцять сотен тисяч євро кожному з родичів загиблих, і далі що? Буде висіти красивий вердікт над кацапами? Та їм до пизди.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
А хулі толку? Вердикти ЄСПЛ виконують тільки держави, котрі визнають його юрисдикцію і тільки добровільно. Кацапи тільки що прийняли поправки до своєї конь-ститиуції, що ніякі міжнародні угоди і закони вони виконувати не зобов'язані.

Ну присудить той ЄСПЛ по хуйканадцять сотен тисяч євро кожному з родичів загиблих, і далі що? Буде висіти красивий вердікт над кацапами? Та їм до пизди.
Нідерланди ж не африканська держава, видушать з кацапів усе до копійки, ще й вимагатимуть видати чи посадити винних.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
А хулі толку? Вердикти ЄСПЛ виконують тільки держави, котрі визнають його юрисдикцію і тільки добровільно. Кацапи тільки що прийняли поправки до своєї конь-ститиуції, що ніякі міжнародні угоди і закони вони виконувати не зобов'язані.

Ну присудить той ЄСПЛ по хуйканадцять сотен тисяч євро кожному з родичів загиблих, і далі що? Буде висіти красивий вердікт над кацапами? Та їм до пизди.

Пох, що там Кацапія визнає-невизнає, витрусять активи їхні в тих же Нідерландах аж бігом  :smilie7:

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
Важливі не самі гроші, а щоб кацапів офіційно визнали відповідальними за знищення цивільного літака з подальшою протидією слідству.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Саме так. Рішення суду з прав людини, як і рішення нідерландського суду, будуть надалі використовуватися в політичному процесі, якщо такий буде. А поки політичного процесу немає, шанс на його проведення висітиме дамокловим мечем. Рішення цих судів, що відбудуться,  будуть сигналом для багатьох країн, що з кацапстаном справи краще не мати. Це як чорна мітка. Вкладатися туди, з шансом потрапити під санкції, чи ну його нафіг? - це питання задаватимуть собі інвестори.  Для багатьох з них це буде сигнал стоп. Купленим рашкою західним політикам доведеться добряче попопотіти, щоб пояснювати своїм виборцям необхідність співпрацювати з державою -терористом. Передбачаю,що стройні ряди рашкофілов порідішають. Компенсації родичам, це так, другорядна і не основна ціль.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Нідерланди ж не африканська держава, видушать з кацапів усе до копійки, ще й вимагатимуть видати чи посадити винних.

Через вердикт ЄСПЛ такі речі не робляться.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Пох, що там Кацапія визнає-невизнає, витрусять активи їхні в тих же Нідерландах аж бігом  :smilie7:

Вердикти ЄСПЛ таких прав легально не дають, наскільки я знаю. Можу помилятися, але найстрашніше покарання за невиконання вердиктів ЄСПЛ - виключення з РЄ. До речі саме те, що вихід хуйлостану з РЄ призведе до невиплати компенсацій за вердиктами ЄСПЛ, і було головним виправданням, котре європідари використовували, коли запускали кацапську делегацію назад до ПАРЄ. Мовляв, так хоч хтось права кацапських громадян "захищає" від хуйла, а так хуйло вийде з РЄ і нещасні набутилки сам-на-сам з ним залишаться.  :weep:
« Останнє редагування: Липня 11, 2020, 12:36:04 00:36 від Адам Жоржович »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Саме так. Рішення суду з прав людини, як і рішення нідерландського суду, будуть надалі використовуватися в політичному процесі, якщо такий буде. А поки політичного процесу немає, шанс на його проведення висітиме дамокловим мечем. Рішення цих судів, що відбудуться,  будуть сигналом для багатьох країн, що з кацапстаном справи краще не мати. Це як чорна мітка. Вкладатися туди, з шансом потрапити під санкції, чи ну його нафіг? - це питання задаватимуть собі інвестори.  Для багатьох з них це буде сигнал стоп. Купленим рашкою західним політикам доведеться добряче попопотіти, щоб пояснювати своїм виборцям необхідність співпрацювати з державою -терористом. Передбачаю,що стройні ряди рашкофілов порідішають. Компенсації родичам, це так, другорядна і не основна ціль.

А зараз у них типу "клята невідомість" стосовно хуйла і хуйлостану?  :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Вердикти ЄСПЛ таких прав легально не дають, наскільки я знаю. Можу помилятися, але найстрашніше покарання за невиконання вердиктів ЄСПЛ - виключення з ПАРЄ. До речі саме те, що виключення кацапні з РЄ призведе до невиплати компенсацій за вердиктами ЄСПЛ, і було головним виправданням, котре європідари використовували, коли запускали кацапську делегацію назад до ПАРЄ. Мовляв, так хоч хтось права кацапських громадян захищає від хуйла, а так вони сам-на-сам з ним залишаться.  :weep:

Напряму, можливо, й не дають, але на їх підставі вже різні йуристи від сімей потерпілих зможуть розвернутись з відповідними позовами, з конкретними  варіантами на пойоб кацапів.

А саме рішення ЄСПЛ, звичайно, більше політичну складову матиме, що теж дуже добре. Кацапський пистіш 'нас там нє било' будуть вже якісь глибокі імбецили сприймати   :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Кацапський пистіш 'нас там нє било' будуть вже якісь глибокі імбецили сприймати   :smilie7:

Це і зараз так.  :smilie8:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Це і зараз так.  :smilie8:


Ну, не кажи.

Десь в світових єбенях якийсь умовний напівграмотний Хуліо фоном новини почув, що десь там в Україні збили літак з мирняком, ніби кацапи. Ну і думає - хер його знає, що там було і хто. А тут ще кацапи всіляку херню підсовують, типу 'нє всьо так адназначьна'.

А тут чітко і різко, як серпом по Хуйлу - 'суд встановив, що кацапська Підарасія збила мирний літак'. І вже синьйор Хуліо не буде занадто маятись в роздумах  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044


Ну, не кажи.

Десь в світових єбенях якийсь умовний напівграмотний Хуліо фоном новини почув, що десь там в Україні збили літак з мирняком, ніби кацапи. Ну і думає - хер його знає, що там було і хто. А тут ще кацапи всіляку херню підсовують, типу 'нє всьо так адназначьна'.

А тут чітко і різко, як серпом по Хуйлу - 'суд встановив, що кацапська Підарасія збила мирний літак'. І вже синьйор Хуліо не буде занадто маятись в роздумах  :smilie7:

.... "і всьо завєртє...."

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
 Каддафі теж колись було похуй, і гроші видушили і виконавців посадили.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Каддафі теж колись було похуй, і гроші видушили і виконавців посадили.

Але не через вердикти кволого ЄСПЧ.  :smilie8:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Але не через вердикти кволого ЄСПЧ.  :smilie8:
Але спочатку теж був суд. Може пішли через ЄСПЧ аби вердикт був обов'язковим для всієї Європи, створити прецедент. У всякому разі цей крок точно прорахований і , як на мене, свідчить про рішучість Нідерландів.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
А зараз у них типу "клята невідомість" стосовно хуйла і хуйлостану?  :weep:

Yes! Ситуація зараз: "Ну, ви ж розумієте, не можна робити поспішних висновків, там нічого не розібрати, кацапи заявляють, що невинні, треба розслідувати далі, Карлос, кажуть, на власні очі винищувач бачив, нічого конкретного нема, а кацапи дешевим газом торгують, то чого ж нам відмовлятися".

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Yes! Ситуація зараз: "Ну, ви ж розумієте, не можна робити поспішних висновків, там нічого не розібрати, кацапи заявляють, що невинні, треба розслідувати далі, Карлос, кажуть, на власні очі винищувач бачив, нічого конкретного нема, а кацапи дешевим газом торгують, то чого ж нам відмовлятися".

Якщо до них після Грузіі, Криму і далбасу не дійшло, що таке хуйло і хуйлостан, то вердикти ЄСПЛ будуть до глибокої пизди. До речі, стосовно вищеозначених речей вердикти теж були, якщо я не помиляюсь. Але "прикра невизначеність" квітне і пахне. :at

ЄСПЛ - абсолютно беззуба і декоративна хуйня, change my mind. Подача туди не "ознака рішучості" а скоріше жест безсилля.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Якщо до них після Грузіі, Криму і далбасу не дійшло, що таке хуйло і хуйлостан, то вердикти ЄСПЛ будуть до глибокої пизди. До речі, стосовно вищеозначених речей вердикти теж були, якщо я не помиляюсь. Але "прикра невизначеність" квітне і пахне. :at

ЄСПЛ - абсолютно беззуба і декоративна хуйня, change my mind. Подача туди не "ознака рішучості" а скоріше жест безсилля.
Серйозна справа потребує різноманітних, різнопланових дій, бо тільки за комплексного підходу можна досягти успіху. У даному випадку, як на мене, вони хочуть аби на всеєвропейському рівні кацапів визнали винними і тиск на кацапів розпочався на території всієї Європи навіть якщо б окремі уряди були проти.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Якщо до них після Грузіі, Криму і далбасу не дійшло, що таке хуйло і хуйлостан, то вердикти ЄСПЛ будуть до глибокої пизди. До речі, стосовно вищеозначених речей вердикти теж були, якщо я не помиляюсь. Але "прикра невизначеність" квітне і пахне. :at

ЄСПЛ - абсолютно беззуба і декоративна хуйня, change my mind. Подача туди не "ознака рішучості" а скоріше жест безсилля.

Політики чудово знають, з ким мають справу, просто сподіваються робити генедль далі. Типу скупщика вкраденого - "нє віноватая я, я не сам не крав і не знав, що воно вкрадене!". Але є суспільна думка, яку в демократіях, хочеш -не хочеш, доводиться враховувати.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Політики чудово знають, з ким мають справу, просто сподіваються робити генедль далі. Типу скупщика вкраденого - "нє віноватая я, я не сам не крав і не знав, що воно вкрадене!". Але є суспільна думка, яку в демократіях, хочеш -не хочеш, доводиться враховувати.

Ну і де та суспільна думка стосовно абхєзії/абсцетіі? Грузія ж точно позови робила і не один. І стосовно самої війни і стосовно убивст та виселень грузинів кацабонами звідти. І про звірячі методи ведення війни у Чечні позови були. І шо? "Треба ще один вердиктик ЄСПЛ і у всіх відкриються очі і настане справжня анаконда".  :smilie8:

Нема зубів. А повідомлення про вердикт легко заливається потоками лайна з преси і енторнетів. RT і супутники всіляки фуричать ще в Європі? Отож.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Ну і де та суспільна думка стосовно абхєзії/абсцетіі? Грузія ж точно позови робила і не один. І стосовно самої війни і стосовно убивст та виселень грузинів кацабонами звідти. І про звірячі методи ведення війни у Чечні позови були. І шо? "Треба ще один вердиктик ЄСПЛ і у всіх відкриються очі і настане справжня анаконда".  :smilie8:

Нема зубів. А повідомлення про вердикт легко заливається потоками лайна з преси і енторнетів. RT і супутники всіляки фуричать ще в Європі? Отож.
Грузія - це десь далеко, мабуть, в Африці, Чечня також, а ще там ісламісти-терористи, а от Нідерланди ось вони. І як сталося з цим літаком, може статися з будь-яким іншим європейським літаком і європейцем.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Ну і де та суспільна думка стосовно абхєзії/абсцетіі?

Гарне питання. Часково Yuras Yuras вже відповів. Люди не дуже цікавляться, що там за бургом. Ви багато знаєте про індонезійсько-папуаські відносини? Ото ж бо й воно. А майже дві сотні громадян Нідерландів, це сприймається дуже близько і гостро.

І вода камінь точить. Я вітаю будь-які суди, де кацапстан, чи його громадян, будуть визнавати терористами.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Грузія - це десь далеко, мабуть, в Африці, Чечня також, а ще там ісламісти-терористи, а от Нідерланди ось вони. І як сталося з цим літаком, може статися з будь-яким іншим європейським літаком і європейцем.

Я вже тут писав про свою розмову з одним горландським дядечком ще у 2018 році: ніяких внутрішніх сумнівів у тому, що літак вальнули кацапи у нього не було, але настрій був типу не воювати ж з ними, та й опалюватися якось треба, бо взимку холодно... (Мені ще потім тут насували, мовляв, чому я йому не натикав в очі, що Нідерланди тільки 5% газу отримували з хуйлостану  :smilie8:). Створилося враження зо "йаросць блаародная" там не вскипить, навіть якщо буде п'ятдесят вердиктів від ООН, Спортлото і союзу лезбіянок Антверпена... Дадуть гроші - добре, не дадуть - ну не воювати ж....

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Я вже тут писав про свою розмову з одним горландським дядечком ще у 2018 році: ніяких внутрішніх сумнівів у тому, що літак вальнули кацапи у нього не було, але настрій був типу не воювати ж з ними, та й опалюватися якось треба, бо взимку холодно... (Мені ще потім тут насували, мовляв, чому я йому не натикав в очі, що Нідерланди тільки 5% газу отримували з хуйлостану  :smilie8:). Створилося враження зо "йаросць блаародная" там не вскипить, навіть якщо буде п'ятдесят вердиктів від ООН, Спортлото і союзу лезбіянок Антверпена... Дадуть гроші - добре, не дадуть - ну не воювати ж....
Так це ж не дядечко вів перемовини з кацапами про компенсації, а урядовці. Якби вони йому теж в очі посцяли, наврядчи би він так розмірковував.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Так це ж не дядечко вів перемовини з кацапами про компенсації, а урядовці. Якби вони йому теж в очі посцяли, наврядчи би він так розмірковував.

У урядовців ще менш емоцій, ніж у простих дядечок.  :smilie8:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
У урядовців ще менш емоцій, ніж у простих дядечок.  :smilie8:
Безумовно але у них є функції і от на ці функції і принципи  кацапи висцялись.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Безумовно але у них є функції і от на ці функції і принципи  кацапи висцялись.

Так "принципи" чи "Грузія далеко"? "Принципи", чи "тре суспільна думка спочатку"? Але не буду заважати скандуванням "Могутній ЄСПЛ - пизда кацапам!".  :smilie8: Рочків через п'ять, як буде вердикт, перевіримо ту пизду. :bg


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Так "принципи" чи "Грузія далеко"? "Принципи", чи "тре суспільна думка спочатку"? Але не буду заважати скандуванням "Могутній ЄСПЛ - пизда кацапам!".  :smilie8: Рочків через п'ять, як буде вердикт, перевіримо ту пизду. :bg
Так принципи щодо себе і щодо нігерів Грузії, Чечні і т.д. дуже відрізняються.