Автор Тема: Мої роздуми про ситуацію в світі  (Прочитано 1596 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Мої роздуми про ситуацію в світі
« : Липня 24, 2014, 01:50:38 01:50 »
Спиталися мене, чи відчуваю я кінець совка(росії). Ось що в мене в голові:
  Я чесно кажучи не визначився. Все залежить від того, хто міцніше викрутить яйця європі. Європа формально хоче виглядати демократичною і справедливою, але не хоче платити за україну навіть невелику ціну. Росії в сьогоднішньому становищі вигідно просто зачекати 2-3 місяці - показушні санкції не дуже припікають, а україна спустить все бабло на війну, і діло в шляпі. Головне не допускати крупних пройопів як з парєбріками чи боїнгом, бо європі зі скрипом приходиться робити вигляд, що тре посилювати санкції. Це така собі угода - росія сильно не розтраскує своє лайно і постачає газ, а європа обмежується діпконсьорнами.

  З другого боку американці. Їм важливо зберегти європу під своїм впливом і дати по рукам росії. Але якщо вони будуть діяти грубо(наприклад поставлять україні  літаки набиті суперсучасною зброєю або цілу танкову бригаду), то європа зразу скине маски, і не буде заморочуватися вдаванням із себе законників і демократів і ніяких санкцій можна не чекати(а можливо й на україну накладуть). Тому америка може лише ловити росію "за руку" на гарячому і мотивувати таким чином європу на ізоляцію росії.

  Чи розвалиться росія? "Знизу", тобто від народу - ні. Кремляді себе від цього убезпечили дуже добре. Перше кільце захисту - пропаганда. Тут ноу коментс. Друге кільце - відточена репресивна машина. Чорний воронок вночі, і голова чергового націонал-прєдателя летить в корзину під несамовиті завивання натовпу. Більше крові! Бо вроджена озлобленість і недовіра вінегрету з різних народів Росії не дадуть організуватися в ефективний спротив. Нікому не вір, плазуй перед сильним, лізь нагору по трупах слабких - ось їхнє кредо. Чи ви забули скільки людей було страчено за доносами їх сусідів? Та що вже говорити, якщо в цієї нації напівміфічний Павлік Морозов - герой! Тепер я розумію, що путін не боїться "революційного прикладу українців". Він боїться наближення заходу. Як неандерталець боїться більш сучасного кроманйонця. "Червоні" програЮть "Синім". Як економічно, так і ідеологічно чи культурно. Дивіться, цей вплив вже "корьожить" Росію - авто, тренди, стиль життя. Росія впирається зі всіх сил - релігійний фундаменталізм(взяли приклад з муслімів), духовние скрепи, пропаганда, закони про труси та інтернет. Але цей процес дуже важко зупинити. Польща - пішла, країни балтики - пішли. Куба, китай, навіть бананові республіки - всі вони вийшли з-під впливу. Навіть прощення багатомільярдних боргів не допомогло(а Росія "напрощала" на 130 млрд баксів). Прокладка між заходом та сходом стоншується. Україна в крові та ранах виривається з когтей старого устрою, а значить і Росії. Як вже вирвалася Грузія. Хто залишився? Білорусь? Лукашенко вже давно ходить по грані, вибиваючи собі все більші преференції за свою "прихильність". А путіну життєво необхідна така прокладка. Такий "червоносиній" простір, достатньо культурний, щоб захід не міг їх жорстко пресувати(вони-ж-майже-європа!), але і наполовину дикунський(вони-ж-братній-народ!), щоб не представляти загрози для росії. Це як лід і полум'я, мусить бути ізоляція, інакше вогонь розтопить лід.
       
  Тому путін не буде вводити війська в східні регіони. Бо тоді кордон пройде між червоним і синім, і відмазки про мораль і братерство втратять силу. З одного боку будуть фашистські геї, з другого - кровожерливі дикуни. І хто виграє всім відомо. Але і європі потрібна така прокладка. Бо їм комфортно так як є. А США - ні. Бо вони за океаном.

  Тому я думаю, що росія не розвалиться від бунту - просто якщо верхівці стане зовсім гаряче під санкціями, Путлера кокнуть, і на його місце прийде менш "дєрзкій" персонаж. Тому для росії можливі 2 варіанти:
  Перший(лайтовий) - вона відступить і буде такою собі гігантською Білоруссю(невеликі санкції і невиїздний політикум). Через 10-20 років зміниться керівництво і можливо навіть почне рухатися до демократії. Захід проникне в масси, і вони самі стануть заходом.
  Другий(хардовий, якщо відкусить донбас) - Руссо-КНДР. З ворогами народу, лагерями і православним чучхе. Вони будуть випалювати вогнем все західне всередині країни, а назовні будуть дивиться лише через приціли.  От тільки на кому вони будуть випробовувати свої нові забавки?

  Так що єдиний вихід для США - топити москалів в іх же лайні, трублячи про кожний їх злочин і брехню і надавати докази, тим самим змушуючи європу діяти. Вихід для нас - не робити дурниць, і провокувати на дурниці москалів. Бо в цій ситуації, на жаль(чи на щастя), ми не основна діюча фігура.
Завжди ваш, адмірал очевидність.
« Останнє редагування: Липня 24, 2014, 10:11:03 10:11 від Cortex »

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #1 : Липня 24, 2014, 01:56:35 01:56 »
многабукв  :smilie3:  :smiley16:
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #2 : Липня 24, 2014, 02:00:11 02:00 »
многабукв  :smilie3:  :smiley16:
Я знав, що ти це скажеш!
« Останнє редагування: Липня 24, 2014, 02:02:07 02:02 від Cortex »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #3 : Липня 24, 2014, 02:46:45 02:46 »
аффтар напряжонно думал
каждую мысль записывал
но сомневалсо
поэтому решил показать нам черновик  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #4 : Липня 24, 2014, 06:06:11 06:06 »
Ну что вы человека затюкали сразу - написано нормально.
Акценты сделаны, выводы есть, метафоры подобраны удачно.
Рекомендую автору, чтобы лучше читалось, логические блоки разделять переводами строк.
И ещё - стараться длинные предложения разбивать на несколько коротких. Длинные предложения тяжело воспринимаются.

По поводу выводов:
Мягкий вариант маловероятен ибо у Белоруссии есть российские деньги, чтобы поддерживать существование, а у России такой страховки нет. Охлаждение отношений приведёт к спаду экономики, и чтобы удержать страну, все равно придётся скатиться к северокорейскому варианту.

Чупс

  • Гість
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #5 : Липня 24, 2014, 06:08:04 06:08 »
многабукв  :smilie3:  :smiley16:

и плохо отформатировано  :smilie8:

Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #6 : Липня 24, 2014, 06:25:10 06:25 »
Мягкий вариант маловероятен ибо у Белоруссии есть российские деньги, чтобы поддерживать существование, а у России такой страховки нет. Охлаждение отношений приведёт к спаду экономики, и чтобы удержать страну, все равно придётся скатиться к северокорейскому варианту.

Вот вопрос: а сможет Россия так самоизолироваться? Насколько я понимаю замкнутых технологических циклов у них совсем немного. Я имею в виду циклы обеспеченные исключительно российскими ресурсами и технологиями.

Offline Маленька жабка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #7 : Липня 24, 2014, 06:34:48 06:34 »
У світі процеси йдуть більш складні. Ми бачимо зараз тільки те, що стосується нас, українців на цю хвилину. Але не забувайте про становлення ісламського фундаменталізму. Там буде все цікавіше і цікавіше. Не забувайте про Китай з неймовірною кількістю населення. Впливати буде все. Яку карту з рукава Китай витягне в цій грі--невідомо. Ми більше не побачимо стабільного світу. "Всё смешалось в доме Облонских". Гречкосіям буде важкувато. Прийшов час воїнів, здається.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #8 : Липня 24, 2014, 06:54:55 06:54 »
Мягкий вариант маловероятен ибо у Белоруссии есть российские деньги, чтобы поддерживать существование, а у России такой страховки нет. Охлаждение отношений приведёт к спаду экономики, и чтобы удержать страну, все равно придётся скатиться к северокорейскому варианту.

Вот вопрос: а сможет Россия так самоизолироваться? Насколько я понимаю замкнутых технологических циклов у них совсем немного. Я имею в виду циклы обеспеченные исключительно российскими ресурсами и технологиями.

Если может Северная Корея, у которой ресурсов значительно меньше, то Россия теоретически сможет. Правда в Северной Корее нет такой коррупции. Плюс нужно понимать, что это будет не полноценная жизнь, а эрзац - отсталость во всех областях кроме отдельных направлений ВПК, нищета и мракобесие.
Да и изоляция не абсолютная, что-то все равно нужно импортировать.
Короче говоря, Войнович, "Москва - 2045": "Кто сдает продукт вторичный, тот харчуется отлично".
Кто читал, знает о чем я, а кто не читал - советую к прочтению.
« Останнє редагування: Липня 24, 2014, 06:58:54 06:58 від Старина Z »

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #9 : Липня 24, 2014, 07:44:19 07:44 »
На мой взгляд у ТС есть несколько заблуждений, сформировавшихся под воздействием руссопропаганды.

Во-первых, в его рассуждениях РФ - это практически полноправная супердержава уровня СССР. Это уже давно не так, и именно в этом главная ошибка ТС.

Во-вторых, противоречия между США и ЕС сильно преувеличены. ЕС и США довольно близкие партнёры, которые просто норовят отхватить себе кусок пирога побольше и повкуснее. За счёт доли союзника. :smilie1: Противоречия между Вашингтоном и Берлином значительно меньше противоречий, которые в своё время были, например, между Москвой и Бухарестом внутри Организаци Варшавского договора. Ни одна из стран ЕС не является и в обозримом будущем не станет ни политическим союзником, ни даже политическим партнёром РФ. Всё сотрудничество между ЕС и РФ основано на временной экономической выгоде. Путин уже сам сделал всё чтобы Россию не считали надёжным и долговременным экономическим партнёром.

В-третьих, ТС упускает из виду такие страны как Япония и КНР. Эти две экономические сверхдержавы уже давно активно играют в геополитические шахматы на всей территории нашей планеты.

Просто сравним объёмы экономик. Объём экономики России сопоставим с экономикой Бразилии. Вот только экономика Бразилии имеет более перспективную структуру и развивается быстрее. :smilie1:

ВВП на 2012-2013 гг. в триллионах долларов США

США ..................................16,724
ЕС .....................................16,582
КНР ....................................7,318
Япония ...............................4,835
РФ ......................................2,463
Бразилия ............................2,023
Индия................................. 1,996
Канада ............................... 1,518
Австралийский Союз ............1,437
Мексика...............................1,279
« Останнє редагування: Липня 24, 2014, 07:52:26 07:52 від Loge »

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #10 : Липня 24, 2014, 09:55:49 09:55 »
Во-первых, в его рассуждениях РФ - это практически полноправная супердержава уровня СССР.
Ну, по-перше, в моїх судженнях червоні вже майже програли. Культурно і економічно. Тому я і написав про долю білорусі і КНДР а не СССР 2.0. Так що не знаю де ти пропаганду вгледів.
Друге - єс очевидно йде по лінії нульових ризиків. І там є багато країн, які дуже не хочуть накладати санкції на росію.
Третє - КНР і япошки? Ну відкусять ДС і курили, росія стерпить. Але скоріше всього не відкусять. Бо росія від іраку з хусейном відрізняється ядерними бомбами.
« Останнє редагування: Липня 24, 2014, 10:03:05 10:03 від Cortex »

Astronaut

  • Гість
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #11 : Липня 24, 2014, 10:00:55 10:00 »
Абзаци де? - Не читав.  :smiley23:

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #12 : Липня 24, 2014, 10:03:16 10:03 »
Мягкий вариант маловероятен ибо у Белоруссии есть российские деньги, чтобы поддерживать существование, а у России такой страховки нет. Охлаждение отношений приведёт к спаду экономики, и чтобы удержать страну, все равно придётся скатиться к северокорейскому варианту.

Вот вопрос: а сможет Россия так самоизолироваться? Насколько я понимаю замкнутых технологических циклов у них совсем немного. Я имею в виду циклы обеспеченные исключительно российскими ресурсами и технологиями.

Если может Северная Корея, у которой ресурсов значительно меньше, то Россия теоретически сможет. Правда в Северной Корее нет такой коррупции. Плюс нужно понимать, что это будет не полноценная жизнь, а эрзац - отсталость во всех областях кроме отдельных направлений ВПК, нищета и мракобесие.
Да и изоляция не абсолютная, что-то все равно нужно импортировать.
Короче говоря, Войнович, "Москва - 2045": "Кто сдает продукт вторичный, тот харчуется отлично".
Кто читал, знает о чем я, а кто не читал - советую к прочтению.

Мракобєсіє вже є, ніщєта також присутня на великій території.
Але остаточно розоряти Росію попри всю привабливість такого кінця навряд чи потрібно.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #13 : Липня 24, 2014, 11:54:57 11:54 »
Другий(хардовий, якщо відкусить донбас) - Руссо-КНДР. З ворогами народу, лагерями і православним чучхе. Вони будуть випалювати вогнем все західне всередині країни, а назовні будуть дивиться лише через приціли.

А хто це їм влаштує? жабоїд, фрау? Та вони при перші же можливості попруть туди товари і технології.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #14 : Липня 24, 2014, 12:11:07 12:11 »
а я думаю, що росія, якщо і не розвалиться від бунту, то там буде як мінімум Чечня-3, але у набагато більших масштабах.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Arcobaleno

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #15 : Липня 24, 2014, 04:18:20 16:18 »
Во-первых, в его рассуждениях РФ - это практически полноправная супердержава уровня СССР.
Ну, по-перше, в моїх судженнях червоні вже майже програли. Культурно і економічно. Тому я і написав про долю білорусі і КНДР а не СССР 2.0. Так що не знаю де ти пропаганду вгледів.
Друге - єс очевидно йде по лінії нульових ризиків. І там є багато країн, які дуже не хочуть накладати санкції на росію.
Третє - КНР і япошки? Ну відкусять ДС і курили, росія стерпить. Але скоріше всього не відкусять. Бо росія від іраку з хусейном відрізняється ядерними бомбами.

Шановний, ану мерщій на кухню борщ готувати, бо перш ніж вчити нас, що і як в світі відбувається, варто опанувати значно простіші процеси. Ви геть нічого не зрозуміли з того, що Вам тут написали...

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Мої роздуми про ситуацію в світі
« Reply #16 : Липня 24, 2014, 04:25:31 16:25 »
Во-первых, в его рассуждениях РФ - это практически полноправная супердержава уровня СССР.
Ну, по-перше, в моїх судженнях червоні вже майже програли. Культурно і економічно. Тому я і написав про долю білорусі і КНДР а не СССР 2.0. Так що не знаю де ти пропаганду вгледів.
Друге - єс очевидно йде по лінії нульових ризиків. І там є багато країн, які дуже не хочуть накладати санкції на росію.
Третє - КНР і япошки? Ну відкусять ДС і курили, росія стерпить. Але скоріше всього не відкусять. Бо росія від іраку з хусейном відрізняється ядерними бомбами.

Шановний, ану мерщій на кухню борщ готувати, бо перш ніж вчити нас, що і як в світі відбувається, варто опанувати значно простіші процеси. Ви геть нічого не зрозуміли з того, що Вам тут написали...
Тоді не витрачайте на мене свій дорогоцінний час :lol: