Автор Тема: Як вам таке? Україна просила допомоги у США і НАТО, але отримала відмову.  (Прочитано 1496 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Офіційний Київ ще у червні звертався до США і НАТО з проханням про надання  чутливого обладнання для створення перешкод радіолокаційним станціям, за допомогою яких російські системи ППО наводять свої ракети на літаки, однак отримала відмову, стверджує американське видання The Daily Beast. За допомогою цього обладнання Україна могла б ефективно протидіяти сепаратистам і трагедії з малайзійським «Боїнгом», можливо, вдалося б уникнути.

Твердження The Daily Beast ґрунтуються на заявах Філіпа Карбера, у минулому радника зі стратегічних питань в апараті міністра оборони США Каспара Вайнбергера та екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.

«У червні українці мені сказали, що одне з п'яти пріоритетних для них завдань, про які вони повідомили США і НАТО, – це отримати допомогу в області радіоелектронної боротьби", - сказав Карбер, посилаючись на слова секретаря РНБО України Андрія Парубія.

 Прохання української сторони не було виконане.

«Мова йде про високочутливі системи, ми не можемо їх довірити хлопцям з української армії», - сказав The Daily Beast неназваний співробітник американського оборонного відомства. Як зазначає автор статті, ці побоювання можуть бути пов'язані з даними про те, що українська армія серйозно контролюється російською розвідкою.
http://zaxid.net/news/showNews.do?ukrayina_prosila_dopomogi_u_ssha_i_nato_ale_otrimala_vidmovu&objectId=1316147

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Я американцев здесь понимаю и после Крыма нам крыть нечем.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
амеры уже дали грузинам хамвеи с секретной связью, а генацвале всё это просрали рашидлам.
Вроде понятно.

Но блядь есть договор и гарантии за ЯО!!!
Суки! Вписывайтесь или вы балаболы гнилые!

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
ну в тепловизорах, ночниках, брониках и даже бэушных хаммерах или MRAPах нет ничего секретного
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
ну в тепловизорах, ночниках, брониках и даже бэушных хаммерах или MRAPах нет ничего секретного

ні ну мова йшла про реб

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Все равно Украина будет бороться, хотя это иногда выглядит вполне безнадежно.

А вот многие жертвы будут на совести "союзничков" :(
Contra Spem Spero

Offline Bull3tt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 649
  • Стать: Чоловіча
Только вчера смотрел на американском foxnews была тема об этом. Там обсуждали что Ирак еще в прошлом году умоляли американцев захерачить теров дронами когда они еще были на своих тренировочных базах, штаты отказались и до чего это привело. Так же говорили что Украина просила военной помощи, а дали только несколько комплектов связи.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я американець. І я цих блядей у Вашінгтоні реально не розумію. У них якась своя реальність.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Я американець. І я цих блядей у Вашінгтоні реально не розумію. У них якась своя реальність.

Просто ви справжній Амераканець, на відміну від них :smilie3:
Якщо це правда , то мене цікавить що пропонують робити Україні, тутешні прихильники заісківающіх взглядов противники відновлення ядрьоного статусу .

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Я американець. І я цих блядей у Вашінгтоні реально не розумію. У них якась своя реальність.

Просто ви справжній Амераканець, на відміну від них :smilie3:
Якщо це правда , то мене цікавить що пропонують робити Україні, тутешні прихильники заісківающіх взглядов противники відновлення ядрьоного статусу .

мабуть, потрібно, закуповувати і виробляти необхідне обладнання,
статус тут нічим не допоможе 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Я американець. І я цих блядей у Вашінгтоні реально не розумію. У них якась своя реальність.
Вкотре переконуюсь- сподіватись треба тільки на себе, на свої сили і на наш народ! Невже ми дурніші, чи в нас яєць не має? Але й, допомога зі сторони не зашкодила би... :smilie8:

Offline mastichny

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
«Мова йде про високочутливі системи, ми не можемо їх довірити хлопцям з української армії», - сказав The Daily Beast неназваний співробітник американського оборонного відомства. Як зазначає автор статті, ці побоювання можуть бути пов'язані з даними про те, що українська армія серйозно контролюється російською розвідкою.
Та якраз хлопцям з української армії довірити і можна...Але ж є куча офіцерів і старшого командного складу, відсотків 20-30(скромно) із яких є точно зрадниками...І Крим, до речі, це продемонстрував.
 

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
а еще по прихоте пидноССни у нас порезали СКАД, Ту-95 и другое оружие

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
а таке:
Европа снова отложила санкции в отношении российской экономики
Цитувати
Предлагаемые санкции Европейского союза по секторам российской экономики не будут приняты до следующей недели.
О соответствующем решении Европейской комиссии заявил пресс-секретарь ЕК Джонатан Тодд, передает Reuters.
Послы ЕС обсуждали предложения по ограничению доступа России к финансированию в сфере обороны и энергетической промышленности ЕС в четверг.
По словам Тодда, дискуссия продолжится на следующей неделе. По ее итогам Еврокомиссия представит законодательные предложения.
"Эти законодательные предложения затем должны принять государства-члены в соответствии с соответствующими процедурами, вероятно на следующей неделе", - отметил Тодд.

« Останнє редагування: Липня 24, 2014, 04:19:03 16:19 від dorosh »

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
а таке:
Европа снова отложила санкции в отношении российской экономики

підари, сер.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291

Offline Arcobaleno

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
амеры уже дали грузинам хамвеи с секретной связью, а генацвале всё это просрали рашидлам.
Вроде понятно.

Но блядь есть договор и гарантии за ЯО!!!
Суки! Вписывайтесь или вы балаболы гнилые!

Какой договор!? Когда он был заключён? Будапештский меморандум - это не договор, а декларация о намерениях. В Будапештском меморандуме США всего лишь объявили, что не имеют намерения применять против безъядерной Украины своё ядерное оружие. И всё. Гнилые балаболы - это сука Кравчук и сука Кучма.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Победа без долгов - вот кайф :smilie7:

Не нойте, короче.. У нас для Победы есть всё необходимое. Время заняться достаточным  :Prapor2:
Mocsia delenda est