Автор Тема: Портніков все коротко і ясно змалював щодо кризи уряду  (Прочитано 2980 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
"Камикадзе" передумал…

http://obozrevatel.com/author-column/62183-kamikadze-peredumal.htm

Представим себе на минутку ситуацию: японский камикадзе прощается с друзьями, повязывается традиционной белой повязкой, садится в самолет; до взлета остаются считанные минуты, а потом — р-раз… моторы глохнут, люки открываются… А по трапу спускается этот самый камикадзе. Друзья недоумевают, что же произошло? Камикадзе снимает повязку и объясняет: вот, мол, какие дела… я не готов больше быть камикадзе, я не буду выполнять свою "миссию" - что-то меня раздражает во всем этом механизме, что-то мне все не так, да и вообще – у нас скоро выборы, поэтому я никуда не полечу, у меня и тут дел хватает… Разворачивается и уходит…

Хороший пример, но тут кое чего не хватает. Часть друзей в последний момент вдруг отказывается заправлять ему бак, другая часть отказывается предоставить радиосвязь и т.д. Вообщем он даже не сможет теперь взлететь. А если взлетит, то скорее всего не долетит до цели.
При этом его обвиняют в срыве обязательств и малодушии.
Але він пропонує летіти комусь іншому, при чому залишає за собою право критикувати нового пілота за недостатньо стрімкий зліт та не чітке виконання фігур вищого пілотажу  :laugh:

Это догадки (страхи), Сеня таких намерений не демонстрировал и не озвучивал.
Сєня залишається в політиці та йде на вибори.
Йому навіть пророкують лідерство в опозиції.
Опозиція до уряду якраз і займається критикою, це її хліб.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
один вопріс - що зробив кріль в економіці, реального (про інгліш і крєдіт мвф мона опустить)?

от трясця  :gigi:
вже давно намагаюсь дізнатись
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
...
Сєня залишається в політиці та йде на вибори.
Йому навіть пророкують лідерство в опозиції.
Опозиція до уряду якраз і займається критикою, це її хліб.

Он должен застрелится или уйти в монастырь?
Если да, то кому он это должен?
Для народа и страны будет лучше если он будет делать всё то, что Вы перечислили.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
...
Сєня залишається в політиці та йде на вибори.
Йому навіть пророкують лідерство в опозиції.
Опозиція до уряду якраз і займається критикою, це її хліб.

Он должен застрелится или уйти в монастырь?
Если да, то кому он это должен?
Для народа и страны будет лучше если он будет делать всё то, что Вы перечислили.
Для народу та країни було би краще, якби якийсь державний діяч наплював на свій рейтинг і таки провів потрібні реформи.
А от чим після відставки буде займатись черговий юльківський пустозвін Сєня - справа в принципі другорядна. Ну не державний він діяч, пішов по Юльчиним стопам. Буде розказувати що йому не дали, що йому заваджали. Не він перший, вочевидь і не останній.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27305
...
Сєня залишається в політиці та йде на вибори.
Йому навіть пророкують лідерство в опозиції.
Опозиція до уряду якраз і займається критикою, це її хліб.

Он должен застрелится или уйти в монастырь?
Если да, то кому он это должен?
Для народа и страны будет лучше если он будет делать всё то, что Вы перечислили.
Для народу та країни було би краще, якби якийсь державний діяч наплював на свій рейтинг і таки провів потрібні реформи.
А от чим після відставки буде займатись черговий юльківський пустозвін Сєня - справа в принципі другорядна. Ну не державний він діяч, пішов по Юльчиним стопам. Буде розказувати що йому не дали, що йому заваджали. Не він перший, вочевидь і не останній.

Недали что?
Парламент завалил какието реформистские законы поданные кабмином?

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Може  завчасно   - може ще схаменеться ...

Тут про камікажзе щось говорили - ну так лишень літак почав рухатись  , обісрався вискочив з літака і побіг  в невідомому напрямку ... :)

Особисто -  пробачив би все  будь які реформи - сціпив би зуби  і  терпів би ...
Ну а зараз -  одна лишень думка в голові  - дезертир ...

Думаю що на рівні 1 відсотка  на виборах в раду набере ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Радник, Арсеній просто здав. У нього здали нерви. Він не потягнув посаду Голови Уряду. Не вистачає йому сили характеру провести реформи, відігнати дармоїдів з державної казни, навести порядок в державному управлінні. Тут Рада і не потрібна, все це можна було зробити Урядом (постановами та розпорядженнями). Але не зроблено нічого.
Це рейтингу Арсенію не додасть.

Дуже розчарований яценюком.
Усi повиннi боротися в единому напрямку - боротьба з сепаратизмом. Тому нiякi мiжусобнi чвари не повиннi були виникати. Треба пам'ятати що в 2005 роцi це привело до кiнця Ющенко

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Рекомендую для ясности:
http://youtu.be/zLSVtsl1kxA?t=1h23m54s

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Рекомендую для ясности:
http://youtu.be/zLSVtsl1kxA?t=1h23m54s
Ну не знаю, з самого початку відчуття фальші та брехні. Послухав 5 хвилин і виключив.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Рекомендую для ясности:
http://youtu.be/zLSVtsl1kxA?t=1h23m54s
Ну не знаю, з самого початку відчуття фальші та брехні. Послухав 5 хвилин і виключив.

ПМ, який жаліється, що його шантажують лобісти  :lol:
більше 60 тис. чисельність працівників Міністерства доходів і зборів,
а його шантажують  :weep:
ну не клоун...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!