Автор Тема: Милосердя  (Прочитано 8712 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #120 : Липня 27, 2014, 01:47:29 01:47 »
Милосердя і великодушшя - це якості людини, котра велика душею і сильна серцем.

Прекраснодушные пустые слова. абсолютно не применимые к сложившейся ситуации.

Отчего же...  На Сході країни, місцеві жителі спасли збитих пілотів, переховуючи їх...

Тобто маємо об'єкт милосердя, пілотів. І маємо людей які його проявили.
А що то за сферичне милосердя в вакуумі?
Пафосна болтовня про те як ви за все добре проти всього поганого, і так що би нічого не робити, бо ще раптом ручки запчкаєте, чи і взагалі страшно подумати манікюр поацарапєте?
А милосердя буває дуже брудною роботою.
Наприклад судно з гімном з під раненого виносити.
І тут пафосу і зовнішньої краси ніграму немає, зате є сморід.
Але це справжне милосердя, а не ваш галімий чос.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #121 : Липня 27, 2014, 01:49:17 01:49 »
Щодо правильної частини Донбасу, то її зараз якраз чують. Он Семенченко писав, що по його рекомендації призначили кількох голів райдержадміністрацій та начальників міліцій у звільнених "Донбасом" районах. Всіх з місцевих призначили, ніяких зальотних москвичів, як у ДНР. Матейченко взагалі зараз голова двох районів.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #122 : Липня 27, 2014, 01:51:17 01:51 »
це лише доводить те, про що я говорю.

ніхто не пойняв про що ви говорите, але да, милосердя таки потрібне - для матерів, хто втратив сина у цій страшній війні Людства проти Диявола.

добре. поясню, для тих, хто ще не розуміє: якщо ми хочемо, щоб Донбас був Україною, нам доведеться почути його, хочемо ми цього чи не хочемо. Не той Донбас, що з автоматами, але решту.

і для тих людей у нас немає нічого, крім милосердя.


Тільки чути їх маячню і злобну лайку та ненависть до всього українського?
Нюхати їх вони сподіваюсь поки не вимагають?

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #123 : Липня 27, 2014, 01:51:22 01:51 »

ні. в мене була серйозна вада зору.
Не ображайся, але я так і думав. Ти нагадав мені мене самого. До першого стусана і зламаних кісток.  Питань нема.

то я думаю, всім буде цікаво дізнатися про твої стусани.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Милосердя
« Reply #124 : Липня 27, 2014, 01:52:59 01:52 »
Милосердя і великодушшя - це якості людини, котра велика душею і сильна серцем.

Прекраснодушные пустые слова. абсолютно не применимые к сложившейся ситуации.

Отчего же...  На Сході країни, місцеві жителі спасли збитих пілотів, переховуючи їх...

Тобто маємо об'єкт милосердя, пілотів. І маємо людей які його проявили.
А що то за сферичне милосердя в вакуумі?
Пафосна болтовня про те як ви за все добре проти всього поганого, і так що би нічого не робити, бо ще раптом ручки запчкаєте, чи і взагалі страшно подумати манікюр поацарапєте?
А милосердя буває дуже брудною роботою.
Наприклад судно з гімном з під раненого виносити.
І тут пафосу і зовнішньої краси ніграму немає, зате є сморід.
Але це справжне милосердя, а не ваш галімий чос.

+1000 Цем  :as
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #125 : Липня 27, 2014, 01:54:02 01:54 »


Та ні . Ми розуміємо, що всі різні, Але погодься, що більшість заслуговують тумаків, може правда, різної степені
інтенсивності.



ну ось ми й дійшли до першого прояву милосердя.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #126 : Липня 27, 2014, 01:54:11 01:54 »
Топікстартер, звинувачуючи інших в узагальненях, сам же ними страждає. Не треба слухати Донбас в цілому, там треба вислухати тих людей, яких варто вислухати, та відпиздити тих, кого варто відпиздити.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #127 : Липня 27, 2014, 01:54:26 01:54 »
нормальною людиною її зроблять або НЕ зроблять її батьки. наша ж задача з часів Майдану не змінилася - нести правду і добро.

"Добро має бути з кулаками" (с). Але взагалі це не була задача Майдану. Це ви собі таке придумали.
У Майдану була зовсім інша задача.

Олеже, змалюйте задачу Майдану, як її бачите ви. я не претендую.

Створити державу, а не бандитську малину. Причому люди свідомо йшли на смерть і воювали за цю мету,
а не заради того щоб принести  жертву заради якогось  добра і милосредя.

Якщо для будівництва держави треба бути злим і суворим, то повірте мені більшість на це готове.

Хохли вже переродились в УКРІВ. Але це ще не кінець. Кінець буде тоді, коли за одну згадку про розвал держави,
насміхання з українського прапора чи з України, ці злі Укри будуть вішати зрадників на березах.

Тоді запанує в Україні: мир, милосердя, порядок і добро. :upa


Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #128 : Липня 27, 2014, 01:55:40 01:55 »
і для тих людей у нас немає нічого, крім милосердя.

Ну так до більшості тамтешніх людей милосердя означає жорсткість по відношенню до них. Більшість з них лише гарна нагайка дозволить зробити нормальними людьми - надто довго їх ростили гієнами.

Хірург з милосердя взагалі пузо ножем розрізає, і запалений апендицит вирізає та викидає нафіг, а потім ще й грубою голокою і товстою ниткою то  зашиває.
І що цікаво ці некрасиві криваві дії рятують людині життя.
А якби той хірург був милосердний за рецептами Квітових Вукерів, то пациєнт помер би в муках, замість щасливо дожити до старості.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Милосердя
« Reply #129 : Липня 27, 2014, 01:56:45 01:56 »
Милосердие, оно не для всех. Вот Яценюку - милосердие. Ничего, что он обвалил гривну, не обеспечил страну газом на зиму, ничего вообще не сделал , ни одну схему не поломал. Ну пару заявлений на Путина, да с Обамой запросто встретился.  Какой майдан его деятельность проконтролирует? Никакой. Завтра с востогом еще и голосовать все будут.  А вот "сжечь Луганск" , это да, никакого милосердия.Мобилизацию объявили? Без всякого милосердия? Ну , а почему к сыну Порошенко милосердие?  У него же точно проблем с протезом не будет, когда бронежилет, с которым тоже проблем небыло , не спасет. :smilie9:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #130 : Липня 27, 2014, 01:57:01 01:57 »
нормальною людиною її зроблять або НЕ зроблять її батьки. наша ж задача з часів Майдану не змінилася - нести правду і добро.

Добра, втім, як і зла не існує в природі, як його Майдан міг нести.
А правда вона таки існує, але вона існує не залежно від наявності Майдану.
Отже ні правди ні добра Майдан нести не міг, отже це не його задача. 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #131 : Липня 27, 2014, 01:58:03 01:58 »
це лише доводить те, про що я говорю.

ніхто не пойняв про що ви говорите, але да, милосердя таки потрібне - для матерів, хто втратив сина у цій страшній війні Людства проти Диявола.

добре. поясню, для тих, хто ще не розуміє: якщо ми хочемо, щоб Донбас був Україною, нам доведеться почути його, хочемо ми цього чи не хочемо. Не той Донбас, що з автоматами, але решту.

і для тих людей у нас немає нічого, крім милосердя.
:fp :fp

Спейсі, давай по суті.

Та куда ще більше до суті.
Рельно ж вами написане, це відвертий фейспалм, треш, і содомія!
Прям юлькізм якийсь!  :bpj: :bm :ba  :be
« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 02:02:34 02:02 від Askold »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #132 : Липня 27, 2014, 01:59:32 01:59 »


Та ні . Ми розуміємо, що всі різні, Але погодься, що більшість заслуговують тумаків, може правда, різної степені
інтенсивності.



ну ось ми й дійшли до першого прояву милосердя.

Ну це була іронія. Жаль, що ви не розумієте. Я просто мав на увазі, що загальний стан суспільної моралі (мародерство Боїнга) та національної свідомості (відсутніть розуміння свого місця серед народів планети ) в Донецьку дуже низький і вимагає до себе пристальної уваги.


Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #133 : Липня 27, 2014, 02:01:18 02:01 »

Олеже, змалюйте задачу Майдану, як її бачите ви. я не претендую.

Створити державу, а не бандитську малину. Причому люди свідомо йшли на смерть і воювали за цю мету,
а не заради того щоб принести  жертву заради якогось  добра і милосредя.

Якщо для будівництва держави треба бути злим і суворим, то повірте мені більшість на це готове.

Хохли вже переродились в УКРІВ. Але це ще не кінець. Кінець буде тоді, коли за одну згадку про розвал держави,
насміхання з українського прапора чи з України, ці злі Укри будуть вішати зрадників на березах.

Тоді запанує в Україні: мир, милосердя, порядок і добро. :upa



дякую за бачення. але сумніваюся, що Небесна Сотня хоче, щоб когось вішали на березах.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #134 : Липня 27, 2014, 02:01:26 02:01 »
Милосердие, оно не для всех. Вот Яценюку - милосердие. Ничего, что он обвалил гривну, не обеспечил страну газом на зиму, ничего вообще не сделал , ни одну схему не поломал. Ну пару заявлений на Путина, да с Обамой запросто встретился.  Какой майдан его деятельность проконтролирует? Никакой. Завтра с востогом еще и голосовать все будут.  А вот "сжечь Луганск" , это да, никакого милосердия.Мобилизацию объявили? Без всякого милосердия? Ну , а почему к сыну Порошенко милосердие?  У него же точно проблем с протезом не будет, когда бронежилет, с которым тоже проблем небыло , не спасет. :smilie9:

Хто про що, а я про Сєню. :lol:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #135 : Липня 27, 2014, 02:03:21 02:03 »
дякую за бачення. але сумніваюся, що Небесна Сотня хоче, щоб когось вішали на березах.

Повірте, там є такі, яких Небесна Сотня хоче, щоб тихо повішали на березах. Це покидьки, які брали участь у вбивствах людей, і які достатньо спритні, щоб потім відкупитися у судах, якщо їх залишити живими та спробувати судити... :(

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #136 : Липня 27, 2014, 02:04:09 02:04 »
Милосердие, оно не для всех. Вот Яценюку - милосердие. Ничего, что он обвалил гривну, не обеспечил страну газом на зиму, ничего вообще не сделал , ни одну схему не поломал. Ну пару заявлений на Путина, да с Обамой запросто встретился.  Какой майдан его деятельность проконтролирует? Никакой. Завтра с востогом еще и голосовать все будут.  А вот "сжечь Луганск" , это да, никакого милосердия.Мобилизацию объявили? Без всякого милосердия? Ну , а почему к сыну Порошенко милосердие?  У него же точно проблем с протезом не будет, когда бронежилет, с которым тоже проблем небыло , не спасет. :smilie9:

рома, ти пизди, да не перепижжуй. бо натхнення втрачу.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #137 : Липня 27, 2014, 02:04:37 02:04 »
Скажу одіозну річ - нам треба почути Донбас. Але почути той Донбас, який є правильним. Всіх решта пиздить нагайками - для їхнього ж блага.

Що саме смішне, там це сприймуть з повагою і розумінням, почнуть поважати і скажуть що нарешті життя наладилось і є порядок.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #138 : Липня 27, 2014, 02:05:19 02:05 »

Олеже, змалюйте задачу Майдану, як її бачите ви. я не претендую.

Створити державу, а не бандитську малину. Причому люди свідомо йшли на смерть і воювали за цю мету,
а не заради того щоб принести  жертву заради якогось  добра і милосредя.

Якщо для будівництва держави треба бути злим і суворим, то повірте мені більшість на це готове.

Хохли вже переродились в УКРІВ. Але це ще не кінець. Кінець буде тоді, коли за одну згадку про розвал держави,
насміхання з українського прапора чи з України, ці злі Укри будуть вішати зрадників на березах.

Тоді запанує в Україні: мир, милосердя, порядок і добро. :upa



дякую за бачення. але сумніваюся, що Небесна Сотня хоче, щоб когось вішали на березах.

Ви це серйозно ? Ви дійсно не розумієте чого вмирали ті хлопці. Так от повірте мені, вони би з вами про милосердя не
говорили, тому що це були люди дії, люди які не стогнали про якісь філософські сентенції, а йшли будувати країну.

І якщо для побудови країни треба вішати ворогів, вони, як люди дії і непересічної сміливості, не думали би і секунди
про те, чи варто їх вішати.


« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 02:08:08 02:08 від OlegSky »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #139 : Липня 27, 2014, 02:06:06 02:06 »
Повертаючись до початку обговорення, я не бачу взагалі особливої жорстокості на СУПі. Нормальні обговорення.
Не забувайте, що крім милосердя, є ще також і справедливість. Не менша чеснота.

І будемо справедливі, події на Сході, є наслідком поведінки людей які його населяють.

Хтось промовчав, хтось закричав "Расія", хтось схопився за автомат, а хтось просто втік.

А тепер, як написано в Біблії "і віддасться кожному по справах його"

Вони голоса позривали коли кричали "Беркут- беркут"
От докликались, мають.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #140 : Липня 27, 2014, 02:08:31 02:08 »

Олеже, змалюйте задачу Майдану, як її бачите ви. я не претендую.

Створити державу, а не бандитську малину. Причому люди свідомо йшли на смерть і воювали за цю мету,
а не заради того щоб принести  жертву заради якогось  добра і милосредя.

Якщо для будівництва держави треба бути злим і суворим, то повірте мені більшість на це готове.

Хохли вже переродились в УКРІВ. Але це ще не кінець. Кінець буде тоді, коли за одну згадку про розвал держави,
насміхання з українського прапора чи з України, ці злі Укри будуть вішати зрадників на березах.

Тоді запанує в Україні: мир, милосердя, порядок і добро. :upa



дякую за бачення. але сумніваюся, що Небесна Сотня хоче, щоб когось вішали на березах.

Ви це серйозно ? Ви дійсно не розумієте чого вмирали ті хлопці. Так от повірте мені, вони би з вами про милосердя не
говорили, тому що це були люди дії, люди які не стогнали про якісь філософські сентенції, а йшли будувати країну.

І якщо для побудови країни треба вішати ворогів, вони як люди дії і непересічної сміливості не думали би і секунди
про те, чи варто їх вішати.




ви це серйозно? ви справді вважаєте, що можете ТАКЕ казати від імені Сотні?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #141 : Липня 27, 2014, 02:11:59 02:11 »

Око за око




OlegSky, добре, якщо ти живеш по Старому Завіту.

А по новому "якою мірою міряєте, такою і вам відміряється"
От на донбасі їм і відміряється чим міряли.
Між іншим а як бути з милосердям до бригадників на цьому форумі?
Ну я людина добра по своїй суті, давійте всіх їх розбанимо, нехай тут гадять.
Як вам така пропозиция?
Це правда буде дуже немилосердно до нормальних відвідучачів форуму, але ж ми добренькі такі нам насрати на всіх, треба совє его тішити своєю офігенною добротою. Так?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #142 : Липня 27, 2014, 02:12:40 02:12 »

Ви це серйозно ? Ви дійсно не розумієте чого вмирали ті хлопці. Так от повірте мені, вони би з вами про милосердя не
говорили, тому що це були люди дії, люди які не стогнали про якісь філософські сентенції, а йшли будувати країну.

І якщо для побудови країни треба вішати ворогів, вони як люди дії і непересічної сміливості не думали би і секунди
про те, чи варто їх вішати.





ви це серйозно? ви справді вважаєте, що можете ТАКЕ казати від імені Сотні?

Ну по-перше я не говорю від імені Сотні. Бо ніякої Сотні не було - це журналістський міф, а там були просто українці,
сміливі і дієві, які до речі, один одного навіть не знали, а просто мали одну ціль -Україну, за неї загинули
і стали героями. Але вони кожен є герой, а не якась міфічна Сотня.

По-друге, перестаньте спекулювати цим поняттям, його  не для того створювали, щоб тепер до них взивати як до святих.





« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 02:18:36 02:18 від OlegSky »

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #143 : Липня 27, 2014, 02:16:24 02:16 »

Вони голоса позривали коли кричали "Беркут- беркут"
От докликались, мають.

Аскольде, це все правда - вони докликались, і через них гинуть наші герої. але не треба забувати, що серед відвертих покидьків є Справжні Українці. І наші хлопці б"ються саме за цих людей.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Милосердя
« Reply #144 : Липня 27, 2014, 02:18:09 02:18 »

Ви це серйозно ? Ви дійсно не розумієте чого вмирали ті хлопці. Так от повірте мені, вони би з вами про милосердя не
говорили, тому що це були люди дії, люди які не стогнали про якісь філософські сентенції, а йшли будувати країну.

І якщо для побудови країни треба вішати ворогів, вони як люди дії і непересічної сміливості не думали би і секунди
про те, чи варто їх вішати.





ви це серйозно? ви справді вважаєте, що можете ТАКЕ казати від імені Сотні?

По-друге, перестаньте спекулювати цим поняттям, його  не для того створювали, що тепер до них взивати як до святих.
А для чего?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Милосердя
« Reply #145 : Липня 27, 2014, 02:18:18 02:18 »
Милосердя і великодушшя - це якості людини, котра велика душею і сильна серцем.

Прекраснодушные пустые слова. абсолютно не применимые к сложившейся ситуации.

Отчего же...  На Сході країни, місцеві жителі спасли збитих пілотів, переховуючи їх...

Тобто маємо об'єкт милосердя, пілотів. І маємо людей які його проявили.
А що то за сферичне милосердя в вакуумі?
Пафосна болтовня про те як ви за все добре проти всього поганого, і так що би нічого не робити, бо ще раптом ручки запчкаєте, чи і взагалі страшно подумати манікюр поацарапєте?
А милосердя буває дуже брудною роботою.
Наприклад судно з гімном з під раненого виносити.
І тут пафосу і зовнішньої краси ніграму немає, зате є сморід.
Але це справжне милосердя, а не ваш галімий чос.

Не приписуйте будь -ласка Ваші домисли іншим. Дурна звичка !

На Сході країни люди спасли життя іншим, ризикуючи своїм життям.

Коли хлопці на Майдані витягували під кулями своїх поранених товаришів - це прояв чого було ?!

Милосердя, це не тільки чорне і біле !


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #146 : Липня 27, 2014, 02:22:13 02:22 »

По-друге, перестаньте спекулювати цим поняттям, його  не для того створювали, що тепер до них взивати як до святих.

 А для чего?

Для підняття патріотизму. Небесна Сотня - це пантеон героїв, а не святих мучеників.
І ці герої повинні нас надихати на боротьбу і відплату, а не на милосердя і всепрощальство ворогів.

« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 02:24:08 02:24 від OlegSky »

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Милосердя
« Reply #147 : Липня 27, 2014, 02:22:28 02:22 »


Хірург з милосердя взагалі пузо ножем розрізає, і запалений апендицит вирізає та викидає нафіг, а потім ще й грубою голокою і товстою ниткою то  зашиває.
І що цікаво ці некрасиві криваві дії рятують людині життя.
А якби той хірург був милосердний за рецептами Квітових Вукерів, то пациєнт помер би в муках, замість щасливо дожити до старості.

Нісенiтниці !

Хірург, виконує свою роботу !

А, ось багато по Вашому "милосердних" хірургів прооперує за дурно і без взяток ?
« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 02:24:17 02:24 від Квітка »

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #148 : Липня 27, 2014, 02:24:48 02:24 »

Ви це серйозно ? Ви дійсно не розумієте чого вмирали ті хлопці. Так от повірте мені, вони би з вами про милосердя не
говорили, тому що це були люди дії, люди які не стогнали про якісь філософські сентенції, а йшли будувати країну.

І якщо для побудови країни треба вішати ворогів, вони як люди дії і непересічної сміливості не думали би і секунди
про те, чи варто їх вішати.





ви це серйозно? ви справді вважаєте, що можете ТАКЕ казати від імені Сотні?

По-друге, перестаньте спекулювати цим поняттям, його  не для того створювали, що тепер до них взивати як до святих.
А для чего?


ось, чому не треба банити рому. він бачить наші помилки, і нам на них вказує.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #149 : Липня 27, 2014, 02:25:36 02:25 »

Не приписуйте будь -ласка Ваші домисли іншим. Дурна звичка !

На Сході країни люди спасли життя іншим, ризикуючи своїм життям.

Коли хлопці на Майдані витягували під кулями своїх поранених товаришів - це прояв чого було ?!

Милосердя, це не тільки чорне і біле !

Це приклад взаємовиручки в бою. І милосердя тут ні при чому.