Автор Тема: Милосердя  (Прочитано 8780 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #90 : Липня 27, 2014, 01:16:17 01:16 »
Наприклад, ту дуру, що туш собі мастила з Боїнга. Її треба розкласти на столі та відсипати штук 50 ударів нагайкою. Це буде проявом милосердя до неї.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #91 : Липня 27, 2014, 01:17:45 01:17 »
Повертаючись до початку обговорення, я не бачу взагалі особливої жорстокості на СУПі. Нормальні обговорення.
Не забувайте, що крім милосердя, є ще також і справедливість. Не менша чеснота.

І будемо справедливі, події на Сході, є наслідком поведінки людей які його населяють.

Хтось промовчав, хтось закричав "Расія", хтось схопився за автомат, а хтось просто втік.

А тепер, як написано в Біблії "і віддасться кожному по справах його"

ну то що є справедливість для жителів Донбасу? По Біблії.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #92 : Липня 27, 2014, 01:18:32 01:18 »
Повертаючись до початку обговорення, я не бачу взагалі особливої жорстокості на СУПі. Нормальні обговорення.
Не забувайте, що крім милосердя, є ще також і справедливість. Не менша чеснота.

І будемо справедливі, події на Сході, є наслідком поведінки людей які його населяють.

Хтось промовчав, хтось закричав "Расія", хтось схопився за автомат, а хтось просто втік.

А тепер, як написано в Біблії "і віддасться кожному по справах його"

ну то що є справедливість для жителів Донбасу? По Біблії.

Око за око і справедливий суд.

За доказаний сепаратизм - тюрма з конфіскацією.
Хто воював - воєнний трибунал.

Очільників в Гаагу.

Для цілого регіону - всеукраїнська зневага і поразка в правах.

« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 01:23:13 01:23 від OlegSky »

Astronaut

  • Гість
Re: Милосердя
« Reply #93 : Липня 27, 2014, 01:19:30 01:19 »
це лише доводить те, про що я говорю.

ніхто не пойняв про що ви говорите, але да, милосердя таки потрібне - для матерів, хто втратив сина у цій страшній війні Людства проти Диявола.

добре. поясню, для тих, хто ще не розуміє: якщо ми хочемо, щоб Донбас був Україною, нам доведеться почути його, хочемо ми цього чи не хочемо. Не той Донбас, що з автоматами, але решту.

і для тих людей у нас немає нічого, крім милосердя.
:fp :fp

Спейсі, давай по суті.
По суті мене Дрейк хоче забанити за те що я тебе послав (вище) і запропонував піти, якщо ти всіх нас вважаєш жорстокими. Ось і вся суть. Я там пояснив про милосердя. Питання є?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Милосердя
« Reply #94 : Липня 27, 2014, 01:19:36 01:19 »
Великодушшя, милосердя - синонім благородності, котра не кожному дана.

Поняття благородності воно теж вибіркове.
Нє. Або воно є - або його нема. Вас совєти всежиття вчили, що чоне -то біле, блаородство - вибіркове. Пздц.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #95 : Липня 27, 2014, 01:21:56 01:21 »

Око за око




OlegSky, добре, якщо ти живеш по Старому Завіту.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Милосердя
« Reply #96 : Липня 27, 2014, 01:23:09 01:23 »
це лише доводить те, про що я говорю.

ніхто не пойняв про що ви говорите, але да, милосердя таки потрібне - для матерів, хто втратив сина у цій страшній війні Людства проти Диявола.

добре. поясню, для тих, хто ще не розуміє: якщо ми хочемо, щоб Донбас був Україною, нам доведеться почути його, хочемо ми цього чи не хочемо. Не той Донбас, що з автоматами, але решту.

і для тих людей у нас немає нічого, крім милосердя.

Це нормально. Тут у гілці всі проти клоунів, що ВИДАЮТЬ СЕБЕ ЗА ДОНБАС, АЛЕ ДОНБАСОМ НЕ Є!!!

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #97 : Липня 27, 2014, 01:23:31 01:23 »
Ну добре, "милосердні". Давайте, скажімо, почуємо ту сучку-мародерку, що туш собі з Боїнга мастила. Як гадаєте, що вона нам може сказати? Які одкровення нам відкриються? Яка неземна мудрість на нас поллється? :)

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Милосердя
« Reply #98 : Липня 27, 2014, 01:23:54 01:23 »
“Ибо так возлюбил Бог мир, что отдал Сына Своего Единородного, дабы всякий верующий в Него, не погиб, но имел жизнь вечную” (Иоан.3:16).
та да, пусть покаются перед смертью, если действительно раскаются в содеянном, попадут в рай. Только вряд ли у них будет время на искреннее раскаяние, пуля летит быстро.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #99 : Липня 27, 2014, 01:24:07 01:24 »
По суті мене Дрейк хоче забанити за те що я тебе послав (вище) і запропонував піти, якщо ти всіх нас вважаєш жорстокими. Ось і вся суть. Я там пояснив про милосердя. Питання є?

ти просто злісно матюкався. а посила я не побачив. і це добре.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #100 : Липня 27, 2014, 01:25:47 01:25 »

Це нормально. Тут у гілці всі проти клоунів, що ВИДАЮТЬ СЕБЕ ЗА ДОНБАС, АЛЕ ДОНБАСОМ НЕ Є!!!

ех, а я вже сподівався з тобою подискутувати.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #101 : Липня 27, 2014, 01:26:03 01:26 »
Там на Донбасі є чудові люди, яких треба почути. Їх небагато. І тих людей треба не тільки почути, їх треба ставити на посади. Але нам чомусь постійно підсовують, що ми повинні в першу чергу вислухати тамтешню шваль. Ту шваль ми не повинні вислуховувати, ми повинні її пиздити, щоб знала своє місце.

Astronaut

  • Гість
Re: Милосердя
« Reply #102 : Липня 27, 2014, 01:27:52 01:27 »
По суті мене Дрейк хоче забанити за те що я тебе послав (вище) і запропонував піти, якщо ти всіх нас вважаєш жорстокими. Ось і вся суть. Я там пояснив про милосердя. Питання є?

ти просто злісно матюкався. а посила я не побачив. і це добре.
Ну тоді так: немає в мене милосердя. І я не бачу причин, щоб воно з'явилося. Більш того: вважаю такі розпатякування шкідливими. І вважаю такі "дискусії" проявом власної неспроможності зізнатися самому собі в тому, хто ти є.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #103 : Липня 27, 2014, 01:29:00 01:29 »
Ну добре, "милосердні". Давайте, скажімо, почуємо ту сучку-мародерку, що туш собі з Боїнга мастила. Як гадаєте, що вона нам може сказати? Які одкровення нам відкриються? Яка неземна мудрість на нас поллється? :)

вона звичайна дівчина з тієї системи, що роками там зростала, а ми не звертали уваги. я навіть насмілюся припустити, що вона вже зрозуміла, що скоїла, і щиро жалкує.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #104 : Липня 27, 2014, 01:30:12 01:30 »
По суті мене Дрейк хоче забанити за те що я тебе послав (вище) і запропонував піти, якщо ти всіх нас вважаєш жорстокими. Ось і вся суть. Я там пояснив про милосердя. Питання є?

ти просто злісно матюкався. а посила я не побачив. і це добре.
Ну тоді так: немає в мене милосердя. І я не бачу причин, щоб воно з'явилося. Більш того: вважаю такі розпатякування шкідливими. І вважаю такі "дискусії" проявом власної неспроможності зізнатися самому собі в тому, хто ти є.

а хто я? будь ласка, скажи?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #105 : Липня 27, 2014, 01:30:56 01:30 »
вона звичайна дівчина з тієї системи, що роками там зростала, а ми не звертали уваги. я навіть насмілюся припустити, що вона вже зрозуміла, що скоїла, і щиро жалкує.

Ну нехай так. Але ж це не її треба "чуть", це вона повинна слухать. А якщо не хоче слухать - треба стимулювати її слуховий апарат нагайкою. Тільки так її можна зробити нормальною людиною.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #106 : Липня 27, 2014, 01:31:15 01:31 »

Око за око




OlegSky, добре, якщо ти живеш по Старому Завіту.

"И воздастся каждому по делам его." - це Новий Завіт. Послання до Римлян.

Astronaut

  • Гість
Re: Милосердя
« Reply #107 : Липня 27, 2014, 01:33:21 01:33 »
По суті мене Дрейк хоче забанити за те що я тебе послав (вище) і запропонував піти, якщо ти всіх нас вважаєш жорстокими. Ось і вся суть. Я там пояснив про милосердя. Питання є?

ти просто злісно матюкався. а посила я не побачив. і це добре.
Ну тоді так: немає в мене милосердя. І я не бачу причин, щоб воно з'явилося. Більш того: вважаю такі розпатякування шкідливими. І вважаю такі "дискусії" проявом власної неспроможності зізнатися самому собі в тому, хто ти є.

а хто я? будь ласка, скажи?
Така сама жива істота, як і ті, кому, на твою думку, не вистачає милосердя. А живим істотам властиво спочатку захищатись, а потім думати про милосердя. Ти служив, до речі? Цікаво просто.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #108 : Липня 27, 2014, 01:33:56 01:33 »
вона звичайна дівчина з тієї системи, що роками там зростала, а ми не звертали уваги. я навіть насмілюся припустити, що вона вже зрозуміла, що скоїла, і щиро жалкує.

Ну нехай так. Але ж це не її треба "чуть", це вона повинна слухать. А якщо не хоче слухать - треба стимулювати її слуховий апарат нагайкою. Тільки так її можна зробити нормальною людиною.

нормальною людиною її зроблять або НЕ зроблять її батьки. наша ж задача з часів Майдану не змінилася - нести правду і добро.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #109 : Липня 27, 2014, 01:36:39 01:36 »
По суті мене Дрейк хоче забанити за те що я тебе послав (вище) і запропонував піти, якщо ти всіх нас вважаєш жорстокими. Ось і вся суть. Я там пояснив про милосердя. Питання є?

ти просто злісно матюкався. а посила я не побачив. і це добре.
Ну тоді так: немає в мене милосердя. І я не бачу причин, щоб воно з'явилося. Більш того: вважаю такі розпатякування шкідливими. І вважаю такі "дискусії" проявом власної неспроможності зізнатися самому собі в тому, хто ти є.

а хто я? будь ласка, скажи?
Така сама жива істота, як і ті, кому, на твою думку, не вистачає милосердя. А живим істотам властиво спочатку захищатись, а потім думати про милосердя. Ти служив, до речі? Цікаво просто.

ні. в мене була серйозна вада зору.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #110 : Липня 27, 2014, 01:36:41 01:36 »
Ми всі повинні зрозуміти, що на світі існують люди, яких треба слухать, і існують люди, яких треба пиздить. Якщо ми будемо слухать тих, кого треба пиздить - у нас будуть величезні проблеми. Ну і безумовно, потрібна мудрість, щоб розрізняти, кого треба слухать, а кого треба пиздить :)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #111 : Липня 27, 2014, 01:36:46 01:36 »
Про такі категорії можна буде говорити тільки після повної перемоги, не раніше.

І дуже важливе тут слово Повної.
Бо недобитий ворог може стати ще більш небезпечним ніж був до цього.
А що до милосердя, то звичайно що знущатись над полоненими не треба.
А от вбивати ворога всім доступними засобами, це насправді і є милосердя.
Бо що є більше того милосердя, коли людина готова віддати своє життя що би захистити інших?
« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 01:39:53 01:39 від Askold »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #112 : Липня 27, 2014, 01:37:06 01:37 »
нормальною людиною її зроблять або НЕ зроблять її батьки. наша ж задача з часів Майдану не змінилася - нести правду і добро.

"Добро має бути з кулаками" (с). Але взагалі це не була задача Майдану. Це ви собі таке придумали.
У Майдану була зовсім інша задача.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Милосердя
« Reply #113 : Липня 27, 2014, 01:37:50 01:37 »
вона звичайна дівчина з тієї системи, що роками там зростала, а ми не звертали уваги. я навіть насмілюся припустити, що вона вже зрозуміла, що скоїла, і щиро жалкує.

Ну нехай так. Але ж це не її треба "чуть", це вона повинна слухать. А якщо не хоче слухать - треба стимулювати її слуховий апарат нагайкою. Тільки так її можна зробити нормальною людиною.

нормальною людиною її зроблять або НЕ зроблять її батьки. наша ж задача з часів Майдану не змінилася - нести правду і добро.

А кто сказал, что мы этого не понесем. Погодите все будет. Только бойцы наши, цвет нации, порвут всю нечисть на лашпортя и сразу понесем. Правда придется ещё ошметки пособирать и в рефках под номером 200 отправить, но то недолго.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #114 : Липня 27, 2014, 01:38:40 01:38 »
Ми всі повинні зрозуміти, що на світі існують люди, яких треба слухать, і існують люди, яких треба пиздить. Якщо ми будемо слухать тих, кого треба пиздить - у нас будуть величезні проблеми. Ну і безумовно, потрібна мудрість, щоб розрізняти, кого треба слухать, а кого треба пиздить :)

 :smiley24: Але на Донбасі треба спочатку всіх відпиздить, а потім тих хто щось захоче нормальне сказати можна і вислухать.

Ну, щоб когось не пропустити :smilie1:.
« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 01:41:48 01:41 від OlegSky »

Astronaut

  • Гість
Re: Милосердя
« Reply #115 : Липня 27, 2014, 01:39:12 01:39 »
По суті мене Дрейк хоче забанити за те що я тебе послав (вище) і запропонував піти, якщо ти всіх нас вважаєш жорстокими. Ось і вся суть. Я там пояснив про милосердя. Питання є?

ти просто злісно матюкався. а посила я не побачив. і це добре.
Ну тоді так: немає в мене милосердя. І я не бачу причин, щоб воно з'явилося. Більш того: вважаю такі розпатякування шкідливими. І вважаю такі "дискусії" проявом власної неспроможності зізнатися самому собі в тому, хто ти є.

а хто я? будь ласка, скажи?
Така сама жива істота, як і ті, кому, на твою думку, не вистачає милосердя. А живим істотам властиво спочатку захищатись, а потім думати про милосердя. Ти служив, до речі? Цікаво просто.

ні. в мене була серйозна вада зору.
Не ображайся, але я так і думав. Ти нагадав мені мене самого. До першого стусана і зламаних кісток.  Питань нема.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #116 : Липня 27, 2014, 01:43:16 01:43 »
Ми всі повинні зрозуміти, що на світі існують люди, яких треба слухать, і існують люди, яких треба пиздить. Якщо ми будемо слухать тих, кого треба пиздить - у нас будуть величезні проблеми. Ну і безумовно, потрібна мудрість, щоб розрізняти, кого треба слухать, а кого треба пиздить :)

з цим ніхто не сперечається. але тут дуже багато людей, які ладні увесь Донбас записати до однієї категорії.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Милосердя
« Reply #117 : Липня 27, 2014, 01:44:48 01:44 »
Ми всі повинні зрозуміти, що на світі існують люди, яких треба слухать, і існують люди, яких треба пиздить. Якщо ми будемо слухать тих, кого треба пиздить - у нас будуть величезні проблеми. Ну і безумовно, потрібна мудрість, щоб розрізняти, кого треба слухать, а кого треба пиздить :)

з цим ніхто не сперечається. але тут дуже багато людей, які ладні увесь Донбас записати до однієї категорії.

Та ні . Ми розуміємо, що всі різні, Але погодься, що більшість заслуговують тумаків, може правда, різної степені
інтенсивності.


Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Милосердя
« Reply #118 : Липня 27, 2014, 01:45:51 01:45 »
нормальною людиною її зроблять або НЕ зроблять її батьки. наша ж задача з часів Майдану не змінилася - нести правду і добро.

"Добро має бути з кулаками" (с). Але взагалі це не була задача Майдану. Це ви собі таке придумали.
У Майдану була зовсім інша задача.

Олеже, змалюйте задачу Майдану, як її бачите ви. я не претендую.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Милосердя
« Reply #119 : Липня 27, 2014, 01:46:03 01:46 »
з цим ніхто не сперечається. але тут дуже багато людей, які ладні увесь Донбас записати до однієї категорії.

Це так. Але ті, хто запустив фразу "почуть Донбас", мали на увазі, що ми повинні вислухати саме мерзенну частину Донбасу. Ту, яку треба відпиздити, а не вислухати.