Автор Тема: ТСН  (Прочитано 8058 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
ТСН
« : Липня 27, 2014, 06:58:35 18:58 »
Ну і як вам Мусійчук розмазала - "героыческого" Коваля? Зловила суку на брехні, а про десантників 95 взагалі епічний пиздець...
« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 07:28:15 19:28 від Ковальчук Юрій »
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: ТСН
« Reply #1 : Липня 27, 2014, 07:10:08 19:10 »
А шо за брехня? не дивився... :smilie2:

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: ТСН
« Reply #2 : Липня 27, 2014, 07:14:03 19:14 »
Ну і як вам Алла Мазур розмазала - "героыческого" Коваля? Зловила суку на брехні, а про десантників 95 взагалі епічний пиздець...

Ну Алли Мазур я там не бачу, але Ковалю попотіти прийшлося - вона йому наводить конкретні факти про бійців житомирської бригади яких звинуватили в неблагонадійності, а він тільки твердить: я добре знаю командира він прекрасна людина. Подивилась на нього і зрозуміла причини невдач нашої армії за його міністерства.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: ТСН
« Reply #3 : Липня 27, 2014, 07:14:58 19:14 »
Та триндів що хлопцям доставили і продовольство і зброю - а мусійчук йому брешеш сука у менне інша інформація продовольства трохи скинули а зброї зовсім нема, і про то як доблестні менти у дьяково жі піздили.... і про то як 95 бригаду зробили неблагонадьожними коротше коваль сплив з крісла на підлогу і розтікся брудною калюжою перед тиском фактів...
Як же ж задрали ці тупі солдафони з великими погонами, та не сховаєш бля уже нічого а вони воюють стратегією блядь 41 року, баби ішо нарожают...
« Останнє редагування: Липня 27, 2014, 07:28:34 19:28 від Ковальчук Юрій »
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: ТСН
« Reply #4 : Липня 27, 2014, 07:16:39 19:16 »
чекаємо посилання
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: ТСН
« Reply #5 : Липня 27, 2014, 07:17:55 19:17 »
не знал что Мусейчук стала Мазур



Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: ТСН
« Reply #6 : Липня 27, 2014, 07:18:51 19:18 »
васче то 1+1 может слегка нагнетать  , но слегка

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: ТСН
« Reply #7 : Липня 27, 2014, 07:20:07 19:20 »
Включив ТВ, в студії Мосейчучка...

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: ТСН
« Reply #8 : Липня 27, 2014, 07:20:56 19:20 »
Юрий !
ну не может ваеный все рассказывать , просто не может и все 
и не прити не может на телевиденье



Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: ТСН
« Reply #9 : Липня 27, 2014, 07:22:11 19:22 »
Очень меня разочаровала Алла и ТСН. Гнали абсолютную хуйню. Кто-то им позвонл и пожаловался. А чем докажете, что это не ФСБшник с Ростова? Очень не убедительно. Информация по неблагонадежным вообще капец. Чувак ты благонадежный? Да. Вот видите благонадежный! А спросить людей которые подписали документы? В общем я ничуть не сомневаюсь, что в армии бардак, но это была огалтелая работа на врага. Такое мое субъективное мнение.
Ник зарезервирован

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: ТСН
« Reply #10 : Липня 27, 2014, 07:22:28 19:22 »
этих трех прелесть  девочек нуна знать , все трое прелесть

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: ТСН
« Reply #11 : Липня 27, 2014, 07:22:32 19:22 »
раннер=квант = .... що не може розказати воєнний , доставили припаси хлопцям чи ні? ти зовсім хворий на голову? а брехати відкрито що доставили може? пнх урод...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: ТСН
« Reply #12 : Липня 27, 2014, 07:23:23 19:23 »
знов набігли в гілку ахфіцери блін
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: ТСН
« Reply #13 : Липня 27, 2014, 07:23:39 19:23 »
Зате на сайті ТСН є інфа про шпигунів:

За последнее время по меньшей мере одного предателя обнаружили в штабе антитеррористической операции. Офицер "сливал" секретную информацию о ходе ведения АТО на Донбассе спецслужбам Российской Федерации. Об этом в эфире ТСН.19:30 заявил заместитель секретаря Совета национальной безопасности и обороны Украины Михаил Коваль. Читайте также: В суде Чернигова начался громкий шпионский процесс относительно передачи России секретной информации Чиновник также отметил, что когда он был министром обороны, то подобные случаи выявления предателей, к тому же на высоких должностях, случались и в Минобороны Украины. Зато в Госпогранслужбе, где Коваль работал до Минобороны, по его словам, предателей не было обнаружено. Напомним, о том, что в штабе АТО обнаружили шпионов, ранее заявлял и глава СБУ Валентин Наливайченко.
Больше читайте здесь: http://ru.tsn.ua/politika/v-shtabe-ato-obnaruzhili-oficera-shpiona-kotoryy-slival-sekretnuyu-informaciyu-rossii-koval-378870.html

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: ТСН
« Reply #14 : Липня 27, 2014, 07:24:25 19:24 »
раннер=квант = .... що не може розказати воєнний , доставили припаси хлопцям чи ні? ти зовсім хворий на голову? а брехати відкрито що доставили може? пнх урод...
А хто бреше? Какие ваши факты?
Ник зарезервирован

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: ТСН
« Reply #15 : Липня 27, 2014, 07:27:38 19:27 »
так коваль і брехав що доставили бійцям зброю і припаси, ти подивись відео, людина яка кже правду так себе не веде любий напівграмотний психолог тобі скаже, він брехав і при тому знав, що брехав!!!!!
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: ТСН
« Reply #16 : Липня 27, 2014, 07:27:46 19:27 »
 я служил , за лишнее слово в письме сажали
а тут  по телефону бла бла обо всем
 а еще  наше телевиденье нагнетает
конечно  чморить енералов нужно но знать меру и тему
тем более сейчас мобилизация  и представьте реакции мамок и бабок
плюс  спецом  кацапы подливаюм масла , падлы



Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: ТСН
« Reply #17 : Липня 27, 2014, 07:31:43 19:31 »
так тому і приховували свої злочини генерали -що за "слово в письме сажали", зараз приховати не вийде - тільки вони цього ще не розуміють- ще одні блядь безсмерті як ефремов левченко і інші... (дуже сумнівають що ато командують українські генерали - скоріше якісь консультанти з США) не той рівень.... 23 роки пити водку трахати баб і будувати будинки - і тут за три місяці вони профі? не смішіть мої тапочки....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: ТСН
« Reply #18 : Липня 27, 2014, 07:36:20 19:36 »
так коваль і брехав що доставили бійцям зброю і припаси, ти подивись відео, людина яка кже правду так себе не веде любий напівграмотний психолог тобі скаже, він брехав і при тому знав, що брехав!!!!!
Я смотрел, и мне показалось, что дикторы даже слова не давали человеку сказать. Для детальных ответов нужно было предварительно сообщить о чем речь. Я видел человека который не знал ответа на вопросы и пытался этого не показать. Ибо у него есть инфа о том, что доставили. Так ему доложили подчин7енные. Или вы думаете он лично сбрасывать должен грузы. А для того, что бы наехать на подчиненных за дезу нужна конкретная инфа, кторой небыло.
Ник зарезервирован

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: ТСН
« Reply #19 : Липня 27, 2014, 07:37:21 19:37 »
я служил , за лишнее слово в письме сажали
а тут  по телефону бла бла обо всем
 а еще  наше телевиденье нагнетает
конечно  чморить енералов нужно но знать меру и тему
тем более сейчас мобилизация  и представьте реакции мамок и бабок
плюс  спецом  кацапы подливаюм масла , падлы

Перепрошую, такі мотиви - це хуйня. Краще хай сук-генералів зачмирять, і вони зачухаються, щоб дійсно допомогти хлопцям на кордоні, ніж берегти спокій цих генералів і мамок-бабок.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: ТСН
« Reply #20 : Липня 27, 2014, 07:40:07 19:40 »
Представте себе бравых десантников которые звонят маме, жене, на телевидение и жалуются, что их слили. Они или не десантники или трусы. В трусов я не верю. Думаю, что если лично спросить каждую жену, то окажется, что ей сказала подруга. А журналисты не скажут кто им звонил, типа, чтоб не подставлять.
Ник зарезервирован

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: ТСН
« Reply #21 : Липня 27, 2014, 07:58:59 19:58 »
Цитувати
   я служил , за лишнее слово в письме сажали
а тут  по телефону бла бла обо всем
 а еще  наше телевиденье нагнетает
конечно  чморить енералов нужно но знать меру и тему
тем более сейчас мобилизация  и представьте реакции мамок и бабок
плюс  спецом  кацапы подливаюм масла , падлы

Перепрошую, такі мотиви - це хуйня. Краще хай сук-генералів зачмирять, і вони зачухаються, щоб дійсно допомогти хлопцям на кордоні, ніж берегти спокій цих генералів і мамок-бабок.


извините но выполнение боевой задачи не хуйня
а помочь хлопца вы лично можете , вы уже там  ?

я не защищаю  енералов там  пидпров много ,очень
но это не означает что с зоны бд  прямо по телефону должны все рассказывать и не факт что правду








Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: ТСН
« Reply #22 : Липня 27, 2014, 08:01:45 20:01 »
вон послушайте интер  брешут шо падлы
уже себя майдановцами рисуют

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: ТСН
« Reply #23 : Липня 27, 2014, 08:13:05 20:13 »
я ж і писав, прибігли ахвіцери защіщат ахфіцерско-генералску честь, по причині чого я не в окопі - тому що практично сліпий, хоча добровольцем записався ще в лютому у військомат, і харош тут піздеть про окопи, два рази в тиждень відправляєм буси з продуктами на схід - хлопцям так що завали хавальник "окопнік" блін
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: ТСН
« Reply #24 : Липня 27, 2014, 08:15:06 20:15 »
Кстати
Цитувати
Украина сегодня @uatodaynews ·  3h
Солдатскими матерями манипулируют спецслужбы врага http://www.ua-today.com/modules/myarticles/article_storyid_69097.html … с помощью @uatodaynews
Ник зарезервирован

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: ТСН
« Reply #25 : Липня 27, 2014, 08:17:39 20:17 »
я ж і писав, прибігли ахвіцери защіщат ахфіцерско-генералску честь, по причині чого я не в окопі - тому що практично сліпий, хоча добровольцем записався ще в лютому у військомат, і харош тут піздеть про окопи, два рази в тиждень відправляєм буси з продуктами на схід - хлопцям так що завали хавальник "окопнік" блін
Щиро Вам, вдячний за все, але то не дає права безпідставно звинувачувати військових. Підстав,окрім "мені його пика не подобається", так і не помітив.
Ник зарезервирован

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: ТСН
« Reply #26 : Липня 27, 2014, 08:26:35 20:26 »
якщо воно гавкає має чотири лапи і хвіст, нашийника то це напевне собака? ні? Один раз співпадіння, два рази тенденція, три рази - закономірність, Застосуй бритву оккама - можливо зрозумієш які факти, і ще я достатньо спілкуюсь з тими хто там воює а не сидить у штабі, і занадто багато шпигунів і підарасів в генералітеті виявляється ні?  обтікай ахвіцер...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: ТСН
« Reply #27 : Липня 27, 2014, 08:34:50 20:34 »
ага крім мінусу у карму крити нічим - вояка...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: ТСН
« Reply #28 : Липня 27, 2014, 08:35:57 20:35 »
якщо воно гавкає має чотири лапи і хвіст, нашийника то це напевне собака? ні? Один раз співпадіння, два рази тенденція, три рази - закономірність, Застосуй бритву оккама - можливо зрозумієш які факти, і ще я достатньо спілкуюсь з тими хто там воює а не сидить у штабі, і занадто багато шпигунів і підарасів в генералітеті виявляється ні?  обтікай ахвіцер...
то може бути або кацап, або собака, або ти
якраз бритва тобі потрібна, бо теорію змови та зраду ти з пальця висмоктуєш
Ник зарезервирован

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: ТСН
« Reply #29 : Липня 27, 2014, 08:36:57 20:36 »
ага крім мінусу у карму крити нічим - вояка...
Нажаль то не я, мені ще 10 хвилин лишилося щоб другий вліпити :smiley14:
Ник зарезервирован