Автор Тема: Жахливе дитинство Віталія Чуркіна (Той_Що_В_ООН_Сидить)  (Прочитано 529 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Eugene Kovalchuk.
37 хвилин тому

Ранок хочеться почати з якогось ну зовсім сюру, щоб потім було легше і, знаєте, у мене є для вас сюр.
Чуркін, який вже не перший місяць постачає блядство на засідання в ООН, виявляється не настільки вже в цьому винуватий. Бо вибачте, я б подивилася, хто б з вас виріс, якби вам в 13 років довелося спати з Леніном перед камерами.
Картинка страхітлива не те слово.
#чуркін #дегенеrussia #ад

Аааааа! Оце так номер - виблядок Чуркін, король російської тупості при ООН, виявився ще й актором у минулому. Можна сказати, через ліжко з Леніним прийшов у профессію.




"В 13-летнем возрасте Виталий Чуркин снялся в первом фильме дилогии о Ленине «Сердце матери» у режиссёра Марка Донского, а также в кинофильмах «Синяя тетрадь» (1963) и «Ноль три» (1964)"

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D1%83%D1%80%D0%BA%D0%B8%D0%BD,_%D0%92%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B9_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87



Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
блин, без клоунов у орды не получается... :gigi:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Сам сиджу ржу як дурний! 50 років тому це було "круто" (з "партійної точки зору"!) - а зараз за такі кадри по їхньому ж кацапському законодавству можна і статтю отримати! "Евон оно как, Міхалич !"  :gigi:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
У чувака душевная травма с детства. Шутка ли, с самим Лениным спал. Он, может, когда в Москве, каждую неделю в мавзолей цветы ности.  :eyes:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Я собі уявляю, що буде, якщо цю інфу + фото скинути дипломатам з ООН. Там більшість Радбезу ООН буде в голос реготати, коли "представник Росії" буде в зал входити...  :weep:

Offline Fram

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
  • Стать: Чоловіча
  • Чистяково
крылатая фраза тут