Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть3  (Прочитано 176291 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Так, жахлива і болюча історія. Радує лише те, що наші залишилися живі. Але все ж таки напрошуються деякі запитання стосовно посту. Якось незрозуміло, невже 20 км кордону "охороняли" два танки, одна "акація", і зушка?  Також незрозуміла хоча б приблизно кількість людей які брали участь в такій "обороні".(?) До того ж окопи, які потім зайняли бойовики - чому наші їх тепер не обстрілюють з тих же "градів", або чимось більш далекобійним. Це б було логічно і очевидно. Не?

Людей дуже мало. Не можу сказати кількість, але такою кількістю в бій не йдуть. Хіба що диверсійні групи.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ди
Фінлі, навіщо дублювати мій пост. Я ж просив.

До чого така секретність?
Він інтернет знайомому надав свою фотку.Ви ж знайомі лише по грі, наскільки я зрозумів?
Знову якась нестиковка .

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
І ця історія з САУ якою користуватися ніхто не може.
У наших ЗС так багато САУ, що вони роздають їх новобранцям які не шарять?

Щось не дуже реально..

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Igor Myagchenkov
2 hrs ·

‪#‎СБУ‬ ‪#‎ДОНБАСС‬

Буду краток - радиомодем

1. 28-29 июля российские кураторы собрали ВСЕЗ руководителей сепаратистов. Перед ними поставлена одна задача: продержаться до 2 августа.

2. По оперативной информации в начале августа может быть заключено перемирие с сепаратистами. Серьезные признаки есть: с сегодняшнего дня поезда заходят в Донецк и уходят оттуда (опоздание по графику примерно 80 минут).

3. На момент начала переговоров в формате Кучма-Шуфрич-Медведчук-Посол РФ-ОБСЕ-сепаратисты на Востоке Украины насчитывалось 2300-2700 боевиков. После одностороннего перемирия только в Луганске и Донецке - около 4000. До Первого перемирия у сепаратистов не было тяжелой техники. По окончании - 12 танков и самоходок. На сегодняшний день - от 30 до 50.

4. Сотрудники украинских спецслужб всерьез опасаются, что Второе перемирие (предположительно со 2-5 августа) будет использовано Москвой для усиления бандформирований и усиления их технического потенциала. Если это случится, кто-то на самом верху Киева работает на Путина.

‪#‎BOING‬ 777
С крайне высокой вероятностью малазийский "Боинг" был сбит российским экипажем "Бука". На установке, отработавшей по самолету, система распознавания "Свой-Чужой" БЫЛА ИСПРАВНА.
Российский экипаж российского "Бука" знал, что стреляет в пассажирский самолет и СТРЕЛЯЛ ПО НЕМУ ПРЕДНАМЕРЕННО.

МОИ ПЯТЬ КОПЕЕК
Я уверен в своих источниках. За все время они прокололись только раз, когда сказали, что на Донбассе не потдвердились российские таник (помните первы три "коробочки")? Опровержение тогда прищло от Крутова...

НЕ КОММЕНТИРУЮ, СООРРИ.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ди
Фінлі, навіщо дублювати мій пост. Я ж просив.

До чого така секретність?
Він інтернет знайомому надав свою фотку.Ви ж знайомі лише по грі, наскільки я зрозумів?
Знову якась нестиковка .

Тобі дав фотку, щоб ти бачив. Побачив? Навіщо ти світиш людину? Що ти хочеш довести? Чи хочеш підісрати людині?
Фоток в інеті море і до чого та фотка, там не написано. Як не написано звідки вона.
А тому, що я надаю інформацію від реальної людини про ситуацію. І тут її фотка недоречна.

 :Sho_za:  Він наш вояк.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Скоріш за все історію Ти вигадав.Фото взяв з інету.
Десь приблизно так я відчуваю ступінь правдивості цього опусу.
А вимагаєш прибрати,  бо Можна перевірити джерело фотки , де власне воно було опубліковано вперше.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Фінлі, я тобі ясно сказав, що зробити з постом чи ні?
Вони біля Саур-Могили недалеко. А тих хто міг користуватися цією САУ вже може не бути в живих. А ти падло, ще починаєш свою вонь розводити.
Тобі сюди http://ukrpravda.net/index.php?topic=11320.0

Ууууууу...як все погано .

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Я лише ловлю брехунів за їхні довгі язики.

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Igor Myagchenkov
2 hrs ·
...
2. По оперативной информации в начале августа может быть заключено перемирие с сепаратистами. Серьезные признаки есть: с сегодняшнего дня поезда заходят в Донецк и уходят оттуда (опоздание по графику примерно 80 минут).
...
А до этого что, поезда не заходили? Если такое и было, то непродолжительное время. А так вроде вокзал работает, поезда идут. Ну да, с опозданиями, и маршрут несколько менялся - но это не повод для "все пропало!".   

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Скоріш за все історію Ти вигадав.Фото взяв з інету.
Десь приблизно так я відчуваю ступінь правдивості цього опусу.
А вимагаєш прибрати,  бо Можна перевірити джерело фотки , де власне воно було опубліковано вперше.

В інеті такої фотки немає. Це можна перевірити. І джерел теж не видно інших.

Якщо людина дійсно виклала приватну фоту по дурості я би не став так рогами впиратись.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Скоріш за все історію Ти вигадав.Фото взяв з інету.
Десь приблизно так я відчуваю ступінь правдивості цього опусу.
А вимагаєш прибрати,  бо Можна перевірити джерело фотки , де власне воно було опубліковано вперше.

В інеті такої фотки немає. Це можна перевірити. І джерел теж не видно інших.

Якщо людина дійсно виклала приватну фоту по дурості я би не став так рогами впиратись.

Ви перевірили?

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Все ясно, людей кинули як м'ясо, навіть спеців не дали. Таки наші ще не відовчилися воювати за рахунок життя людей, як це навчали за часів СРСР.

 У перші дні мало що було укомплектовано, підготовлено для бойових дій, а масштаби війни зростали. Для вас це новина?

Дивно, а чому не дали нашим хлопцям сучасні протитанкові комплекси, той же Скіф

 Держава Україна довший час була лише номінально, для більшості керівників країни вона служила лише засобом наживи. Вам це не відомо?

П.С. Плюсуємо в карму за інформацію з перших рук.

 Що ви із цією кармою носитесь як із писаною торбою. Ви на форум завітали ради "карми"?

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Скоріш за все історію Ти вигадав.Фото взяв з інету.
Десь приблизно так я відчуваю ступінь правдивості цього опусу.
А вимагаєш прибрати,  бо Можна перевірити джерело фотки , де власне воно було опубліковано вперше.

В інеті такої фотки немає. Це можна перевірити. І джерел теж не видно інших.

Якщо людина дійсно виклала приватну фоту по дурості я би не став так рогами впиратись.

Ви перевірили?

Да, дивився. Самий простий шлях https://images.google.com/
Туди перетяніть фото. І аналогічно спробуйте перевірити інші фото які дійсно є в інеті на інших джерелах. Знаходить практично завжди. Але по цій фото жодних джерел.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Скоріш за все історію Ти вигадав.Фото взяв з інету.
Десь приблизно так я відчуваю ступінь правдивості цього опусу.
А вимагаєш прибрати,  бо Можна перевірити джерело фотки , де власне воно було опубліковано вперше.

В інеті такої фотки немає. Це можна перевірити. І джерел теж не видно інших.

Якщо людина дійсно виклала приватну фоту по дурості я би не став так рогами впиратись.

Ви перевірили?

Да, дивився. Самий простий шлях https://images.google.com/
Туди перетяніть фото. І аналогічно спробуйте перевірити інші фото які дійсно є в інеті на інших джерелах. Знаходить практично завжди. Але по цій фото жодних джерел.

Дякую. Фотку видаляю.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Хто може виступити посередником Фінлі? Пишіть мені у лічку. Я скину Фінлі у лічку свій телефон. Нехай платить гроші, раз бикує.

Народ досить вже. Зам'яли конфлікт. finli адекватна людина.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Хто може виступити посередником Фінлі? Пишіть мені у лічку. Я скину Фінлі у лічку свій телефон. Нехай платить гроші, раз бикує.

Це вже цікаво  :laugh:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Хто може виступити посередником Фінлі? Пишіть мені у лічку. Я скину Фінлі у лічку свій телефон. Нехай платить гроші, раз бикує.

Народ досить вже. Зам'яли конфлікт. finli адекватна людина.

Я ні разі тут байки не писав. І завжди захищався на нашу армію. І виступав проти істерик і т.д.
Сьогодні я написав пост, те, що мені розказала людина. Яка кожен день спить по 3-4 години (періодично їх міняють) і сидить в окопах.
У нас взагалі дезертували 42 чоловіка з тієї границі в Росію. Забули? Думаєте у цих людей нормальний психологічний стан, коли їх по три рази на день вбивають і калічать кацапи. А вони зробити нічого не можуть. Думаєте, хтось із ЗСУ буде на границю кидати спеців? Який сенс, у нас і так їх мало. Хороші спеціалісти танкісти та артилеристи потрібні в інших місцях АТО. У відповідь по кацапам наші ж стріляти не будуть. Дали хлопцям зброю та й все. Їх задача просто вижити. Він мені телефонував кілька днів назад і казав, що скоро помре в тому окопі. Не знає ще скільки йому залишилось жити, але надій у нього немає. В людини шок.

Чи може бути САУ і щоб біля неї не було спеціалістів? Елементарно. Наші срочники, які служили в кінці 90-х та у 2000-х роках реально числились артилеристами, але ніякої практики вони не мали. Тільки в показових частинах була практика (Десна і т.д.). Решта просто займалися строєвою підготовкою та хоз роботами.
Я навчався на офіцера, так за 5 років навчання я вистрелив з АК-74 всього 18 патронів та 18 патронів з ПМ, кинув аж одну гранату бойову РГД-5. То що Ви хочете сказати, що хтось дасть хоч один патрон срочнику? Не смішіть мої носки. Тим більше, що срочники у нас служили всього 12 місяців. Навіть я за перший рік служби офіцером, начальником станції не мав нагоди хоч раз з'їздити на стрільби (хоча полігон був 2 км від частини) і вистрелити хоч один патрон. Що казати про рядових срочників?
У нас вся АТО тримається на контрактниках. Мобілізованих трохи повчили на полігонах. Снайперам дали стрільнути аж по три патрони і ти снайпер...

Ситуація покращилася починаючи з травня. Мій друг, який зараз на кордоні, в день вистрілював по 270-300 патронів з різної зброї (на полігоні в Сумах). Давали стріляти з гранатометів і т.д. Я навіть про таке і мріяти не міг. Також нормальну підготовку пройшли в Нових Петрівцях і наші хлопці з Донбасу і т.д.

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Хто може виступити посередником Фінлі? Пишіть мені у лічку. Я скину Фінлі у лічку свій телефон. Нехай платить гроші, раз бикує.

Народ досить вже. Зам'яли конфлікт. finli адекватна людина.

Я ні разі тут байки не писав. І завжди захищався на нашу армію. І виступав проти істерик і т.д.
Сьогодні я написав пост, те, що мені розказала людина. Яка кожен день спить по 3-4 години (періодично їх міняють) і сидить в окопах.
У нас взагалі дезертували 42 чоловіка з тієї границі в Росію. Забули? Думаєте у цих людей нормальний психологічний стан, коли їх по три рази на день вбивають і калічать кацапи. А вони зробити нічого не можуть. Думаєте, хтось із ЗСУ буде на границю кидати спеців? Який сенс, у нас і так їх мало. Хороші спеціалісти танкісти та артилеристи потрібні в інших місцях АТО. У відповідь по кацапам наші ж стріляти не будуть. Дали хлопцям зброю та й все. Їх задача просто вижити. Він мені телефонував кілька днів назад і казав, що скоро помре в тому окопі. Не знає ще скільки йому залишилось жити, але надій у нього немає. В людини шок.

Чи може бути САУ і щоб біля неї не було спеціалістів? Елементарно. Наші срочники, які служили в кінці 90-х та у 2000-х роках реально числились артилеристами, але ніякої практики вони не мали. Тільки в показових частинах була практика (Десна і т.д.). Решта просто займалися строєвою підготовкою та хоз роботами.
Я навчався на офіцера, так за 5 років навчання я вистрелив з АК-74 всього 18 патронів та 18 патронів з ПМ, кинув аж одну гранату бойову РГД-5. То що Ви хочете сказати, що хтось дасть хоч один патрон срочнику? Не смішіть мої носки. Тим більше, що срочники у нас служили всього 12 місяців. Навіть я за перший рік служби офіцером, начальником станції не мав нагоди хоч раз з'їздити на стрільби (хоча полігон був 2 км від частини) і вистрелити хоч один патрон. Що казати про рядових срочників?
У нас вся АТО тримається на контрактниках. Мобілізованих трохи повчили на полігонах. Снайперам дали стрільнути аж по три патрони і ти снайпер...

Ситуація покращилася починаючи з травня. Мій друг, який зараз на кордоні, в день вистрілював по 270-300 патронів з різної зброї (на полігоні в Сумах). Давали стріляти з гранатометів і т.д. Я навіть про таке і мріяти не міг. Також нормальну підготовку пройшли в Нових Петрівцях і наші хлопці з Донбасу і т.д.
все про службу і що ніхто там не вміє стріляти 100% так і є, я прослужив 20 років і тоже стріляв з автомата  раз 5-7, с пістолета багато, а в мене інша спеціальність, була рота охорони у нас так бувало за всю службу - не стріляли ні разу!!!.....

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
З попередніх постів я зрозумів, що у нас шансів нема коли кацапи справді попруть?
Бо вже 3 місяці всі наші ЗС зав“язли на доволі невеликій території, де проти них воює максимум одна піхотна дивізія ворога (за кількістю).

 :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821

У нас взагалі дезертували 42 чоловіка з тієї границі в Росію. Забули? Думаєте у цих людей нормальний психологічний стан, коли їх по три рази на день вбивають і калічать кацапи. А вони зробити нічого не можуть. Думаєте, хтось із ЗСУ буде на границю кидати спеців? Який сенс, у нас і так їх мало. Хороші спеціалісти танкісти та артилеристи потрібні в інших місцях АТО. У відповідь по кацапам наші ж стріляти не будуть. Дали хлопцям зброю та й все. Їх задача просто вижити. Він мені телефонував кілька днів назад і казав, що скоро помре в тому окопі. Не знає ще скільки йому залишилось жити, але надій у нього немає. В людини шок.




Квант, я в повному ахуї.. Звичайно, здогадувався, що "геніальна" операція в секторі Д - то звичайний котел для наших бригад. Але чомусь полководці вперто доводять, що все гут і інакше не можна було. Але щоб отак в той прикордонний сектор закидували людей без підготовки, то є повний пиздець.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
У мене ж створюється враження, що наших там менше, ніж ворога.
If you are going through hell, keep going.

Offline Аксельбант

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2690
  • Стать: Чоловіча
У відповідь по кацапам наші ж стріляти не будуть. Дали хлопцям зброю та й все. Їх задача просто вижити. Він мені телефонував кілька днів назад і казав, що скоро помре в тому окопі. Не знає ще скільки йому залишилось жити, але надій у нього немає. В людини шок.

Если бы у них была задача выжить, то любому придурку за включенный телефон давали бы прикладом в лоб. Но, как тут понятно, этому приятелю можно звонить в любое время - то он точно помрет в том окопе. Будет сеанс очередной связи - пусть себе на пузо мишень прикрепит, чтобы не долго мучатся.
Come out yee Black and Tan

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
З попередніх постів я зрозумів, що у нас шансів нема коли кацапи справді попруть?
Бо вже 3 місяці всі наші ЗС зав“язли на доволі невеликій території, де проти них воює максимум одна піхотна дивізія ворога (за кількістю).

 :Sho_za:

Насправді у кацапів ситуація аналогічна. У мене брат двоюрідний "вєлікій русскій офіцер" (батько українець, мати алтайка). Так що ситуація там така як і в нас. Бардака ще більше. Але там більше боєготових частин. З іншого боку, у нас 22 тис. армії, що на АТО уже понюхала пороху та вміє стріляти. Це наша ударна міць. В кацапів аналогічно буде тисяч 40. Але у нас на полігонах постійно готують нових людей. Так, що не так все і погано.
В будь якому разі, у нас зброї на складах валом. Будемо навчатися в бою, як під час 2 світової війни. З жертвами звичайно.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
З попередніх постів я зрозумів, що у нас шансів нема коли кацапи справді попруть?
Бо вже 3 місяці всі наші ЗС зав“язли на доволі невеликій території, де проти них воює максимум одна піхотна дивізія ворога (за кількістю).

 :Sho_za:

Якраз основні сили ЗСУ не на Донбасі зараз. якщо не помиляюсь.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
З попередніх постів я зрозумів, що у нас шансів нема коли кацапи справді попруть?
Бо вже 3 місяці всі наші ЗС зав“язли на доволі невеликій території, де проти них воює максимум одна піхотна дивізія ворога (за кількістю).

 :Sho_za:

 Доводиться пояснювати елементарне. Противник знаходиться у містах і прикривається мирним населенням та інфраструктурою міста (по суті вже створеними фортифікаційними укріпленнями). Подивись, скільки Росія воювала із Чечнею. І придушила в решті решт лиш після того, як змогла внести розбрат в середину чеченців.

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
З попередніх постів я зрозумів, що у нас шансів нема коли кацапи справді попруть?
Бо вже 3 місяці всі наші ЗС зав“язли на доволі невеликій території, де проти них воює максимум одна піхотна дивізія ворога (за кількістю).

 :Sho_za:
Что значит "когда"? Они уже ротами прут под прикрытием артиллерии. Или, думаете, там против наших местные пьяные скоты до сих пор воюют?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Квант, я в повному ахуї.. Звичайно, здогадувався, що "геніальна" операція в секторі Д - то звичайний котел для наших бригад. Але чомусь полководці вперто доводять, що все гут і інакше не можна було. Але щоб отак в той прикордонний сектор закидували людей без підготовки, то є повний пиздець.

Чому без підготовки? Люди пройшли навчання на полігонах, стріляти вміють і з автоматів і з гранатометів. Але це не допоможе від артилерії кацапів, яка лупить за 5-90 км. Вони не йдуть у відкритий бій. Наші реально кацапів і не бачать. А якщо відправити спеців на САУ на кордон, то що? Вони ж не будуть стріляти по території кацапні! Більше того, треба вогонь корегувати. З нашої сторони вогонь кацапні корегують місцеві колоради та кацапські безпілотні апарати. У нас безпілотних апаратів немає. Місцевих українців думаю, ми там не знайдемо.

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
З попередніх постів я зрозумів, що у нас шансів нема коли кацапи справді попруть?
Бо вже 3 місяці всі наші ЗС зав“язли на доволі невеликій території, де проти них воює максимум одна піхотна дивізія ворога (за кількістю).

 :Sho_za:

Вы не правы, сейчас упор идет на то чтоб максимально сохранить инфраструктуру и мирняк. Если убрать эти ограничения то проблемы будут только в решении вопроса как отстроить заново и стоит ли это делать.
В случае полномасштабной агрессии думаю вам не понравится понять что такое мясорубка. Ограничения будут иметь в лучшем случае только временные рамки для выхода мирняка, в остальном вплоть до выжженной земли.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
З попередніх постів я зрозумів, що у нас шансів нема коли кацапи справді попруть?
Бо вже 3 місяці всі наші ЗС зав“язли на доволі невеликій території, де проти них воює максимум одна піхотна дивізія ворога (за кількістю).

 :Sho_za:

Насправді у кацапів ситуація аналогічна. У мене брат двоюрідний "вєлікій русскій офіцер" (батько українець, мати алтайка). Так що ситуація там така як і в нас. Бардака ще більше. Але там більше боєготових частин. З іншого боку, у нас 22 тис. армії, що на АТО уже понюхала пороху та вміє стріляти. Це наша ударна міць. В кацапів аналогічно буде тисяч 40. Але у нас на полігонах постійно готують нових людей. Так, що не так все і погано.
В будь якому разі, у нас зброї на складах валом. Будемо навчатися в бою, як під час 2 світової війни. З жертвами звичайно.

Якщо два колгоспи (армії України і Росії згідно ваших слів) почнуть воювати, то ми переможемо в будь-якому випадку, бо в нас
мотивація значно сильніша. Єдине, що ціна буде заплачена дуже висока.

Але, нажаль другої армії в нас немає, і вона за пару місяців не може бути іншою. Єдине що радує, що проти нас воює
кацапстан, а не наприклад Ізраїль.


« Останнє редагування: Серпня 01, 2014, 12:13:52 00:13 від OlegSky »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
У відповідь по кацапам наші ж стріляти не будуть. Дали хлопцям зброю та й все. Їх задача просто вижити. Він мені телефонував кілька днів назад і казав, що скоро помре в тому окопі. Не знає ще скільки йому залишилось жити, але надій у нього немає. В людини шок.

Если бы у них была задача выжить, то любому придурку за включенный телефон давали бы прикладом в лоб. Но, как тут понятно, этому приятелю можно звонить в любое время - то он точно помрет в том окопе. Будет сеанс очередной связи - пусть себе на пузо мишень прикрепит, чтобы не долго мучатся.

Ви що думаєте, що там ідіоти? У них усіх відключені телефони. Вони їх вмикають тільки тоді, коли уже глибоко у нас в тилу, на відпочинку. Він мені телефонує раз в тиждень, на кілька хвилин. Постійно поза зоною досяжності. Про що Ви говорите?