Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть3  (Прочитано 176342 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
З попередніх постів я зрозумів, що у нас шансів нема коли кацапи справді попруть?
Бо вже 3 місяці всі наші ЗС зав“язли на доволі невеликій території, де проти них воює максимум одна піхотна дивізія ворога (за кількістю).

 :Sho_za:

Якраз основні сили ЗСУ не на Донбасі зараз. якщо не помиляюсь.

О таких вещах нужно молчать.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Я не знаю, чи варто берегти інфраструктуру і тамтешню публіку ціною життів наших бійців. Як на мене - сумнівно, бо треба насамперед знищити ворога із найменшими втратами з нашого боку.
If you are going through hell, keep going.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
З попередніх постів я зрозумів, що у нас шансів нема коли кацапи справді попруть?
Бо вже 3 місяці всі наші ЗС зав“язли на доволі невеликій території, де проти них воює максимум одна піхотна дивізія ворога (за кількістю).

 :Sho_za:

Мой сотрудник уволился из армии 7 лет назад - по причине полной профанации происходящего. Когда раз в год приходило время сдать зачеты по бросанию гранат, выкапывалась большая яма, назначался один "дежурный", в обязанности которого входило выдернуть чеку из гранаты и перебросить ее через стену в эту яму, и так со всеми гранатами. После чего составлялся отчет о проведенном зачете, чеки от гранат были тому подтверждением.

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Я не знаю, чи варто берегти інфраструктуру і тамтешню публіку ціною життів наших бійців. Як на мене - сумнівно, бо треба насамперед знищити ворога із найменшими втратами з нашого боку.

Кацапы делают упор на это, все что они делают на правлено на разжигание ненависти к населению востока и как следствие массовым жертвам среди мирняка ну а далее они хотят быть миротворцами-защитниками.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я не знаю, чи варто берегти інфраструктуру і тамтешню публіку ціною життів наших бійців. Як на мене - сумнівно, бо треба насамперед знищити ворога із найменшими втратами з нашого боку.

Погано те, що кацапня живе дуже концентровано. І якщо навіть туди підселяти українців, то кацапи своїм напором їх тупо защімлять. Українців в Донбасі відсили 10-15%, а це дуже мало, щоб змінити суспільну думку та впливати на соціум. Нам було б правильно "ложити болт" на цей регіон і будувати нові заводи на Західній та Центральній Україні. А донбасята нехай їдуть у проукраїнський соціум.

Offline Аксельбант

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2690
  • Стать: Чоловіча
Ви що думаєте, що там ідіоти? У них усіх відключені телефони. Вони їх вмикають тільки тоді, коли уже глибоко у нас в тилу, на відпочинку. Він мені телефонує раз в тиждень, на кілька хвилин. Постійно поза зоною досяжності. Про що Ви говорите?

О! И что видно - имеется ротация бойцов зоне огневого контакта. Соблюдается режим радиомолчания. Да, по ним садят из артиллерии. Да, они сидят в окопах и мало что могут. Но их не раскатали как тех ребят, кто лагерь в чистом поле поставил.

Иногда подвиг и заключается в том, чтобы сидеть и обозначать присутствие.

Українців в Донбасі відсили 10-15%

Вот это п..ж чистой воды. Их там много больше. Википедия в зубы.
« Останнє редагування: Серпня 01, 2014, 12:23:34 00:23 від Аксельбант »
Come out yee Black and Tan

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Як на мене, то індустрія Донбасу має зникнути. Вона збиткова, екологічно небезпечна і відстала.
Реально суспільно непотрібна. Фактично вона годувала не стільки місцеве населення, скільки Ахмєтова і йому подібних. Зникнення промислової інфрастуктури Донбасу принесе позитивні соціальні зміни.
If you are going through hell, keep going.

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Як на мене, то індустрія Донбасу має зникнути. Вона збиткова, екологічно небезпечна і відстала.
Реально суспільно непотрібна. Фактично вона годувала не стільки місцеве населення, скільки Ахмєтова і йому подібних. Зникнення промислової інфрастуктури Донбасу принесе позитивні соціальні зміни.

Она не исчезнуть должна, а быть серьезно модернизированной. Как раз есть повод для этого после АТО.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Як на мене, то індустрія Донбасу має зникнути. Вона збиткова, екологічно небезпечна і відстала.
Реально суспільно непотрібна. Фактично вона годувала не стільки місцеве населення, скільки Ахмєтова і йому подібних. Зникнення промислової інфрастуктури Донбасу принесе позитивні соціальні зміни.

міграцію у середину країни, зростання злочинності 

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Она не исчезнуть должна, а быть серьезно модернизированной. Как раз есть повод для этого после АТО.
Вы, главное, деньги на модернизацию найдите.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Як на мене, то індустрія Донбасу має зникнути. Вона збиткова, екологічно небезпечна і відстала.
Реально суспільно непотрібна. Фактично вона годувала не стільки місцеве населення, скільки Ахмєтова і йому подібних. Зникнення промислової інфрастуктури Донбасу принесе позитивні соціальні зміни.

міграцію у середину країни, ріст злочинності

На перших порах. Потім соціум поставить їх на місце. Є досвід на Черкащині, коли в села приїхали грузини. Спочатку тюрьми (навіть діти в колоніях побували), а зараз працювати почали. На людей стали схожі. Реально відчувається процес асиміляції.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Hromadske.TV ‏@HromadskeTV  2 хв.
В Шахтарську обстріляли українських десантників: 21 загиблий
http://goo.gl/Sstno4

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Як на мене, то індустрія Донбасу має зникнути. Вона збиткова, екологічно небезпечна і відстала.
Реально суспільно непотрібна. Фактично вона годувала не стільки місцеве населення, скільки Ахмєтова і йому подібних. Зникнення промислової інфрастуктури Донбасу принесе позитивні соціальні зміни.

а нiхто нiчого нового i не буде будувувати.
Бо дуже великi ризики

Так що може щось вiдбудують, але великi грошi туди вже не пiдуть   

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Погано те, що кацапня живе дуже концентровано. І якщо навіть туди підселяти українців, то кацапи своїм напором їх тупо защімлять. Українців в Донбасі відсили 10-15%, а це дуже мало, щоб змінити суспільну думку та впливати на соціум. Нам було б правильно "ложити болт" на цей регіон і будувати нові заводи на Західній та Центральній Україні. А донбасята нехай їдуть у проукраїнський соціум.
найбільша вата часто українці, найбільші укр. націоналісти часто росіяни.
є кореляція за рівнем освіти, а за етнічним походженням невелика.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Кацапы делают упор на это, все что они делают на правлено на разжигание ненависти к населению востока и как следствие массовым жертвам среди мирняка ну а далее они хотят быть миротворцами-защитниками.

В городах где длительное вреия сидели казачки и прочие "апалченцы", мирняк врядли будет рад очередным "миротворцам". Среди поддерживающих идеи русского мира, возможно некоторые уже их ненавидят. Ну те, кому снаряд прилетел, квартиру грабанули или авто отжали.
И еще за последнее время не припомню сообщений в СМИ о блокировании колонн украинской бронетехники "живым щитом".

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821


Иногда подвиг и заключается в том, чтобы сидеть и обозначать присутствие.


Дивно, але плюсую в карму.. 

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Hromadske.TV ‏@HromadskeTV  2 хв.
В Шахтарську обстріляли українських десантників: 21 загиблий
http://goo.gl/Sstno4

“Щойно мені на мобільний зателефонували з підрозділу Бруно Сантоса. По них “луплять” з 4-х сторін “Градами”. Вони попрощалися. Сказали — шансів немає. Ніхто нічого їм не привіз, ніякого підкріплення та постачання не було”, - повідомило джерело напередодні.

Це вже якась дуже хуйова тенденція. Цікаво, скільки за цей день увалили бойовиків?  :smilie2:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Як на мене, то індустрія Донбасу має зникнути. Вона збиткова, екологічно небезпечна і відстала.
Реально суспільно непотрібна. Фактично вона годувала не стільки місцеве населення, скільки Ахмєтова і йому подібних. Зникнення промислової інфрастуктури Донбасу принесе позитивні соціальні зміни.

а нiхто нiчого нового i не буде будувувати.
Бо дуже великi ризики

Так що може щось вiдбудують, але великi грошi туди вже не пiдуть

Та проблема навіть не в грошах. Промисловіть Донбаса була створена за наявності великих, практично
бесплатних трудових ресурсів СРСР. Відновити її в сучасних умовах просто нереально.

Внутрішня іміграція малоймовірна, оскільки таких підприємств, на яких можуть працювати малокваліфіковані
кадри Донбасу на іншій території України немає.

Як варіант організувати їх відправку в Сибір чи на інші простори Росії, бо в противному разі це буде, реально,
європейське Сомалі.


Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
найбільша вата часто українці, найбільші укр. націоналісти часто росіяни.
є кореляція за рівнем освіти, а за етнічним походженням невелика.

+100500

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Як на мене, то індустрія Донбасу має зникнути. Вона збиткова, екологічно небезпечна і відстала.
Реально суспільно непотрібна. Фактично вона годувала не стільки місцеве населення, скільки Ахмєтова і йому подібних. Зникнення промислової інфрастуктури Донбасу принесе позитивні соціальні зміни.

Разгромленные предприятия (которые убыточны) в принципе не жалко. Вопрос как трудоустроить рабочих. Безработные - потенциальная угроза для суверенитета, поскольку кацапы их могут купить за еду.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Hromadske.TV ‏@HromadskeTV  2 хв.
В Шахтарську обстріляли українських десантників: 21 загиблий
http://goo.gl/Sstno4

пишуть:
>>>
ребят, 6 человек погибло. но не 21! и 1 бтр спалили.

треба чекати підтвердження
до речі в повідомленні написано: підмога не прийшла, а шо б підмога зробила? град би саперними лопатками відбивала б?
« Останнє редагування: Серпня 01, 2014, 12:48:48 00:48 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
найбільша вата часто українці, найбільші укр. націоналісти часто росіяни.
є кореляція за рівнем освіти, а за етнічним походженням невелика.

+100500

Доктрина російского "православного руцкого мира" є відсталою доктриною XIX століття, саме
тому маємо кореляцію за рівнем освіти.

Але в зв'зку з тим, що участь в конфлікті бере Росія,  його можна сміливо переводити в площину національного ,
а не соціального.

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Hromadske.TV ‏@HromadskeTV  2 хв.
В Шахтарську обстріляли українських десантників: 21 загиблий
http://goo.gl/Sstno4

пишуть:
>>>
ребят, 6 человек погибло. но не 21! и 1 бтр спалили.

треба чекати підтвердження

По разным вбросам, вроде наши отступили от Шахтерска и Тореза.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Як на мене, то індустрія Донбасу має зникнути. Вона збиткова, екологічно небезпечна і відстала.
Реально суспільно непотрібна. Фактично вона годувала не стільки місцеве населення, скільки Ахмєтова і йому подібних. Зникнення промислової інфрастуктури Донбасу принесе позитивні соціальні зміни.

Разгромленные предприятия (которые убыточны) в принципе не жалко. Вопрос как трудоустроить рабочих. Безработные - потенциальная угроза для суверенитета, поскольку кацапы их могут купить за еду.

К сожалению, никак. Единственный выход - разрушить полностью инфрастрктуру, провести фильтрацию
населения, благонадёжных оставить в Украине для отстраивания региона, остальным предложить иммигрировать в Россию.

Они уедут, поскольку в Украине им делать будет нечего.

Таким образом решиться сразу несколько проблем : сепаратизма, трудоустройства, перепрофилирования региона,
уничтожение олигархических кланов.


Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Кацапы делают упор на это, все что они делают на правлено на разжигание ненависти к населению востока и как следствие массовым жертвам среди мирняка ну а далее они хотят быть миротворцами-защитниками.

В городах где длительное вреия сидели казачки и прочие "апалченцы", мирняк врядли будет рад очередным "миротворцам". Среди поддерживающих идеи русского мира, возможно некоторые уже их ненавидят. Ну те, кому снаряд прилетел, квартиру грабанули или авто отжали.
И еще за последнее время не припомню сообщений в СМИ о блокировании колонн украинской бронетехники "живым щитом".

То что они всрались и боятся высунуть морду не говорит о том что они не покажут свою ненависть к украинцам как только будет за кого спрятаться.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Треба полювати на гради. Люди постійно повідомляють де вони знаходяться. І валити по градам, незалежно де стоять - серед житла чи ні.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Як на мене, то індустрія Донбасу має зникнути. Вона збиткова, екологічно небезпечна і відстала.
Реально суспільно непотрібна. Фактично вона годувала не стільки місцеве населення, скільки Ахмєтова і йому подібних. Зникнення промислової інфрастуктури Донбасу принесе позитивні соціальні зміни.
При таком долларе и отказе от газа?  Не думаю, что прямо так совсем не нужен уголь стране. Что производить будем? Вырубку лесов?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Достали, 3 сторінки ні про що. Подивіться назву гілки.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Hromadske.TV ‏@HromadskeTV  2 хв.
В Шахтарську обстріляли українських десантників: 21 загиблий
http://goo.gl/Sstno4

пишуть:
>>>
ребят, 6 человек погибло. но не 21! и 1 бтр спалили.

треба чекати підтвердження

По разным вбросам, вроде наши отступили от Шахтерска и Тореза.

Нашим давить конечно надо, но по моему, кто-то начал очень спешить с АТО, чтобы успеть к 24 августа.

Возможно это Гелетей, он всё-таки карьерист, к нему нужен нормальный заместитель, который бы сдерживал
от непродуманых решений.

Спешить нам некуда. 24 это просто ещё один день в месяце.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Достали, 3 сторінки ні про що. Подивіться назву гілки.

Не нервуйся, всі ці проблеми напряму стосуються театру воєнних дій, їх закінчення, та подальшої долі цих територій і відносин між країнами.  Чи ти реально віриш, що після останнього застріленого сепаратиста, кудись зникнуть проблеми, які зараз прорізалися? Це вже назавжди.

Крім того людям деколи корисно переключитися.
« Останнє редагування: Серпня 01, 2014, 01:07:47 01:07 від OlegSky »