Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть3  (Прочитано 176842 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Сдали Савур-могилу ?

Там на самій горі немає сенсу нікому перебувати.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902

Reincarnation. @TukvaSociopat  ·  1 год

В день ВДВ украинские десантники уничтожили 7 танков, 5 БТРов, 3 Града и 120 сепаратистов...

медали заработали!

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча


 карта, що роз'яснює ситуацію в зоні АТО
Quo Vadis

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Ну, дай Бог:

Ледокоин Гетьмана @YevhenS  ·  4 хв
Донецк, Мы готовы освобождать город от терров...

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
« Останнє редагування: Серпня 02, 2014, 09:02:30 21:02 від Шоцемамо? »
ну и ладно...

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Аннушка
@SherlDn

Сегодня звонила родным из Горловки.Местные создали батальон и сами будут херачить терров!На завтра ждут приезд Беса.Дошло и до тугодумов!

Починає прояснятися, чому в Горлівці перевернулися дві вантажівки ДНР  :smilie8:

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Аннушка
@SherlDn

Сегодня звонила родным из Горловки.Местные создали батальон и сами будут херачить терров!На завтра ждут приезд Беса.Дошло и до тугодумов!

Починає прояснятися, чому в Горлівці перевернулися дві вантажівки ДНР  :smilie8:

 Можете детальніше, а то я цей момент пропустив.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Можете детальніше, а то я цей момент пропустив.

Украинские диверсанты уничтожили бронетранспорт боевиков Горловки

Автор Олексiй Гончар | Опублiковано: Август 02, 19:54 | Рубрика: Україна

 

Сегодня утром жители Горловки обнаружили на обочине дороги в районе Кирова два перевернутых грузовика сепаратистов. Машины с символикой “Новороссии”, скорее всего, ночью накрыла диверсионная группа силовиков, которые стоят под городом – считает автор фото.



« Останнє редагування: Серпня 02, 2014, 08:46:29 20:46 від svo1973 »

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
Сдали Савур-могилу ?

Цитувати
Після атаки терористів у районі височини Савур-Могила, бійці 95-ї окремої аеромобільної і 30-ї окремої механізованої бригад з Житомирщини були передислоковані

Терористи ДНР атакували вершину кургану із «Градів», повідомляє Еспресо.TV посиланням на Інформатор.

95-а бригада, що розташовувалася на вершині зазнала втрат і була змушена відступити. Вона об'єдналася з до 30-й бригадою біля підніжжя Савур-Могили. Через деякий  час на місце прибули українські БТРи. Бійці були передислоковані.

Откуда информация? Ссылки и подтверждение из других источников есть?

новость из Еспресо.TV
в других источниках не встречал

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Так треба скрізь:

 @Garik_Youmar  ·  58 хв

Из #Авдеевка сообщают: сижу смотрю тв,тут все русские каналы пропадают и вместо них появляется лишь один - #5канал

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Так треба скрізь:

 @Garik_Youmar  ·  58 хв

Из #Авдеевка сообщают: сижу смотрю тв,тут все русские каналы пропадают и вместо них появляется лишь один - #5канал

 :smiley24: супертроллинг.
хотя не помешал бы еще один канал,
1-й всесоюзный.
И чтобы по нему все время "Лебединое озеро"  :weep:
ну и ладно...

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Сьогодні, 2 серпня місія ОБСЄ здійснювала моніторинг в зоні падіння пасажирського літака «Боїнг – 777» (рейс М-17) в районні населеного пункту Грабове.
За даними радіоперехоплення о 12-45 з аеродрому Таганрог здійснили виліт два легких фронтових винищувачі МІГ-29. Для здійснення повітряного прикриття району перебування місії ОБСЄ о 13-00 було здійснено виліт чергової ланки винищувачів Повітряних Сил Збройних Сил України. Російські літаки було виявлено та зафіксовано засобами української радіолокаційної розвідки о 13-16.
Літаки Російської Федерації здійснювали політ вздовж державного кордону України. Маршрут руху був наступним – населені пункти Куйбишево, Лісогорка, Матвєєв Курган. Загалом політ росіян тривав 45 хвилин. О 14-02 радіолокаційною розвідкою Збройних Сил України було втрачено контакт з цілями. За даними радіоперехоплення о 14-25 російські винищувачі здійснили посадку на базовому аеродромі Таганрог.
Літаки сил АТО здійснювали чергування на висоті 7 тисяч 500 метрів. Після відходу від українського кордону бойових винищувачів Російської Федерації, наші пілоти повернулись на свій базовий аеродром та здійснили посадку о 14-22.
Авіація сил АТО продовжує виконувати поставлені перед нею завдання у визначених районах. Зокрема пілоти здійснюють авіарозвідку та вогневу підтримку сил АТО.
14.30 розпочато проведення спеціальної операції підрозділами аеромобільних в районі населеного пункту Шахтарськ.
11.15 – обстріл з танку блокпосту поблизу міста Луганськ.
13.00 – 13.05 – мінометний обстріл блокпосту в районі населеного пункту Городище.
15.47 – обстріл зі стрілецької зброї блокпосту поблизу населеного пункту Обозне.
12.20 – 12.30 – 13.30 обстріл зі стрілецької зброї позицій піхотинців в районі населеного пункту Авдіївка.
Продовжується артилерійсько-мінометний обстріл позицій сил АТО з території Російської Федерації.
09.30 – 11.45 артилерійський обстріл десантників зі сторони РФ поблизу населеного пункту Дяково.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
ігнор Квант

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
супер фото :smiley24:

еще другие https://www.facebook.com/hromadsketv/photos/pcb.804258082927890/804257872927911/?type=1&theater
це ж не танк, це якась артилерія, правда?

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Так треба скрізь:

 @Garik_Youmar  ·  58 хв

Из #Авдеевка сообщают: сижу смотрю тв,тут все русские каналы пропадают и вместо них появляется лишь один - #5канал
А не будут смотреть отключим свет.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
це ж не танк, це якась артилерія, правда?

Та це ж "Мста", вже скільки раз її фото (і відео) було на форумі..

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
це ж не танк, це якась артилерія, правда?

Та це ж "Мста", вже скільки раз її фото (і відео) було на форумі..
от мені теж так здавалося. Дякую за підтвердження.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Так треба скрізь:

 @Garik_Youmar  ·  58 хв

Из #Авдеевка сообщают: сижу смотрю тв,тут все русские каналы пропадают и вместо них появляется лишь один - #5канал
А не будут смотреть отключим свет.

Так в Донецьку ж розбомбили енергопідстанції, телевежа відрубилась - і з нею усі російські канали. А "5-й канал" здається ефірний - точніше не знаю, живу без телебачення....

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
це ж не танк, це якась артилерія, правда?

Та це ж "Мста", вже скільки раз її фото (і відео) було на форумі..

ага  :smilie5: "Мсты"
ігнор Квант

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Вчора була інфа, що ватники збили український безпілотник і дуже цим гордились. Сьогодні гуляє інформація, що це старий радянський зразок ТУ-141 "Стриж", який вони сперли десь у музеї. Не знаю, чи правда, але прикольно:


Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
ага  :smilie5: "Мсты"

"Я Мстю - і Мстя моя страшна !" (с) ;)

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
мені подобається

ДАТИ МСТИ

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Вчора була інфа, що ватники збили український безпілотник і дуже цим гордились. Сьогодні гуляє інформація, що це старий радянський зразок ТУ-141 "Стриж", який вони сперли десь у музеї. Не знаю, чи правда, але прикольно:


і заодно перемалювали маркування...



явно не співпадають.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Вчора була інфа, що ватники збили український безпілотник і дуже цим гордились. Сьогодні гуляє інформація, що це старий радянський зразок ТУ-141 "Стриж", який вони сперли десь у музеї. Не знаю, чи правда, але прикольно:

Я не великий спец у системах ППО, але те що було на фото як "український безпилотник" мені виглядає як стара радянська стандартна радіокерована мішень для тренувань зенитчиків ;)

Аби назвати ту "залізну дуру" "розвідувальним безпілотником" треба мати таку ж фанатзію, як і в тих, хто називає теплові ловушки в небі "фосфорними бомбами".

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Вчора була інфа, що ватники збили український безпілотник і дуже цим гордились. Сьогодні гуляє інформація, що це старий радянський зразок ТУ-141 "Стриж", який вони сперли десь у музеї. Не знаю, чи правда, але прикольно:

і заодно перемалювали маркування...

явно не співпадають.

Я ж не кажу, що це точно правда, але така інфа гуляє... Швидше всього на фото, що я запостила просто подібний зразок

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Артемовский синдром. Прифронтовая
http://life.pravda.com.ua/society/2014/08/2/176779/
02.08.2014
Кристиан Жереги, специально для УП.Жизнь

Нагруженная журналистами машина минует указатель "Славянск – 38 км." Впереди Артемовск. По дороге - блокпосты. Самооборона Днепропетровска, самооборона Павлограда, военные, снова военные, Нацгвардия, безымянные бойцы в масках... :smiley24:

стаття повністю за посиланням
Quo Vadis

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча

СНБО представила новую карту боевых действий на востоке Украины исходя из которой стало очевидным, что донецкая группировка ДНР оказалась оторванной от остальной территории, контролируемой сепаратистами.


Напомним, что сегодня стало известно, что ожесточенные бои начались уже на окраинах Донецка.


Жители Кировского и Петровского районов Донецка сообщают о взрывах со стороны пригорода Марьинка, находящегося на западе города.


В результате боевых действий обесточено 170 транформаторных подстанций, которые обслуживают Петровский район, поселок шахты Абакумова и микрорайон Текстильщик, сообщает мэрия Донецка.


Силам АТО удалось взять под контроль также важную стратегическую развязку у Ясиноватовского поста ГАИ.


Кроме того, нашим десантникам удалось разгромить большую колонну бронетехники возле Луганска
« Останнє редагування: Серпня 02, 2014, 10:08:27 22:08 від Алекс »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
2 Алекс
прошу використовувати параметр width=700 для тега IMG
дякую

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627