Автор Тема: Новости театра БД Украино-Российской войны 2014 (Лайфньюз на предлагать) часть3  (Прочитано 176327 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ледокоин в полной эйфории...

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  2 хв.
Всем,
На основе вроде бы полной тишины на фронте произошло и сейчас происходит очень очень важное.
Надеюсь через пару дней все все узнают...

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  13 хв.
Гиркин- чистый диверсант,
Полководец просто никакой.
Скоро все всё увидите...

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  26 хв.
Что бы кто не говорил,
Что бы кто не писал,
МЫ УЖЕ НАЧИНАЕМ ВОЕВАТЬ ПО-УМУ...

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Суперский репортаж о богах войны!
Там и дроны и бравый командир с наколками и прочее.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Ковбаса і Ренегат, ДІВ все вірно пише, військові мають стійко переносити усі тягості та обмеження військової служби. А зараз війна. Просто українці весь час чимось незадоволені і ніколи не любили та не люблять владу.
а вот и нихуя.
див пишет постную хуйню.
пока див сидит жрет хлеб с маслом и ебет жену, эти "военные - тупые блонды" защищают его жопу, его дом и его хлеб

так что пусть он как раз меньше пиздит :smiley23:

Кожен має займатися своєю справою. Якщо контрактник чи мобілізований - то треба воювати, а не скиглити. Ці всі скиглення - тільки на руку ворогам. Усі ми пам'ятаємо Волноваху, де хлопці домовилися з місцевими сепаратистами, що не будуть воювати, навіть демонстративно рожки до автоматів не почепили, пушки БМП були в похідному положенні. І що? Чим закінчилося це? Я розумію, що когось "насильно" мобілізували, але виходу, крім воювати, у них уже не було. Вони це не зрозуміли і поплатилися життям.
Усіх дизертирів треба показово судити з реальними термінами тюрьми, інакше наша армія посипеться. А годувати таку армію, як в Криму, 80% якої прийняли присягу окупанта.... Я коли служив офіцером, мій командир мені прямо сказав: я служу в армії, щоб заробляти гроші, воювати - не збираюся. І навіщо нам годувати такого офіцера? А він ще й квартиру отримав.

Да это еще полбеды если мобилизованый, мало ли кого возьмут, все может быть.

Это говорит контрактник, спецназ ГШ.

А всем кто говорит что я и еще некоторые пишут херню советую включить мозги.

Этот человек, который пошел в армию, говорит что НЕ ПОНИМАЕТ ЗА ЧТО ОН ТАМ ВОЮЕТ!

Сепараты от понимают за что воюют, а он видители нет, бля....

А если Путин сюда явно запрется он тоже не поймет за что воевать нужно?

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
...военный чел скулить не должен, он должен действовать.

Я не думаю, что тебе прийдет в голову обвинить этого "военного человека" в том, что он не действует. Он, как раз,  действует и он и его коллеги -- реальные герои.  И я бы не назвал его спич скулежом.

Слава богу, у нас пока нет такого закона, который бы запрещал военному высказывать свои мысли.

И вот мне интересно, с чем именно из того, что человек сказал, здесь не согласны? Я бы на его месте рассуждал очень похоже.

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Щось мені здається, що то вброси якісь. І перше і друге. Чистенькі бійці, новеньке спорядження... з голоду вони виздихали? з такими писками налитими?
Не вірю!
 :Ganba:
Sapere aude

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Послухав... щось сумно....


Видео ватный вброс на громадськом такого нет.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Послухав... щось сумно....


Видео ватный вброс на громадськом такого нет.

Я теж так думаю, уже був вкид про підполковника розвідки, якого всі "предали", цей вброс навіть 5-й канал крутив. А на РНБО сказали, що навіть такого підрозділу у нас немає і це ватний вкид.
Ставлю + в карму.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Послухав... щось сумно....
youtube

Видео ватный вброс на громадськом такого нет.

Я теж так думаю, уже був вкид про підполковника розвідки, якого всі "предали", цей вброс навіть 5-й канал крутив. А на РНБО сказали, що навіть такого підрозділу у нас немає і це ватний вкид.
Ставлю + в карму.
Напоминает анонимных телефонных "плакальщиков" по ТСН.
Ник зарезервирован

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча

03.08.14 21:38 Террористы атаковали Попасную: погибли мирные жители, - СМИ
В результате взрывов погибли три мирных жителя, ранен ребенок.
Пророссийские террористы атаковали город Попасная на Луганщине, ранее освобожденный силами АТО, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЛигаБизнесИнформ.
Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: Луганская топ-модель вследствие нападения России осознала себя украинкой - девушка даже "исправила" документы. ФОТО
Боевики напали на дачный поселок и район вагоноремонтного завода в городе. В результате двух взрывов погибли трое мирных жителей, ранен 11-летний ребенок. Напомним, силы АТО освободили Попасную от пророссийских мародеров и террористов 22 июля. Источник: http://censor.net.ua/n296587

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Щоб це значило:
Радник Президента України Юрій Луценко каже, що план визволення Донецька вже існує, і він стане несподіванкою для терористів.
Про він заявив у Луцьку, повідомляє прес-служба Третьої Української Республіки.
«Якщо ми його реалізуємо, а це вимагає максимальної напруги всіх сил держави, можна буде впевненіше дивитися в майбутнє України», - запевнив Луценко.
За його словами, для швидкого закінчення війни зараз необхідно взяти Донецьк.
«Взяття столиці Донбасу означатиме 90 відсотків перемоги. Не можна буде говорити про якісь тамтешні республіки, коли столиця краю буде не в їхніх руках. Це наша одна з головних помилок, що ми допустили туди перебазування основних терористичних сил», - визнав Луценко.
 http://www.ukrinform.ua/ukr/news/plan_vizvolennya_donetska_vge_e__vin_stane_nespodivankoyu__lutsenko_1960722

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
...военный чел скулить не должен, он должен действовать.

Я не думаю, что тебе прийдет в голову обвинить этого "военного человека" в том, что он не действует. Он, как раз,  действует и он и его коллеги -- реальные герои.  И я бы не назвал его спич скулежом.

Слава богу, у нас пока нет такого закона, который бы запрещал военному высказывать свои мысли.

И вот мне интересно, с чем именно из того, что человек сказал, здесь не согласны? Я бы на его месте рассуждал очень похоже.
Я свой интернациональный долг отдал еще в далеком 81-м. Так  что я не новобранец

Я свой долг начал отдавать в  87-м, интернациональный не довелось. И вопрос остался не отвеченным: С чем именно из того, что человек сказал, здесь не согласны?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Народ, плз все разборки за пределами этой ветки. Тут информация!
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Щоб це значило:
Радник Президента України Юрій Луценко каже, що план визволення Донецька вже існує, і він стане несподіванкою для терористів.
Про він заявив у Луцьку, повідомляє прес-служба Третьої Української Республіки.
«Якщо ми його реалізуємо, а це вимагає максимальної напруги всіх сил держави, можна буде впевненіше дивитися в майбутнє України», - запевнив Луценко.
За його словами, для швидкого закінчення війни зараз необхідно взяти Донецьк.
«Взяття столиці Донбасу означатиме 90 відсотків перемоги. Не можна буде говорити про якісь тамтешні республіки, коли столиця краю буде не в їхніх руках. Це наша одна з головних помилок, що ми допустили туди перебазування основних терористичних сил», - визнав Луценко.
 http://www.ukrinform.ua/ukr/news/plan_vizvolennya_donetska_vge_e__vin_stane_nespodivankoyu__lutsenko_1960722

це підтверджує і гелетей

Гелетей заявив, що існує стратегія з узяття під контроль великої території, на якій зокрема знаходиться місце аварії "Боїнгу".
Однак, за його словами, стратегія поки не буде реалізовуватися через експертів, які там працюють.
Міністр запевнив, що українська армія близька до перемоги над сепаратистами.


http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/3/7033831/


і упосередковано ледокоїн

Цитата: PamTam
Ледокоин в полной эйфории...

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  2 хв.
Всем,
На основе вроде бы полной тишины на фронте произошло и сейчас происходит очень очень важное.
Надеюсь через пару дней все все узнают...

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  13 хв.
Гиркин- чистый диверсант,
Полководец просто никакой.
Скоро все всё увидите...

Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  26 хв.
Что бы кто не говорил,
Что бы кто не писал,
МЫ УЖЕ НАЧИНАЕМ ВОЕВАТЬ ПО-УМУ...

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Щоб це значило:

 Можливо те ж, що і Ледокоїн пише, що знає щось дуже важливе. У цьому зв"язку я можу здогадуватись, що в Донецьку вже засіло кілька груп від українського спецназу, освідомлювачі дали чітку інформацію де  і що є у терористів. Залишилось лише дочекатись часу "Ч".

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А от саме ці слова:
Радник Президента України Юрій Луценко каже, що план визволення Донецька вже існує, і він стане несподіванкою для терористів.
 
Що для терорів може бути несподіванкою? Риємо підземні ходи? :smilie5:

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Было бы хорошо, но кацапстан не прекращает присилать им подкрепление. Нету время долго ждать.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Было бы хорошо, но кацапстан не прекращает присилать им подкрепление. Нету время долго ждать.
А как они могут гнать, если Донецкая область окружена нашими силами?

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
А от саме ці слова:
Радник Президента України Юрій Луценко каже, що план визволення Донецька вже існує, і він стане несподіванкою для терористів.
 
Що для терорів може бути несподіванкою? Риємо підземні ходи? :smilie5:

 А там їх мало (шахт) ?

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
А от саме ці слова:
Радник Президента України Юрій Луценко каже, що план визволення Донецька вже існує, і він стане несподіванкою для терористів.
 
Що для терорів може бути несподіванкою? Риємо підземні ходи? :smilie5:

Луценко всегда треплется по чем зря, балаболка. Ведь это недержание кому-то жизни может стоить.

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
А от саме ці слова:
Радник Президента України Юрій Луценко каже, що план визволення Донецька вже існує, і він стане несподіванкою для терористів.
 
Що для терорів може бути несподіванкою? Риємо підземні ходи? :smilie5:


После прошлого такого анонса сделали рейд по рассечению ДНР и ЛНР  :smilie5:
Так что не удивлюсь если на этот раз дождутся сбора ваты в Донецке и двинутся куда то на Красный Луч

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
С утра была инфа, что на Донецк идет группа свежих танков(10) с кацапии. и никакая инфа про их разгромление нету.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Добровольческий батальон территориальной обороны Донецкой области "Донбасс"
Щойно ·

Батальон 'Донбасс' пришел на помощь артиллеристам

[ Invalid YouTube link ]
Quo Vadis

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
sofia, это ж видео тут уже есть, чуть вышше на этой ж странице, только название другое. :-)
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Добровольческий батальон территориальной обороны Донецкой области "Донбасс"
Щойно ·

Батальон 'Донбасс' пришел на помощь артиллеристам

[ Invalid YouTube link ]

хочу скинути грошей на такий безпілотник виробникам або замовникам. ніхто не в курсі куди?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
monach, вероятно крила феникса помогут
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Оце дiло!
Взагалi цих безпiлотникiв потрiбно бути  стiльки щоб було по 2 на кожнi 100 км. Кордону

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Оце дiло!
Взагалi цих безпiлотникiв потрiбно бути  стiльки щоб було по 2 на кожнi 100 км. Кордону

безпілотники нізхуя не беруться. їх фінансують звичайні люди(знайдемо де фінансувати - буде більше).


наші державні безпілотники в армії - це здоровезні дури ТУ (хоча літати мають далі)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Тарас.юа давал ссылку на крылья феникса. Там можно было и на броневики скинуться, и на беспилотники.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Тарас.юа давал ссылку на крылья феникса. Там можно было и на броневики скинуться, и на беспилотники.

дякую, зараз пошукаю
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.