Автор Тема: А що за мутна історія з десантниками 95 бригади?  (Прочитано 707 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
тільки що по 1+1 - типу вони там воювали вже 4 місяці а зараз відізвали і внесли в список неблагонадійних по телеграмі якийсь.... і відправлять служити в інші частини - шо за нах..???

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Я уже спрашивал. Никто не в курсе

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Це не ті, що генералам люлєй навішали? Тоді хлопців треба захищати, а генералів добити.

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Це не ті, що генералам люлєй навішали? Тоді хлопців треба захищати, а генералів добити.
нема інфи що і дочого...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
152 військовослужбовця потрапили до чорних списків Міністерства оборони. Десантники не розуміють, за що потрапили у чорні списки.

Десантники Житомирської 95-тої окремої аеромобільної бригади, а також їх рідні та громадські активісти, прийшли до військової частини із вимогою повернути їх у зону антитерористичної операції, – повідомляє ТСН.

Сьогодні в них закінчується відпустка і вже днями вони мають поїхати в частини на Західну Україну замість очікуваного повернення на Донбас.

Удома десантники 95-тої аеромобільної бригади пробули десять днів, а до цього майже чотири місяці – на передовій, у зоні АТО. У частині їм повідомили, що в зону антитерористичної операції вони більше не поїдуть, бо за морально-діловими та професійними якостями не здатні воювати.

Десантникам пояснили, що такий наказ прийшов із Міністерства оборони за підписом тимчасово виконувача обов’язків керівника штабу сухопутних військ.

У списку – 152 військовослужбовців 95-тої аеромобільної бригади, із них – 14 офіцерів, інші – мобілізовані. Вони запевняють, що навіть не здогадуються, чому потрапили у списки неблагонадійних: у кожного на руках подяки за хорошу службу. Звідки взялися чорні списки і за яку провину в них потрапили житомирські десантники, родичі прийшли з’ясовувати до командира частини. «Я не можу по кожному військовослужбовцю надати відповідь, яку провину він вчинив, бо даний список я побачив 22 липня, коли він мені прийшов. Я – військовослужбовець, я підпорядковуюсь наказам, яке дає керівництво. Я не маю права обговорювати своє командування», – каже Володимир Швецов, т.в.о командира 95-ї окремої аеромобільної бригади.

Командир пояснює, за що зазвичай в армії потрапляють до таких списків: вживання алкоголю, невиконання розпоряджень та наказів командира частини.

У родичів десантників свої здогадки. Не хочуть давати учасників бойових дій...», – каже Тетяна Бажан, мама військовослужбовця.

На запит ТСН пояснити, чому житомирські десантники викликали підозру, у Міноборони пообіцяли роз’яснити згодом, на спеціальній прес-конференції.

Тим часом з’ясувати, чому еліта війська замість проведення антитерористичної операції служитимуть у спокійних Західних областях, взялись і громадські активісти. Активісти підозрюють, що усунення елітної бригади від виконання антитерористичної операції може бути диверсією когось зі службовців Міністерства оборони.

Тож написали звернення до президента з проханням дати раду чорним спискам десантників.


http://zik.ua/ua/news/2014/07/30/zhytomyrski_desantnyky_namagayutsya_zyasuvaty_z_yakoi_takoi_prychyny_vony_popaly_v_chorni_spysky_mo__zmi_510304