Автор Тема: Відмовитися від громадянства окупантів в Севастополі можна за адресою Пушкіна, 2  (Прочитано 1227 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
 Відмовитися від громадянства окупантів в Севастополі можна за адресою Пушкіна, 2. Кабінет 4......
 

 Olena Sokolan
 23 год ·

 На правах реклами. Відмовитися від громадянства окупантів в Севастополі можна за адресою Пушкіна, 2. Кабінет 4. з собою мати - оригінал і ксерокопію паспорта. І ручку. аби заповнити заяву на відмову. Час - до 18.04.
 І на правах емоцій. Сьогодні у черзі на відмову від громадянства Росії стояла з Героями України. Так-так, малолітні патріоти зі СНУЯіЕП, які за день до того демонстративно лишили урочисте підняття триколору і заспівали українській гімн, сьогодні пийшли до паспортного столу. гучно, українською спитали - хто крайній на відмову від російського громадянства? Бабусьок аж покривило... А мені, каюся, так легко стало на душі...Я, звичайно, причепилася до хлопців із питаннями. а вони мені - чесно кажучи, думали, ми одні будемо... а тут така черга. А я їм кажу - і я думала, що буду одна...такий собі самофлешмоб "відмовся від російського паспорта". Сказали, що їм дали часу довчитися до кінця року, з бюджету злітять всі непокріні - про це буцімто попередило їх керівництво вишу. Таких у "Голандії" - 70%!! Тепер не знають, де їм подітися. Мовляв, Одеса й Київ не гумові - місц для всіх студентів-ядерників не вистачає. Арсеній Яценюк, ви казали, що для вас то справа честі. Влаштуйте героїв на нормальні навчальні місця. Думається мені, серед них майбутній міністр енергетики))) Слава Україні!
 P.S. І - таки да, я від громадянства відмовилася...

 [www.facebook.com]
Яценюк,мог бы хлопцив и за кордон отправить учиться.Настоящие герои своей страны!!!
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
гучно, українською спитали - хто крайній на відмову від російського громадянства? Бабусьок аж покривило...

 :smiley24: слава Україні! :Prapor2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Дополни: к документам и ручке нужно ещё 500 гривен денег.
sine ira et studio

Offline mastichny

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 109
Відмовитися від громадянства окупантів в Севастополі можна за адресою Пушкіна, 2. Кабінет 4......
 

 Olena Sokolan
 23 год ·

 На правах реклами. Відмовитися від громадянства окупантів в Севастополі можна за адресою Пушкіна, 2. Кабінет 4. з собою мати - оригінал і ксерокопію паспорта. І ручку. аби заповнити заяву на відмову. Час - до 18.04.
 І на правах емоцій. Сьогодні у черзі на відмову від громадянства Росії стояла з Героями України. Так-так, малолітні патріоти зі СНУЯіЕП, які за день до того демонстративно лишили урочисте підняття триколору і заспівали українській гімн, сьогодні пийшли до паспортного столу. гучно, українською спитали - хто крайній на відмову від російського громадянства? Бабусьок аж покривило... А мені, каюся, так легко стало на душі...Я, звичайно, причепилася до хлопців із питаннями. а вони мені - чесно кажучи, думали, ми одні будемо... а тут така черга. А я їм кажу - і я думала, що буду одна...такий собі самофлешмоб "відмовся від російського паспорта". Сказали, що їм дали часу довчитися до кінця року, з бюджету злітять всі непокріні - про це буцімто попередило їх керівництво вишу. Таких у "Голандії" - 70%!! Тепер не знають, де їм подітися. Мовляв, Одеса й Київ не гумові - місц для всіх студентів-ядерників не вистачає. Арсеній Яценюк, ви казали, що для вас то справа честі. Влаштуйте героїв на нормальні навчальні місця. Думається мені, серед них майбутній міністр енергетики))) Слава Україні!
 P.S. І - таки да, я від громадянства відмовилася...

 [www.facebook.com]
Яценюк,мог бы хлопцив и за кордон отправить учиться.Настоящие герои своей страны!!!
Молодці хлопці! Патріоти своєї країни...
Довчитись можна у Харкові, університет ім.Кармазіна , наприклад, там добра школа.
Та і у світлі останніх подій - фізики-ядерщики нам будуть ДУЖЕ потрібні.
ЗІ Маю знайому, її син у цьму році звкінчує ВУЗ, але там і у мами і у сина Рассея в голові...

Offline newyo

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 137
та ясне діло
« Reply #5 : Квітня 01, 2014, 07:01:06 19:01 »
та ясне діло
кому охота щоб після закінчення вузу його запхали кудись в глуху россійську тайгу по розподіленню

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
В Одесский политех пацанов забирать нужно. Там целый факультет ядерных технологий
Mocsia delenda est

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615

Довчитись можна у Харкові, університет ім.Кармазіна ,
Каразина.