Автор Тема: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"  (Прочитано 7798 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kornet21

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 517
О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« : Серпня 01, 2014, 11:06:57 23:06 »
Заместитель губернатора Днепропетровской области Борис Филатов считает, что политик Олег Ляшко это огромная проблема для будущего всей страны.


Об этом он написал в своем "Фейсбуке" в посте с названием "О Ляшко, Безлере и жизненной философии" передает Цензор.НЕТ.

Филатов отмечает: " Наша инициатива приостановить финансирование батальонам "Азов" и "Шахтерск" вызвала огромное недоумение в сети. Постараюсь пояснить все кратко, емко и по существу.

Первопричиной этого конфликта явилось не то обстоятельство, что господин Ляшко* позволил себе некорректные и несправедливые высказывания в наш адрес. Все гораздо глубже и серьезнее.

До последне го момента я намеренно молчал, наблюдая, как этот клоун систематически повышает свой рейтинг при помощи инсценированных роликов, телеканала "Интер" и хорошо подвешенного языка. Как никак в стране война и мы должны показывать единство. Даже с тем людьми, кто этого не заслуживает.

Но последние демарши фашиствующего ублюдка Мосийчука, который в очередном приступе безумия объявил, что мол-де видел я ваших подопечных, которые "продают оружие и за вырученные деньги откупаются от участия в АТО" полностью расставили все точки над "i".


"Поймите дело в не личных обидах, амбициях и грядущих парламентских выборах. Основная проблема в том, что, по-моему искреннему убеждению, Ляшко и вонючки его окружающие - это огромная проблема для будущего всей страны. Все, буквально все, до чего дотрагивается это убожество в облегающей футболке и кепочке превращается в фарс: народный протест, Майдан и даже помощь армии. Число его поклонников растет, ширится и уже начинает напоминать секту.

Но с нашей командой, и в особенности, со мной, Ляшко в силу собственного скудоумия прокололся.

Мы такие - какие есть. И, как все уже заметили, нам глубоко наплевать на рейтинги, репутацию и чужое мнение. И мы будем дрючить этого недоумка везде, где он нам попадется. Жестко и беспринципно. Потому что новый "украинский Жириновский" - это мразь, которая предаст и продаст в любой момент. Все дело в цене на билет", - написал замгубернатора.



Он подчеркнул: "И именно поэтому мы приостановили финансирование "Азова" и "Шахтерска". Потому что боевые командиры должны определиться. Они и дальше накачивают мерзавцу рейтинг за его жалкие подачки или просто воюют и получают от нас довольствие. Тем более, что мы ничего не просим взамен".

В качестве послесловия Филатов отметил: "Олежек, ты попал. И можешь сколько хочешь биться в истерике у в "Фейсбуке", что я встал в один ряд с Гиркиным и Бесом, которые дают за твою голову деньги. Даже тут, ты, паскуда, врешь как сивый мерин. Никому ты не нужен. Особенно за деньги. И тебе это известно, дешевое брехло.

Всем прекрасно известно, что мы ведем переговоры об обмене военнопленными. И в том числе общаемся с Бесом. Так вот, Ляшко, я открою тебе страшную тайну. Термин "боевой пидарас", которым я тебя обозвал - это не мои слова. Это - слова Беса".

"И это единственное, в чем я с Бесом согласен...", - резюмировал Филатов.
Источник: http://censor.net.ua/n296434 Источник: http://censor.net.ua/n296434

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #1 : Серпня 01, 2014, 11:16:24 23:16 »
У меня лично даже от сердца отлягло, когда прочитала пост Филатова в Фейсбуке. Какое-то время казалось, что Ляшко - это проект Коломойского, а это означало бы, что украинский "жириновский" нам в политике обеспечен всерьез и надолго. Рада, что ошибалась.

Удивляюсь тем, кто не видит, что Ляшко - это пиар-проект, при помощи которого кто-то умело использует объяснимую радикализацию общества.

Offline Alex

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #2 : Серпня 01, 2014, 11:18:11 23:18 »
Ляшко на Коломойського, Філатов на Ляшка і Мосійчука... Що далі? Білецький на Яроша, а Матейченко на Семенченка? Давайте, продовжуйте в тому ж дусі. Гіркін і Безлер схвалює.  :Ganba:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #3 : Серпня 01, 2014, 11:26:15 23:26 »
истерика какой-то целки, которую трахнули по пьяной лавочке.

не, я не оправдываю Ляшко.

но пиздеть на руководство добровольческих батальонов и обсирать их всех - как-то по-бабски  :smiley23:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #4 : Серпня 01, 2014, 11:28:54 23:28 »
....
Филатов отмечает: " Наша инициатива приостановить финансирование батальонам "Азов" и "Шахтерск" вызвала огромное недоумение в сети.
....

 "И именно поэтому мы приостановили финансирование "Азова" и "Шахтерска". Потому что боевые командиры должны определиться. Они и дальше накачивают мерзавцу рейтинг за его жалкие подачки или просто воюют и получают от нас довольствие. Тем более, что мы ничего не просим взамен".


  :smiley16:  Очень интересно. "Патриоты" воюют за деньги Коломойского . :laugh: И без потерь практически. Молодцы, пусть призовники  гибнут.
« Останнє редагування: Серпня 01, 2014, 11:33:34 23:33 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #5 : Серпня 01, 2014, 11:38:16 23:38 »
Я боюсь якби Ляшко не створив секту типу БЮТиків. Ще одну Тимошенко Україна не переживе. Досить нам цього багна.

Offline МастерТук

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 228
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #6 : Серпня 02, 2014, 12:04:51 00:04 »
Ляшко - дуже небезпечна для України постать. Піарщик і трепло. Такий собі мікс жиріновсько- вітренковський з ура-патріотичними гаслами. Але я добре пам'ятаю справу з "Артеком" після котрої він вилетів з фракції БЮТ. І не тільки він. Мені цього назавжди вистачить щоб зневажати цього .... .

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #7 : Серпня 02, 2014, 12:09:45 00:09 »
истерика какой-то целки, которую трахнули по пьяной лавочке.

не, я не оправдываю Ляшко.

но пиздеть на руководство добровольческих батальонов и обсирать их всех - как-то по-бабски  :smiley23:

 Так он их работодатель, а они не его с шефом пиарят, а Ляшка. Такая претензия у Филатова.  :smiley16:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #8 : Серпня 02, 2014, 12:16:34 00:16 »
Мда, нашли время выяснять отношения и делить пирог  :smiley23:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #9 : Серпня 02, 2014, 12:22:31 00:22 »
Проблема в тому, що багато баб в селі вже хочуть голосувати за Ляшка. Наприклад, баба моєї дружини. І що їй сказати, високі матерії ж не буду їй говорити.
Та навіть наш Сергій СВ. Це капець....

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #10 : Серпня 02, 2014, 12:56:37 00:56 »
Проблема в тому, що багато баб в селі вже хочуть голосувати за Ляшка. Наприклад, баба моєї дружини. І що їй сказати, високі матерії ж не буду їй говорити.
Та навіть наш Сергій СВ. Це капець....

 За Ляшка! Против паразитов-олигархов!  :smilie1: Все, Юле делать нечего,
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #11 : Серпня 02, 2014, 07:55:31 07:55 »
 :smilie5:


Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #12 : Серпня 02, 2014, 08:06:35 08:06 »
Я ни хрена не понял.
Мосийчук значит "фашиствующий ублюдок", но основной наезд на Ляшко.
И, если, "фашиствующий ублюдок" отречется от Ляшко, то его продолжат финансировать?
Спросите кто-нибудь в ФБ у Филатова.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #13 : Серпня 02, 2014, 08:31:57 08:31 »
В общем и целом... Олежек, кажется, доигрался... :super:
Ну, говорили же - язык мой - враг мой...
Но Ляшко продолжает само-PR и ни как не может остановиться.
То он пленных берет, то допрос на камеру устраивает.
Ему в самом деле нечем заняться?
Строит из себя... какого-то дешевого фраера.
Всех жизни учит, корчит патриота...
Мож, в самом деле, пора бойцу дать ружло, что бы шел на передовую?..
А то он до сих пор от эйфории президентской гонки и 3 места и ни как остыть не может. :smiley14: 

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #14 : Серпня 02, 2014, 08:52:46 08:52 »
Ляшко вводить в суспільство правильні форми поведінки, щодо ворогів України.
Тобто самотужки займається тим, чим мала б займатися держава - ідеологічним вихованням нації.
Й при всій моїй повазі до Яроша, Правого сектора та добровольчих батальйонів - глибока їх помилка в тому, що вони воюють самі, а не долучають до процесу війни все українське суспільство.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #15 : Серпня 02, 2014, 09:22:40 09:22 »
истерика какой-то целки, которую трахнули по пьяной лавочке.

не, я не оправдываю Ляшко.

но пиздеть на руководство добровольческих батальонов и обсирать их всех - как-то по-бабски  :smiley23:

 Так он их работодатель, а они не его с шефом пиарят, а Ляшка. Такая претензия у Филатова.  :smiley16:
бред собачий. меньше смотри LifeNews.

батальон "Азов" и организация СНА-ПУ, на базе которой он сформирован, должны больше Ляшко, чем Коломойскому.
и тут даже не в финансовых вопросах речь, а в политических.
потому "Азов", если перед ним поставят выбор, скорее пошлет Филатова и Коломойского, чем Ляшка.
но как минимум они это не будут делать публично и выставлять скандал в СМИ, делать какие-то заявления и прочие бабские истерики.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #16 : Серпня 02, 2014, 09:31:33 09:31 »
Цитувати
бред собачий. меньше смотри LifeNews.

батальон "Азов" и организация СНА-ПУ, на базе которой он сформирован, должны больше Ляшко, чем Коломойскому.
и тут даже не в финансовых вопросах речь, а в политических.
потому "Азов", если перед ним поставят выбор, скорее пошлет Филатова и Коломойского, чем Ляшка.
но как минимум они это не будут делать публично и выставлять скандал в СМИ, делать какие-то заявления и прочие бабские истерики.

Не надо быть столь самоуверенны и плести везде LifeNews. Ляшко со своим Левочкиным к последнему ближе чем Беня. А на счет выбора, то Азов его уже сделал и не в пользу боевого пидораса. Отака херня торопыжка.
Батя, мы стараемся ...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #17 : Серпня 02, 2014, 09:32:45 09:32 »
Цитувати
бред собачий. меньше смотри LifeNews.

батальон "Азов" и организация СНА-ПУ, на базе которой он сформирован, должны больше Ляшко, чем Коломойскому.
и тут даже не в финансовых вопросах речь, а в политических.
потому "Азов", если перед ним поставят выбор, скорее пошлет Филатова и Коломойского, чем Ляшка.
но как минимум они это не будут делать публично и выставлять скандал в СМИ, делать какие-то заявления и прочие бабские истерики.

Не надо быть столь самоуверенны и плести везде LifeNews. Ляшко со своим Левочкиным к последнему ближе чем Беня. А на счет выбора, то Азов его уже сделал и не в пользу боевого пидораса. Отака херня торопыжка.
говори внятнее. не умничай :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #18 : Серпня 02, 2014, 09:36:35 09:36 »
Мосийчук "решил уйти", погавкивая правда.
Батя, мы стараемся ...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #19 : Серпня 02, 2014, 09:48:45 09:48 »
Мосийчук "решил уйти", погавкивая правда.
балаболим?

в СМИ нет ни одного его заявления.
на ресурсах "Азова" или СНА нет вообще ни одного слова на тему этого скандала.
был только обмен колкими сообщениями в Фейсбуке между Филатовым и Мосийчуком.
а заявлений они никаких не делали.
а знаешь почему нет? потому что в "Азове" нет истеричек.

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #20 : Серпня 02, 2014, 09:49:33 09:49 »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #21 : Серпня 02, 2014, 09:55:58 09:55 »
"Азов" если и принимал какую-то единоразовую помощь от Коломойского, то это вовсе не делает их обязанными ему.
их сотрудничество ситуативно и временно. только на время войны.
а так это совершенно противоположные явления по идеологическим и политическим параметрам.
и чем ближе развязка на фронте, тем больше будет нарастать между ними конфронтация.
а главным камнем преткновения станет вопрос о национализации предприятий сепаров, который активно педалируется как Ляшко, так и командирами "Азова", которые по совместительству являются лидерами политической орг-ции СНА-ПУ.

идею национализации предприятий, принадлежащих сепарам на Донбассе и в Украине, поддержит большинство граждан Украины.
но я думаю, все прекрасно понимают, что эта идея не очень нравится Коломойскому, который хочет ими завладеть сам.
вот почему между ними появилась трещина, которая будет расширятся до размеров пропасти.
СНА против олигархической системы управления страной. а Коломойский олигарх. в мирное время это враги.

я ничего не говорю против Коломойского. человек - бизнесмен и крутит-вертит так, как выгодно прежде всего ему. просто на данный момент в вопросах агрессии РФ в отношении Украины его интересы совпали с интересами украинского общества. ему тоже нужна единая Украина и ему не нужна здесь Россия. вот и все. но превозносить Коломойского до пьедестала тоже не совсем адекватно. человек просто хороший бизнесмен, который нужен Украине. но которому не стоит отдавать ее в аренду на пользование.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #22 : Серпня 02, 2014, 10:04:27 10:04 »
Був кращої думки про Філатова. Якийсь він істеричний.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #23 : Серпня 02, 2014, 10:05:26 10:05 »
ПРО ЧЕСТЬ, ОЛІГАРХІВ ТА НАЦІОНАЛЬНУ ГІДНІСТЬ
Ігор Мосійчук
Для початку роблю офіційну заяву. У зв'язку з ситуацією яка склалась після початку мого особистого публічного конфлікту з групою Коломойського, не бажаючи ставити під загрозу життя та здоров'я побратимів з спецбатальйону "Азов" я ухвалив самостійне рішення скласти з себе повноваження заступника командира батальйону по зв'язкам з громадськістю. Можливо я не мав би про це писати публічно але я маю честь та гідність і буду її відстоювати як можу. Гавкуча собачка Коломойського, Філатов не залишив мені вибора і за "ублюдка" він ще відповість
Попутно заявляю, що жодна з собачок із команди Коломойського ніколи і ні в якій мірі не фінансували батальйон "Азов". Більше того батальйон "Азов" не утримував жоден політик чи олігарх. Допомагали так, але не утримували. Добровольчий батальйон "Азов" це підрозділ МВС а не приватна структура Ляшка чи Коломойського і воюють наші хлопці не за політиків чи олігархів а за Україну та її єдність. Незважаючи на це і бажаючи нагнути батальйон після моїх попередніх публікацій Коломойський і К. через підконтрольних їм офіцерів МВС почали блокувати видачу батальйону "Азов" кулеметів. І це перед широкомаштабним наступом на терористів в Донецьку. Хочу спитати у міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та його радника Антона Геращенко: може я, щось пропустив і МВС вже очолює Коломойський а його радником став Філатов? Бо як інакше пояснити, що останній заборонив мені вїздити на територію Дніпропетровської та Запоріжської областей? Усвідомлюючи, що моя антиолігархічна позиція в сучасних умовах може сильно зашкодити батальйону я й прийняв рішення скласти повноваження замкомбата.

Тепер трішечки про олігархів та олігархат. Для мене немає і ніколи не було різниці яке прізвище носить олігарх. Немає жодної різниці між Льовочкіним і Коломойським, Пінчуком і Ярославським, Фірташем і Медведчуком. Всі вони паразитують на українцях і всім їм байдуже до України. Гроші, гроші, гроші ось мета життя олігарха. Гроші підмінюють олігарху Бога і неважливо якої він національності та до якої синагоги ходить.

В Україні зараз війна. Народна війна з агресором. Є ворог зовнішній це Путінська Російська Федерація а ворог внутрішній: це олігархи та їхні шістки. Я твердо переконаний, що зовнішнього ворога ми зможемо перемогти лише тоді коли подолаємо внутрішнього. Зараз скажу річ яку всі знають але бояться сказати. Затягування АТО і як результат гибель десятків а то й сотень українців це в першу чергу справа рук олігархів які перетворили війну на бізнес і які роблять свій підлий гешефт на крові яку проливають наші патріоти захищаючи територіальну цілісність країни. Країна оплакує сотні вбитих, матері побиваються біля госпітальних ліжок тисяч поранених а ти часом фірма близька до Коломойського в тричі дорожче продає державі бронежилети. У війську не вистачає бронетехніки а фірма близька до запоріжського нардепа Пономарьова ріже БТРи і БРДМи на металобрухт. За спробою довести до банкрутства Київський бронетанковий завод також стоять олігархи.
Торгівля зброєю і військовою амуніцією завжди по прибутковості випереджала торгівлю наркотиками і проституцію.
Революція Гідності в авангарді якої були загони патріотів переросла в повномасштабну війну з агресором Путінською Росією і знову в авангарді боротьби з окупантами патріоти які власним потом і кров'ю відстоюють незалежність а тим часом є велика загроза, що нарядившись у тоги ура-патріотів в новий парламент знову прийдуть олігархічні клани. Революція яка розпочалася 1 грудня на Банковій буде закінчена тоді коли зупинивши агресора і звільнивши окуповані території добровольчі батальйони патріотів повернуться в столицю, відновлять соціальну і національну справедливість і виметуть поганою мітлою всіх без виключення олігархів з українського дому.

Я свідомий того, що вступаючи на шлях боротьби з олігархами як явищем наражаю себе на небезпеку. Свідомий, що на замовлення олігархів мене знову можуть кинути за грати, можуть вбити або покалічити. Свідомий, що зараз олігархічні ЗМІ спустять на мене всіх своїх шакалів. Але більше мовчати я не можу бо на кону життя і здоров'я патріотів, саме існування української нації, майбутнє українських дітей.
Батя, мы стараемся ...

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #24 : Серпня 02, 2014, 10:07:07 10:07 »
Я так и не понял суть предъявы к Ляшку.
Пиар? И много у нас политиков "пиарится" возле передовой?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #25 : Серпня 02, 2014, 10:16:05 10:16 »
ПРО ЧЕСТЬ, ОЛІГАРХІВ ТА НАЦІОНАЛЬНУ ГІДНІСТЬ
Ігор Мосійчук
Для початку роблю офіційну заяву. У зв'язку з ситуацією яка склалась після початку мого особистого публічного конфлікту з групою Коломойського, не бажаючи ставити під загрозу життя та здоров'я побратимів з спецбатальйону "Азов" я ухвалив самостійне рішення скласти з себе повноваження заступника командира батальйону по зв'язкам з громадськістю. Можливо я не мав би про це писати публічно але я маю честь та гідність і буду її відстоювати як можу. Гавкуча собачка Коломойського, Філатов не залишив мені вибора і за "ублюдка" він ще відповість
Попутно заявляю, що жодна з собачок із команди Коломойського ніколи і ні в якій мірі не фінансували батальйон "Азов". Більше того батальйон "Азов" не утримував жоден політик чи олігарх. Допомагали так, але не утримували. Добровольчий батальйон "Азов" це підрозділ МВС а не приватна структура Ляшка чи Коломойського і воюють наші хлопці не за політиків чи олігархів а за Україну та її єдність. Незважаючи на це і бажаючи нагнути батальйон після моїх попередніх публікацій Коломойський і К. через підконтрольних їм офіцерів МВС почали блокувати видачу батальйону "Азов" кулеметів. І це перед широкомаштабним наступом на терористів в Донецьку. Хочу спитати у міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та його радника Антона Геращенко: може я, щось пропустив і МВС вже очолює Коломойський а його радником став Філатов? Бо як інакше пояснити, що останній заборонив мені вїздити на територію Дніпропетровської та Запоріжської областей? Усвідомлюючи, що моя антиолігархічна позиція в сучасних умовах може сильно зашкодити батальйону я й прийняв рішення скласти повноваження замкомбата.

Тепер трішечки про олігархів та олігархат. Для мене немає і ніколи не було різниці яке прізвище носить олігарх. Немає жодної різниці між Льовочкіним і Коломойським, Пінчуком і Ярославським, Фірташем і Медведчуком. Всі вони паразитують на українцях і всім їм байдуже до України. Гроші, гроші, гроші ось мета життя олігарха. Гроші підмінюють олігарху Бога і неважливо якої він національності та до якої синагоги ходить.

В Україні зараз війна. Народна війна з агресором. Є ворог зовнішній це Путінська Російська Федерація а ворог внутрішній: це олігархи та їхні шістки. Я твердо переконаний, що зовнішнього ворога ми зможемо перемогти лише тоді коли подолаємо внутрішнього. Зараз скажу річ яку всі знають але бояться сказати. Затягування АТО і як результат гибель десятків а то й сотень українців це в першу чергу справа рук олігархів які перетворили війну на бізнес і які роблять свій підлий гешефт на крові яку проливають наші патріоти захищаючи територіальну цілісність країни. Країна оплакує сотні вбитих, матері побиваються біля госпітальних ліжок тисяч поранених а ти часом фірма близька до Коломойського в тричі дорожче продає державі бронежилети. У війську не вистачає бронетехніки а фірма близька до запоріжського нардепа Пономарьова ріже БТРи і БРДМи на металобрухт. За спробою довести до банкрутства Київський бронетанковий завод також стоять олігархи.
Торгівля зброєю і військовою амуніцією завжди по прибутковості випереджала торгівлю наркотиками і проституцію.
Революція Гідності в авангарді якої були загони патріотів переросла в повномасштабну війну з агресором Путінською Росією і знову в авангарді боротьби з окупантами патріоти які власним потом і кров'ю відстоюють незалежність а тим часом є велика загроза, що нарядившись у тоги ура-патріотів в новий парламент знову прийдуть олігархічні клани. Революція яка розпочалася 1 грудня на Банковій буде закінчена тоді коли зупинивши агресора і звільнивши окуповані території добровольчі батальйони патріотів повернуться в столицю, відновлять соціальну і національну справедливість і виметуть поганою мітлою всіх без виключення олігархів з українського дому.

Я свідомий того, що вступаючи на шлях боротьби з олігархами як явищем наражаю себе на небезпеку. Свідомий, що на замовлення олігархів мене знову можуть кинути за грати, можуть вбити або покалічити. Свідомий, що зараз олігархічні ЗМІ спустять на мене всіх своїх шакалів. Але більше мовчати я не можу бо на кону життя і здоров'я патріотів, саме існування української нації, майбутнє українських дітей.
заявления частного лица, снявшего с себя официальные полномочия и вышедшего из состава бата "Азов".

заявление выдержанное, без истерик и оскорблений.

а Филатов со своими высерами - просто истеричка на месячных :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #26 : Серпня 02, 2014, 10:46:03 10:46 »
Я так и не понял суть предъявы к Ляшку.
Пиар? И много у нас политиков "пиарится" возле передовой?

Суть не в цьому:
1. Він з себе позиціонує "борця", а насправді піариться за рахунок чужих заслуг. І отримує голоси радикально налаштованих виборців, хоча ті, хто дійсно затримує сепаратистів і реально воює за Україну собі такого не дозволяють. Хто у нас в Україні знає Білецького, командира Азова? Чи який процент виборців знає, хто реально фінансує той же Азов? На одній гуманітарній допомозі далеко не виїдеш.
2. При цьому проти людей які дійсно багато роблять для війни з колородами порушені кримінальні справи в Росії, а проти Ляшка - ні. Ляшка зараз майже кожні новини показує Інтер, а це Фірташ, вважай, що Путін. Бо все майно Фірташа - це майно Путіна. Фірташ - це гаманець Путіна, на його підприємства навіть газ за пів ціни йшов.
3. Дуже би не хотілося, щоб до влади прийшли не люди, які реально бороться за Україну, а "піарщики" типу Ляшка, в команді якого будуть різні Гонти, роми та інші у яких інтереси далеко не українські. У нас люди голосують за особистість, а не за депутатів.
4. Насправді моральні цінності Ляшка дуже сумнівні, зважаючи на його минуле, в тому числі і тюремне за розкрадання державного майна. Я вважаю, що людина, яка захищала "газовий договір Тимошенко" і бігала по усім телеканалам - працювала на своє майбутнє, а не на майбутнє України.

Боюся, щоб українцям знову не підсунули "націоналіста" у якого з Путіним дули дуже добрі і ділові відносини, як з Тимошенко.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #27 : Серпня 02, 2014, 10:53:48 10:53 »
Розповідав колись військовий з зони БД, що насправді Ляшко зовсім не воює, як скрізь рекламується.
Кажуть, він виїзджає ближче до передової, і шукє гарну картинку для відео та фото. При тому біля нього завжди 6-7 мордоворотів у прекрасному обмундируванні і зі зброєю.
Та як би не було, Ляшко просто вибрав прекрасну стратегію, говорити те, що люди говорять між собою, пишуть на форумах і т.д.
Але от не розумію, як можуть адекватні люди сприймати його сейозно?!. :smilie11:
Від нього театральністю, нещирістю на кілометр несе...
П.С. Опус Філатова - якась маячня.
Думаю, все діло в наближенні виборів.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #28 : Серпня 02, 2014, 11:01:07 11:01 »
Розповідав колись військовий з зони БД, що насправді Ляшко зовсім не воює, як скрізь рекламується.
Кажуть, він виїзджає ближче до передової, і шукє гарну картинку для відео та фото. При тому біля нього завжди 6-7 мордоворотів у прекрасному обмундируванні і зі зброєю.
Та як би не було, Ляшко просто вибрав прекрасну стратегію, говорити те, що люди говорять між собою, пишуть на форумах і т.д.
Але от не розумію, як можуть адекватні люди сприймати його сейозно?!. :smilie11:
Від нього театральністю, нещирістю на кілометр несе...
П.С. Опус Філатова - якась маячня.
Думаю, все діло в наближенні виборів.

Просто такі як Філатов праюють на Україні. А Ляшко на свій рейтинг. Звичайно, людей які реально працюють, що якийсь "підер" за рахунок їх заслуг набиває собі рейтинг. Та ще й навіть такі розумні люди як Сергій СВ ведуться на цей огидний піар.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: О Ляшко, Мосийчуке и боевых пидо##сах"
« Reply #29 : Серпня 02, 2014, 01:03:11 13:03 »
ПРО ЧЕСТЬ, ОЛІГАРХІВ ТА НАЦІОНАЛЬНУ ГІДНІСТЬ
Ігор Мосійчук
Для початку роблю офіційну заяву. У зв'язку з ситуацією яка склалась після початку мого особистого публічного конфлікту з групою Коломойського, не бажаючи ставити під загрозу життя та здоров'я побратимів з спецбатальйону "Азов" я ухвалив самостійне рішення скласти з себе повноваження заступника командира батальйону по зв'язкам з громадськістю. Можливо я не мав би про це писати публічно але я маю честь та гідність і буду її відстоювати як можу. Гавкуча собачка Коломойського, Філатов не залишив мені вибора і за "ублюдка" він ще відповість
Попутно заявляю, що жодна з собачок із команди Коломойського ніколи і ні в якій мірі не фінансували батальйон "Азов". Більше того батальйон "Азов" не утримував жоден політик чи олігарх. Допомагали так, але не утримували. Добровольчий батальйон "Азов" це підрозділ МВС а не приватна структура Ляшка чи Коломойського і воюють наші хлопці не за політиків чи олігархів а за Україну та її єдність. Незважаючи на це і бажаючи нагнути батальйон після моїх попередніх публікацій Коломойський і К. через підконтрольних їм офіцерів МВС почали блокувати видачу батальйону "Азов" кулеметів. І це перед широкомаштабним наступом на терористів в Донецьку. Хочу спитати у міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та його радника Антона Геращенко: може я, щось пропустив і МВС вже очолює Коломойський а його радником став Філатов? Бо як інакше пояснити, що останній заборонив мені вїздити на територію Дніпропетровської та Запоріжської областей? Усвідомлюючи, що моя антиолігархічна позиція в сучасних умовах може сильно зашкодити батальйону я й прийняв рішення скласти повноваження замкомбата.

Тепер трішечки про олігархів та олігархат. Для мене немає і ніколи не було різниці яке прізвище носить олігарх. Немає жодної різниці між Льовочкіним і Коломойським, Пінчуком і Ярославським, Фірташем і Медведчуком. Всі вони паразитують на українцях і всім їм байдуже до України. Гроші, гроші, гроші ось мета життя олігарха. Гроші підмінюють олігарху Бога і неважливо якої він національності та до якої синагоги ходить.

В Україні зараз війна. Народна війна з агресором. Є ворог зовнішній це Путінська Російська Федерація а ворог внутрішній: це олігархи та їхні шістки. Я твердо переконаний, що зовнішнього ворога ми зможемо перемогти лише тоді коли подолаємо внутрішнього. Зараз скажу річ яку всі знають але бояться сказати. Затягування АТО і як результат гибель десятків а то й сотень українців це в першу чергу справа рук олігархів які перетворили війну на бізнес і які роблять свій підлий гешефт на крові яку проливають наші патріоти захищаючи територіальну цілісність країни. Країна оплакує сотні вбитих, матері побиваються біля госпітальних ліжок тисяч поранених а ти часом фірма близька до Коломойського в тричі дорожче продає державі бронежилети. У війську не вистачає бронетехніки а фірма близька до запоріжського нардепа Пономарьова ріже БТРи і БРДМи на металобрухт. За спробою довести до банкрутства Київський бронетанковий завод також стоять олігархи.
Торгівля зброєю і військовою амуніцією завжди по прибутковості випереджала торгівлю наркотиками і проституцію.
Революція Гідності в авангарді якої були загони патріотів переросла в повномасштабну війну з агресором Путінською Росією і знову в авангарді боротьби з окупантами патріоти які власним потом і кров'ю відстоюють незалежність а тим часом є велика загроза, що нарядившись у тоги ура-патріотів в новий парламент знову прийдуть олігархічні клани. Революція яка розпочалася 1 грудня на Банковій буде закінчена тоді коли зупинивши агресора і звільнивши окуповані території добровольчі батальйони патріотів повернуться в столицю, відновлять соціальну і національну справедливість і виметуть поганою мітлою всіх без виключення олігархів з українського дому.

Я свідомий того, що вступаючи на шлях боротьби з олігархами як явищем наражаю себе на небезпеку. Свідомий, що на замовлення олігархів мене знову можуть кинути за грати, можуть вбити або покалічити. Свідомий, що зараз олігархічні ЗМІ спустять на мене всіх своїх шакалів. Але більше мовчати я не можу бо на кону життя і здоров'я патріотів, саме існування української нації, майбутнє українських дітей.
заявления частного лица, снявшего с себя официальные полномочия и вышедшего из состава бата "Азов".

заявление выдержанное, без истерик и оскорблений.

а Филатов со своими высерами - просто истеричка на месячных :laugh:
:fp2
Выдержаное?
Филатов тоже сорвался, но этот мудак Мосейчук собирается во время войны устроить охоту на ведьм, а потом заняться установлением национальной справедливости.
таких фашистов, как он, нужно снимать с фронта и отправлять под суд.
Нам нужна единая Украина, без деления на национальности и место рождения.
И Мосейчук представляет большую опасность, чем Коломойский или какой-нибудь Моторолла.

И при чем тут, спрашивается, Ляшко?