Автор Тема: Марчук: головне для Росії зараз - зірвати президентські вибори у нас  (Прочитано 1972 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25317281.html

Одним словом до президентських виборів буде важко. Росія не відступить. Буде намагатися будь-яким способом зірвати президентські вибори. Але хотілося б сподіватися, що такої відкритої наступальної операції навіть на якомусь відрізку на континент не буде. Хочеться сподіватися, тому що жертви будуть з російської сторони. Це однозначно. Я думаю, що при всій тій підтримці, яку демонструє російське населення чи громадяни Росії, перші похоронки навряд чи будуть сприйняті в Росії серед громадян з таким самим оптимізмом, як «побєдная», (як вони називали?) «за повернення Криму» медаль.
 
Я не знаю, ганебніше придумати не можна. Практично яке взяття? Це що, були бойові дії? Чи вони воювали у прямому смислі? Попереду, як говорив Володимир Путін, «будуть йти жінки і діти, а ми будемо йти позаду, і я хотів би подивитися…» Це відома його фраза. Я, до речі, дивуюся, чому наші телевізійні канали, як мантру, раз по десять кожен не показує?! Там 30 секунд. Щоб було зрозуміло, що це технологія не бойових людей. Це ж ми знаємо, хто це робив під час Великої вітчизняної війни. І так далі.
 
Тобто напружений буде час. Не хочеться драматизувати надлишково. Я думаю, що усвідомлення вже переважної більшості громадян і всіх структур політичного і військового керівництва зараз вже активізується. Хоча проблем багато. Я маю на увазі, що і в керівництві, і у внутрішньополітичному житті. Я думаю, що поки Майдан не буде реінтегрований у громадянське життя, у цивільне життя, поки з цими парамілітарними структурами не буде вирішене питання, то це буде використовуватися дуже серйозно проти України.
 
Добре, що Верховна Рада сьогодні прийняла таку постанову про негайне роззброєння. Як воно вдасться? Це було би непогано, тому що ми знаємо, що це все використовується, навіть вчорашня стрільба на Хрещатику – все це використовується, як страшилки, що в Україні влада не може впоратися з ситуацією, не контролює і так далі. Хоча ми знаємо, що це не так, це негативні явища, погані, вони дійсно турбують людей, але вони не є всеохоплюючими.
 
Одним словом, треба всім зараз серйозно об’єднатися. Спецслужбам? Я це говорив декілька раз. І знаю, що це запущено, підвищений контррозвідувальний режим, особливо у прикордонних зонах. Введення цього режиму нічим не зв’язане з обмеженням прав людини, але в принципі це новація для населення. Тому що те, що в цивільному житті називається «доносітєльство», а це всього-на-всього інформування спецслужби не про те, хто там анекдот розказав, чи хто владу там критикує, а про небезпечні якісь явища, навіть прикордонні, незнайомі люди.
 
Це, окрім того, що спецслужби, запускаючи цю технологію, свою роботу роблять. Я думаю, що на якийсь період, хоча би ненадовго, і громадянам варто подумати про те, що це той час, коли будь-яке підозріле явище в цій ситуації, яке громадянину здається, що воно має підозрілий характер з точки точку можливої агресії, то про це треба відразу повідомляти. Немає вже великого значення, чи в МВС, в адміністрацію, в СБУ. Але на даному важкому відрізку нашої української історії це буде серйозно допомагати для блокування намірів Росії. Видно, що вона зараз головний акцент буде робити на «туристах Путіна» для того, щоб підірвати ситуацію.
 
– А чому не може бути так, щоб президентські вибори відбулися, а потім дестабілізація йшла під гаслом їхньої фальсифікації? От у нас був «народний» кандидат (ми навіть знаємо, який), він насправді переміг, а вони сфальсифікували підсумки. Можна і так йти.
 
– Це може бути. І до цього треба бути готовими. Ми знаємо, чому . Навіть якщо буде єдиним кандидат, ми вже знаємо, що Кличко і Порошенко об’єдналися, хай навіть ще хтось, чи навіть Юлія Тимошенко, але ж ми знаємо, що Добкін буде в Харкові, Тігіпко – ясно, Дніпропетровськ, за Порошенка я не думаю, що так зразу весь Донбас проголосує. Проблема з виборами в Криму. Ми де-юре не визнаємо. А це значить, що це частина України. І відповідний виборчий округ. А там не зможуть відбутися повноцінні вибори.
 
Тому попереду – так, це може бути. І невизнання кандидата, який переможе, неважливо, чи в першому турі, чи в другому турі, але це може бути також. Це може бути. То вже буде складніше. Тому що все ж таки факт виборів відбудеться. І тут важливо, щоб міжнародних спостерігачів було багато. Але ЦВК має визначитися зараз з цією проблемою. Я маю на увазі Крим. Як провести голосування в Криму?
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
зараз набігуть штабні убютки і почнуть волати, що він кучміст, як за довірену особу порошенка :laugh: :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Кацапы будут срывать выборы, только если будут уверены, что ихней кандидатке победа не светит. Если бы им удалось привести кремлядь к власти, они бы и выборы признали и Крым отдали. Получив всю Украину.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
він кілька днів тому говорив, що через годину другу буде інтервенція на материку, тепер, - що вибори будуть зірвані. задрипаний з нього стратег.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
тю бля, він не вилазить з офісу НАТО і т.д. це не форумний хом'ячок. його дії приносять РЕАЛЬНІ результати
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
він кілька днів тому говорив, що через годину другу буде інтервенція на материку, тепер, - що вибори будуть зірвані. задрипаний з нього стратег.

Это еще может статься ОДНОВРЕМЕННО. Типун мне на язык, конечно.

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
він кілька днів тому говорив, що через годину другу буде інтервенція на материку, тепер, - що вибори будуть зірвані. задрипаний з нього стратег.

Очень часто так бывает, что озвучивание планов врага ведет к их отмене или переносу сроков. Вспомните, сколько было предупреждений о штурме Майдана, провокациях, терактах. Озвучивание плана - это сигнал противнику, что с его стороны происходит утечка инфы. Противник начинает нервничать и менять планы.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2290
  • Стать: Чоловіча
Жизненно важно извлечь из России Януковича до выборов.

Чтобы не получилось 2 президента Украины: один для Украины и второй для России.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Жизненно важно извлечь из России Януковича до выборов.

Чтобы не получилось 2 президента Украины: один для Украины и второй для России.
І як ви це пропонуєте зробити, цікаво?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Жизненно важно извлечь из России Януковича до выборов.

труп януковича :smilie3: :smilie7:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Жизненно важно извлечь из России Януковича до выборов.

Чтобы не получилось 2 президента Украины: один для Украины и второй для России.
І як ви це пропонуєте зробити, цікаво?

Отправить в командировку Асавалюка с СВД. Пусть, сука, смывает свою вину кровью хряка.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
І як ви це пропонуєте зробити, цікаво?
кролик знає: "якщо куля в лоб, то куля в лоб"